Płock, Tumskie Wzgórze 4

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Jeśli dostępne są proxy a zawsze w Płocku były to Kutno 6 x PRZECIWKO tajnym, nie mamy ochoty sie wykłócać czy ten goblin miał mieć bounda czy może tamten go miał miec a sie niedosłyszało , czy to pudełko miało być katapa czy może bolcem.....

Pyzatym jeśli proxy niedostępne to odpada nam 2 graczy juz :wink:
Obrazek






_________________

hirek
Mudżahedin
Posty: 236

Post autor: hirek »

Hej Gobo, Możesz mnie zapisać :Skaven+BoCh. Jak nic się nie zmieni będę grał sam.
Pozdrawiam!

tomekjar
Falubaz
Posty: 1007
Lokalizacja: Ośmiornica Łódzka
Kontakt:

Post autor: tomekjar »

Wilqu pisze:Jeśli dostępne są proxy a zawsze w Płocku były to Kutno 6 x PRZECIWKO tajnym, nie mamy ochoty sie wykłócać czy ten goblin miał mieć bounda czy może tamten go miał miec a sie niedosłyszało , czy to pudełko miało być katapa czy może bolcem.....

Pyzatym jeśli proxy niedostępne to odpada nam 2 graczy juz :wink:
Weź ty nie bądź niepoważny... Mam pogadać z kolegami z Łodzi i napisać 8x ZA tajnymi? Chyba jaja sobie robisz.

I widać, że nigdy na tajne nigdy chyba grałeś, ja już nie raz, w tym z całkowicie sproxowaną armią i nie było żadnego problemu. A z tym goblinem i boundem, to właśnie częściej mi się zdarza wykłócać na jawne, bo wtedy nikt nie pisze w rozpisce "Goblin Szaman z czerwonym płaszczykiem" tylko wszędzie suche Goblin Shaman. I rozróżnij tu 3 szamanów/elektryków, który ma co. A granie na tajne wymusza oznaczenie każdego herosa jednoznacznie w rozpisce, żeby nie było kręcenia, który ma jakie przedmioty. I co w ogóle ma do tego pudełko, które jest katapą/bolcem? Bo to chyba minus proxów, że się nie wie o co chodzi, a nie tajnych :roll: Zresztą pudełka bym nie dopuszczał, rozumiem postawić Swordsmasterów, że to White Lioni, czy coś w podobie, ale pudełka?

Przy okazji dajcie mi listę graczy z Kutna, to wszyscy (to znaczy na pewno jeden team ode mnie i Zathora, co do reszty to się okaże dziś jak pogadam z resztą obsady ;) ) będziecie mieć Challange, nieważne, czy tajne, czy jawne.
Obrazek

arandir
Wałkarz
Posty: 67
Lokalizacja: z nienacka

Post autor: arandir »

przeciw :)

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Ja i Rydl jesteśmy za tajnymi rozpiskami.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Tomek jak masz poczuć sie lepiej to grajmy na tajnych ja to już mam w nosie, zresztą w końcu niech ORGANIZATORZY sie określa tak czy nie!!!!
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
frelo
Pseudoklimaciarz
Posty: 31
Lokalizacja: LOCH/KUTNO

Post autor: frelo »

mam pytanie bo niestety trochę się zagubiłem i już nie wiem kto organizuje ten turniej i gdzie się odbędzie w Łodzi czy w Płocku może ktoś mi powie żebym dobrze pojechał i dotarł do właściwego miejsca
godzę się na wszystkie zasady które ustali organizator nawet jeśli nie będą mi odpowiadać a jak chcę mieć zasady takie które mi odpowiadają to se sam zrobie turniej ze swoimi zasadami i z takimi ustawionymi pod siebie.
i jak zwykle do turnieju jeszcze pare dni a już wszyscy płaczą że im zasady nie pasują to ja takim dupką mówie nie grajcie w WFB tylko w chińczyka tam jes dużo mniej zasad i nie ma się o co kłucić chociasz jak widzę to i tak by wam zasady pewnie nie nie odpowiadały

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Dobra spokojnie zamknijmy temat i nie wracajmy do niego po co sie napinać mamy bawmy sie....niech Płock decyduje....ale o co w tym wszystkim chodzi turniej sie zbliża a na samym finischu zaczynamy modernizowac wstępne ustalenia nikt nie lubi jak zmienia sie coś co było ustalane ... poczekajmy na oficjalne stanowisko Płocka i zaakceptujmy je tylko na Sigmara niech Płock sie wypowie zamknie wszelkie modyfikacje później i tyle....
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
frelo
Pseudoklimaciarz
Posty: 31
Lokalizacja: LOCH/KUTNO

Post autor: frelo »

to gdzie jest ten turniej, w Płocku?

