powrót krawych smoków

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Ksch z tym Vargulfem to chodzi mi o to że jako uosobienie brutalności i siły pasuje do klimatu Blood Dragonów. a figureczke można zastąpić jakąś fajną konwersją. A tą opowieścią o coachu jadącym po lądyńskim bruku mnie rozwaliłeś :D szacunek.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

ale Kosa

primo; baty są nieklimatyczne do tej rozpiski, a 3 nic nie robi- już psy są lepsze

secundo: pomysł z couchem jak najbardziej trafiony- jak t ma być elitarna armia to strzał w samą dziesiątkę
co za wraithy? jakieś duchy ze szmatami na sobie? zero klimatu

tercio: motłochu jest dużo i nie powinni dostawać sztandaru- to zbyt duży honor dla takiego pospólstwa

no i też zalezy o co bardziej Ci chodzi. Jeżeli o klimat to jesteś na dobrej drodze. Jak o grywalność to wątpię byś specjalne zwycięstwa tym wyciągał ;)

Awatar użytkownika
dark kaczuszka
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 145
Lokalizacja: Kraków

Post autor: dark kaczuszka »

Nie zgodze się z tym że baty są nie klimatyczne, (nie klimatyczne są ghule, za duża ilość psów też by wyglądała słabo) powinny dobrze wyglądać z resztą. Armia która opiera się tylko na paru rodzajach ludków też średnio klimatyczna jest, troche różnorodności nie zaszkodzi.

Jeśli chodzi o rara to wybrałbym vargulfa. To przecież chodzący napierdalacz klimatycznie pasujący do armi krawych smoków. (karawan owszem bardzo klimatyczny ale przecież nie do tej armii!!!!) Wrathy to juz w ogóle jakaś pomyłka.

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

ksch pisze:Ależ Arbitrze Elegancji - gdzie dostrzegasz varghulfową elegancję? Przecież to prosty i brzydki zwirz, a i figurka wstrętna. Za to coach to arcyfilmowy klimacik - mroczny powóz zaprzężony w czarne niczym noc rumaki, podjeżdża pod wiktoriańską kamienicę, wszędzie mgła, milczący woźnica. Nagle otwierają się drzwiczki skrzypiąc przeciągle...wysiada blady, ubrany w czerń jegomość, stukający przy każdym kroku mahoniową laską o londyński bruk... :-)
Ale to jest klimat Von Carsteinów, a nie napierdalaczy jakimi są Krwawe Smoki. Varghulf pasuje jak znalazł.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

a mi wrathy pasuąją :P

esensja chodzącej śmierci :D

takze albo varghulf albo wraty, tutaj się będe zastanawial.

Baty zostają, no chyba, że Morrok przekonasz mnie czemu wilczki lepsze od batów w tych rolach co mają spelniać.


Ale zombole dam, oj dam :D spodoably mi się, tylko w jakiej liczbie byscie preferowali aby to mialo sens?
No i czy szmate warto czy nie, pomińmy już to, że masa na nią nie zasluguje, ale czy się oplaca :)

pozdro
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
dark kaczuszka
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 145
Lokalizacja: Kraków

Post autor: dark kaczuszka »

Myślę że na początek 2x20 bez sztandaru

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Morrok pisze:"wyżyłowany standard VC"

regenkoBK, 2x6 wraithów z banszetkami, lord ze skullstaffem, hełmem, forbidden lore, master of black arts, summon ghoul i 3x10 ghuli z czempionami
Z takich rzeczy się w końcu wyrasta ;-) działa to całkiem nieźle, nawet w rękach ostatniej plewy. Jeżeli chodzi o granie na topowym poziomie - to są lepsze kombinacje :) generalnie: towar zgodny z opisem.

aha, i na jakikolwiek CS nie przejdzie ;-)

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

ja tylko odpowiedziałem na pytanie

Jakimi VC ja gram to podawałem w innych tematach z rozpisek. Nie doświadczysz tam mega przegięć, tylko pomysły na zagrywkę jak to nazwałeś ;)

ODPOWIEDZ