Border Princes

Border Princes

Niezależne Forum WFB/9th Age

Teraz jest 19 lis 2017, o 07:34

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Selekcjonerstwo 2018
PostNapisane: 10 wrz 2017, o 13:52 
Postownik Niepospolity

Witam,

Kontynuując politykę otwartych drzwi i transparentności, chcieliśmy zapytać czy ktoś jest zainteresowany w byciu selekcjonerem 2018?

Wymagania, żeby zrobić to dobrze:
- 100 godzin czasu na przestrzeni 6ciu miesięcy
- aktywny turniejowo w 2018
- chęć do pełnienia tej niewdzięcznej roli.

Zanim ogłosimy nasze nominacje chcielibyśmy zorientować się czy ktoś ze środowiska ma aspiracje do tej roli.
Czekamy do 20 października na deklaracje.

pozdrawiamy,
Furion & Shino

Ostatnio edytowano 13 wrz 2017, o 22:06 przez Furion, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł: Re: Selekcjonerstwo 2018
PostNapisane: 12 wrz 2017, o 09:33 
"Nie jestem powergamerem"

Spełniam te kryteria lub zamierzam, aktywny turniejowo będę jak tylko wyleczę kontuzję. Natomiast na etc mój system priorytetów wygląda tak : gracz > selekcjoner > kołcz. Z tego co widziałem nie przeszkadza jednak jedno drugiemu.

Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

PostNapisane: 12 wrz 2017, o 10:38 
Pan Spamu

Furion napisał(a):
- aktywny turniejowo w 2018

w tym roku we dwóch w sumie zaliczyliście 8 turniejów, więc pułap nie jest zbyt wysoki ; )

PostNapisane: 14 wrz 2017, o 11:57 
Oszukista

Napisali o swoich nominacjach, niekoniecznie kandydaturach ;)

PostNapisane: 15 wrz 2017, o 22:37 
Wodzirej

Ja mam jednego kandydata... co prawda nie spełnia wszystkich wymagań, ale myślę że warto go rozpatrzyć - nasz Wszechsędzia!

Obrazek

PostNapisane: 27 paź 2017, o 10:46 
Postownik Niepospolity

Dziękujemy za zgłoszenia.

Nominacja obecnych selekcjonerów idzie na Crusa i Laika. Panowie wyrazili chęć, i mają niemałe doświadczenie w rozgrywkach międzynarodowych. Ja i Shino nie mamy wątpliwości, że w obecnej sytuacji są najlepszymi kandydatami do tej roli. Liczymy na poparcie LL dla tego zespołu!

pozdrawiamy,
Shino & Furion

PostNapisane: 27 paź 2017, o 11:40 
habydysz

Dobre kandydatury.

PostNapisane: 28 paź 2017, o 20:59 

swieta_barbara napisał(a):
Dobre kandydatury.

Niespecjalnie. Mam wrażenie, że to wymuszony mariaż z braku laku. Fajnie, że chociaż jeden będzie aktywny turniejowo.

Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

PostNapisane: 29 paź 2017, o 12:31 
Szczur Królów

Dokładnie.

PostNapisane: 30 paź 2017, o 20:19 
Masakrator

Dziękuję Furion i Shino za nominację i zaufanie.

Domyślam się, że komentarz jest skierowany do mnie, gdyż do Laika nie ma powodów mieć wątpliwości. Od trzech lat jest w kadrze, gra regularnie na turniejach i nie można zakwestionować jego wyobraźni rozpiskowej. W tym miejscu chciałbym mu też podziękować, że zaakceptował mnie jako towarzysza tak odpowiedzialnej funkcji.

Co do mojej osoby cóż... Po 16 latach regularnej gry turniejowej zrobiłem sobie sezon przerwy i to głównie ze względu na mój Ślub. Muszę powiedzieć, że taka przerwa dobrze mi zrobiła i jestem na głodzie grania. Cieszę się, że będzie nowa edycja to przewaga innych wynikająca z ostatniego sezonu grania się trochę zatrze. Natomiast rzeczywiście dawno się nie udzielałem, więc napiszę coś o sobie, aby osobom, które mnie nie znają zmniejszyć wątpliwości odnośnie mojej kandydatury (mam nadzieję ;) ) . Nazywam się Stanisław Scheiner alias Crusader i jak wspomniałem zacząłem grać na turniejach w roku bodajże 2001. Dzięki stale polepszających się wynikach w końcu udało mi się załapać na ETC. W mojej karierze WFB udało mi się zagrać 11 razy na tym turnieju. W ciągu tego czasu dwa razy byłem selekcjonerem z czego jedna z tych selekcji zakończyła się zdobyciem złota. Myślę, że udowodniłem, że potrafię wziąć do kadry osoby nowe, które były spoza mojego "kręgu" czy 10siątki Rince'a ;) Dla kadry zdarzało mi się organizować logistykę, koszulki oraz sponsoring. Jeśli chodzi o moje osiągnięcia w kraju to wielokrotnie stawałem na podiach masterów, mistrzostw Polski oraz ligi. Mam nadzieję, że moje doświadczenie w tej dyscyplinie zachęci Listę Ligową do poparcia mnie jako selekcjonera reprezentacji Polski 2018 u boku Laika. Ze swojej strony mogę zapewnić, że będę grał regularnie na turniejach, mam głód gry oraz oczywiście GŁÓD ZWYCIĘSTWA I PRZEDŁUŻENIA POLSKIEJ CHWAŁY na arenie międzynarodowej!
Nasz wspólny zamysł wyboru kadry opiszemy już razem w oddzielnym poście.

