[MASTER] Kozacki Zajazd 2022 + Turniej single 4500 pts 18-20.03.2022 - zdjęcia str. 9

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Re: [MASTER] Kozacki Zajazd 2022 + Turniej single 4500 pts 18-20.03.2022

Post autor: Myth »

Dziś o kolejnym ze sponsorów, sieci sklepów Graal:
Obrazek

Graal to największa sieć sklepów z grami w Warszawie. Gry planszowe, karcianki, gry bitewne, RPGi to ich pasja, którą dzielą się z innymi. Zapraszam Was do odwiedzenia ich stron!
https://www.sklep-graal.pl
https://www.facebook.com/gry.graal
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Zuku
Wałkarz
Posty: 53

Post autor: Zuku »

Hej zgłaszam Blatcats, przelew poszedł (tak samo jak mail).

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Dzięki! :-)
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Zapisały się dwa teamy z Ukrainy, zagramy w międzynarodowym towarzystwie. Chłopaki zawsze mają silne teamy, w 2020 tylko błędy w rozpisce zepchnęły ich z pierwszego miejsca, spodziewam się ostrej walki o podium. Będzie kozacko :-)
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
HarryAxe
Chuck Norris
Posty: 553
Lokalizacja: Míl Än Óveķ

Post autor: HarryAxe »

Myth pisze: 21 sty 2022, o 09:28 Zapisały się dwa teamy z Ukrainy, zagramy w międzynarodowym towarzystwie. Chłopaki zawsze mają silne teamy, w 2020 tylko błędy w rozpisce zepchnęły ich z pierwszego miejsca, spodziewam się ostrej walki o podium. Będzie kozacko :-)
o bogowie... chłopaki trenujcie wątroby :D

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Sędzią malarskim podczas turnieju będzie Riplay, serdeczne dzięki za wsparcie! :-) W zakresie modelarki - Riplay będzie sędzią niegrającym, ogarnie ją rzetelnie i śmiecioarmia nie dostanie 8/10. Pracujemy jeszcze nad detalami zmian w ocenie malarskiej, ogłoszę to na dniach.

Poszukuję sędziego liniowego, jeśli masz czas i chęć ogarnąć sobota-niedziela, zapraszam do rozmowy.

W pierwszym i drugim poście wstawiłem linki do formularzy rejestracyjnych dla drużyn.

Z powodu inflacji hotel renegocjował stawki. Jedyna zmiana cen dla graczy to dopłata za pokój single, wzrosła z +40 na +60 zł od osoby za noc.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Desperaci opłacone

EmpGeX
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 181

Post autor: EmpGeX »

Zgłaszamy Czarne Wrony
Obrazek

Awatar użytkownika
HarryAxe
Chuck Norris
Posty: 553
Lokalizacja: Míl Än Óveķ

Post autor: HarryAxe »

Zgłaszam MakeWay!

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Zrobiłem update wpłaconych i zainteresowanych w drugim poście. Miejsc jest jeszcze dużo, zapraszam do rejestrowania się.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Zapowiada się kozacka zabawa, nie może Was zabraknąć ;-)
Obrazek

Serdecznie dziękuję Glonojadowi, który będzie sędzią liniowym w trakcie mastera oraz kolejnym zapisanym teamom!
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Marek G
Kretozord
Posty: 1873
Lokalizacja: Warszawa Kamionek

Post autor: Marek G »

Czy obiad w sobotę jest w cenie wejściówki? Nie wszyscy u mnie w drużynie nocują. Chyba w poprzednim roku była opcja dopłaty za sam obiad (tak jak żurek i strogonov) bez noclegu.

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Obiad nie jest w cenie wejściówki. Dodatkowe posiłki są za 50 zł od osoby. Zarówno obiad, jak i kolacja będą w wersji bufetowej.

Serdeczne dzięki za kolejne wpisowe :-)
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

Czy ktos mógłby rozpisać parowanie ? Jakos przy 4 osobach nie jest to dla mnie zrozumiale

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Masz 4 graczy w dwóch teamach. Obie drużyny wystawiają po jednym graczu - obrońcy: A oraz 1. A dostaje do wyboru graczy atakujących 2 oraz 3, a 1 dostaje do wyboru B oraz C. A wybiera 2, 1 wybiera B. Z tej puli niewybrani gracze 3 oraz C grają z niewystawionym w pierwszym ruchu przeciwnikami.

A2
B1
C4
D3

Tak, zapewnię karty do parowania dla drużyn :-)
Ostatnio zmieniony 22 lut 2022, o 12:10 przez Myth, łącznie zmieniany 1 raz.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Marek G
Kretozord
Posty: 1873
Lokalizacja: Warszawa Kamionek

Post autor: Marek G »

Myth, chyba pomyliłeś się. Wg opisu na pierwszej stronie powinno być C4 D3. Aż sprawdziłem wersję angielską regulaminu, by się upewnić. "The attackers that were not chosen, play with the last remaining player of the opposite team."

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Ponieważ dostaję pytania:

Do 13.03 są punktowane wpłaty za rejestrację na turniej. Proszę najlepiej o zbiorcze przelewy od drużyn, stosownie opisane.

Noclegi i posiłki możecie potwierdzać indywidualnie lub teamami poprzez email + przelew. Żeby nikogo nie obciążać niepotrzebnymi kosztami, będę rozmieszczać Was w pokojach 2- i 3- osobowych według drużyn i czasu pobytu w hotelu (np. nie będzie sytuacji, że ktoś jest w trójce jedną noc sam i dopłaca różnicę). Oczywiście będziecie mogli zamieniać się miejscami.

Jeśli nie śpicie w hotelu, możecie zamówić posiłki przeze mnie, wtedy dostajecie bufetowe opcje. Ponieważ gramy przy restauracji, możecie zamówić coś samodzielnie a'la carte.

Będą specjalne ceny na piwo i wódkę na barze. Uczulam, że na sali nie będzie można spożywać swoich trunków i dowiezionego z zewnątrz jedzenia, zagramy bądź co bądź w restauracji.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Marek G pisze: 22 lut 2022, o 11:29 Myth, chyba pomyliłeś się. Wg opisu na pierwszej stronie powinno być C4 D3. Aż sprawdziłem wersję angielską regulaminu, by się upewnić. "The attackers that were not chosen, play with the last remaining player of the opposite team."
Oczywiście masz rację, dzięki!
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

Ja już nic nie rozumiem. Proszę o przejrzyste wytłumaczenie parowania

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Shakin' Dudi pisze: 22 lut 2022, o 19:28 Ja już nic nie rozumiem. Proszę o przejrzyste wytłumaczenie parowania

Kod: Zaznacz cały

        1.                    A.
    B.     C.          2.      3. 
    
         4.                    D. 


Paringi:
I.      1 - B/C
II.     A - 2/3
III.   B/C - 2/3
IV.     4 - D.
xYz

ODPOWIEDZ