Border Princes

Border Princes

Niezależne Forum WFB/9th Age
 
Teraz jest 23 lut 2019, o 02:15

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: ID graczy
PostNapisane: 18 maja 2018, o 22:11 
Mudżahedin

Dołączył(a): 20 kwi 2007, o 20:36
Posty: 267
Lokalizacja: Częstochowa
jak komuś przeszkadza RODO i inne ostatnim czasy wymyślone bzdury to niech da znać to zostanie usunięty:

cz.1

Id Name Nick Surname Army Club City
1000 Krzysztof Mapet Adamczyk Lizardmen Snot Lidzbark Warm.
1001 Andrzej Adamiec Adamczyk Dwarfs Moria Lublin
1002 Mariusz Adamczyk Bretonnia Warszawa
1003 Kuba Cubus Adamczyk Dwarfs ZSŚ Ożarów Maz.
1004 Patryk Adaś Vampire Counts Sosnowiec
1005 Piotr Wacek Adrian Orcs & Goblins Snot Gdańsk
1006 Marek Albiński Dark Elves Sopot
1007 Dawid Antolak
1008 Rafał Krawat Anusiak Wood Elves Poznań
1009 Krzesimir Arodź Warriors of Chaos Warszawa
1010 Paweł Aszklar Warriors of Chaos Mielec
1011 Jarosław Jasiu Asztemborski Dwarfs Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.
1012 Mateusz Augustyn Wrocław
1013 Maciej Bajor High Elves Tyczyn
1014 Piotr Balcer Balcerzak Daemons of Chaos Skavenblade Wrocław
1015 Paweł Balinkowski Warriors of Chaos Oko Terroru Toruń
1016 Marek Ballaund Bretonnia Warszawa
1017 Jacek Banaś Orcs & Goblins Poznań
1018 Piotr Banaś Empire Poznań
1019 Piotr Baraniak Wrocław
1020 Kamil Barański High Elves Gdańsk
1021 Marcin Barański Orcs & Goblins Katowice
1022 Przemysław Barcikowski Dwarfs Nemezis Warszawa
1023 Marek Barczewski Vampire Counts Gdynia
1024 Artur Barut Warriors of Chaos Kraków
1025 Kajetan Baryła Lizardmen Koziegłowy
1026 Bartosz Baton Bąkała Lizardmen Yakuza Warszawa
1027 Marcin Kensiorek Bereda Warriors of Chaos Warszawa
1028 Mateusz Bermes Warriors of Chaos Zielona Góra
1029 Damian BerneQ Bernaciak High Elves Łódź
1030 Filip Zalatar Berski Warriors of Chaos Twierdza Alkarin Leszno
1031 Kacper Bełz Warriors of Chaos Warszawa
1032 Gabriel Muniek Białecki Wood Elves Jeźdźcy Hardkoru Piastów
1033 Michał Białek Chimera Warszawa
1034 Krzysztof Zły Białek Dark Elves Kraków
1035 Bartek Młody Białowąs Warriors of Chaos Inkwizytor Warszawa
1036 Marcin Biedrzycki Dwarfs Gdańsk
1037 Szymon Bielik Bielicki Orcs & Goblins Gdynia
1038 Rafał Trikk Bieliński Warriors of Chaos Bastion Warszawa
1039 Mateusz Night Bielski Vampire Counts Białystok
1040 Kuba Bierecki Dwarfs Gdynia
1041 Dominik Bierecki Kislev Gdynia
1042 Robert Schtrasny Biernacki Vampire Counts Ośmiornica Łódź
1043 Marek Szmer Biernat Lizardmen Gdynia
1044 Krzysztof Bigees Bigoszewski Beasts of Chaos Lidzbark Warm.
1045 Krystian Binder Empire Gdańsk
1046 Beata Bliżewska Earthshaker Legionowo