Pozdro 8)

PostNapisane: 30 paź 2017, o 21:39 
Falubaz

Bardzo dobra nominacja, ostatnia z wielkich decyzji Furiona i Shino, raczej nie ma w kraju lepszych osób które mogły by wybrać złotą 8 i powalczyć o obronę tytułu. Panowie mają duże doświadczenie wiedzą co robią a stawka jest wysoka, cel bardzo ambitny.
Trzymam za was kciuki i życzę wspaniałych sukcesów wygrania WTC oraz ETC :)

PostNapisane: 30 paź 2017, o 22:47 
Masakrator

Dzięki za dobre słowo, każde się przyda dla wsparcia :)

PostNapisane: 1 lis 2017, o 16:29 
Niszczyciel Światów

Czy Dziedzic zrezygnował ze swojej kandydatury? Jeśli nie to założone głosowanie w formie aklamacji jest niezgodne ze stanem faktycznym

PostNapisane: 1 lis 2017, o 22:42 

Słów na wiatr nie rzucam. Nawet mam swój program wyboru kadry. Poza tym konkurencja wzbogaca rynek a nie wiem jak wy, ale ja bym chciał chociaż poznać zasady ubiegania się o miejsce w kadrze, plany treningów chociaż w zarysie ogólnym, itd. Swoje mogę wpisać po 6 listopada.

PostNapisane: 2 lis 2017, o 02:24 
Niszczyciel Światów

Regulamin na ten temat mówi:
Regulamin napisał(a):
1.5 Selekcjoner – osoba odpowiedzialna za wybór Reprezentacji Polski na rozgrywki o szczeblu
3.11 Lista Ligowa wybiera Selekcjonerów Reprezentacji Polski:
3.11.1 Dwóch Selekcjonerów jest wybieranych spośród zgłoszonych kandydatur. Kandydatury na funkcję składa się na forum.
3.11.2 Wybór Selekcjonerów na przyszły sezon ligowy musi zakończyć się do końca obecnego sezonu ligowego
3.11.3 Selekcjonerzy pełnią swoją funkcję od dnia powołania do dnia zakończenia głosowania o powołanie nowych Selekcjonerów.
3.11.4 Selekcjonerzy wspólnie wybierają Reprezentantów Polski na te turnieje, gdzie ilość Reprezentantów z danego kraju jest ograniczona przez organizatora zawodów.
3.11.5 Zaleca się, aby Selekcjonerzy ustępujący ze stanowiska zarekomendowali osoby, które mają zająć ich miejsce.

Teoretycznie są przynajmniej 3 opcje interpetacji:
1. Dziedzic aka Lohost (albo na odwrót :lol2: ) nie może być brany pod uwagę w głosowaniu, ponieważ zgłosił się sam, a selekcjonerów musi być przynajmniej.
dwóch.
2. Dziedzic aka Lohost może sobie dobrać jednego kolegę do bycia selekcjonerem i zakładamy głosowanie jeszcze raz. (lub robimy 3 opcje do wyboru Laik + Lohost :lol2: , Laik + Crus, Lohost + Crus.)
3. Furion nie miał prawa wyznaczyć terminu, do którego selekcjonerzy mogą się zgłaszać, bo prawo do takich rzeczy mają tylko moderatorzy. Także głosowanie założone przez Laika jest nieprawomocne, więc należy założyć je jeszcze raz. (Tutaj też są 2 możliwości: 1. Laik miał prawo założyć głosowanie, ale nie miał prawa ogroniczyć kandydatur do 1 lub 2. Laik nie miał prawa założyć głosowania, bo nie było ostatecznego terminu zgłaszania kandydatur, gdyż Furion w tym aspekcie nie ma mocy sprawczej). Prowadzi to do dwóch opcji. Po pierwsze, głosowanie należy założyć jeszcze raz, po 2 jest podstawa do odwołania Laika z funkcji moderatora, bo zrobił coś niezgodnego z regulaminem.

Moim zdaniem interpretacja z punktu drugiego brzmi najlepiej.

PostNapisane: 2 lis 2017, o 07:23 
Pan Spamu

Dalbys se spokoj Jarek ze strzepienien jezyka

PostNapisane: 2 lis 2017, o 07:42 
Niszczyciel Światów

Proponuje tylko aby rozpatrywane były wszystkie zgłoszone kandydatury. Zdaje sobie sprawe że Lohost nie ma jakiegoś śmiechowego avatara ale to chyba nie powód do dyskryminacji? ;)

PostNapisane: 2 lis 2017, o 08:34 
Niszczyciel Światów

Jarek zgłoś się z Dziedzicem i problem rozwiązany.

PostNapisane: 2 lis 2017, o 08:44 
Ciśnieniowiec

Zupełnie serio to nie zauważyłem tego zgłoszenia. Myślę że najlepiej będzie założyć nowe głosowanie 6 listopada, dając Lohostowi czas na przedstawienie swojej wizji. Głosowanie potrwa do 12.11

PostNapisane: 2 lis 2017, o 09:13 
habydysz

Laik +1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1