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

TAK FRELO! w płocku!! ;D (tam, gdzie byl open)

rozpiski sa JAWNE! (wiekszosc tak chciala... bylo gdzies 10 do 5 ;))

hirka dopisze!

a ja juz prosilem o nie robienie dymow!!

Awatar użytkownika
Noir
Mudżahedin
Posty: 278
Lokalizacja: "Oko Terroru" Toruń

Post autor: Noir »

takie pytanko techniczne: czy 2,5h to nie za mało czasu na 1 bitwe?
Obrazek

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Mało trochę.Dzisiaj grałem na 2250 i w 2,5h ledwo się wyrobiliśmy a jak grałem na 3k to 3h mało.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

na uczelni mozemy siedziec ile chcemy... bedzie potrzeba to i zagramy 3,5 h ;) tak ze nie ma problemu... jak wszyscy wiedza my jestesmy zawsze elastyczni ;)

Awatar użytkownika
koral
Mudżahedin
Posty: 297
Lokalizacja: Tawerna - Płock

Post autor: koral »

Wilqu pisze:Tomek jak masz poczuć sie lepiej to grajmy na tajnych ja to już mam w nosie, zresztą w końcu niech ORGANIZATORZY sie określa tak czy nie!!!!
tradycja naszego turnieju jest to ze dostosowujemy sie do opini graczy, dlatego to pytanie

Awatar użytkownika
koral
Mudżahedin
Posty: 297
Lokalizacja: Tawerna - Płock

Post autor: koral »

frelo pisze:mam pytanie bo niestety trochę się zagubiłem i już nie wiem kto organizuje ten turniej i gdzie się odbędzie w Łodzi czy w Płocku może ktoś mi powie żebym dobrze pojechał i dotarł do właściwego miejsca
godzę się na wszystkie zasady które ustali organizator nawet jeśli nie będą mi odpowiadać a jak chcę mieć zasady takie które mi odpowiadają to se sam zrobie turniej ze swoimi zasadami i z takimi ustawionymi pod siebie.
i jak zwykle do turnieju jeszcze pare dni a już wszyscy płaczą że im zasady nie pasują to ja takim dupką mówie nie grajcie w WFB tylko w chińczyka tam jes dużo mniej zasad i nie ma się o co kłucić chociasz jak widzę to i tak by wam zasady pewnie nie nie odpowiadały
zawsze podziwialem twoje rzeczowe podejscie do tematu ;)

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

hehe... wez koral sie za malowanie mojego Tristana, zamiast marnowac czas przed kompem ;D

Awatar użytkownika
koral
Mudżahedin
Posty: 297
Lokalizacja: Tawerna - Płock

Post autor: koral »

Gobo pisze:rozpiski sa JAWNE! (wiekszosc tak chciala... bylo gdzies 10 do 5 ;))
proponuje alternatywne rozwiazanie, przecwinicy przed bitwa ustalaja czy chca grac na tajnych czy jawnych rozpiskach i wszyscy beda szczesliwi

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

spoko, koral...ale tylko w momencie 100% poparcia przez wszystkich czlonkow obu par ;) wtedy ok.. ale przewage dajemy rozpiskom jawnym.. ;)

ps.. no wez mi pomaluj tego łosia ;D

Awatar użytkownika
Necromanter
Falubaz
Posty: 1003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Necromanter »

Tak wnikliwiej czytam regulamin i zastanawia mnie czemu dopuszczacie garnizon,a Erranty War już nie??

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

jak nie? EW to SoC...ktory jest dopuszczony :P

ODPOWIEDZ