[MASTER] Kozacki Zajazd 2022 + Turniej single 4500 pts 18-20.03.2022 - zdjęcia str. 9

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Re: [MASTER] Kozacki Zajazd 2022 + Turniej single 4500 pts 18-20.03.2022

Post autor: Dastor »

Dzięki za świetny turniej, bawiłem się znakomicie. Do następnego!
Obrazek

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Dzięki za świetny turniej, bawiłem się znakomicie. Do następnego!
Matis pisze: 22 mar 2022, o 15:33 Master był świetny. Organizacyjnie wszystko bez zarzutu. Więc wielkie brawa dla Mytha za to, że miał chęci ogarnąć dla nas taką imprezę. Dziękuję też wszystkim sędziom za ich ciężką pracę i ogarnianie wszelkich problemów na stołach. Dziękuję również swoim przeciwnikom za wymagające i emocjonujące bitwy.

Jedyną uwagę mam w zasadzie do ogółu środowiska.


I najważniejsza rzecz, która mnie skłoniła do napisania tego wywodu. Wszyscy dobrze wiemy jak ważny jest napływ nowych graczy. Część z nas posiada dzieci i chciało by je wdrożyć w hobby. Np. żeby dzieciak zagrał na turnieju. Na tym był chyba jeden chłopak lat na oko około 12. Mega słabe jest to, że musiał oglądać podczas gier (to co jest po turnieju już ma małe znaczenie) ludzi w takim stanie.
Hehe, ja miałem 12-13 lat grając na pierwszym masterze. Napatrzyłem się na tą nerdowską patolę i uważam, że to takie zachowanie jest normalne. :oops:
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Wojtuś pisze: 23 mar 2022, o 13:00 Dzięki za świetny turniej, bawiłem się znakomicie. Do następnego!
Matis pisze: 22 mar 2022, o 15:33 Master był świetny. Organizacyjnie wszystko bez zarzutu. Więc wielkie brawa dla Mytha za to, że miał chęci ogarnąć dla nas taką imprezę. Dziękuję też wszystkim sędziom za ich ciężką pracę i ogarnianie wszelkich problemów na stołach. Dziękuję również swoim przeciwnikom za wymagające i emocjonujące bitwy.

Jedyną uwagę mam w zasadzie do ogółu środowiska.


I najważniejsza rzecz, która mnie skłoniła do napisania tego wywodu. Wszyscy dobrze wiemy jak ważny jest napływ nowych graczy. Część z nas posiada dzieci i chciało by je wdrożyć w hobby. Np. żeby dzieciak zagrał na turnieju. Na tym był chyba jeden chłopak lat na oko około 12. Mega słabe jest to, że musiał oglądać podczas gier (to co jest po turnieju już ma małe znaczenie) ludzi w takim stanie.
Hehe, ja miałem 12-13 lat grając na pierwszym masterze. Napatrzyłem się na tą nerdowską patolę i uważam, że to takie zachowanie jest normalne. :oops:
i widać co wyrosło, innymi słowy kolejny głos wspierający postulat Matisa.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

oh, dzięki! :mrgreen:
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Matis: +1.
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
lapamat
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 130

Post autor: lapamat »

Matis, pełna zgoda.

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3132
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Wypełnijcie proszę ankietę po turnieju, pomoże mi to w organizacji DMP.

https://forms.gle/413rBmbaAinkZziE8
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Myth pisze: 24 mar 2022, o 09:53 Wypełnijcie proszę ankietę po turnieju, pomoże mi to w organizacji DMP.

https://forms.gle/413rBmbaAinkZziE8
I cyk.

Awatar użytkownika
jawor
Oszukista
Posty: 867
Lokalizacja: Animosity Szczecin, Poznań

Post autor: jawor »

Myth pisze: 24 mar 2022, o 09:53 Wypełnijcie proszę ankietę po turnieju, pomoże mi to w organizacji DMP.

https://forms.gle/413rBmbaAinkZziE8
Zrobione.

Dzięki wszystkim za turniej, przeciwnikom za gierki, Mythowi za najlepszą organizację, była luksja.
Obrazek

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3132
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Serdeczne dzięki za Wasze głosy i opinie, wezmę je pod uwagę przy kolejnych realizacjach. Dostałem 46 odpowiedzi. Podsumuję tutaj kilka spraw:
89% z Was jest zadowolonych ze przygotowania sali. Ogólnie ogarnę nagłośnienie i resztę logistyki.

52% oceniło jedzenie bardzo dobrze, a 27% - dobrze. Zadbam o menu wegetariańskie z wyprzedzeniem.

69% oceniło noclegi bardzo dobrze, 23% dobrze. Hotel dostał uwagę o poduszkach.

87% oceniło pakiety dla drużyn bardzo dobrze, a 10% dobrze. Rozważę druk większej liczby rozpisek.

91% z oceniło proces rejestracji na turniej bardzo dobrze, a 6% dobrze. Zrobię rewording ogłoszenia o DMP.

50% z Was oceniło liczbę sędziów jako wystarczającą, 17% nie, a 33% z Was miało uwagi i opinie do wyrażenia na temat sędziowania. Zdecydowanie coś, nad czym popracuję.

65% oceniło realizację oceny malarskiej bardzo dobrze, 6% dobrze, 19% średnio. Tutaj trzeba rozróżnić system oceny od jej realizacji, pytałem o to drugie. Ocena nie miała wyciąć niepomalowanych armii z turnieju, tylko ich nie wspierać dodatkowymi punktami. 9 na 100 armii dostało 0 punktów. Nie mam jak się odnieść do zarzutu o niepomalowanych armiach dostających punkty, bo jest post factum, ale nie wierzę, że poproszony do stolika Glonojad nie sprawdziłby jeszcze raz co się stało. Tym bardziej, że w którymś przypadku skorygował swoją ocenę. Bardzo zastanowię się jak to ugryźć przy DMP.

Realizację mastera - jego przebieg, itp. bardzo dobrze oceniło 84% graczy, a 13% dobrze. Spodziewam się, że podczas DMP 3 runda w sobotę będzie przedłużona za zgodą przeciwnika, ale nie będzie przedłużania gier na pozostałe przerwy.

Wyniki lokala i mastera są już w lidze :-)
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Bulwok
Kretozord
Posty: 1643
Lokalizacja: Salamandra Włocławek/Gdańsk

Post autor: Bulwok »

Smiechu pisze: 22 mar 2022, o 21:04
Matis pisze: 22 mar 2022, o 15:33 Master był świetny.
....
Jeden młodzieniec to był mój syn, ale ja go odesłałem do domu zaraz po obiedzie.
Inny młodzieniec(..) to był syn Heptuna, który z resztą walił później razem z nimi.
No jeszcze był ziomek co grał HE.
Shinue pisze: każdy ma prawo mieć swój gust, ale płacenie grubych pieniędzy za kolorowe papierki nie jest dobrym pomysłem.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

To chyba syn Bolka. Będzie nowy legionowski wymiatacz, u Kołaty już kilka bitewek powygrywał.

ODPOWIEDZ