czas na zielone sukinkoty Arona

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11530
Lokalizacja: The Gamblers

Re: czas na zielone sukinkoty Arona

Post autor: Dymitr »

no widzisz... Chetnie zagram z taką rozpą na najbliższym mozliwym turnieju...
feedback sam w sobie possysa, a snajperki to cos co musi wejść i jeszcze mieć zasięg. Juz wolałbym na miejscu Twoim wrzucić Hex. na 5+ zamieniasz dużego maga w żabę a później zabijasz snajperką. nie mówiąc o tym, że małych magów się tym imba fajnie warzywi. tak IMO
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Kubcio
Oszukista
Posty: 810
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: Kubcio »

Dmitrij+1

Dmitrij ma racje, to jest poprostu slabe. I nie rozumiem Aron dlaczego twierdzisz, ze nie zaloze sie ze w batla masz duuuuuzo mniejsze doswiadczenie wiec wez sie ogarnij. Ja tez mysle, ze trzeba cisnac plewy zeby sie czegos nauczyly.

Feedback bez sensu jest, a IMO trolle sa git! no i gienek do piachu w kazdej bitwie musi ci spadać. jestem przekonany o niemocy katapult - pozatym. I w ogóle nie widze tu pomyslu na gre.

I co moze mi tez powiesz, ze moja krytyka jest bezsensu i powielam schematy :roll: ...?
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11530
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

hyh...macie fajną zabawę?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Dmtrij pisze:no widzisz... Chetnie zagram z taką rozpą na najbliższym mozliwym turnieju...
feedback sam w sobie possysa, a snajperki to cos co musi wejść i jeszcze mieć zasięg. Juz wolałbym na miejscu Twoim wrzucić Hex. na 5+ zamieniasz dużego maga w żabę a później zabijasz snajperką. nie mówiąc o tym, że małych magów się tym imba fajnie warzywi. tak IMO
cos musi wejsc i miec zasieg. Hoho, sytuacja iscie abstrakcyjna...
...bo feedback to nie warzywi malych magow :)
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Nie ma sie co spinać. Rozpa ma bardzo mocne punkty i na pewno da sie nią dobrze pograć.

Dmtrij, wrzuc cos, co uwazasz za sensowną rozpę. Chcialbym rozpoznać Twoje kompetencje jako oceniającego, bo narazie wydaje mi sie, ze uwagi masz raczej mało trafne. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

troli troche brakuje. wywaliłbym te doomy.

dymitrze a czym niemoc katapult sie objawia? że zjadają armate na hita?albo greter demona na 2/3 hity? czy tym że robią dziure w klocu łiczek tudziesz innego syfu z t3.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
krystian1wielki
Niszczyciel Światów
Posty: 4143
Lokalizacja: FENIX Włocławek/Gdańsk

Post autor: krystian1wielki »

katapulty to mocne punkty
troli brak ale nie można mieć wszystkiego
jeżeli bym coś uciął to tego szamanka feedbakiem ale reszta jest spoko jak na mój gust

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11530
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

tym że to słaba katapulta, która nie ma przerzutu scatera. ale dobrze, jak już mówiłem chetnie zagram przeciwko takiemu buildowi, w końcu jestem
pionkiem który nie gra
więc wyzwanie zerowe:)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Kubcio
Oszukista
Posty: 810
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: Kubcio »

krystian1wielki pisze:troli brak ale nie można mieć wszystkiego
¿Jak to brak? Czytajac ten temat co najmniej jeden mi sie przewinal :-s ...
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11530
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

teraz już 2
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
maciom
Chuck Norris
Posty: 613
Lokalizacja: wro

Post autor: maciom »

ja bym wywalił dooma jednego i feedback scrolla a za to dał manglera i rubi ring of ruhin.

brakuje troche fanoli, które kroja klocki szarzujące na duzy oddział big unsów
czy jeśli mam przedmiot, który pozwala mi przerzucać każdego warda to, czy mogę też przerzucać ochronę magiczną?

