Qc jest Najwspanialszą Żabą

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Qc jest Najwspanialszą Żabą

Post autor: Okoń »

Thyroscutusa wystawiałbym, gdyby miał jakąś sensowną użyteczność. Kiedyś jak miał aury i boundy, to grałem. Obecnie jakby dali mu głupiego scoringa, to też próbowałbym. Teraźniejszy degisn słabego blokera, który musi być dodatkowo niańczony przez generała i bsb (LD 6 bez fearless, wtf), jest niedorzeczny.
Obrazek

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

I jak po zmianach?
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Gorzej
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Special Items:
• Wildfire Burst 75 ↘ 70
• Serrate Scales 65 ↘ 60
• Sphere of Shielding 80 ↘ 75
• Ancient Plaque 80 ↗ 75
• Starfall Shard 75 ↘ 60
• Jade Staff 60 ↗ 70
• Sun Tablet 40 ↗ 45
• Obsidian Tesseract 35 ↘ 25
Kluczowe itemy w góre, nieciekawe w dół, z wyjątkiem Sharda. Ale tam koszt alfy wzrasta. Generalnie zmiany na minus.
Characters:
• Caiman Ancient, base cost 210 ↘ 200
• Cuatl Lord:
– Master of Reality 135 ↘ 130
– Grasp of the Immortal 120 ↗ 130
– Ancient Knowledge 95 ↘ 85
– Breaker of Spells 70 ↘ 60
– Protean Potentate 70 ↘ 65
– Soulfire Weaver 150 ↘ 120
• Saurian Veteran:
– Base cost 180 ↘ 175
– Raptor 120 ↘ 110
– Carnosaur 270 ↘ 245
• Saurian Warlord:
– Carnosaur 260 ↘ 230
– Alpha Carnosaur 490 ↗ 520
• Skink Captain:
– Base cost 80 ↘ 75
– Alpha Rhamphodon 85 ↘ 80
– Taurosaur 435 ↘ 420
• Skink Priest:
– Skink Palanquin 60↗ 80
– Taurosaur 435 ↘ 410
Caiman ok zmiana, najlepszy heros obecnie.
Slan - Zmiany odejmujace koszt bez znaczenia, bo zasady tych dyscipl sa slabe. Grasp w gore boli. Zerowki moze sa atrkacyjniejsze, albo full dywinka ale tbh rzexbienie.
Veteran - dużo zmian na lepsze. Kowobj 15 punktów w dół, Beta 30. Betę chciałem testować, może jest sens obecnie. Dunno
Warlord - eh. Alfa w dół. Najlepszy model w lizzy, któe i tak są chujowe. Nie wiem co mysleć
SKink - bsb na stedziu z shardem to zysk 35 punktów. Nie wiem czy atrakcyjne. Fajnie że potanili go trochę, będzie raniej odginał xD
Priest - zakurwili priesta. 3 czary już sie raczej nie oplacą, zrozumiałbym jakby obnizyli o 20 koszt ale nie... nie kumam czemu licza ze wystawimy go na stedziu

