The cheese stands alone. Pleśniowa nowość. SK2400

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Re: The cheese stands alone. Pleśniowa nowość. SK2400

Post autor: Wojtuś »

A ja nie znam nikogo komu byś to powiedział. Rudy - nie wierzyć.
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Jeszcze dwie maseczki na o&g Blessa i Trubasa. Cholera, dobrze się tym gra!
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

co dales za jedne nornice?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

no jest rozpiska na poprzedniej stronie, warlord z dropsem i drugie guttery
Obrazek

Trubas
Falubaz
Posty: 1294
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Trubas »

Rozpa jest mega sroga. Nie miałem nic do powiedzenia.
Jeżus pisze:Trubas okazałeś się mieć większą choppę, więc masz swoją nagrodę:

Zawsze chciałem być w Nemezis :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Niesłusznie, zawsze trzeba mieć w zanadrzu choćby proste: ssij.
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Wojtus, zrobiles mi dzien. :)
Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

:D

Tobie zrobił dzień, a Trubasowi wzbogacił batlowy słownik.


Jeszcze wczoraj 12:8 z bretą Zielonego.
Obrazek

Awatar użytkownika
Opos
Falubaz
Posty: 1196
Lokalizacja: KGB Tarnów

Post autor: Opos »

Rozpa ciekawa, rat ogry to Zuo :twisted: Choć ja faktycznie zwykłem grać na elektrykach, lubię mieć doom rocketa w zapasie :twisted:
Let the River of Blood flow...

Trubas
Falubaz
Posty: 1294
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Trubas »

Smiejcie sie z orczego nieszczęścia. Jak Kaleson zabił mi 21 ran na trollach które wpadły w bok stormow to nie było zabawnie. Ograniczylem sie tylko do "ja pierdole". Jako ze bylismy sami w mieszkaniu to Ssij by dziwnie zabrzmiało :wink:
Jeżus pisze:Trubas okazałeś się mieć większą choppę, więc masz swoją nagrodę:

Zawsze chciałem być w Nemezis :(
Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

No, wreszcie potion of speed zadziałał tak jak planowałem. :D

elektrycy mają tylko jeden czar do walki, a doomrocket to już chyba jest dobry tylko przeciwko mojej rozpisce.
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Co wy macie z tym zeby wpadac w fellblade'a, szczegolnie jak macie stope i klopy ; p ?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Byłem w walce od boku z savagami.
http://www.youtube.com/watch?v=FuIB8HEmnoY
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

btw proponuje haslo PO: 3x15

teraz widze ze nie masz zadnej elektrycznej odgianczki a sa fantastyczne
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Turniej zagrany. Drużynowo słabo, indywidualnie nieźle.

Pierwsza bitwa z empire Kyśka. Guterzy i nornice zjadają maszyny, aboma, kawę z herosami, latara huricanum. W trzeciej turze oddział z fell bladem zjada na raz 7 demigryfów a przeciwnik poddaje bitwę. Druzyna 60 : 0

Druga bitwa z VC Asura, chyba źle zagrałem. Doszedłem do połowy, straciłem gutterów i nornice po misfire, stwierdziłem, że nie skroje wszystkiego i się wycofałem, straciłem z magii jeszcze kilku herosów i w efekcie przegrałem 4: 16 team 27: 33

Trzecia bitwa z WOC Mariana. szedłem, rzucałem obszarówki, ogarniałem śmietnik abomą. Marianowi został Diabeł na 1 ranie, chimerka na 2, ranny bsb i jeden jurek. Nornice zabiły maruderów z duzym i małym magiem. Mogło być lepiej ale tylko 16:4 , team 17: 43
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

VC to taki sobie paring

a btw - jak CI gra ten drugi ogr? jest sens trzymac go w rozpie?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Cały czas go testuję, na ogół świetne jest to, że mam pancerny front oddziału. Gostek nie przeżył chyba tylko HKB z Zielonym. Mi się sprawdza, ale wiem, że jeśli go zdejmę to w rozpie jest też miejsce na szaraka.
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

mnie on mega nie przekonywał. Niby twardy niby mozna bic tylko po nim bo jest pancerny front unitu, ale z drugiej strony ja wypycham unit golymi elektrykami np. a szarak - u Ciebie z PS - moze byc ciekawy. wtedy fellblade laduje na litterze i tez wypycha a do tego mozesz go teleprotowac
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Jak to taka dobra kmina to tym graj :D, ale jak dla mnie, fellblade musi mieć 4 rany, zeby statystycznie chociaż przeżywał bitwę. Myślałem o warliterze i myslałem tez o pox ratcie pod plague pristów, kombinuje naprawde rózne opcje. Widze w tej chwili, że mógłbym lepiej zainwestowac punkty z lordów, ale jest problem, bo chce je zainwestować tylko w walkę wręcz, Na razie wszystko sprawdza mi sie tak dobrze, że aż się boję coś zmieniac, ale jestem świadomy słabych stron tej rozpy i wiem, co bym chciał w niej jeszcze mieć.
Ta rozpa jest zbudowana pod pancerną mete, pod MI, MC, MB, Cav.
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

ja uwazam ze fellblade z definicji jest do kitu :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