1047 Przemysław Błaszczyk Bretonnia Jastrzębie
1048 Michał Rasp Błaszczyk Orcs & Goblins Łódź
1049 Przemysław Błaszczyński Orcs & Goblins Jastrzębie
1050 Łukasz Nutrian Bober Daemons of Chaos Moria Lubartów
1051 Michał Bochyński Dwarfs Toruń
1052 Kamil Bochyński Dark Elves Toruń
1053 Michał Bocian Dwarfs Poznań
1054 Adam Bociek Dwarfs Warszawa
1055 Patryk Bodęga Empire Warszawa
1056 Jan Paździoch Bodzioch High Elves Czarne Wrony Warszawa
1057 Marcin Troyan Bogusz Warriors of Chaos HLOS Bytom
1058 Piotr Bogusz Wood Elves Gdynia
1059 Bartłomiej Spięty Boicetta Wood Elves Lewa Flanka Mielec
1060 Kamil Bojarski Bretonnia Bydgoszcz
1061 Tomasz Bojo Bojko Skaven Cursed Company Łęczna
1062 Maciej Bonk Boncławek Lizardmen Kult Lubartów
1063 Grzegorz Grzesiu Bondaruk Skaven Front Wschodni Białystok
1064 Konrad Boro Boroński Bretonnia Wrocław
1065 Darek Daras Branicki Vampire Counts Oko Terroru Toruń
1066 Alfred Broda Warriors of Chaos Oko Terroru Toruń
1067 Kacper Bromirski Dark Elves Zad Trolla Koszalin
1069 Karol Broda Brudkiewicz Wood Elves Snot Gdańsk
1070 Wojciech Mały Brzeski High Elves Gdańsk
1071 Tomasz Enriqe Brzezny Warriors of Chaos Poznań
1072 Jerzy Furion Brzozowski Vampire Counts Rogaty Szczur Poznań
1073 Tomasz Brzoza Brzozowski Chaos Dwarfs Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.
1074 Maciej Brzozowski Tomb Kings Toruń
1075 Emil Bucewka Warriors of Chaos Warszawa
1076 Kacper Swieta_Barbara Bucki Warriors of Chaos Jeźdźcy Hardkoru Warszawa
1077 Darek Buczkowski Orcs & Goblins Bydgoszcz
1078 Wojciech Theo Buda Dark Elves The Gamblers Wrocław
1079 Sebastian Bugajski High Elves Oko Terroru Toruń
1080 Bartek Bujar Bujarski Lizardmen Wrocław
1081 Michał Yrsen Bukowski Orcs & Goblins Overrun Łódź
1082 Piotr Kitshu Burda Wood Elves Pszczyna
1083 Marek Buszman Buszkiewicz Bretonnia Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.
1084 Maksymilian Buzalski Wood Elves Gdynia
1085 Łukasz Dante C. Dark Elves Łódź
1086 Agnieszka Cejmer Dwarfs AKMF Olifant Olsztyn
1087 Paweł Chajęcki Dark Elves Wejherowo
1088 Bartłomiej Chalicki Skaven Białystok
1090 Paweł Charki Charkowski Orcs & Goblins Legion Kraków
1092 Marcin Chęć Bretonnia Cytadela Syriusza Lublin
1093 Piotr Dalamar Chłodnicki Dark Elves Poznań
1095 Artur Chłosta
1096 Robert Cyel Chmielecki Warriors of Chaos Black Company Warszawa
1097 Konrad Chmielewski Lizardmen Klub Woja Wciska Ostrów Wlkp.
1098 Aleksander Alek Chmielewski Dark Elves Klub Woja Wciska Ostrów Wlkp.
1099 Piotr Kendo Chodkowski Bretonnia Miscast Olsztyn
1100 Michał Zythaar Chodorek Bretonnia HLOS Świętochłowice
1101 Łukasz Chojara Wood Elves Legnica
