[Master] Bitwa o Beskidy 2022 + Turniej single 18-20.02
- Big Boss M.
- Falubaz
- Posty: 1236
[Master] Bitwa o Beskidy 2022 + Turniej single 18-20.02
Mam zaszczyt zaprosić Was na turniej klasy master:
Bitwa o Beskidy + Turniej Single 4500 pts
Data: 19-20.02.2022 (W wypadku kolejnej fali covid turniej zostanie przesunięty na inny termin)
Miejsce: Hotel ORW Muflon ul. Sanatoryjna 32, Ustroń
https://orw-muflon.com.pl/
Zachęcam do przyjazdu z rodzinami. Ustroń to miejscowość turystyczna ulokowana w samym sercu Beskidów. Można pojeździć na nartach, wyruszyć na pieszą wycieczkę czy odwiedzić okoliczne atrakcje.
Zobaczcie również zajawkę hotelu: kliknij mnie!
Formularz dla uczestników ZGŁOSZENIA
Format: 4500 pkt single
Master trzy bitwy w sobotę i dwie w niedzielę.
Rozgrzewkowy turniej single - 3 bitwy w piątek
Limit graczy: 80 osób ( jeżeli będzie zapotrzebowanie zwiększę limit do 90 osób)
Sponsorzy:
https://www.facebook.com/MarnaDrukarnia-103470084884175
Wejściówki:
Opcja 1 od Czwartku do niedzieli cena 510PLN
Czwartek: nocleg
Wejście na turniej klasy master + piątkowy turniej single
Piątek: śniadanie, obiad, kolacja + nocleg
Sobota: śniadanie, obiad, kolacja + nocleg
Niedziela: śniadanie
Opcja 2. piątek - niedziela, 410PLN cena obejmuje:
Wejście na turniej klasy master + piątkowy turniej single
Piątek: obiad, kolacja + nocleg
Sobota: śniadanie, obiad, kolacja + nocleg
Niedziela: śniadanie
Opcja 3 Piątek wieczór - Niedziela bez singla Cena 355pln
Chcesz przyjechać już w piątek ale nie dasz rady zagrać na lokalu? To opcja dla Ciebie, obejmuje:
piątek-: nocleg
sobota: śniadanie, obiad, kolacja + nocleg
niedziela: śniadanie
Opcja 4 soboty-niedziela 265PLN cena obejmuje:
Wejście na turniej klasy master
Sobota: obiad, kolacja + nocleg
Niedziela: śniadanie
Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia obiadu w niedziele za 35 PLN
Osoba towarzysząca: Cena wybranego pakietu minus 40PLN
Dzieci w wieku 3-10lat rabat 40%
Na miejscu będzie lane piwko z browaru zamkowego w Cieszynie w cenie około 8-10PLN
Przedpłaty proszę przelewać na konto:
Marcin Sabo 94 1470 0002 2022 6336 2000 0001
W tytule: imię nazwisko + ksywa wybrany pakiet
W przypadku zmiany terminu turnieju w związku Covidem, wpłaty zostaną automatycznie przeniesione na nowy termin
Linki do TK Master ----> https://tourneykeeper.net/Singles/TKLea ... px?Id=4891
Link do TK Lokal -----> https://tourneykeeper.net/Singles/TKLea ... px?Id=4892
Wstępny program:
Piątek - turniej single
8:30 - 9:00 - zgłoszenia
9:00 - 12:00 I bitwa
12:00 - 15:30 - II bitwa (w trakcie bitwy obiad)
15:35 - 18:35 - III bitwa ( w trakcie bitwy kolacja od 17:00 do 18:00)
