The cheese stands alone. Pleśniowa nowość. SK2400

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: The cheese stands alone. Pleśniowa nowość. SK2400

Post autor: QQrydza »

Tez nie ogarniasz a niestety czasem sędziujesz :D

Pogódź sie ze kmina nie jest jednak aż tak dokokszona :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

e tam, kluczem jest słowo deployed. KMINA WYPAS
Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

No nie ogarniam idealnie zasad i nie chcę wprowadzić nikogo w błąd, a że nie polegam na opiniach nienajlepszych w te klocki zawodników, to chyba nic dziwnego? Wolałbym usłyszeć od kogoś ogarniętego jak powinno być zanim albo kogoś zwałuję, albo porzucę fajny pomysł, bo Adaś ze Ślaska miał inne zdanie. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Napisz może w takim razie PM do tego kogo uważasz za ogarniętego, a nie nadmuchujesz się, że wiesz lepiej co znaczy słowo single i czekasz aż Ci ktoś przyklaśnie. Może Lidder, Furion, Kudłaty i inny gracz powszechnie znany jako solidnie znający i rozumiejący zasady przyzna Ci rację i poprze to sensownymi argumentami, ale póki co skoro sam twierdzisz, że do końca nie ogarniasz, chyba nic się nie stanie jeśli przyjmiesz wersję większości.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Właśnie poprosiłem, więc nie płacz. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Dobrze, już się biorę w garść :lol2:

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Adaś ze Ślaska to kiedyś w zasadach był kozak ale z braku czasu wypadłem z obiegu :) Swoją droga ciekawe że nikt nie wpadł na pomysłżeby zapytac o to GW, przeciez w bitwach na 5k+ a na swiecie gra sie ich pewnie sporo 2 dzwony i felek juz wchodziły
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

pewnie ktoś wpadł, tylko że GW nie raczyło odpisać

chociaz google wyrzucilo mi tylko jedno takie pytanie na TWFie a propo 2 piecow i tam typkowi odpisano, że nie widzą przeciwskazań, ale pytanie było z 2009 :)
Obrazek

ODPOWIEDZ