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

troli troche brakuje. wywaliłbym te doomy.
maksymalizacja to 1 zasada tworzenia rozpy zielonych IMO. trolle za 160 pktów? ni w ucho ni w oko. musiał bym przyciąć rydwany, a rydwany>trolle
ja bym wywalił dooma jednego i feedback scrolla a za to dał manglera i rubi ring of ruhin.
brakuje troche fanoli, które kroja klocki szarzujące na duzy oddział big unsów
jeden doom tak samo jak mangler nic nie robi a ring to akurat syf, totalnie nie potrzebuję go w rozpie. żeby się przydał muszę mieć ultramega fart. feedback jest IMO substytutem pupeta i jest fest. nie brakuje fanoli a zwłaszcza niosących ich goblinów, walkę big unów trzeba boostować swędzącym nonsensem, a i tak napierdalają jak złoto
tym że to słaba katapulta, która nie ma przerzutu scatera
aha. wybacz Dmitrij, ale porównując do skrajności do Nietzschego nie dojdziemy. to tak jak byś pochwalił się dajmy na to 90kg w martwym ciągu a ja na to "eee tam, chujowo, mistrz Polski bierze 346kg". wiadomo że będzie gorsza od najlepszej katapulty w grze, kamaaaaaaaaaaan

Rabsp
Masakrator
Posty: 2445
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rabsp »

tak z ciekawości zapytam... klockiem SO z lordem magiem idziesz do CC czy stoisz i czekasz az coś w Ciebie wpadnie? i jak radzą sobie w CC szóstki/ósemki Troli?

Awatar użytkownika
Król Goblinów
Wodzirej
Posty: 737
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Król Goblinów »

Rozpa całkiem w pytke, ma właściwie wszystko czego potrzebuje. Jedyne co mi nie leży to Maczeta.. czysta teoria- jeżeli prowadziłbyś SOBU w formacji 5x8 z Warbossen i BSB z przodu ( coby schować shamana do 2 szeregu ) nie byłoby lepiej? i dalej - w takiej konfiguracji może lepszy byłby savagowy warboss- Warda juz masz, inwestujesz w lepszy CC. Wiem ze jest to bez sensu bo tylko horda maksymalizuje potencjał, ale nie zawsze się opłaca. Piszesz ze sprawdza ci się dzik,no ale.. z tej 16 zrób s.arrerów :wink:

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

tak z ciekawości zapytam... klockiem SO z lordem magiem idziesz do CC czy stoisz i czekasz az coś w Ciebie wpadnie? i jak radzą sobie w CC szóstki/ósemki Troli?
jeżeli chodzi o BU to zależy, są armie do których trzeba iść, albo które po prostu sa przez nich rozjeżdżane w combacie, a na inne przyczajka, trzymanie punktów itp.

nie mam 6/8 trolli w rozpie, ale jak grałem to było fajnie, ale biją ostatnie, trzeba je niańczyć, sporo rzeczy ma te flamingi. ogólnie sa IMO lepsze czojsy
czysta teoria- jeżeli prowadziłbyś SOBU w formacji 5x8 z Warbossen i BSB z przodu ( coby schować shamana do 2 szeregu ) nie byłoby lepiej? i dalej - w takiej konfiguracji może lepszy byłby savagowy warboss
5x8? po co? savagowy war boss to klajmat. i musiał by być w BU. BO to jednak BO. mogę nim wejść do klocka nr 2 i jest git, lepiej się bije i nie musi szarżować. na dziku rozrzuca liderkę, ma turbo sejva i dodatkowy atak z siłą 5.
z tej 16 zrób s.arrerów :wink:
myślałem o tym zwłaszcza że jest zerówka i dwójka z małego waaaaagh, ale póki co zostają choppy. PIERDOLNIĘCIE!

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

ITP > 16 errorow.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Rince pisze:ITP > 16 errorow.
Mozna dać luki na ITP i to o to tu chodziło. Savage moga miec łuki. Wtedy moga sobie postrzelac i wciaz maja po dwa ataki S4 z frontu. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

wybaczcie ale ja do generała na swini sie nie przekonam. ja rozumiem , dodatkow komboj ale nie gienek. i to juz nie chodzi o to że zawsze musi spaść bo wiem że można go kitrać ale takim kitraniem sprawimy że nie zawsze bedzie tam gdzie powinien.

moj gienek to ogośc z mieczykiem za 5, wardem na 4, e sch, i koroną.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

NEKROMANCJA!

powrót atamana, wyruszam cisnąć plewy moją uber rozpą
przewiduję nadchodzące trendy i wstawiam to cudo, żeby wiadomo było od kogo się kseruje

warboss zwykly 5+ ward gw
duży szaman goblin scroll
duży szaman orc głowa

bo bsb lodestone
34 savagy big un muzyk
25 savagy muzyk champ

2 x 8 troll
2 x mangler
2 x doom diver

2 x kowboj wilk jeden odp flame, jeden ch shield

kowboj dzik rerol sejva, odp na flame, s o s

na razie, cięzko przyznać, zbieram wpierdol. wpadnę na wyższe obroty i będzie git
Obrazek

Awatar użytkownika
malfoj
Falubaz
Posty: 1306
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: malfoj »

Wysmienita rozpa . Tak się teraz gra !

ODPOWIEDZ