18:40 ogłoszenie wyników
19:00 początek melanżu
Sobota - turniej master
8:30 - Zgłaszanie obecności
8:55 - Otwarcie turnieju
09:00 - 12:30 Pierwsza bitwa
12:35 - 16:30 Druga bitwa ( w trakcie bitwy obiad od 13)
16:30 - 21: 00 Trzecia bitwa ( w trakcie bitwy kolacja )
Niedziela - master
Śniadanie od 7:30
8:30 - 11:30 Czwarta bitwa
11:30 - 15:25 Piąta bitwa ( doliczone 25 min na obiad)
15:35 - Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród
Zasady turnieju:
Rozpiski jawne
Zasady gry zgodne z najnowszą wersją The Ninth Age
Scenariusze wskazane przez organizatora przed turniejem
Progi punktowe jak w podręczniku
W wypadku kiedy będzie nie parzysta ilość graczy bye punktujemy:
1 i 2 bitwa 15 Pkt
3 i 4 bitwa 14 pkt
5 bitwa 13 pkt
Sędziowie
Sędziowie główni: Dancaarkiiel
Scenariusze:
Gramy takie scenariusze:
Lokal:
1. Secure the target
2. Spoils of war
3. Breakthrough
Master:
1. Hold the Ground
2. King of the Hill
3. Capture the Flags
4. Breakthrough
5. Secure Targe
Ocena modelarska:
0 DP - Jakiekolwiek niepomalowane modele, brak trayów utrudniający grę, armia bez "zrobionych" podstawek
+ 5 DP - Armia pomalowana w 100%, przygotowane podstawki
Dopuszczone jest granie niepomalowaną armią.
NIE można grać proxami - figurki bez podstawek, konwulsje, podstawki bez figurek będą ściągane ze stołu. W razie wątpliwości można zapytać mailowo pod adresem marcinsabo92@gmail.com
Przygotowanie do gry:
+3 DP Pełne przygotowanie do gry (min. 1 miarka, kości, niezbędne tokeny, karty magii itp.)
Zgłoszenia:
Zgłoszenia na turniej master: Imię nazwisko + ksywa, ID gracza, armia i poprawna rozpiska do 14.02.2022 do 23:59, premiowane +5 dużych punktów.
Zgłoszenia rozpisek Master
Zgłoszenia na turniej single: Imię nazwisko + ksywa, ID gracza, armia i poprawna rozpiska do 14.02.2022 do 23:59, premiowane +5 dużych punktów.
Zgłoszenia rozpisek na lokal
Zgłoszenia na forum mają charakter informacyjny i nie gwarantują miejsca, liczy się kolejność wpłat.
Rozpiski zostaną opublikowane na forum po terminie zgłoszeń.
Bitwa o Beskidy + Turniej Single 4500 pts
Data: 19-20.02.2022 (W wypadku kolejnej fali covid turniej zostanie przesunięty na inny termin)
Miejsce: Hotel ORW Muflon ul. Sanatoryjna 32, Ustroń
https://orw-muflon.com.pl/
Zachęcam do przyjazdu z rodzinami. Ustroń to miejscowość turystyczna ulokowana w samym sercu Beskidów. Można pojeździć na nartach, wyruszyć na pieszą wycieczkę czy odwiedzić okoliczne atrakcje.
Zobaczcie również zajawkę hotelu: kliknij mnie!
Formularz dla uczestników ZGŁOSZENIA
Format: 4500 pkt single
Master trzy bitwy w sobotę i dwie w niedzielę.
