Płock, Tumskie Wzgórze 4

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

no to widze, ze działasz ;D ciezki przeciwnik bedzie z tych 150 modeli w skirmishu ;D ja w armiach mam 245 ;D

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

Ile macie jeszcze wolnych miejsc bo ciagle nie wiem czy przyjade z Marcinem czy sam czy moze jeszcze z kims innym :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Noir
Mudżahedin
Posty: 278
Lokalizacja: "Oko Terroru" Toruń

Post autor: Noir »

w rulebooku jest napisane, że jeśli wypadnie IF i Miscast, to IF nie dziala, a bierze sie pod uwage tylko Miscast.
Jeśli wynik 13 będzie zawierał w sobie na 2 kościach wynik = 1 (6+5+1+1) uznaje się, że czar wyszedł z efektem IF i Miscast jednocześnie, najpierw rozpatruje się efekt IF a następnie Miscast.
jestem ciekaw czy w taki sam sposób rozpatrywana jest magia skavenska, czy to wizja autora scenariusza?
Obrazek

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Dla tego jestem na NIE scenariuszom ingerującym w zasady gry.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

hirek
Mudżahedin
Posty: 236

Post autor: hirek »

Dołączam się do apelu Baniaka. Gobo powiedz czy sa jeszcze wolne miejsca, bo także mam ochotę na przyjazd. Swoją drogą tak sobie myślę, że tworzenie listy chętnych na 1,5 miesiąca przed, jest chyba nietrafionym pomysłem. Dla wielu osób, którzy pracują, uczą się, i co tam jeszcze można wymyśleć, trudno jest w tak długim terminie się określić. Niestety często zdarza się, że powstaje sytuacja kiedy wiem, że będe mógł zdecydować czy przyjechać na turniej, na kilka dni przed. Wtedy otwieram liste zgłoszeń a tam już lista rezerwowych...Rezygnuję wtedy z turnieju, po czym komentarze po imprezie informują, żę z zapowiedzianych 80 osób było 30-40. Troche boli strata turnieju. To tylko moje subiektywne rozważania.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

Bania pisze:Ile macie jeszcze wolnych miejsc bo ciagle nie wiem czy przyjade z Marcinem czy sam czy moze jeszcze z kims innym :)
limitu miejsc nie ma... stoly sa dla 24 par, chbya ze dokupie w ferie z 3-4 blaty..reszta bedzie na dostawkach grac... zmiescimy wszystkich :)

co do scenariuszow juz pokazalem jakei beda...tego z if na 13 nie bedzie! ..a IF +miss to byla invencja autora.. a raczej mozliwosc poprawki ;) ale SCENARIUSZE SA ZMIENIONE! z reszta juz o nich tu mowilismy jakis czas ;D jak pamietam sa na stronie 10 ;)

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

hirek pisze:Dołączam się do apelu Baniaka.
MIEJSC STARCZY DLA WSZYSTKICH!

co do 1,5 miecha przed...ja jestem dosc zajety, a koral ma pracujace weekendy...wiec mosimy to odpowiednio wczesniej ustalac ;) z reszta rezerwacja szkoly tez nie moze byc w ostatnij chwili ;)

a miejsca SĄ i BĘDĄ! ;)

zapraszamy wszystkich ;)

Awatar użytkownika
Noir
Mudżahedin
Posty: 278
Lokalizacja: "Oko Terroru" Toruń

Post autor: Noir »

to z łaski swojej edytujcie pierwszy post
jak pamietam sa na stronie 10
nie każdy ma czas na przeglądanie x stron tematu ; P
Obrazek

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

pierwszy post jest korala... wiec wybaczcie... z reszta mowilem mu wczoraj zeby cos napisal od czasu do czasu... ;/ od anstepnego turniju ja bede zakladal tematy..w koncu odzyskalem konto ;D

Awatar użytkownika
Noir
Mudżahedin
Posty: 278
Lokalizacja: "Oko Terroru" Toruń

Post autor: Noir »

niezły bajzel tam macie ; )
Obrazek

Awatar użytkownika
koral
Mudżahedin
Posty: 297
Lokalizacja: Tawerna - Płock

Post autor: koral »

Noir pisze:to z łaski swojej edytujcie pierwszy post
jak pamietam sa na stronie 10
nie każdy ma czas na przeglądanie x stron tematu ; P
zmienione

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

Noir pisze:niezły bajzel tam macie ; )
moze troche ;D ale juz wszystko ok ;) panujemy nad sytuacja ;]

tomekjar
Falubaz
Posty: 1007
Lokalizacja: Ośmiornica Łódzka
Kontakt:

Post autor: tomekjar »

Ja z kolegą Zathorem będziemy :D
Wyprawa niewolniczo - łupieżcza mhrocznych braci Elfów Wysokiego Rodu i podstępne, aczkolwiek niezbyt zdyscyplinowane gobliny stawią się na Tumskim wzgórzu aby pokonać wszystkich, którzy odważą się nam przeciwstawić!

