Nietypowe Skaveny ETC

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Re: Nietypowe Skaveny ETC

Post autor: Durin »

pewnie coś koło tego;p
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Kalesoner pisze:
Laik pisze:Chociaż nie zgadzam się z Qcem co do oceny WLC to jednak Śląska meta nie jest taka najgorsza jak się okazuje :)
To kiedy ostatnio ślaski skaven wygrał singlowego mastera i gdzie? :D
odnoszę się do Śląskiej a nie do skaveńskiej mety.
(chociaż od kilku lat najlepsze SK grają na Śląsku)

Prawda jest taka że SK nie miały argumentów żeby wygrywać singlowe mastery...
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

ta jasne
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Królik pisze:
-Qc- pisze:Wybacz, nie grałem z nikim, kto pozowliłby mi strzelać WLC w coś od flanki - może na Śląsku ludzie po prostu grają z SK od 4 lat i wiedza jak to działa :)
QCu zagraj z Marysiem :wink:
grałem z Marysiem. Nawet dwa razy :P

Kaleson - to że przypomniales sobie o SK kiedy dostaly najbardziej nobrainowa rzecz w battlu, a wczesniej "zatrząsłeś" światem na dwoch ograch, jeszcze nie czyni z Ciebie speca :) wygrales jednego Silesiana, kiedy meta byla bardzo proSK, zreszta Solo rok poxniej byl na tymze Silesianie drugi. Oba zdarzenia były wieki temu. Od 2 lat SK nie mialy zadnych argumentow zeby wygrywac cokolwiek, armia na 12 i tyle, bez czegokolwiek sensownego w CC

Wybacz, ale nie na wszystkim w stolicy znacie się najlepiej, wliczając w to budowę metra, restrukturyzację kopalń i ocene grywalności SK w mecie teraźniejszej i przeszłej :*

Zresztą Solo Ci powie jakie SK są a jakie nie są, w rankingu od 4 lat jest najlepszym szczurem
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
kotson
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Tarnów\Lublin

Post autor: kotson »

Durin pisze:pewnie coś koło tego;p
Blisko, ostatni Koziołek był w 2010 r. :(
BEER FOR THE BEER GOD
CANS FOR THE CANS THRONE

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

-Qc- pisze:
Królik pisze:
-Qc- pisze:Wybacz, nie grałem z nikim, kto pozowliłby mi strzelać WLC w coś od flanki - może na Śląsku ludzie po prostu grają z SK od 4 lat i wiedza jak to działa :)
QCu zagraj z Marysiem :wink:
grałem z Marysiem. Nawet dwa razy :P

Kaleson - to że przypomniales sobie o SK kiedy dostaly najbardziej nobrainowa rzecz w battlu, a wczesniej "zatrząsłeś" światem na dwoch ograch, jeszcze nie czyni z Ciebie speca :) wygrales jednego Silesiana, kiedy meta byla bardzo proSK, zreszta Solo rok poxniej byl na tymze Silesianie drugi. Oba zdarzenia były wieki temu. Od 2 lat SK nie mialy zadnych argumentow zeby wygrywac cokolwiek, armia na 12 i tyle, bez czegokolwiek sensownego w CC

Wybacz, ale nie na wszystkim w stolicy znacie się najlepiej, wliczając w to budowę metra, restrukturyzację kopalń i ocene grywalności SK w mecie teraźniejszej i przeszłej :*

Zresztą Solo Ci powie jakie SK są a jakie nie są, w rankingu od 4 lat jest najlepszym szczurem
o lololol jakie kompleksy wychodzą :D
nie wkręcaj się tak, bo ci żyłka pęknie :P
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Zostawcie mi moje kopalnie i będzie spokój :D!

[premier Kopacz już się zgodziła :D]

Mówiłem ze modeli nie ma to nie gra na SF! :D Ale co do rozpiski: (konczac offtop)

1 - za duzo sztromow, za malo slaves/clanrats - core zbyt kwadratowe

2 - za malo kompozycji zuzyles czy mi sie wydaje? moglbys dorzucic golych elektrykow jezeli masz wolne punkty

3- na seerze na dzwonie 2 tokeny >>> skalm

4 - sztrombanner na stormach, AP nie zmienia nic najczescie (za mala sila brak rerolli itp itd)

5 - jezeli 4, to masz dyscypline na bsb (calkiem spoko opcja) albo flaming
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
MikiChol
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MikiChol »

1) Sztormy muszą być w tej liczbie jeśli mają być oddziałem klepiącym. W mniejszej nic nie robią.
2) Zapomniałem dopisać. Powinien tam być jeszcze jeden goły elektryk. Poszedł edit.
3) Skalm ratuje dupę, ostatnio wbiłem sobie 2 rany z tokenów. Gdyby nie on, to przeciwnik by się nie zastanawiał i go zabił czymkolwiek właściwie. Z drugiej strony te tokeny mogą się przydać. Przemyślę.
4) Ap robi bardzo dużo. Wbili 2 rany na lordzie chaosu (fakt fart ale miał sejwa na 4+, a nie 3+ to dużo zmienia) zabili 3 skulcrasherów kiedy tamci szarżowali. Ten sztandar i ich liczba sprawia, że mogą się wreszcie klepać nawet z jazdą z 1+ savem. Bez niego są gorsi od plagusów. A już save 2+ staję się tylko 4+.
5) Flamingów brakuje fakt, ale zawsze jak je biorę to nie trafiam na żadne regeny =P~

ODPOWIEDZ