Rozgrzewkowy turniej single - 3 bitwy w piątek
Limit graczy: 80 osób ( jeżeli będzie zapotrzebowanie zwiększę limit do 90 osób)
Sponsorzy:
https://www.facebook.com/MarnaDrukarnia-103470084884175
Wejściówki:
Opcja 1 od Czwartku do niedzieli cena 510PLN
Czwartek: nocleg
Wejście na turniej klasy master + piątkowy turniej single
Piątek: śniadanie, obiad, kolacja + nocleg
Sobota: śniadanie, obiad, kolacja + nocleg
Niedziela: śniadanie
Opcja 2. piątek - niedziela, 410PLN cena obejmuje:
Wejście na turniej klasy master + piątkowy turniej single
Piątek: obiad, kolacja + nocleg
Sobota: śniadanie, obiad, kolacja + nocleg
Niedziela: śniadanie
Opcja 3 Piątek wieczór - Niedziela bez singla Cena 355pln
Chcesz przyjechać już w piątek ale nie dasz rady zagrać na lokalu? To opcja dla Ciebie, obejmuje:
piątek-: nocleg
sobota: śniadanie, obiad, kolacja + nocleg
niedziela: śniadanie
Opcja 4 soboty-niedziela 265PLN cena obejmuje:
Wejście na turniej klasy master
Sobota: obiad, kolacja + nocleg
Niedziela: śniadanie
Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia obiadu w niedziele za 35 PLN
Osoba towarzysząca: Cena wybranego pakietu minus 40PLN
Dzieci w wieku 3-10lat rabat 40%
Na miejscu będzie lane piwko z browaru zamkowego w Cieszynie w cenie około 8-10PLN
Przedpłaty proszę przelewać na konto:
Marcin Sabo 94 1470 0002 2022 6336 2000 0001
W tytule: imię nazwisko + ksywa wybrany pakiet
W przypadku zmiany terminu turnieju w związku Covidem, wpłaty zostaną automatycznie przeniesione na nowy termin
Linki do TK Master ----> https://tourneykeeper.net/Singles/TKLea ... px?Id=4891
Link do TK Lokal -----> https://tourneykeeper.net/Singles/TKLea ... px?Id=4892
Wstępny program:
Piątek - turniej single
8:30 - 9:00 - zgłoszenia
9:00 - 12:00 I bitwa
12:00 - 15:30 - II bitwa (w trakcie bitwy obiad)
15:35 - 18:35 - III bitwa ( w trakcie bitwy kolacja od 17:00 do 18:00)
18:40 ogłoszenie wyników
19:00 początek melanżu
Sobota - turniej master
8:30 - Zgłaszanie obecności
8:55 - Otwarcie turnieju
09:00 - 12:30 Pierwsza bitwa
12:35 - 16:30 Druga bitwa ( w trakcie bitwy obiad od 13)
16:30 - 21: 00 Trzecia bitwa ( w trakcie bitwy kolacja )
Niedziela - master
Śniadanie od 7:30
8:30 - 11:30 Czwarta bitwa
11:30 - 15:25 Piąta bitwa ( doliczone 25 min na obiad)
15:35 - Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród
Zasady turnieju:
Rozpiski jawne
Zasady gry zgodne z najnowszą wersją The Ninth Age
Scenariusze wskazane przez organizatora przed turniejem
Progi punktowe jak w podręczniku
W wypadku kiedy będzie nie parzysta ilość graczy bye punktujemy:
1 i 2 bitwa 15 Pkt
3 i 4 bitwa 14 pkt
5 bitwa 13 pkt
Sędziowie
Sędziowie główni: Dancaarkiiel
Scenariusze:
Gramy takie scenariusze:
Lokal:
1. Secure the target
2. Spoils of war
3. Breakthrough
Master:
1. Hold the Ground
2. King of the Hill
3. Capture the Flags
4. Breakthrough
5. Secure Targe
Ocena modelarska:
0 DP - Jakiekolwiek niepomalowane modele, brak trayów utrudniający grę, armia bez "zrobionych" podstawek
+ 5 DP - Armia pomalowana w 100%, przygotowane podstawki
Dopuszczone jest granie niepomalowaną armią.
NIE można grać proxami - figurki bez podstawek, konwulsje, podstawki bez figurek będą ściągane ze stołu. W razie wątpliwości można zapytać mailowo pod adresem marcinsabo92@gmail.com
Przygotowanie do gry:
+3 DP Pełne przygotowanie do gry (min. 1 miarka, kości, niezbędne tokeny, karty magii itp.)
Zgłoszenia:
Zgłoszenia na turniej master: Imię nazwisko + ksywa, ID gracza, armia i poprawna rozpiska do 14.02.2022 do 23:59, premiowane +5 dużych punktów.
