EMP Fica Zabrze podbija świat

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Re: EMP 2400

Post autor: Stan »

Koty też mogą mieć hate - od altara. Do tego modlitwy (ward, przerzut ranień) i wsparcie magii (WS10, -1 to hit).
Ale w pojedynkę rzeczywiście się odbiją, jak każdy oddział za 180pkt odbija się od klocka z generałem za 600+pkt.

Awatar użytkownika
Pocisk
Masakrator
Posty: 2456
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pocisk »

Hate nie działa na mounty

Awatar użytkownika
r@fix
Masakrator
Posty: 2385
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: r@fix »

widzę że coraz lepsze kminy tu idą :lol2:
Obrazek

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

no ja nawet przez moment myślałem że na poważnie gadamy - a to zwykły troll był :)... Prawda jest taka że jak nie masz dział i słusznej magii jak death to ciężko jest z kraśkami - a nawet ciężej niż było bo nie masz możliwości praktycznie żeby utrzymać się poza zasięgiem organek....a dodatkowo kraśki mają teraz 3 żyrki które kupią im turę albo dwie...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Pocisk
Masakrator
Posty: 2456
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pocisk »

Proste, dwarfy to ciężki paring

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

Myślę nad wywalenie kolesia z koroną i wstawieniu pegaza co wy na taką zmianę ?
Kocitz pisze:Aha i nie jedziemy jakimkolwiek wehikułem z którym miał coś wspólnego: Solo, jego rodzina, jego przyjaciele/znajomi, jego najbliższe otoczenie [w tym SS] czy jakakolwiek osoba mająca styczność z Kiełbasą :lol:

Awatar użytkownika
Ździchu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: ZKF Zabrze
Kontakt:

Post autor: Ździchu »

Szymon pisze:
Macias pisze:Jak Twój przeciwnik wie jak powinien grać ten paring to są bardzo mocne.
To samo powiedziałem zdzichowi :D Ale on uważa że EMP ma łatwo :D
Powiedziałem, że jak dobrze zagrasz to będziesz miał remis, ale zagrałeś jak zawsze więc też był turbo wpierdol. 8)

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Czy tylko ja nie kumam kto wygrał? :shock:
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ździchu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: ZKF Zabrze
Kontakt:

Post autor: Ździchu »

Imperium przegrało bo zamiast się schować parło do przodu.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Nie dziwię się ... to można wygrać tą rozpą tylko na farmazonie...np. nie zada 10 i kloc hamków za stół...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

Ździchu pisze:Imperium przegrało bo zamiast się schować parło do przodu.
Zdzisiu ogarnij się lamusie :D
No nie po to jade do sczurka by sie kitrać, dużo sie dowiedziałem o nowych DF przez ten twój "sromotny wpierdol"
Dwa ty zagrałeś jak zawsze bo jak by weszła ta szarża kawy na twoich hamców to byś aż sie obsrał :D
Od początku powiedziałem że ta gra nie ma sensu, nie grałem na nowe DF i raczej logiczne że nie bede sie kitrał ciekawiło mnie co nowego dostały i jak se w CC radzą ;)
PiotrB@ Nie do końca na farmazonie -.- bo moge wystawić się an środku i napierać i turlać Banisze z 5 kości licząc an IF'y
A ja swoją rozpą wystawiam się bardzo szeroko co umożliwia mi założenie "szczęk" na przeciwnika ;)

Dalej nie wiem czy wymienić ziomka z koroną na pegaza
Kocitz pisze:Aha i nie jedziemy jakimkolwiek wehikułem z którym miał coś wspólnego: Solo, jego rodzina, jego przyjaciele/znajomi, jego najbliższe otoczenie [w tym SS] czy jakakolwiek osoba mająca styczność z Kiełbasą :lol:

Awatar użytkownika
Denis
Falubaz
Posty: 1351
Lokalizacja: ZKF Zabrze

Post autor: Denis »

To tłumaczenie ze nie wiesz jak sobie DF radzą w combacie jest żałosne .

Wpadasz w hamców i się dziwisz że w dupę dostajesz, tak jakbyś nie wiedział jak się biją.

Co do ziomka z koroną, ten oddział kawwy i tak nie zabija tylko trzyma, a ten pegazista wdg mnie dużo nie zmieni także zrób co będziesz uważał za słuszne
” Rozejrzyj się dookoła. Zobaczysz ludzi, bez których ten świat byłby lepszy.”

