[MASTER] Drużynowe Mistrzostwa Polski 1-3.07.2022

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Re: [MASTER] Drużynowe Mistrzostwa Polski 1-3.07.2022

Post autor: Ciara »

r@fix pisze: 30 cze 2022, o 10:02
A jaka pewnosc ze na etc zagraja tymi samymi rozpami :D ?
Żadna xD

Z czym problem?
Obrazek

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Myth pisze: 30 cze 2022, o 10:08 Czemu nie komórka:
- bo strata czasu
- bo czasem sieć/ wifi nie działa
- bo strona T9A padła 3 razy w ciągu ostatnich dwóch dni
- bo strona T9A nie działa na safari
- bo gramy rozpiskami bez statystyk, więc potrzebne jest reference, a nie dopytywanie kolegów ile WSa ma coś
- bo sędziowie nie potrzebują pytań „jak działa Academy training”?
- bo to jest w regulaminie od września 2021
Nie rozumiem argumentu z brakiem sieci/działaniem strony T9A czy przeglądarki, co to za problem ściągnąć core rulebooka, armybooka i arcane compendium i zapisać w pamięci urządzenia?
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Nie wystarczy ściągnąć wszystkiego/używać apki która to ma?
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3109

Post autor: Crusader »

Przecież booki można sobie łatwo ścignać na telefon.
Działanie strony nie ma nic do rzeczy.
Szybciej szukać na telefonie niż papierze.
Dziwne, apeluje o przemyślenie, bo rzeczywiście to jest marnotrawstwo papieru, ale oczywiście się dostosujemy.

Awatar użytkownika
HarryAxe
Chuck Norris
Posty: 553
Lokalizacja: Míl Än Óveķ

Post autor: HarryAxe »

Ja chyba wiem o co Mythowi chodzi - szukanie na tel często trwa dłużej niż na papierze, ale przychylam się do przedmówców, żeby nie było obowiązku - to będzie strasznie dużo papieru który pójdzie do kosza zaraz po.

Awatar użytkownika
Pocisk
Masakrator
Posty: 2456
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pocisk »

Laik pisze: 30 cze 2022, o 12:05 Nie wystarczy ściągnąć wszystkiego/używać apki która to ma?
+1

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

HarryAxe pisze: 30 cze 2022, o 12:49 Ja chyba wiem o co Mythowi chodzi - szukanie na tel często trwa dłużej niż na papierze, ale przychylam się do przedmówców, żeby nie było obowiązku - to będzie strasznie dużo papieru który pójdzie do kosza zaraz po.
Polecam ctrl+f - mogę się założyć ze znajdę co trzeba szybciej niż w wersji papierowej…
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

Dokładnie, jest apka w której są wszystkie booki, można pobrać je wcześniej i działają offline, opcja wyszukiwania jest banalna w obsłudze i oszczędza wiele czasu, nigdy nie miałem problemu z działaniem takich aplikacji ani odszukaniem pożądanych zasad, IMO drukowanie jest bez sensu, pomijam fakt że nie każdy ma dostęp do drukarki szczególnie że niektórzy pewnie już wyjechali lub wyjadą niebawem.

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Zmiana - nie trzeba mieć wydrukowanego booka. Wystarczy apka / pliki na telefonie. Pamiętajcie tylko, że sędziowie nie są od odpowiedzi na podstawowe pytania o zasady armijne i statystyki. Nie będziemy przedłużać bitew poza trzecią. Osobiście polecam booka mieć, pomaga przyspieszyć grę.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Myth pisze: 30 cze 2022, o 13:32 Zmiana - nie trzeba mieć wydrukowanego booka. Wystarczy apka / pliki na telefonie. Pamiętajcie tylko, że sędziowie nie są od odpowiedzi na podstawowe pytania o zasady armijne i statystyki. Nie będziemy przedłużać bitew poza trzecią. Osobiście polecam booka mieć, pomaga przyspieszyć grę.
No i sweet :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3109

Post autor: Crusader »

Szacun za elastyczność :)

Cylindryk
Chuck Norris
Posty: 562

Post autor: Cylindryk »

Raju, kiedyś był wymóg posiadania papierowego booka i nie było takich dram... :)

Awatar użytkownika
PiotrekN
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: PiotrekN »

Big Boss M. pisze: 30 cze 2022, o 13:09 Dokładnie, jest apka w której są wszystkie booki, można pobrać je wcześniej i działają offline
Można prosić o nazwę? :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Cylindryk pisze: 30 cze 2022, o 14:39 Raju, kiedyś był wymóg posiadania papierowego booka i nie było takich dram... :)
No spoko, ale książka Ci się nie zmieniała co roku/co 6 miesięcy. A tu wyjdzie jakiś patch po ETC i wszystko do śmieci pójdzie.

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

T9a game tracker.
Nie wiem czy wszystko jest aktualne ale większość tak

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Myth pisze: 30 cze 2022, o 13:32 Zmiana - nie trzeba mieć wydrukowanego booka. Wystarczy apka / pliki na telefonie. Pamiętajcie tylko, że sędziowie nie są od odpowiedzi na podstawowe pytania o zasady armijne i statystyki. Nie będziemy przedłużać bitew poza trzecią. Osobiście polecam booka mieć, pomaga przyspieszyć grę.
Lasy elfów uratowane, krasnoludy zadowolone bo sprzedadzą więcej węgla na energię. Wszyscy happy 😉
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

Polecam Google Drive. Jest za darmo, ma opcje off-line i szybki dostep. Ja mam tam wszystkie booki zgrane.
We can't stop here. This is bat country.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Cylindryk pisze: 30 cze 2022, o 14:39 Raju, kiedyś był wymóg posiadania papierowego booka i nie było takich dram... :)
Masz 500+ postów na tym forum i samo przypieprzanie się do czegoś + 0 aktywność w grze...
może znajdź sobie inne hobby :wink:
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Zaczynamy montaż, niedługo będzie możliwość zagrać bitwę. Ludzie się zjeżdżają, bar już działa, :-)
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Handełek
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Handełek »

Wydrukuj cały book na jednej kartce i z głowy :D

ODPOWIEDZ