[MASTER] Kozacki Zajazd 2022 + Turniej single 4500 pts 18-20.03.2022 - zdjęcia str. 9

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3691
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Re: [MASTER] Kozacki Zajazd 2022 + Turniej single 4500 pts 18-20.03.2022

Post autor: Heptun »

Tak wiemy, więc jeszcze chwilka i Salamandrowe auto startuje :)
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Żaba Wlkp
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 171

Post autor: Żaba Wlkp »

Wiem że późno, ale kolega Wojtek z teamu Strefa Zero ma wykazaną koronkę i wypadł z turnieju. Czy znajdzie się ktoś chętny zagrać lizakami bądź imperium (armie dostarczę) na turnieju za niego?
Ps w przypadku gry inna armią też taka możliwość istnieje, ale ja jej niestety nie dostarczę

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3132
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Jest mi niezmiernie miło powiedzieć, że do grona sponsorów dołączyła firma Spellcrow :-)
Obrazek

Od 2011 Spellcrow produkuje figurki oraz komponenty do gier. Od początku zajmuje się również rozwijaniem gier bitewnych z Uniwersum Umbra Turris. W tym roku premierę miała gra bitewna Argatoria, przygotowywana przez nas od kilku lat. Nasze produkty znajdziecie w sklepach w Polsce oraz za granicą, a także na spellcrow.com. Mamy nadzieję, że wygląd oraz jakość naszych rzeczy przypadnie Wam do gustu.
Pozdrawiamy, Spellcrow


Strona internetowa: https://www.spellcrow.com/
Blog: https://utchronicles.com/
Facebook: https://web.facebook.com/SPELLCROW
Instagram: https://www.instagram.com/spellcrowstudio/
Twitter: https://twitter.com/Spellcrowstudio
Ostatnio zmieniony 25 mar 2022, o 12:44 przez Myth, łącznie zmieniany 1 raz.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

rymar87
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: rymar87 »

Witam właśnie się dowiedziałem że paczka została zapomniana i nie dojechała na turniej. Jakbyś ktoś miał poratować 30 piechoty ludzkiej byłbym dozgonnie wdzięczny.


Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3132
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Pokoje musimy zdać do 12:00, nie czekajcie z tym proszę do po bitwie.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Olek84
Mudżahedin
Posty: 247

Post autor: Olek84 »

Stan jak dojedziesz to zmień wyniki brakuje nam 100 ptk

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3289
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

Dzięki za super turniej i fajną zabawę !
=D>
Obrazek

Awatar użytkownika
Pocisk
Masakrator
Posty: 2456
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pocisk »

Wspaniały turniej, bawiłem się świetnie, trochę nie pamiętam ale było super.
Brawo Myth

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Olek84 pisze: 20 mar 2022, o 17:08 Stan jak dojedziesz to zmień wyniki brakuje nam 100 ptk
Nie brakuje, tylko dostaliście 100 karniaków za swoje zachowanie.

Po 4 bitwie podeszliście do mnie, że jest błąd, bo macie baya, a wy zrobiliście teraz capa i chcecie zagrać.
Rzeczywiście jeden gracz pozostał nie wybrany w formularzu wyników i TK przez to źle policzył.
Usunąłem paringi, poprawiłem wam wynik, dostaliście przeciwnika.
Uzgodniliście remis, po czym wzięliście walizy i bez słowa pojechaliście w chatę.
Moim zdaniem było to niesportowe zachowanie, bo przez was nie zagrały 3 drużyny: wasza, Orando i Ordin Retarded(dostali baya zamiast was).
Tak byście mieli baya za 48pkt, zamiast tego woleliście dogadać remis za 40 i pojechać do domu, chociaż kilka minut wcześniej chcieliście zagrać.
Za to zachowanie, w porozumieniu z drugim sędzią i organizatorem, przyznałem wam 100pkt karnych.

Piszę to publicznie na forum, żeby każdy mógł się zapoznać z tą sytuacją i wyciągnąć wnioski na przyszłość.

rymar87
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: rymar87 »

Nie rozumiem jaki punt regulaminu został złamany. Ja prosiłem o uwzględnienie naszego wyniku bitwy w paringach na 5 bitwe i chętnie bym ja zagrał. Po paringach graczy dowiedziałem ze koledzy uzgodnili remis z drużyną przeciwna. Nie wiem od kiedy uzgadnianie remisow jest zakazane i karane 100 pkt karnymi, jeżeli tak znam wiele przypadków kiedy takie sytuacje zainstniały. To ze paringi na 5 bitwe były źle ustalone jest jasne jak i to że powinny być poprawione. Wyjechalismy z turnieju ok. godziny po stracie 5 rundy, wiec jezeli był jakis problem moża było podejśc i porozmawiac. Ja osobiscie nie pojawie sie na turnieju sędziowanym przez Stana. Pozdrawiam (Stana nie)

rymar87
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: rymar87 »

