[MASTER] Kozacki Zajazd 2022 + Turniej single 4500 pts 18-20.03.2022 - zdjęcia str. 9

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Re: [MASTER] Kozacki Zajazd 2022 + Turniej single 4500 pts 18-20.03.2022

Post autor: Smiechu »

Shino pisze: 14 mar 2022, o 17:30
Smiechu pisze: 14 mar 2022, o 14:31Nie mówię już pozostałych graczach co będą teraz kombinować nad swoimi rozpiskami które były nastawione na spotkanie rozpisek z 2x50 sztormów i 2x kółko
nastawiales sie na spotkanie jednej z najmniej reprezentowanych armii, ze wzgledu na ilosc modeli, ktora wymaga? powaznie?
tak z ciekawosci gdyby to bylo 2x 50 sztormow i 3x kolko, to juz bys nie wiedzial co zrobic?
Zgadza się.
otoz, nie
ZGADZA SIĘ 🤣🤣

as1
Chuck Norris
Posty: 626

Post autor: as1 »

Myth pisze: 14 mar 2022, o 10:45 Ogłoszenie parafialne - gramy na nowe szczury. Debelial wrzucił plik do AB w odpowiednie miejsce na forum. Jeśli team nie chce szczurów po zmianach, może zmienić tę armię na inną bez kar za zgłoszenia.

Deadline na rozpiski - do jutra do północy, gdyby ktoś dziś próbował jeszcze wieczorem ogrywać.
Zaraz nie przesadzasz troszkę?
pozwól grać na starych zasadach.
A jeżeli nie to daj chłopakom czas do piątku
Przecież wszyscy obecnie pracujemy i ciężko nam będzie stworzyć rozpę do wtorku do wieczora

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3134
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Crane już ogarnął w kilka chwil, kilku innych tak samo. Myślę, że nie będzie problemów.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

A można chociaż zaczekać z karniakami aż battlescribe albo newrecruit zrobią update u siebie?

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Hoax pisze: 14 mar 2022, o 20:25 A można chociaż zaczekać z karniakami aż battlescribe albo newrecruit zrobią update u siebie?
Nie!!!

Pisz na kartce i zdjęcie wyślij.


😎

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

na jakiej kartce, AB2 przecieź ma już zmiany wgrane.
Ostatnio zmieniony 15 mar 2022, o 10:24 przez Glonojad, łącznie zmieniany 1 raz.
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
G@lahad
Chuck Norris
Posty: 550
Lokalizacja: Vanguard/Łódź

Post autor: G@lahad »

Wysypał się nam jeden gracz na najbliższą drużynówkę :(

Edit: Nieaktualne
Ostatnio zmieniony 16 mar 2022, o 00:17 przez G@lahad, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3134
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Zaktualizowałem tabelkę z zapisami, odpowiedziałem na wszystkie wiadomości w kanałach różnych.

Czekam jeszcze na rozpiski VS z teamów:
MakeWay!
Miscast 2
Przeciętny Polski Team
Ordin Lunatics

Pamiętajcie, że macie czas do dziś do końca dnia. Poprawione rozpiski proszę na kozacki.zajazd@gmail.com.

Są jeszcze miejsca w hotelu. Tak jak napisałem na FB, w hotelu jest jakaś grupa uchodźców, którzy nie zakłócą turnieju, ale wpłyną na moce przerobowe kuchni. A'la carte w godzinach regularnych posiłków będą obsługiwane jako ostatnie. Proponuję wahającym się zapisać się na posiłki dla spokoju ducha i żołądka. Lista potwierdzonych usług hotelowych jest w w linku do pliku excel w drugim poście na pierwszej stronie tego tematu.

Jeszcze napiszę dla porządku - gramy w hotelu, własne posiłki i napoje spożywajcie proszę w swoich pokojach, a nie na głównej sali. Nikt nie będzie robić problemu o butelkę wody, ale nie przesadźcie proszę.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Czy na turnieju będzie woda? ;)
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3134
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Sprawdzam co można zrobić oprócz butelkowanej opcji z baru, dam znać do jutra.

W międzyczasie - wpiszcie się na TK, jest tam sporo dziur.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Znaczy, ze jesteśmy skazani na wodę z baru? :( bo rozumiem, ze własnej mieć nie mogę, a turniej takowej nie zapewnia?
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Duke
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Cobra Kai Warszawa

Post autor: Duke »

Myth pisze: 15 mar 2022, o 09:54

Jeszcze napiszę dla porządku - gramy w hotelu, własne posiłki i napoje spożywajcie proszę w swoich pokojach, a nie na głównej sali. Nikt nie będzie robić problemu o butelkę wody, ale nie przesadźcie proszę.
Obrazek

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Nikt nie będzie robić problemu o butelkę wody, ale nie przesadźcie proszę.
Znaczy, ze jesteśmy skazani na wodę z baru?
<visible confusion>

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Myth, dej rozpy [-o< [-o<
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3134
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

To jest tak - nikt nikomu nie urwie głowy, jak wniesiesz swoją butelkę wody na turniej. W zeszłym roku w pokojach co rano stały nowe butelki 0.5, znosiłem sobie na salę, nikt mnie nie zaczepiał. Jak wniesiesz zgrzewkę na salę, to będzie przypał. Sala jest monitorowana, obsługa zwraca uwagę. Potrafili wypatrzyć w grupie 85 osób człowieka pociągającego z własnej piersiówki i poprosić o zaprzestanie ;-) Sprawdzam czy jest opcja inna niż 0.5l wody na barze za (zapewne za dużo) złotych. Jakiś dyspenser lub specjalny deal z hotelem. Postaram się dać znać do jutra co udało mi się ustalić.

Rozpiski jeszcze przerzucam do cieszącego oko i właściwego dla sponsorów z uwagi na ich zaangażowanie formatu :-) Powinny być dziś wieczorem, tak samo jak paringi. Wiadomo już, że Czarne Wrony biją się w pierwszej rundzie z Ośmiornicą, a 8 Bila moczy z rana bile w basenie, dzielnie walcząc z bajem ;-)

Zrobiłem update usług hotelowych, dodałem drugą zakładkę - rooming listę. Możecie się zamienić bez informowania mnie, jeśli pasujecie czasem pobytu w hotelu. Jak co roku - pokoje były dobierane tak, żeby zagospodarować dostępne miejsce oraz żeby nikt nie musiał dopłacać za niewykorzystane łóżko.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3134
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Ostatnio zmieniony 17 mar 2022, o 22:43 przez Myth, łącznie zmieniany 2 razy.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Duke
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Cobra Kai Warszawa

Post autor: Duke »

Myth TOP :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Edomir
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Edomir »

Nie grałem 300 lat przez pandemię i ogólnie syf w życiu i mega się jaram na spotkanie wszystkich mordek na Kozackim! :D Rozpę zrobiłem z czapy, ale zawsze chciałem tym zagrać i tyle.

Do zobaczenia na miejscu mordeczki kochane :twisted:
"Fight you? I think not. Can you not see what I hold in my hand? Don't you recognise your own beating heart?"

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

UD w teamie Blat Cats mają nie legalną rozpiskę. Oddział z bannerem do wykopywania nie może mieć dodatkowych modeli.

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3134
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Zrobiłem kilka błędów w rozpiskach w liczbie powtórzeń oddziałów. Poprawię dzisiaj.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

ODPOWIEDZ