Płock, Tumskie Wzgórze 4

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Reyki pisze: 25 greatswordow warszmatką
jeszcze taki wtręt warszmatka to według ciebie warbanner? jak GSy mogą go mieć skoro bsb ma imperiala no chyba ze warszmatka to banerek jeśli tak to nic nie mówiłem.
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

a zapomniałem że spierdolili ten oddział.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
koral
Mudżahedin
Posty: 297
Lokalizacja: Tawerna - Płock

Post autor: koral »

widze ze kierujecie sie w strone przejecia zasad skavenow na 3 bitwe ;]
a tak na serio nie kierowalem sie cieciem magii ale jakims urozmaiceniem innym niz na innych turniejach. uwazam ze ilosc i szansa na IF jest bardzo mala przy rzutach na 2 kosciach wiec tu akurat bym nie rozpaczal a biorac pod uwage rzut 3 koscmi to faktycznie szansa na IF jest wieksza ale jesli ktos poluje na "stope" lub "komete" rzucajac 2 koscmi to ja zycze powzenia i radze dobrze przypilowac kosci...

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

IMHO ingerowanie w magię w jakikolwiek sposób jest trochę nie fair.
Nie każda armia ma magie tak rozwiniętą by ją wzmacniac/osłabiać(patrz Kraśki,Ogry,TK).
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
koral
Mudżahedin
Posty: 297
Lokalizacja: Tawerna - Płock

Post autor: koral »

Reyki pisze:IMHO ingerowanie w magię w jakikolwiek sposób jest trochę nie fair.
Nie każda armia ma magie tak rozwiniętą by ją wzmacniac/osłabiać(patrz Kraśki,Ogry,TK).
byc moze ale ta zmiana mysle jest tylko kosmetyka w porownaniu ze zmianami jakie sa widziane na turniejach, zmiana systemu osiagania IF jest nieznaczna choc idac za toba to zmiana to zmiana niezaleznie jak duza

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

ogolnie to moge sie przychylic albpo do if na 2x6 i na 13, albo do zdjecia scenariusza...zeby nie bylo dymow ;D

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

to scenariusz out
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
koral
Mudżahedin
Posty: 297
Lokalizacja: Tawerna - Płock

Post autor: koral »

to za kare wstawimy cos z przechwytywaniem domu :twisted:

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Ej, Reyki, jak na moje to TK mają bardzo dobrą, solidną i pewną magię...nie twierdziłbym, że jest słaba...

arandir
Wałkarz
Posty: 67
Lokalizacja: z nienacka

Post autor: arandir »

to chyba chodziło o to, że ten 3 scenariusz nie robi różnicy Krasnalom, TK i Ogrom, jeśli zrozumiałem przekaz Reyki'ego :)

Awatar użytkownika
Piotr
Masakrator
Posty: 2186
Lokalizacja: XIII Kohorta Zławieś Mała

Post autor: Piotr »

Proszę o dopisanie mnie do listy zgłoszeń.
Gram solo, 2 x Imperium.
Pozdrawiam,
Piotr

Awatar użytkownika
Noir
Mudżahedin
Posty: 278
Lokalizacja: "Oko Terroru" Toruń

Post autor: Noir »

eeee.... mozna 2x ta sama armia wziac?
Obrazek

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Ale jeśli ich ten scenariusz nie dotyczy to tez jest przegięcie.
Bo albo scenariusz ma wpływ na każdą armię albo na żadną.

I dla tego nie powinno się ingerować w zasady(zmiana sposobu rzucania if i miscastow,obcięcia ruchu w sposob inny niz ustawienie terenu itd.).
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
koral
Mudżahedin
Posty: 297
Lokalizacja: Tawerna - Płock

Post autor: koral »

Noir pisze:eeee.... mozna 2x ta sama armia wziac?
wydaje mi sie ze gobo pisal ze jak jedna armia ktos gra to na 2999 bez lorda

Awatar użytkownika
koral
Mudżahedin
Posty: 297
Lokalizacja: Tawerna - Płock

Post autor: koral »

Reyki pisze:Ale jeśli ich ten scenariusz nie dotyczy to tez jest przegięcie.
Bo albo scenariusz ma wpływ na każdą armię albo na żadną.

I dla tego nie powinno się ingerować w zasady(zmiana sposobu rzucania if i miscastow,obcięcia ruchu w sposob inny niz ustawienie terenu itd.).
spoko zmienimy:) jak wszyscy czytali to byly moje trzy propozycje bo gobo nie chce mozgownicy wyterzac ale ma cos w zamian wymyslic, mamnadzieje ze nie oslabi mnie za bardzo swoim pomyslem ;)

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

A może zmienicie system liczenia punktów w jednej bitwie.

Tak własnie przeglądam podręcznik do wh40k bo pisze regulamin kolejnego turnieju i moze coś przystosować do WFB?
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

arandir
Wałkarz
Posty: 67
Lokalizacja: z nienacka

Post autor: arandir »

albo zróbcie 3 bitwę jako zwykły pospolity pitched battle :)

Awatar użytkownika
koral
Mudżahedin
Posty: 297
Lokalizacja: Tawerna - Płock

Post autor: koral »

Reyki pisze:A może zmienicie system liczenia punktów w jednej bitwie.

Tak własnie przeglądam podręcznik do wh40k bo pisze regulamin kolejnego turnieju i moze coś przystosować do WFB?
zmiana liczenia punktow? co sugerujesz?

Awatar użytkownika
Piotr
Masakrator
Posty: 2186
Lokalizacja: XIII Kohorta Zławieś Mała

Post autor: Piotr »

koral pisze: wydaje mi sie ze gobo pisal ze jak jedna armia ktos gra to na 2999 bez lorda
Przejrzałem cały temat i nic takiego nie widziałem, dlatego przygotowałem rozpis 2 x 1500. Jeśli czegoś nie doczytałem, proszę o poprawienie mnie, dostosuję się.
Chociaż 2999 byłoby lekko niesprawiedliwe ze względu na ilość slotów special... Ucierpiałyby też oddziały 0-1...

Piotr

Awatar użytkownika
koral
Mudżahedin
Posty: 297
Lokalizacja: Tawerna - Płock

Post autor: koral »

Maximilian pisze:
koral pisze: wydaje mi sie ze gobo pisal ze jak jedna armia ktos gra to na 2999 bez lorda
Przejrzałem cały temat i nic takiego nie widziałem, dlatego przygotowałem rozpis 2 x 1500. Jeśli czegoś nie doczytałem, proszę o poprawienie mnie, dostosuję się.
Chociaż 2999 byłoby lekko niesprawiedliwe ze względu na ilość slotów special... Ucierpiałyby też oddziały 0-1...

Piotr
pisal ale nie na tym forum... http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.ph ... 86&start=0

ODPOWIEDZ