Z tego co mi mowiono to gracze Orlando zaproponowali remis ,ale ja przy tym nie byłem i nie moge sie zanich wypowiadać.
Ostatnio zmieniony 21 mar 2022, o 00:07 przez rymar87, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Daję wam możliwość przedstawienia swojej wersji tutaj na forum.
Decyzję podjąłem na miejscu mając informacje jakie miałem.
To proszę żeby się Orando wypowiedziało w tej sprawie.

rymar87
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: rymar87 »

Gdy zobaczyłem że nie mamy dodanych 52 pkt za 4 bitwę poinformowałem Cię że są źle paringi i nie powinniśmy mieć baya. Następnie udałem się na zamówiony wcześniej obiad. Zostałem zawołany przez kolego że zrobili już paringi żebym kończył więc zostawiłem połowę obiadu pani w kuchni ( do późniejszego odgrzania) i udałem się na salę. Dowiedziałem się że gram z Matisem, więc zaczęłam przenosić modele na mój stół. Gdy skończyłem powiedziano mi że ustalili remis ( kolegow z Orlando męczył kac a nasz gracz był od wczoraj chory), skoro reszta drużyny tak ustaliła to uznalem że nie będę robił im pod górę i tyle. Spakowałem się, zjadłem 2 część obiadu po wczesniejszym podgrzaniu, pożegnałem się z organizatorami i pojechaliśmy do domu. Najgorsze jest to że nie potrafię zrozumieć co zrobiłem nie fair. Edit Proszono mnie o dopisanie że gracze Orlando nie mieli kaca tylko byli chorzy jak pisałem nie było mnie przy ustalaniu remisu i źle zrozumialem jego powodu.
Ostatnio zmieniony 21 mar 2022, o 07:33 przez rymar87, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Podwys
Oszukista
Posty: 839
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Podwys »

rymar87 pisze: 20 mar 2022, o 21:24 Z tego co mi mowiono to gracze Orlando zaproponowali remis ,ale ja przy tym nie byłem i nie moge sie zanich wypowiadać. BTW jestem za tym żeby sędziowie byli trzezwi na turniejach.
A ja myślałem że nie było drużyn zza granicy, a tu jakieś Amerykańce 🤣🤣🤣
Rince pisze:We wloclawku podluchalem niezle sztosiwko by As1

Gra z Kalim, zbiera baciszony i pod nosem mowi do siebie:
"Oni nie maja pojecia o taktyce" :)

Awatar użytkownika
Olek84
Mudżahedin
Posty: 247

Post autor: Olek84 »

Stan tak jak piszesz było źle naliczone po 4 bitwie więc zmieniły się parkingi więc dostaliśmy Orando Wrocław, następnie doparowaliśmy graczy do siebie i wylosowaliśmy stoły Ja dostałem mirrora z demonami świerszcza i miałem gorączkę w nocy jestem przeziębiony zaproponował mi remis żebym przemyślał kolega z drużyny Orando co grał z Warxem też nie czuł się najlepiej więc też nie chciał grać uznaliśmy wszyscy że będzie dobrze wziąść remisy.dodalismy ptk zgodnie z regulaminem siedzieliśmy jeszcze godzinę bo Rymar jadł pożegnaliśmy się z ludźmi i pojechaliśmy do domu nie musieliśmy być na czytaniu wyników bo 3 nie mieliśmy a ja pojechałem do lekarza tyle w temacie nie złamaliśmy regulaminu pozatym jak byś nam dal w 5 bitwie baya bylibyśmy wyzej nie wiedzieliśmy że 5 bitwa się tak potoczy

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Wielkie dzięki za turniej! Było świetnie, żadnych zastrzeżeń co do organizacji!

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Super weekend, dzięki Myth, że Ci się chce!
Gratulacje dla topki, podziękowania dla mojej drużyny i przeciwników za 5 fajnych bitewek!
Do następnego!

Awatar użytkownika
Krzechu
Wałkarz
Posty: 89
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Krzechu »

Było super! Szczególne podziękowania kieruję do Mytha i małżonki za organizację, przeciwników za fajne bitwy w świetnej atmosferze oraz, last but not least, Debeliala za użyczenie rycerzy, którzy elegacko przepchnęli questów z damselką :)

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

Dzięki za świetnie spędzony weekend, było jak zawsze 10/10. W stosunku do zeszłego razu dużo lepsze jedzonko, jedyny minus to że basen był nie czynny ale na to Marek nie miał wpływu.
Przeciwnikom serdecznie dziękuję za wymagające bitwy a kolegom z drużyny za solidne wyniki i dobry team spirit:)
Do zobaczenia na kolejnych turniejach!

ODPOWIEDZ