1102 Ida Chojnacka Vampire Counts Wrocław
1103 Konrad Szczur Chojnacki Warriors of Chaos Earthshaker Nasielsk
1104 Michał Dżony Chojnacki Empire Szczecin
1105 Piotr Chojnacki Tomb Kings Warszawa
1107 Paweł Belaner Cholewicki High Elves Poznań
1108 Adrian Chory Choromański Skaven Snot Gdynia
1109 Wojciech Chroboczyński Daemons of Chaos Gdańsk
1110 Maciej Chróściel Skaven WCM Warszawa
1111 Przemysław Chrzępka Tomb Kings Gliwice
1112 Tomasz Hudy Chudziński Dwarfs Ad Astra Zielona Góra
1113 Hubert Storyteller Cichocki Wood Elves Deadly Sausages Łódź
1114 Sebastian Ciecierski Errantry War Łódź
1115 Robert Cieślarczyk Vampire Counts Nowa Sól
1116 Krzysztof Cisłak Vampire Counts Warszawa
1118 Dawid Cyran Warriors of Chaos Nemesis Nowa Sól
1119 Bartek Halfing Cywiński Bretonnia Ordin Warszawa
1120 Maksymilian Czachur Lizardmen RKF Nawigator Rzeszów
1121 Marcin Raptor Czaja Lizardmen Kraków
1122 Marcin Czarny Czarnowicz Dark Elves Kraków
1123 Piotr Czarny Czarny Dwarfs Front Wschodni Białystok
1124 Tomasz Czekajło Daemons of Chaos Zielona Góra
1125 Tadeusz Czerwiński Bretonnia Legion Kraków
1126 Norbert Eliah Danielewski Orcs & Goblins Czarne Wrony Michalin
1127 Paweł Rumpert Daniluk Warriors of Chaos K.O.Z.A. Białystok
1128 Wiktor Daniłowski Dwarfs Powergamers Warszawa
1129 Sebastian Bober Daszkiewicz Tomb Kings Szybki Szpil Jastrzębie Zdrój
1130 Marcin Data Dark Elves Warszawa
1131 Krzysztof Dąbkowski Empire Rebelia Łomianki
1133 Krzysztof Dec Vampire Counts Inkwizytor Warszawa
1134 Paweł Valten Delekta Empire Ósma Bila Bielsko-Biała
1135 Piotr Elf Delekta Skaven Ósma Bila Bielsko-Biała
1136 Daniel Derda Orcs & Goblins Warszawa
1138 Bartek Derewicz Wood Elves Warszawa
1139 Mateusz Dębała Empire Ząbki
1141 Piotr Dębek Dębkowski Bretonnia Jeźdźcy Hardkoru Piastów
1142 Michał Mike Dębowski Dark Elves Bastion Warszawa
1143 Stefan Dębowski Dark Elves Bastion Warszawa
1144 Konrad 4 Karabiny Dmowski Vampire Counts Moria Lublin
1145 Maciej Snajper Dobrowolski Beasts of Chaos Ad Astra Zielona Góra
1146 Damian Domińczak Orcs & Goblins Warszawa
1147 Marcin Tyrant Dorobek Wood Elves Rogaty Szczur Malbork
1148 Artur Gajowy Dreslerski Warriors of Chaos BWT Bydgoszcz
1149 Michał Drewniak Dwarfs Iława
1150 Jacek Czopek Drob Wood Elves Cursed Company Łęczna
1151 Grzegorz Drozdowski Dwarfs Bydgoszcz
1152 Robert Drzost Lizardmen Katowice
1153 Damian Dydu Drzystek Wood Elves Legion Kraków
1154 Wojciech Kędziorson Dubaniewicz Ogre Kingdoms Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.
1155 Arkadiusz Padre Duda Warriors of Chaos Szybki Szpil Katowice
1156 Wojciech Shakin Dudi Dudek Tomb Kings Cursed Company Łęczna
