ETC 2018

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Re: ETC 2018

Post autor: Glonojad »

No dobrze to na czym stanęło w takim razie?
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

This vote is now finished, more than 50% of the eligible voters voted yes to banning Konrad.

Yes - 20
No - 3

For the sake of transparency you can see the voting breakdown here:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing
Z głosowania kapitanów po tym jak nie spodobała im się decyzja chairmanów ;)
http://etc.xobor.com/t764413f3-VOTE-Sho ... ion-1.html
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
Leoh
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Leoh »

W sumie to expected, a bardziej ciekawe w tym sa kulisy decyzji chairmanow.

Może, z uwagi na premierę nowych Xow za miesiąc, Konrad mógłby pomoc zdobyć polskiej reprezentacji złoto w Xy na przyszłorocznym ETC :) odstresowalby się tam jak nigdzie indziej :)

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Jasneee... :|
W AoSa też by mógł "pomóc" zdobyć złoto i się "odstresować" :lol2: błagam cię są pewne granice.
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Leoh
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Leoh »

tą myśl nasunęło mi spotkanie Gąsiora i Blessa na mistrzostwach Xów w Krakowie(chyba mistrzostwach) więc ten... pomysł jak pomysł :)

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Czyli Szaitis nie jedzie na ETC :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Koniec pewnej epoki, zobaczymy czy nogi Polskiego Giganta są ulepione z gliny.
Przykra sytuacja spotyka Konrada, w historii ETC dało by się znaleźć osoby które naprawdę zasługiwały na bana, jednak to chyba pierwszy ban ever.
Niestety prywata oraz strach przed Polską banuje naszego reprezentanta, przykre czasy.
Jestem ciekawy jak taki fakt wpłynie na rozwój 9 age w pl, czy rodacy się obrażą czy wręcz przeciwnie zaczną grać aby za rok,sobie oraz całemu światu coś udowodnić.

Jeśli chodzi o AoS na ETC odbyła się 1 edycja jednak zaledwie 4 drużyny wystąpiły, Polska nie brała udziału.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Co za gamoń kolejny.
Obrazek

Awatar użytkownika
Leoh
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Leoh »

Kalesoner pisze:Co za gamoń kolejny.
może po prostu... źle zdiagnozowany wylew :)
a może bycie "granatem odłamkowym w sztabie wroga" jest zbyt stresujące.

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Co za gamoń kolejny.
To o mnie ? mogę wiedzieć dlaczego "kolejny" ?

pozdrawiam
Najostrzejszy nóż w szufladzie
Solo

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

Pomysl: na nastepne ETC jedziemy z koszulkami z napisem "You're not going to ban all of us" :)
We can't stop here. This is bat country.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Solo pisze:
Co za gamoń kolejny.
To o mnie ? mogę wiedzieć dlaczego "kolejny" ?

pozdrawiam
Najostrzejszy nóż w szufladzie
Solo
Bo nie jesteś pierwszy, który twierdzi, że takie tuzy jak Serbia, Łotwa czy Nowa Zelandia, głosują za banem dla Konrada ze strachu przed Polska. Jest to głupie, prymitywne, szkodliwe i żałosne.
Obrazek

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Leoh pisze:W sumie to expected, a bardziej ciekawe w tym sa kulisy decyzji chairmanow.

Brakuje opcji search, więc przytoczę z pamięci:
św. Barbara pisze:w tym hobby zna się 700 facetów, nie dziwmy się, że raz na 5 lat ktoś się z kimś pobije
Kulisy decyzji chairmenów były następujące:
- Katy Perry płacze na forum, że nie czuje się bezpiecznie
- Chris Legg widział zdarzenie i jego zdaniem trzeba zapewnić bezpieczeństwo
- Jonny z Irlandi zakłada głosowanie, bo dostał mejla od 10 "anonimowych kapitanów" że ma to zrobić, w treści było napisane "Konrad jest złym człowiekiem i nie widzieliśmy przeprosin"
- Informuję Jonnego, że przeprosiny były, tylko to jest sprawa między nimi, a nie pokazówka.
- Jonny nie widział, zatem Jonny treści głosowania nie zmieni.
- Zapytałem na jakiej podstawie jest to głosowanie, bo charter mówi tylko tyle, że ETC nie może wpływać na selekcję zawodników
- dostaję odpowiedź (sic) "chyba nie chcesz mi powiedzieć, że nie możemy po prostu kogoś zbanować?"
- (tutaj długa dyskusja, z której nic nie wynika, z której dalej nie dowiedziałem się na jakiej podstawie chcą zbanować gracza)
- zbanowali nam gracza ze średnią 17/20 punktów na ETC
- Chairmeni sugerują, że skoro tak dobrze poszło, to można zbanować cały kraj, pójdźmy za ciosem.

ślivek
Kretozord
Posty: 1659

Post autor: ślivek »

Btw - słyszałem plotę, że chcą też od razu zbanować tegoroczny skład sędziowski.
Obrazek

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Furion pisze: - Informuję Jonnego, że przeprosiny były, tylko to jest sprawa między nimi, a nie pokazówka.
- Jonny nie widział, zatem Jonny treści głosowania nie zmieni.
Kek
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

To szczerze mówiąc bym pomyślał nad bojkotem imprezy w przyszłym roku. Medali już mamy na pęczki a taka postawa jest poniżej godności. W przeszłości typiaszki z innych krajów przesuwali pacyny w turze przeciwnika gdy nikt nie patrzył, pojawiały się kostki bez jedynki itp i żadnych banów nie było. Konrad zareagował gwałtownie ale nikogo nie uderzył, nie popchnął i chłopaka banują?
Tu już nie ma miejsca na figurki bo o wszystkim decydują ludzie przed kompem
Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Typ obraża chairmanow i kogo się da i dziwi się później, że nie chcą z nim gadać. Top kek.
Obrazek

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Kalesoner pisze:Typ obraża chairmanow i kogo się da i dziwi się później, że nie chcą z nim gadać. Top kek.
Pewnie, lepiej dać sobie napluć w twarz :D Ludzie puknijcie się czasem w czoło.
Obrazek

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3110

Post autor: Crusader »

Bardzo ta cała nagonka przykra. Bojkot przyszedł mi do głowy. W końcu Dmp i tak jest trudniejsze niż etc ;)
Natomiast pomyslalem sobie, że wyszlaby taktyka niektórych gnid stojących za głosowaniem i tylko by się bardziej ucieszyli jakbyśmy przestali jeździć.
Najlepsze obecnie co myślę, że powinno się zdarzyć to za rok zagrać bardzo miło, dostać fair play , wygrać i jeszcze wyjść po nagrodę w propozycji napisu na koszulkach z paru postów wyżej "you can't ban us all". :D

Natomiast ta nagonka na nas jest uwlaczająca naszym osiągnięcią. Na 13 etc 11 razy byliśmy w top2. Niektórzy jak widać nie są w stanie tego przeżyć...

Awatar użytkownika
Zaleś
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 116

Post autor: Zaleś »

Najlepszą zemstą jest sukces. Dowalić w przyszłym roku tak aby im kapcie pospadały i raz na zawsze było wiadomo kto jest the best :twisted: :twisted: A stojąc na najwyższym miejscu podium podziękować temu Fjuginowi czym jak mu tam i reszcie tych wrażliwych cipek za to , że tak zmobilizowali nasza reprezentację do ciężkiej pracy nad wykręceniem wyniku :twisted: :twisted:

ODPOWIEDZ