[Warszawa][Master] Jesienny Łomot 8-9.10.2022

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3132
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Re: [Warszawa][Master] Jesienny Łomot 8-9.10.2022

Post autor: Myth »

Dzięki za wpłaty, kolejny update zrobiony. W JH3 brakuje jeszcze jednej osoby i wejściówki.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

as1
Chuck Norris
Posty: 626

Post autor: as1 »

jakby co to mogę zgłosić się na najemnika

imrikko
Warzywo
Posty: 19

Post autor: imrikko »

Poszedł właśnie przelew na telefon od kolejnego Ordinu, sorrki, kompletnie zapomnieliśmy że to już zaraz :(

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3132
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Update zrobiony w 2 poście, mam 14 teamów - 42 osoby. Wszyscy z punktami za zgłoszenia. Kmińcie rozpiski, deadline to niedzieli ;-)
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

EmpGeX
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 183

Post autor: EmpGeX »

Aż jestem ciekaw ile lizaków pojawi się na turnieju. Pewnie bezie sporo materiału do wniosków, bo nowa armia i ludzie będą chcieli pograć.
Obrazek

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3132
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Zobaczymy, nie wiem ilu ludzi ma w domach armię.

Przypominam o usługach hotelowych dla chętnych, w piątek powinienem dać znać hotelowi ile osób je i nocuje.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4747
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

Bedzie NR w uzyciu?
Obrazek
Highborn Elves Only!

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3132
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Sędzia twierdzi, że woli TK. Potwierdzę jeszcze dzisiaj.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »


Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3132
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Będzie ocena malowania, zrobi ją Guldur w sobotę podczas bitew. Ocena malarska tradycyjna, według zaleceń LL z drobnymi poprawkami. Widełki w bitwach 15-45.

Zapewniam rozpiski i karty do parowania.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Nie za duży rozstrzal w widełkach?

Nie powinno być 20:40???

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3132
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Chyba nie ma jednej słusznej drogi z tego co zrozumiałem. Tradycyjnie wyniki były bardziej spłaszczone, bo dużo teamów, bo „zespół x” może uciec za daleko od reszty stawki. Myślę, że spróbować warto.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Myth pisze: 28 wrz 2022, o 09:45 Sędzia twierdzi, że woli TK. Potwierdzę jeszcze dzisiaj.
Fajniej by jednak było z NR, bo wszystko podane na tacy. Zastanówcie się jeszcze. Jest czas.

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

NR było fajne. Runęło ze względu na skalę ETC i cały świat starający się oglądać wyniki. Serwery nie trzymały. 42 osoby powinno wytrzymać.
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3132
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Chyba bardziej chodzi o to, że sędzia i org nie znają narzędzia i nie gwarantują, że NR byłby super w praktyce. Zresztą, do tej pory korzystało z niego w Polsce ledwie kilka osób na ETC. Zapisujcie się na TK proszę i wysyłajcie rozpiski przez formularz.

Checklista przed weekendem:
- czy kapitan podał prawidłowe id ligowe graczy z http://ranking.wfb-pol.org/players
- czy rozpiska jest w formacie ETC?
- czy rozpiska ma wskazanego generała i BSB?
- czy generał z tytułu bycia generałem dostaje dodatkowe zasady, które trzeba oznaczyć w rozpisce?
- czy magowie mają oznaczone domeny magii?
- czy herosi mają wpisane i uwzględnione w punktach mounty?
- czy ten ważny heros do bicia ma odpowiednią zwykłą broń i czy ma umagicznienie tejże?
- czy jednostki mają uwzględnione elementy command grupy i magiczne sztandary?
- czy jednostki powtórzone kilka razy w rozpisce są odpowiednio oznaczone, a ich koszt prawidłowo podany?
- czy oddziały mają wykupione właściwe uzbrojenie (np. Heavy Infantry EoS)?
- czy w rozpie masz minimalną wymaganą sekcję core?
- czy nie przekroczyłeś progu % tej ważnej sekcji w armii (strzelanie / potwory / latacze / meduzy, itp.)?
- czy rozpiska jest na równo lub poniżej 4500 pkt?
- esencja daje wybór czarów 1-4, a nie 1-6, a tarcza nie działa w CC z dwurakiem ani halabardą ;-)

Rozpiski do niedzieli do końca dnia. Nie przyjmuję ich w PMkach, na MSG czy na maila. Jest poprawka? Wyślijcie jeszcze raz w formularzu i zaznaczcie w nazwie teamu, że to ta.

Sędzia jest niezależny, na turnieju orgowie dbają o dobrą atmosferę i szamę na czas. Oraz grają. Wszelkie sprawy punktowe i wynikowe z WarXem.

Padły jeszcze pytania o przedłużających / niedogrywających bitew. Na turnieju zagrają 42 osoby. WarX będzie regularnie przechodzić po sali i dopytywać jak idzie. LL nie ma oficjalnego taryfikatora karniaków za niedogrywanie bitew, więc my też nie, ale ślamazary muszą liczyć się z taką możliwością według najlepszego osądu i wiedzy sędziego. Generalnie gra jest obliczona na 6 tur. Będzie zegar na ekranie, będą komunikaty przez mikrofon.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

rainqer
Warzywo
Posty: 19

Post autor: rainqer »

" czy generał z tytułu bycia generałem dostaje dodatkowe zasady, które trzeba oznaczyć w rozpisce"
Orkowy generał dostaje Warcry ale new recruit tego nie wpisuje w rozpiskę. Mam to jakoś dodać? Bo nie kumam.

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4747
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

Jest szansa aby sie z kims zabrac w sobote rano z centrum/wola?
Obrazek
Highborn Elves Only!

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3132
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

rainqer pisze: 2 paź 2022, o 14:43 " czy generał z tytułu bycia generałem dostaje dodatkowe zasady, które trzeba oznaczyć w rozpisce"
Orkowy generał dostaje Warcry ale new recruit tego nie wpisuje w rozpiskę. Mam to jakoś dodać? Bo nie kumam.

Kiedyś był o to przypał na jakimś turnieju, stąd ten punkt. Właśnie o warcry albo o liczbę grudges w DH chodziło. Skoro kopiujesz rozpiskę z TXT, to po prostu to dopisz.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Handełek
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Handełek »

Czy ktos bedzie jechal z okolic bemowa?
Szulam transportu z Zaborowa (w polowie drogi z wawy do Paprotni, kawalek za Borzecinem/Babicami) w sobotę rano.

Awatar użytkownika
Handełek
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Handełek »

Czy dla nowych SA ocena malowania standardowa czy będzie jakas dyspensa?
Pytam bo musze troche domalowac, a nie wiadomo nawet czy niektore oddzialy zostana w booku po kolejnej wersji booka. ;)

ODPOWIEDZ