1157 Łukasz Dudzic Wood Elves Szybki Szpil Tychy
1158 Adam Adamdo Dudzic High Elves Szybki Szpil Tychy
1159 Piotr Dudzik Skaven Zakopane
1160 Dariusz Daro Dutkowski Dwarfs Vendetta Pszczyna
1161 Jakub Dwojak High Elves Poznań
1162 Łukasz Mućka Dyjak High Elves Rzeźnicy z Kresów Rzeszów
1163 Andrzej Dzedzej High Elves Snot Gdańsk
1164 Artur Dziadosz Tomb Kings Bydgoszcz
1165 Maciej Krzysiek Dziaduch Orcs & Goblins Moria Lublin
1166 Mateusz Matek Dzielicki High Elves Zielony Smok Krotoszyn
1167 Adam Dzielicki Orcs & Goblins Zielony Smok Krotoszyn
1168 Mateusz Dziekan Dziewanowski Dark Elves Make Way! Otrębusy
1169 Dariusz Dziewanowski Dwarfs Otrębusy
1170 Maciej Dziop Dziopak Warriors of Chaos Ordin Warszawa
1171 Piotr Ksin Dzwonkowski Dwarfs TKF GRYF Starogard Gdański
1172 Semir El-Ahmar Tomb Kings Odolanów
1173 Wendell Ernstzen 350XG Warszawa
1174 Michał Fadix Fadowski High Elves K.O.Z.A. Białystok
1175 Jakub Ruchacz Falkowski Dwarfs Nemezis Legionowo
1176 Krzysztof Krzak Falkowski Empire Powergamers Warszawa
1177 Piotr Marian Fąfara Wood Elves Drobne Wałeczki Warszawa
1178 Rafał Fąfara Tomb Kings Warszawa
1179 Maciej Fedurka High Elves Lublin
1180 Piotr Felek Felczak Tomb Kings ZSŚ Ożarów Maz.
1181 Jerzy Ferencowicz Empire Będzin
1183 Mikołaj FiFi Filipiak Dwarfs Klub Woja Wciska Ostrów Wlkp.
1184 Piotr Piotras Filipiak Wood Elves Strefa Zero Krotoszyn
1185 Tomasz Filipkowski Orcs & Goblins Warszawa
1186 Krzysztof Fisch Fischer Dogs of War Jeźdźcy Hardkoru Warszawa
1187 Paweł Motor Fiutka Skaven Moria Lublin
1188 Maciej Fojt Dwarfs Szybki Szpil Katowice
1189 Filip Ataman Formański Daemons of Chaos FKB Szarża Poznań
1190 Łukasz Pająk Frankiewicz Lizardmen BWT Gdynia
1191 Marek Frankowski Empire Kraków
1192 Dawid Frankowski Wood Elves Warszawa
1193 Zbigniew She-Fu Frątczak Skaven Łódź
1194 Łukasz Frodo Frodo Beasts of Chaos Oko Terroru Toruń
1195 Paweł Człowiek Armia Fugiel Dark Elves Schwarze Pferd Knurów
1196 Rafał Gabrysiak Dwarfs Poznań
1197 Bartłomiej Gadecki Vampire Counts Olsztyn
1198 Paweł Gajda Vampire Counts Zad Trolla Koszalin
1199 Grzegorz Pysiu Gajewski Wood Elves Snot Gdańsk
1200 Marcin Galanty Wood Elves Powergamers Warszawa
1201 Marcin Galoch Bretonnia Earthshaker Legionowo
1202 Monika Galoch Orcs & Goblins Earthshaker Legionowo
1203 Jarosław Gawin High Elves Rigor Mortis Częstochowa
1204 Jakub Ermidius Gawroński Lizardmen KuKluxDzban Rzeszów
1205 Mariusz MariuszGGG Gawrychowski Daemons of Chaos ZSŚ Warszawa
1206 Paweł Gąsior Gąsiewski Vampire Counts Jeźdźcy Hardkoru Piastów
1207 Patryk Gąsikowski Dwarfs Bydgoszcz
1209 Franciszek Georgiew Bretonnia Warszawa
1210 Bruno Georgiew Lizardmen Warszawa