Zgłoszenia rozpisek Master
Zgłoszenia na turniej single: Imię nazwisko + ksywa, ID gracza, armia i poprawna rozpiska do 14.02.2022 do 23:59, premiowane +5 dużych punktów.
Zgłoszenia rozpisek na lokal
Zgłoszenia na forum mają charakter informacyjny i nie gwarantują miejsca, liczy się kolejność wpłat.
Rozpiski zostaną opublikowane na forum po terminie zgłoszeń.
Ostatnio zmieniony 14 lut 2022, o 07:57 przez Big Boss M., łącznie zmieniany 43 razy.
- Big Boss M.
- Falubaz
- Posty: 1236
Osoby na liście mają miejsce zagwarantowane i potwierdzoną przedpłatę, jak zapłaciłeś i nie widzisz się na liście proszę zgłoś się do mnie;) Na niebiesko osoby które wysłały rozpiskę ale nie zaksięgowałem przelewu
Lista zgłoszonych Master:
1. PiotrekN R
2. Ciara R
3. Mamut R
4. Big Boss R
5. Heptun R
6. Harry Axe R
7. Rychu R
8. Rymar R
9. Jeżus R
10. Debelial R
11. Pawlak R
12. Siemek R
13. Azurix R
14. Galahad R
15. Romek R
16. Ever R
17. Pocisk R
18. Glonojad R
19. Dibo R
20. Gobos R
21. Warx R
22. Szymu R
23. WWSek R
24. Laik R
25. Olek R
26. PSz R
27. Gremlin R
28. Guldur R
29. Benek R
30. Arrander R
31. Zielony Skaven R
32. Furion R
33. Dravenlord R
34. Łapamat R
35. Milczek R
36. Garg R
37. KacperP R
38. WindSower R
39. Handelek R
40. Kalafior R
41. Marvin R
42. Grimgorg R
43. Bober
44. Solo
45. Eltharion
46.
Lista zgłoszeń single rozgrzewkowy (piątek):
1. BigBoss R
2. Warx R
3. Mamut R
4. Harry Axe R
5. Romek R
6. Ever R
7. Dibo R
8. WWSek R
9. Dravenlord R
10. Ciara R
11.
12.
13.
14.
15.
16.
Lista zgłoszonych Master:
1. PiotrekN R
2. Ciara R
3. Mamut R
4. Big Boss R
5. Heptun R
6. Harry Axe R
7. Rychu R
8. Rymar R
9. Jeżus R
10. Debelial R
11. Pawlak R
12. Siemek R
13. Azurix R
14. Galahad R
15. Romek R
16. Ever R
17. Pocisk R
18. Glonojad R
19. Dibo R
20. Gobos R
21. Warx R
22. Szymu R
23. WWSek R
24. Laik R
25. Olek R
26. PSz R
27. Gremlin R
28. Guldur R
29. Benek R
30. Arrander R
31. Zielony Skaven R
32. Furion R
33. Dravenlord R
34. Łapamat R
35. Milczek R
36. Garg R
37. KacperP R
38. WindSower R
39. Handelek R
40. Kalafior R
41. Marvin R
42. Grimgorg R
43. Bober
44. Solo
45. Eltharion
46.
Lista zgłoszeń single rozgrzewkowy (piątek):
1. BigBoss R
2. Warx R
3. Mamut R
4. Harry Axe R
5. Romek R
6. Ever R
7. Dibo R
8. WWSek R
9. Dravenlord R
10. Ciara R
11.
12.
13.
14.
15.
16.
Ostatnio zmieniony 17 lut 2022, o 09:34 przez Big Boss M., łącznie zmieniany 73 razy.
Tez się piszę
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.
Proszę o miejsce.
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!
Mnie też wpisz
Złomowisko: https://goo.gl/photos/xRMRQZGkEgCpcHcx5
Mnie i Garga też dopisz. A Hooy!
xYz
Czemu nie widzę siebie na liście Proszę o dopisanie.
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr