Kwarantannowe lizaczki Malfojka

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
malfoj
Falubaz
Posty: 1306
Lokalizacja: Warszawa

Kwarantannowe lizaczki Malfojka

Post autor: malfoj »

Witam serdzecznie bardzo mi milo ze zagladasz na moj temat mam nadzieje ze spodoba Ci sie rozpiska.
Oto rozpiska ktora wymyslilem
Saurian Ancients
800 - Cuatl Lord, General, Pyromancy, Battle Standard Bearer, Ancient Plaque, Symbiosis, Grasp of the Immortal
260 - Skink Priest, Skink Palanquin, Wizard Adept, Druidyzm
230 - Skink Captain, Alpha Pteradon, Shield, Light Armour (Alchemist's Alloy), Blowpipe, Light Lance, Egg of the Quetzal
195 - Skink Captain, Alpha Pteradon, Shield, Light Armour, Blowpipe, Dragon Staff
576 - 26 Saurian Warriors, Spear, Standard Bearer, Musician, Champion
162 - 16 Skink Braves, Shield, Musician
162 - 16 Skink Braves, Shield, Musician
180 - 3 Pteradon Sentries, Poisoned Javelins
162 - 8 Skink Hunters, Blowpipe
162 - 8 Skink Hunters, Blowpipe
145 - Weapon Beasts, Spearback
555 - Taurosaur, Engine of the Ancients
455 - Taurosaur, Great Bow
455 - Taurosaur, Great Bow
4499
Nie jestem przekonany do bron na stegadonie, a najbardziej do wyboru z sun tablet +esencja czy ancient plaque
Oraz martwi mnie fakt posiadania 3 scoringow wiec mozna zabrac paru saurusow i wstawic 15skinkow z muzyką
Pozdrawiam wszystkich forumowiczy
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2020, o 11:16 przez malfoj, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

Klasa, rozpiska 10/10, powiew junackiej swiezosci w temacie lizardmenskich rozpisek.
Pozdrawiam cieplutko
Obrazek

Marian
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Marian »

Koniecznie więcej oddziałów skinkow. Ten oddział saurian warriors jest tak potrzebny?

:)
Obrazek

Awatar użytkownika
malfoj
Falubaz
Posty: 1306
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: malfoj »

Marian pisze: 25 kwie 2020, o 07:51 Koniecznie więcej oddziałów skinkow. Ten oddział saurian warriors jest tak potrzebny?

:)
Jest bardzo fajny bo slann rzuca czary przez skink ktory sobie bezpiecznie siedzi na swoim bujanym palankinie w sauruskach

kacperp
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 38

Post autor: kacperp »

Może rozbij saurusy na 2 x 15 z muzykiem i jaguarem? Będziesz miał 4 scoringi a szaman będzie bardziej mobilny

Awatar użytkownika
Cotau
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 165
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cotau »

Faktycznie ze scoringami moze byc problem, bo 2 z nich padają od byle bąka puszczonego mniej więcej w ich kierunku, a saurusy z żabolem raczje nie są oddzialem pierwszego kontaktu. Zrobienie dwoch mniejszych z nich wydaje się być jakimś pomysłem
Obrazek

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Terradony ze swoim ld panikuj bardzo często..sugeruje wywalić sperbacka i zmniejszyć chmurki a za zaoszczędzone punkty dać rippery w miejsce terradonow
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

A na saurusach daj bron ręczną. .i tak malo bedzie ich biło z powodu tronu a buc trafianym zawsze na 4+ bardzo zwiększa przezywalnosc tego oddzialu
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2242
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

Koniecznie javeliny na skinkach. Potanili je, więc warto brać. Skinki bez javelinów nie robią nic poza scorowaniem.

Do rozważenia wymiana jednego herosa terka i spearbacka na kilku kapitanów w tym jeden z łukiem? Są tańsi, nie da się ich praktycznie wyciągnąć z magii czy strzelania no i strata nawet 2-3 czy trzech to śmieszne punkty.

Łuki na tauro są zajebiste (zwłaszcza jak dodasz kapitana z łukiem i będziesz zdejmował covery). W rozpie nie ma magii na dużego sejwa dlatego bym je zostawił. Palanquin spoko, ale pytanie czy potrzebujesz trzech czarów z druidyzmu? Pod rozwagę również trained from birth albo heriloom, żeby mieć 4 czary z pyro + hereditkę.

Pozdro!
Obrazek

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3109

Post autor: Crusader »

Też uważam, że potanienie poisoned javelinów w corach nareszcie sprawiły, że coś robią. I to na niektóre rzeczy są super odpoweidzią.

Awatar użytkownika
malfoj
Falubaz
Posty: 1306
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: malfoj »

Skoro takie tęgie głowy tak zalecaja to znajda sie punkty na to.
Panie Crusie co na stedziach, chyba te bolce?

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3109

Post autor: Crusader »

Bolce są zajebiste, kowboje się boją samopas chodzić. Już nimi miałem okazje sporo zastrzelić.

Awatar użytkownika
malfoj
Falubaz
Posty: 1306
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: malfoj »

Cory przerobilem na takie zeby miec jeszcze jeden scoring i dalem im poison (kosztem jednego skinka ze spec)wiec moga napierac od 1 wszej i zapluwac razem z blowpipeami
450 - 20 Saurian Warriors, Spear, Standard Bearer, Musician, Champion
185 - 15 Skink Braves, Shield and Poisoned Javelin, Musician
155 - 15 Skink Braves, Shield, Musician
155 - 15 Skink Braves, Shield, Musician

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

W 1szej turze nie postrzelasz bo masz tylko 18 cali zasięgu
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Ale kolega będzie oddawał zaczynanie 😂😂😂

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Czyżby nowa armia się szykowała? No no no, fajna sprawa, super. Z utęsknieniem wyczekuję chwili, kiedy będę mógł je zobaczyć po drugiej stronie stołu. Pozdrowionka.

Awatar użytkownika
malfoj
Falubaz
Posty: 1306
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: malfoj »

lwieserce85 pisze: 26 kwie 2020, o 19:50 W 1szej turze nie postrzelasz bo masz tylko 18 cali zasięgu
Jak dla mnie super pieknie sie ustawie wyjde saurusami na srodek stegadony do przodu i zaczne potężną magie.

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Najważniejsze to optymistyczne podejście do bitwy.
Tak trzymaj.

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

malfoj pisze: 28 kwie 2020, o 21:50
lwieserce85 pisze: 26 kwie 2020, o 19:50 W 1szej turze nie postrzelasz bo masz tylko 18 cali zasięgu
Jak dla mnie super pieknie sie ustawie wyjde saurusami na srodek stegadony do przodu i zaczne potężną magie.
Losujac pierwszą kartę na wiatry magi
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
malfoj
Falubaz
Posty: 1306
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: malfoj »

Grałem z nowymi chaos dwarfami poisony w core faktycznie fajna sprawa ale zastanawiam sie nad wyrzuceniem terek i soerbacka i wstawienie kawaleri

ODPOWIEDZ