1211 Maciej Gębski Dwarfs Rumia
1212 Patryk Eksara Kun Gęsikowski Dwarfs Bydgoszcz
1213 Robert Giel High Elves Powergamers Warszawa
1214 Jakub Giełdoń Orcs & Goblins Kraków
1215 Marcin Bachmat Gizara Dwarfs Strefa Zero Poznań
1216 Paweł Gliniak Wrocław
1217 Arkadiusz Areo Gluza Lizardmen Ósma Bila Kęty
1218 Wojciech Jaszczur Gładysiak Lizardmen Strefa Zero Poznań
1219 Krzysztof Gładysiak Warriors of Chaos Strefa Zero Poznań
1220 Łukasz Quassimodo Gładysz Orcs & Goblins Katowice
1221 Piotr Głomski Empire XIII Kohorta Bydgoszcz
1222 Grzegorz Gobiecki Dwarfs Kraków
1223 Piotr Gocyła Orcs & Goblins Katowice
1224 Aleksander Lord Alexander Gogacz Tomb Kings Wrocław
1225 Wojciech Gogol Gogola Dwarfs Snot Gdańsk
1226 Marek Golus Golan Bretonnia Earthshaker Legionowo
1227 Bolesław Golan Chaos Dwarfs Earthshaker Legionowo
1228 Damian Gołąb Bretonnia Nowy Sącz
1229 Mateusz Gołota Gołofit Lizardmen Łęczna
1230 Wiktor Gołyszny Empire Gdynia
1231 Marcin Gatarek Gontarek Lizardmen Earthshaker Legionowo
1232 Tomasz Goodway Gontarz Warriors of Chaos Moria Świdnik
1233 Jarosław Gopek Empire Zad Trolla Koszalin
1234 Bogusław Bogins Gordzelewski Beasts of Chaos Grom Świebodzin
1235 Grzegorz ScorpiousX Gordzelewski Vampire Counts Świebodzin
1236 Adam Eliminator Gorgoń Warriors of Chaos Schwarze Pferd Pilchowice
1237 Michał Riplay Gos Empire (Pumpkinland) Jeźdźcy Hardkoru Warszawa
1238 Krzysztof Dimmu Gotowicz Vampire Counts Bydgoszcz
1239 Kuba Gobos Gowin Empire Żywiec
1240 Szymon The Mad Góralczyk Warriors of Chaos Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.
1241 Filip Cosmo Górecki Skaven Zabrze
1242 Błażej Górecki Empire Zielona Góra
1243 Oskar Górka High Elves Legion Kraków
1244 Rafał Górny Skaven Poznań
1245 Kuba Górski Loża Radom Radom
1246 Jarosław Jaro Grabczyński Lizardmen Gdańsk
1247 Jan JanQ Grabowski Vampire Counts Deadly Sausages Warszawa
1248 Sebastian Mości Szczur Grabski Skaven Bielsko-Biała
1249 Marek Grala Dwarfs Gdynia
1250 Aleksander Grącki Skaven Warszawa
1251 Grzegorz Grochecki High Elves Cursed Company Krasnystaw
1252 Paweł Grodek Ogre Kingdoms Moria Lublin
1253 Łukasz Grodek Bretonnia Cursed Company Lublin
1254 Daniel Manfred Gronowski Empire Nemezis Marki
1255 Krzysztof Gronowski Warriors of Chaos Zad Trolla Koszalin
1256 Michał Gronowski Vampire Counts Gdynia
1257 Michał Gronowski Empire Warszawa
1258 Jacek Xet Grotha Ogre Kingdoms Snot Rumia
1259 Jakub Kuba Gruszka Dwarfs Zad Trolla Koszalin
1260 Paweł Bizmut Grydziuszko Wood Elves Gdynia
1261 Bartłomiej Nijlor Grzanka Chaos Dwarfs Oko Terroru Toruń
1262 Kacper Grzanka Empire Toruń
1263 Paweł Grzelak Grzelakowski High Elves Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.