Ogólem dramat, bo slana wystawic trzeba, alfe raczej trzeba, wiec tylko w gore. Chyba ze spam caiman hero.
Core:
• Saurian Warriors:
– Jaguar Totem 2 ↘ 1
– Crocodile Totem 5 ↘ 4
• Skink Braves:
– Base cost 140 ↘ 135
– Additional models 8 ↘ 7
– Caiman 90 ↘ 80
Dla mnie zmiany spoko, bo chciałem grać na kohortach z caimanami. Ale one nie sa mocne :) lepsze to niz nic
Special:
• Caimans:
– Base cost 210 ↘ 205
– Great Weapon 6 ↘ 5
• Raptor Riders:
– Base cost 270 ↘ 260
– Additional models 50 ↘ 45
• Snake Swarms:
– Base cost 130 ↘ 125
– Additional models 40 ↘ 30
– Scout 12↘ 7
• Temple Guard:
– Base cost 365 ↘ 355
– Additional models 32 ↗ 33
Raptory chciałem grać więc spoczko, swarmy też kiedyś. Generalnie irrelewantne zmiany ale są
Jungle Guerillas:
• Chameleons:
– Base cost 130 ↗ 135
– Additional models 20 ↘ 18
• Rhamphodon Riders:
– Base cost 215 ↗ 220
– Additional models 62 ↘ 60
– Shield 8 ↗ 9
• Skink Hunters, additional models 14 ↘ 12
• Weapon Beasts
– Base cost 135↗ 140
– Additional models 130 ↘ 115
• Pteradon Sentries
– Base cost 190 ↘ 185
– Additional models 35 ↘ 25
– Shield 8 ↘ 5
– Fire Bola 1 ↘ free
Odginaczki w góre, unity większe w dół. Imo raczej na niekorzyść, zwłaszcza ripki.
Thunder Lizards:
• Stygiosaur:
– Base cost 305 ↘ 295
– Mystic Traveller 110 ↗ 120
• Taurosaur:
– Base cost 450 ↗ 455
– Great Bow (3+) 20 ↘ free
– Engine of the Ancients 90 ↗ 100
• Thyroscutus:
– Base cost 320 ↘ 280
– Sun Engine free ↗ 15
Stygio bez zmian efektywnie, Stedziu 15 w górę, zółwik hehe. Zmiany na nekorzyść ale raczej irrelewenante, poza podrożeniem enginu.

Generalnie duzo nie mzienili, ale najlepsze buildy lizaczków raczej dostały po około 100 podrożenia. 2/10 czeba czekac na booka i guess
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

SA top5 w Poznaniu, gratulacje Goboss :)

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Gobos a a co miałeś w rozpie bo nie mogę jej znaleźć w temacie mastera a ciekaw jestem jak robiłeś wyniki i czym...
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Pedaloza, nic ciekawego. Podłożyli mu się. Vardy (c)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

https://imgur.com/a/uMBW6if

Plan jest taki:

Saurian Ancients
875 - Saurian Warlord, Alpha Carnosaur, Light Armour, Paired Weapons, Starfall Shard, Obsidian Rock
675 - Cuatl Lord, General, Alchemy, Pyromancy, Battle Standard Bearer, Essence of a Free Mind, Sun Tablet, Trained from Birth
250 - Skink Priest, Wizard Adept, Druidism, Jade Staff
230 - 20 Skink Braves, Shield and Poisoned Javelin, Musician
230 - 20 Skink Braves, Shield and Poisoned Javelin, Musician
230 - 20 Skink Braves, Shield and Poisoned Javelin, Musician
230 - 20 Skink Braves, Shield and Poisoned Javelin, Musician
205 - 3 Caimans, Halberd
205 - 3 Caimans, Halberd
180 - 3 Pteradon Sentries, Poisoned Javelins
180 - 3 Pteradon Sentries, Poisoned Javelins
555 - Taurosaur, Engine of the Ancients
455 - Taurosaur, Great Bow
4500

Co z planu wyjdzie zobaczymy, ale nie ma tu większej filozofii. Można jedne caimany na jaką guerille zamienić ale to drobiazgi i pomyśli się w trakcie

Jak mały skinek sie nie sprawdzi można dać caimana BSB za niego i wtedy może dywinację na slanie ala shiny ale nie wiem, póki co wygląda ok.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

S5 na warlodzie trochę bieda, chociaż po prawdzie większość gry i tak będzie się bił z championami, bo nikt go w tym przykrym zadaniu nie wyręczy.
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ten lord ma dać starfalla/mr2/alfę i czasem jak sa parry save na śmieciopiechocie to dorzucić rany do CRa. Co do championów to w praktyce nie wiem ile razy był to dla mnie problem że 1 turę wchodziłem w czelka. Najlepiej alfa zgarnać max modeli w styku i dodać 2 stedzie po kantach wtedy ten chelendz to nawet mile widziany jest :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