Jesteśmy nastawieni na dobrą zabawę i zrównoważone rozpiski u przeciwników :D Mamy szybką armię (3 latacze, 4 rydwany, 6 kawalerii, hoppersi) z lekkim wsparciem człapiącym z tyłu (klocki goblinów wypuszczające kręcoące się Deadly Cargo po drodze :twisted: ) i lekkim wsparciem strzeleckim (parę maszynek + 10 Xbows). Jedyne czego u nas nie ma, to magia, i tak wszyscy będą grać na magii, to możemy być oryginalni ;)


Gobo, parę uwag:

1. Nie podoba mi się pomysł grania z garnizonem, tak samo jak nie lubię innych odmóżdżających rozpisek. A Robert od nas już planuje brać 8 RBT w sojuszu, dobrze chociaż, że nie planuje 6 RBT + 2 Bolców...
2. Czy dostanę jakiś bonus za klimatyczność armii? ;)
3. 2gi scenariusz jest IMO taki sobie... Nie dość, że premiuje granie na magii, czyli tylko niektóre armie/rozpiski, to jeszcze naprawdę dużo daje. Ogólnie przeciwny jestem scenariuszom, które interesują i są korzystne tylko dla konkretnych typów armii...
4. W trzecim scenariuszu możnaby się pokusić o wystawianie się na ukos, byłoby ciekawiej :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

tomekjar pisze:Gobo, parę uwag:

1. Nie podoba mi się pomysł grania z garnizonem, tak samo jak nie lubię innych odmóżdżających rozpisek. A Robert od nas już planuje brać 8 RBT w sojuszu, dobrze chociaż, że nie planuje 6 RBT + 2 Bolców...
2. Czy dostanę jakiś bonus za klimatyczność armii? ;)
3. 2gi scenariusz jest IMO taki sobie... Nie dość, że premiuje granie na magii, czyli tylko niektóre armie/rozpiski, to jeszcze naprawdę dużo daje. Ogólnie przeciwny jestem scenariuszom, które interesują i są korzystne tylko dla konkretnych typów armii...
4. W trzecim scenariuszu możnaby się pokusić o wystawianie się na ukos, byłoby ciekawiej :)
Ad 1. Robert bedzie? :shock: spoko jak tak lubie to niech gra, najwyzej dostanie kopa w tylek... albo mu jakies TK, skaveny bede wrzucal? ;D muhahaha

Ad 2. Odemnie mozesz dostac prywatnny talerz ciastek

Ad 3. Nie ja go wymyslilem ;D a jak Piotrek juz sie narobil to tez niech cos jego jest.. ogolnei busta daje... ale tez mozna sie na tym przejechac... zawsze to 16,6% na miscasta...

Ad 4. bardzo ciekawa uwaga...rozwaze to ;)

pozdro Tomku i do zobaczenia za 3 tyg ;]

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

tomekjar pisze:
Jedyne czego u nas nie ma, to magia, i tak wszyscy będą grać na magii, to możemy być oryginalni ;)

Wybacz niestety nie będziecie oryginalni :twisted: również bez magii nasza para jedzie, co do klimatu jeden nazwie 2 tanki klimatem inny nazwie to szaleństwem, tak wiec jak Tomek dostanie pkt za klimat ja też chce :wink:
, co do 3 scenariusza a niech będzie 3 w końcu jaki by nie był mamy sie bawić, i na koniec moje przemyślenia po kolejnym remisowym teściku.....z krasiami w sojuszu to chyba nie da sie wygrać wielką przewagą punktową :cry: , a już masakry wrogowi to nie strzeli sie w żaden sposób :evil:
Obrazek






_________________

tomekjar
Falubaz
Posty: 1007
Lokalizacja: Ośmiornica Łódzka
Kontakt:

Post autor: tomekjar »

Acha, nie napisałem tego, bo zapomniałem:

Zagrajmy na tajne rozpiski! Zawsze uważałem, że to fajna zabawa i jest to o wiele ciekawsze niż na jawne. Poza tym trochę to pomaga rozpiskom niestandardowym, a nic nie robi rozpiskom standardowym, po prostu przeciwnik wie, czego się spodziewać :)


A wystawianie na ukos było w Łodzi grane i naprawdę jest fajne :D


@Wilqu: to fajnie, że gracie bez magii, ale w rozpisce strzelające Krasie + strzelające Imperium to nic dziwnego :P BTW moją rozpiskę posyłam Ci na PW, sam ocenisz czy fajna ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

W tej chwili wyszukuje na necie odgłosy wystrzałów i wybuchów działa mortary organki strzelcy wgrywam to na komórkę i na turnieju będzie sie niósł huk wystrzałów i wybuchów:d :lol2: jak sie bawić to na całego
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

hehe ;D ja kiedys mialem bogurodzice na blesing ;D

co do rozpisek..ja mam magie i sie tego nie wstydze :P nie moge sie juz doczekac turnieju... nie ma co ;D ale jeszcze mnie czekaja 2tyg malowania ;D

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Dobry pomysł z ta Bogurodzicą ja wyszukam sobie god mit uns czy jak to tam leci
Obrazek






_________________

ksuM
Falubaz
Posty: 1161

Post autor: ksuM »

A co znacie do mumiaczków fajnego.

ODPOWIEDZ