1264 Aleksander Hesus Grzywaczewski Bretonnia Strefa Zero Poznań
1265 Wojciech Doktor Gula Wood Elves Kielce
1266 Paweł Crom Guszkowski Warriors of Chaos Warszawa
1267 Maciej Gutowski Lizardmen Warszawa
1268 Bartosz Guz Orcs & Goblins Toruń
1269 Krzysztof Mithril Guzek Skaven Zabrze
1271 Andrzej Halek Bretonnia Zakopane
1272 Łukasz Haldir Halman Wood Elves Draconis Wejherowo
1274 Sebastian Hauschild Orcs & Goblins Zakopane
1275 Krzysztof Hawryszczuk Orcs & Goblins Wrocław
1276 Tomasz Malal Hądzlik Daemons of Chaos Moria Wrocław
1277 Leszek Albinos Hiliński High Elves Bydgoszcz
1278 Piotr Holan Holanowski Empire Inkwizytor Warszawa
1279 Piotr Honsza Tomb Kings Wrocław
1281 Maciej Husiat Husiatyński Dogs of War Warszawa
1282 Krzysztof Igła Ignaszak Empire Strefa Zero Poznań
1283 Jakub Lava Irzycki Skaven Warszawa
1284 Mateusz Izwor Izworski Vampire Counts Wrocław
1285 Konrad Dastor Jabłoński Dark Elves Nemezis Warszawa
1286 Dominik Jabłoński Skaven 350XG Warszawa
1287 Wojciech Jabol Jabłoński Dark Elves HLOS Bytom
1288 Łukasz Hirek Jachimowicz Skaven Oko Terroru Toruń
1289 Przemysław Szary Jacko Vermin Swarm Rigor Mortis Częstochowa
1290 Paweł Jacko Empire Rigor Mortis Częstochowa
1291 Łukasz Jagal Jagalski Bretonnia Snot Gdańsk
1292 Karol Jagiełło Lizardmen Warszawa
1293 Artur Jagiełło Dwarfs Warszawa
1296 Paweł Janczak Lizardmen Gdynia
1297 Kamil Łupacz Dzików Jandy Wood Elves Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.
1298 Radosław Janik Orcs & Goblins Rigor Mortis Częstochowa
1299 Jakub Jankiel Jankowski Dark Elves Szybki Szpil Katowice
1300 Tomasz Jantos Tomb Kings Chimera Warszawa
1301 Radosław Nazgul Januszewski Lizardmen Nasha Banda Poznań
1302 Tomasz Tomekjar Jardzioch Lizardmen Ośmiornica Łódź
1303 Tomasz Yarma Jarmoliński Warriors of Chaos Rogaty Szczur Świebodzin
1305 Tomasz Jason Jarosz Lizardmen Draconis Gdańsk
1306 Tomasz Jarząb Jarząbek Wood Elves Miscast Olsztyn
1307 Andrzej Jerzyn Jarzyna Cult of Slaanesh Moria Lublin
1308 Małgorzata Jaskulska High Elves Warszawa
1309 Maciej Skejven Jastrzębski Dwarfs Lublin
1310 Sławomir Blasz Jaworski Dark Elves XIII Kohorta Bydgoszcz
1311 Jan Jaworski Empire Piastów
1312 Karol Kudłaty Jazowski Bretonnia Moria Szczytno
1313 Szymon Jazowski Moria Warszawa
1314 Szymon Jędryka Vampire Counts Częstochowa
1315 Jacek JJ Jedynak Dark Elves Deadly Sausages Gołków
1316 Tomasz Jedynak Lizardmen Gdańsk
1317 Krzysztof Marabut Jerzak Vampire Counts Ordin Warszawa
1318 Łukasz Jeszka Wood Elves Bytom
1319 Andrzej Jeziorski Dark Elves Warszawa
1320 Aleksander Jeżewski Warszawa
1321 Michał Leśnik Jędrzejak Wood Elves Strefa Zero Poznań
