Bartysoliszek :D dwarfy

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Bartys
Kradziej
Posty: 967
Lokalizacja: KULT

Bartysoliszek :D dwarfy

Post autor: Bartys »

Runelord @ 398 Pts
Anvil of Doom; Gromril Armour; Shield
Rune of Stone
Rune of Spellbreaking (x3)

Thane @ 165 Pts
Battle Standard
Rune of the Furnace
Master Rune of Gromril
Master Rune of Swiftness
Rune of Cleaving

Thane @ 146 Pts
General; Great Weapon;Shield
Rune of Preservation
Rune of Resistance
Rune of Stone
Master Rune of Challenge
Rune of the Furnace

14+1 Warriors @ 150 Pts
Shield; Musician
Veteran @ [10] Pts

10 Warriors @ 90 Pts
Shield

10 Thunderers @ 155 Pts
Shield; Musician

18+1 Longbeards @ 303 Pts
Shield; Standard; Musician
Rune of Courage
Rune of Determination
Greatbeard @ [10] Pts

Grudge Thrower @ 150 Pts
Engineer
Rune of Accuracy
Rune of Burning
Rune of Penetrating

Grudge Thrower @ 145 Pts
Engineer
Rune of Accuracy
Rune of Penetrating

Grudge Thrower @ 120 Pts
Engineer
Rune of Accuracy

14+3 Troll Slayers @ 232 Pts
3 Giant Slayers

Organ Gun @ 120 Pts

10 Mountain Rangers @ 176 Pts
Shield; Blunderbuss; Musician
Mountain Horn


Dispel Pool: 7
Casting Pool: 2
Models in Army: 117
Total Army Cost: 2350

do tego dochodzi shino z bazyliszków. Tak mi się chyba najbardziej podoba...

komentarze i konstruktywna krytyka mile widziane ;)

Awatar użytkownika
Vanirh
Chuck Norris
Posty: 620
Lokalizacja: Karak Beton(Karak Świebodzin)

Post autor: Vanirh »

Nie lepiej wydobyć pkt i wrzucić na tą jedną klopę siłę? i czy nie lepiej zredukować slayerów i dorzucić 1 Giganta? Moim zdaniem tak by było lepiej, aczkolwiek mogę się mylić.

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

dla mnie ta 15 i 10 warriorów jest taka nie w te, ni we wte, chyba wolał bym jeden duży kloc warriorów. jaki masz pomysł na te oddziały?

nie lepiej wymaksować jeden sponio oddział z niezłym statikiem niż się rozdrabniać?

Bartys
Kradziej
Posty: 967
Lokalizacja: KULT

Post autor: Bartys »

-siła by się przydała i na to pts znajdę, gorzej na jeszcze jedną sensowną runkę żeby nie powtarzać schematu (imo tylko vialiant albo drugi penetrating sie nadaje) na co już pts nie ma.

-3 giant slayerów mi sie sprawdza wystarczająco, 4rtego nie testowałem. Jakoś zawsze punktów brakło ale to przemyślę jeszcze

-10tka i 15stka mają mieć różne zastosowania w zależności od armii. Takiej dyszki byle fast nie zje a jest ona dodatkowym wystawieniem, zajmuje cwiartke, broni kowadła/shina, screenuje organki, daje flee i moim zdaniem ma sporo zastosowań. Do 15stki z niektórymi armiami wchodzi bsb i ten unit już będzie mógł gdzieniegdzie powalczyć. W duzy klocek warriorów nie wierzę niestety... nie spełnia zadań postawionych tym panom.

dzięki za odpowiedzi ;)

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Bartys pisze:W duzy klocek warriorów nie wierzę niestety... nie spełnia zadań postawionych tym panom.
Mam takie same odczucia :|

Rozpa spoko. moją planuje troszkę inaczej, więc fajnie że będzie różnorodność na stolach.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

-siła by się przydała i na to pts znajdę, gorzej na jeszcze jedną sensowną runkę żeby nie powtarzać schematu (imo tylko vialiant albo drugi penetrating sie nadaje) na co już pts nie ma.

-3 giant slayerów mi sie sprawdza wystarczająco, 4rtego nie testowałem. Jakoś zawsze punktów brakło ale to przemyślę jeszcze

-10tka i 15stka mają mieć różne zastosowania w zależności od armii. Takiej dyszki byle fast nie zje a jest ona dodatkowym wystawieniem, zajmuje cwiartke, broni kowadła/shina, screenuje organki, daje flee i moim zdaniem ma sporo zastosowań. Do 15stki z niektórymi armiami wchodzi bsb i ten unit już będzie mógł gdzieniegdzie powalczyć. W duzy klocek warriorów nie wierzę niestety... nie spełnia zadań postawionych tym panom.

dzięki za odpowiedzi ;)
ok, rozumiem.

a z katapultą jeżeli bardzo Ci zależy na sile to może odpuścić sobie przerzut i daj siła plus 2xfire? karkołomne ale jakie taniutkie! wiem że katapa bez przerzutu traci na celności, ale jest to jakaś alternatywa

ODPOWIEDZ