[NOWY TERMIN] [MASTER] WTF 2022, Włocławek 26-27.11.2022

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pedrodilgur
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Re: [NOWY TERMIN] [MASTER] WTF 2022, Włocławek 26-27.11.2022

Post autor: Pedrodilgur »

Marek G pisze: 24 lis 2022, o 09:39 Pedro, nie chcesz może zmienić zbroi w tym combo na heavy armour? Ja nie mam nic przeciwko jakby co.
850 - Mage, Young Dragon, Wizard Master, Alchemy, Shield, Dragonforged Armour (Death Cheater), Magical Heirloom, Order of the Fiery Heart
Fuck, no niedopatrzenie z mojej strony. Jeśli moi przeciwnicy nie będą oponować to bardzo chętnie bym zmienił na heavy. Ofc jako że to mój błąd to w pełni zrozumiem jeśli będą chcieli grać przeciwko dragonforged.
Salamander Leslau

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1545
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

Widze ze NR nie uznal za stosowne zaktualizowac mojej rozpy jak ja dodawal :D oh well

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

Debek ma o 160 pkt za duzo w rozpie

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Pedrodilgur pisze: 24 lis 2022, o 10:54
Marek G pisze: 24 lis 2022, o 09:39 Pedro, nie chcesz może zmienić zbroi w tym combo na heavy armour? Ja nie mam nic przeciwko jakby co.
850 - Mage, Young Dragon, Wizard Master, Alchemy, Shield, Dragonforged Armour (Death Cheater), Magical Heirloom, Order of the Fiery Heart
Fuck, no niedopatrzenie z mojej strony. Jeśli moi przeciwnicy nie będą oponować to bardzo chętnie bym zmienił na heavy. Ofc jako że to mój błąd to w pełni zrozumiem jeśli będą chcieli grać przeciwko dragonforged.
Panowie!

Bardzo dziękuję za wskazanie 'błędu' w rozpisce. @Pedrodilgur popraw po prostu swoją rozpiskę. Będzie to twoja nowa rozpiska, bez punktów karnych. *


* To jest moja osobista decyzja - prędzej dałbym Markowi dodatkowy punkt za sportsmanship, niż ukarał gracza za to, że ma małe niedopatrzenie wykryte PRZED turniejem.

pazda
Pseudoklimaciarz
Posty: 28

Post autor: pazda »

Niestety nie dam rady z przyczyn zdrowotnych starożytny smok elfów nie pojawi się na weekend we Włocławku...

Mam nadzieję że nie będzie za dużo problemów z tego powodu i następnym razem uda się zjawić.

Kallor
Wałkarz
Posty: 66

Post autor: Kallor »

NIEEEEEE! A ja chciałem duela generałem z tym smokiem robić!!!! Ech, następnym razem zagramy, zdrowiej chłopie :]

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5108
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

Shakin' Dudi pisze: 25 lis 2022, o 10:07 Debek ma o 160 pkt za duzo w rozpie
tylko pod warunkiem że podczas sprawdzania rozpiski w NR weźmiesz opcje - "Latest Version". Co generalnie jest wczorajszym updatem zasad i pkt.
Na turnieju gracie na stare zasady i rozpiska Wujka się zgadza.
:twisted: always Vampire :twisted:

katerek
Masakrator
Posty: 2976
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: katerek »

Shakin' Dudi pisze: 25 lis 2022, o 10:07 Debek ma o 160 pkt za duzo w rozpie
Ke?

Delikatnie zmienił się jeden paring... Nargh zagra z Bulwokiem.

Pedro ma już zmienionego lorda na smoku
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

pazda
Pseudoklimaciarz
Posty: 28

Post autor: pazda »

Kallor pisze: 25 lis 2022, o 11:25 NIEEEEEE! A ja chciałem duela generałem z tym smokiem robić!!!! Ech, następnym razem zagramy, zdrowiej chłopie :]
Jak by o mnie chodziło to bym tam że złamaną nogą dotarł. Ale zaraza się za dzieciaki zabrała i i jeszcze żonę dopadła....

Awatar użytkownika
Pedrodilgur
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: Pedrodilgur »

WarX pisze: 25 lis 2022, o 10:46
Pedrodilgur pisze: 24 lis 2022, o 10:54
Marek G pisze: 24 lis 2022, o 09:39 Pedro, nie chcesz może zmienić zbroi w tym combo na heavy armour? Ja nie mam nic przeciwko jakby co.
850 - Mage, Young Dragon, Wizard Master, Alchemy, Shield, Dragonforged Armour (Death Cheater), Magical Heirloom, Order of the Fiery Heart
Fuck, no niedopatrzenie z mojej strony. Jeśli moi przeciwnicy nie będą oponować to bardzo chętnie bym zmienił na heavy. Ofc jako że to mój błąd to w pełni zrozumiem jeśli będą chcieli grać przeciwko dragonforged.
Panowie!