Death Note

Galeria :
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=35349
Strona Malarska na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Fallen-A ... 9393055688

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

Kilka Zmian w rozpie
Altar (odbija first hita i 4+wasv ) 304
Lord mag z PS 220
mały z DS 90
Mały z mr3 110
BSB (6s 2+na ogień 1 + z przerzutem i Shard) 163
Prist (1+asv korona) 123
14 łuczników 118
13IC (FCG +1 do zapierdalania) 370
5KO (muzyk) 120
2x3 demisi z czempionami
3gołych demisi
Działo
Laserowa dzida
Stwierdziłem że łuki są mobilne a Kapitana na księdza gdyż mam dodatkową kostke do czanelowania i hejta :D
Kocitz pisze:Aha i nie jedziemy jakimkolwiek wehikułem z którym miał coś wspólnego: Solo, jego rodzina, jego przyjaciele/znajomi, jego najbliższe otoczenie [w tym SS] czy jakakolwiek osoba mająca styczność z Kiełbasą :lol:

Awatar użytkownika
r@fix
Masakrator
Posty: 2385
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: r@fix »

ja bym mimo wszystko brał muzyków na Demisiach a nie championów
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

I błąd byś zrobił. Bardzo fajna rozpa, jak banishment to tylko moim zdaniem mobilny i w ofensie. Jedyne co mi się nie podoba to ilość łuków, ale dalej uszczuplać IC trochę żal, bo i tak są miękcy, a tych dwóch champów niekiedy może być kluczowych.
Chociaż ja pewnie wywaliłbym warda z papy, wstawił detkę łuków i dodatkowego championa.

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

Szkoda mi tego wsv z papy zdejmowac. Lukow wiem malo :\ ale pkt ni ma na dms musi sie sprawdzic
Kocitz pisze:Aha i nie jedziemy jakimkolwiek wehikułem z którym miał coś wspólnego: Solo, jego rodzina, jego przyjaciele/znajomi, jego najbliższe otoczenie [w tym SS] czy jakakolwiek osoba mająca styczność z Kiełbasą :lol:

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Jak pisze Barbara ta opcja o wiele ciekawsza, kusi zrobić mirror na DMŚ ;d.
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

A co ty masz w ropie ?
W wawie na temówce grałem 3x z emp. Miałem lekką polewkę bo bo jeden z typków skopiował z Bp moją rozpe z błędami xD
a pozostałe dwie były mac podobne do mojej :)
NA tym samym turnieju typkowi przeżył demon z 17 hitów z 7 siły dostał 12 ran :D i został cwel na 1W
Kocitz pisze:Aha i nie jedziemy jakimkolwiek wehikułem z którym miał coś wspólnego: Solo, jego rodzina, jego przyjaciele/znajomi, jego najbliższe otoczenie [w tym SS] czy jakakolwiek osoba mająca styczność z Kiełbasą :lol:

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Szymon pisze:A co ty masz w ropie ?
W wawie na temówce grałem 3x z emp. Miałem lekką polewkę bo bo jeden z typków skopiował z Bp moją rozpe z błędami xD
a pozostałe dwie były mac podobne do mojej :)
NA tym samym turnieju typkowi przeżył demon z 17 hitów z 7 siły dostał 12 ran :D i został cwel na 1W
karl1299 pisze:Szukam ciągle swojej wizji empire oto ona :

Heroes:
1 Arch Lector of Sigmar @ 218.0
Enchanted Shield
Van Horstmann's Speculum
Talisman of Preservation

1 Battle Wizard Lord @ 200.0 light
Level 4
1 Battle Wizard @ 125.0
Level 2
Dispel Scroll

1 Captain of the Empire @ 135.0
Dragonhelm
Luckstone
Pegasus

1 Captain of the Empire @ 154.0
BSB
Sword of Might
Dawnstone

Core:

12 Knights of the Inner Circle @ 345.0
FCG, Dyscyplina

10 Archers @ 115.0
czempion
5 Archer Detachment

6 Knightly Orders @ 142.0
muzyk

Specials:
1 Great Cannon @ 120.0

1 Great Cannon @ 120.0

5 Demigryph Knights @ 345.0
War Banner

Rares:

1 Steam Tank @ 250.0

1 Celestial Hurricanum @ 130.0
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

ODPOWIEDZ