Bardzo dziękuję za wskazanie 'błędu' w rozpisce. @Pedrodilgur popraw po prostu swoją rozpiskę. Będzie to twoja nowa rozpiska, bez punktów karnych. *


* To jest moja osobista decyzja - prędzej dałbym Markowi dodatkowy punkt za sportsmanship, niż ukarał gracza za to, że ma małe niedopatrzenie wykryte PRZED turniejem.
Dziękuwa za okazanie łaski sędziowskiej
Salamander Leslau

Kallor
Wałkarz
Posty: 66

Post autor: Kallor »

pazda pisze: 25 lis 2022, o 13:10
Kallor pisze: 25 lis 2022, o 11:25 NIEEEEEE! A ja chciałem duela generałem z tym smokiem robić!!!! Ech, następnym razem zagramy, zdrowiej chłopie :]
Jak by o mnie chodziło to bym tam że złamaną nogą dotarł. Ale zaraza się za dzieciaki zabrała i i jeszcze żonę dopadła....
Heh, mnie taka akcja dopadła na poprzedniej Salamandrze, więc znam temat :] Dbaj o rodzinę, a ja pobiję się z jaszczurkami :D

Awatar użytkownika
Milczek
Kradziej
Posty: 898
Lokalizacja: Gorzów Wlkp., "Rogaty Szczur"

Post autor: Milczek »

Ktoś będzie już dziś we Włocławku?

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

My z Tiritem, Zajazd Gościniec. Koło 21...

Awatar użytkownika
Milczek
Kradziej
Posty: 898
Lokalizacja: Gorzów Wlkp., "Rogaty Szczur"

Post autor: Milczek »

Jak coś to my pokój 37. Zapraszamy.

Góral86
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 155

Post autor: Góral86 »

Zdrówko Panowie;)

katerek
Masakrator
Posty: 2976
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: katerek »

Szanowni Państwo, jako klub Salamandra który był organizatorem tegoż oto zacnego turnieju poczuwamy się w obowiązku Was bardzo przeprosić za zamieszanie i niestety za zaistniałą sytuację, ale musieliśmy zaktualizować końcowe wyniki przedstawione na gorąco na turnieju o odpowiednie zapisy z regulaminu turnieju:
katerek pisze: 4 lip 2022, o 21:18 Za poprawnie zgłoszony wynik w NRuważamy wpisane DUŻE i MAŁE punkty. Nie wpisanie kompletu punktów oznacza oddanie wyników po terminie.
W przypadku remisu ostateczna pozycja na koniec turnieju będzie ustalana na podstawie kolejnych warunków:
1. Ilość DP w bezpośrednim starciu
2. Ilość MP w bezpośrednim starciu
3. Ilość DP z bitew
4. Ilość MP
niestety w ferworze walki turniejowej w wynikach nie zostały uwzględnione kryteria Tie Break zapisane w regulaminie turnieju. Zdajemy sobie sprawę, że odpowiedzialność za to niedopatrzenie w pełni spada na nas jako orgów jednak uważamy, że zasady powinny być przestrzegane i równe dla wszystkich dlatego też liczymy na pełne zrozumienie zaistniałej sytuacji.

Aktualne wyniki turnieju z uwzględnieniem powyższych zamieszczone są na NR.
Jeśli macie jakieś dodatkowe uwagi to proszę o PW do mnie lub do Heptuna.
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

Kallor
Wałkarz
Posty: 66

Post autor: Kallor »

Było zacnie :D

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3132
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Serdeczne dzięki za turniej, świetna organizacja i atmosfera, spoko miejscówka, bardzo dobre obiady :-) Podziękowania również dla przeciwników, szczególnie za pokaz mocy SA w CC.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Bulwok
Kretozord
Posty: 1643
Lokalizacja: Salamandra Włocławek/Gdańsk

Post autor: Bulwok »

Dziękuję serdecznie za turniej, fajne bitewki i mega poczęstunek.

Najmocniej pragnę uścisnąć dłoń klubowej rodzinie, dzięki której w ogóle mogłem zagrać na tym turnieju. Krychu, Pedro oraz Kosa. Super, ukłony dla Was.

Pozdrawiam reprezentację tri-city, która przywiozła mi dupę i dzielnie wspierała w karmieniu raka w przerwach między turami.
Shinue pisze: każdy ma prawo mieć swój gust, ale płacenie grubych pieniędzy za kolorowe papierki nie jest dobrym pomysłem.

Awatar użytkownika
Zielony
Kretozord
Posty: 1714
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Zielony »

Dzięki za fajną imprezę. Figurki i wygrany mecz Polaków na mistrzostwach świata to super połączenie :)
Gratulacje dla organizatorów i topki
Obrazek

ODPOWIEDZ