1322 Krzysztof Jędrzejuk Dwarfs Warszawa
1323 Daniel Jochemko Vampire Counts Pszczyna
1324 Michał Hightower Jóźwiak Chaos Dwarfs Ośmiornica Łódź
1325 Tomasz Jublewski High Elves Zielony Smok Lubartów
1326 Paweł Jucha Empire Lublin
1327 Karol KJ Juralewicz Vampire Counts Snot Gdańsk
1328 Szymon Ślepy Kacorzyk Empire Szybki Szpil Katowice
1329 Mateusz Kaczmarczyk Dark Elves Kraków
1330 Tadeusz Kaczmarczyk Orcs & Goblins Kraków
1331 Sławomir Greyhawk Kaczmarek Warriors of Chaos Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.
1332 Jacek Kaczmarski Vampire Counts Drobne Wałeczki Warszawa
1333 Marta Kaczor Vampire Counts Warszawa
1335 Krzysztof SpoonMan Kadziewicz Dark Elves Front Wschodni Białystok
1336 Norbert Norboth Kaleta Warriors of Chaos Miscast Olsztyn
1337 Krzysztof Prezes Kalinowski Empire Miscast Olsztyn
1338 Dominik Kamedulski Empire Zielona Góra
1339 Maciej Deidara Kamiński Daemons of Chaos Front Wschodni Białystok
1340 Łukasz Kamiński Orcs & Goblins Chimera Warszawa
1341 Paweł Kamel Kamrad Vampire Counts Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.
1343 Krzysztof Kańczugowski Wood Elves Ordin Warszawa
1344 Henryk Karasiński High Elves Bielsko-Biała
1345 Kazimierz Karasiński Wood Elves Bielsko-Biała
1346 Jan Zox Karaś Skaven Warszawa
1347 Adam Asgard Karnafel Skaven Kult Warszawa
1348 Michał Karnus Bretonnia Bytom
1349 Andrzej Karpiu Karpiński Warriors of Chaos Legion Kraków
1350 Marcin Karpiuk Dark Elves Sopot
1351 Grzegorz Karwal Karwala Vampire Counts Nowy Sącz
1352 Wojciech Karyta Vampire Counts Tarnobrzeg
1353 Łukasz Kasiarz Dark Elves Siemianowice Śląskie
1354 Władysław Syrius Kasicki Wood Elves Bastion Warszawa
1355 Andrzej Kasiewicz Vampire Counts Warszawa
1356 Wojciech Kasprzyk Beasts of Chaos Poznań
1357 Bartek Kasprzyk Beasts of Chaos Poznań
1358 Krzysztof Guzka Kawczyński Orcs & Goblins SNOT Gdańsk
1359 Michał Mike Kawczyński Vampire Counts SNOT Gdańsk
1360 Maciej Pedros Kawończyk Wood Elves Warszawa
1361 Krzysztof Kaźmierczak Łódź
1362 Mateusz Matt Kempiński Lizardmen Strefa Zero Poznań
1363 Krzysztof Kempka Bretonnia Garby
1364 Łukasz Kedzi Kędziora Dwarfs Inowrocław
1365 Rafał Danrakh Kępa Dwarfs Legion Bochnia
1366 Piotr Kęska Lizardmen Cursed Company Lublin
1367 Aleksander Kidawa Empire Ad Astra Zielona Góra
1368 Piotr Kieliszczyk Chaos Dwarfs Gdańsk
1369 Marek Solo Kiełbasa Daemons of Chaos Szybki Szpil Tychy
1370 Grzegorz Kieł Kiersnowski Warriors of Chaos Killing Blow Warszawa
1371 Mariusz Kielon Kiliszek Vampire Counts Nemezis Kąty Węgierskie
1372 Adam Boski Kinasz Daemons of Chaos Klub Woja Wciska Ostrów Wlkp.
1373 Leszek Moher Kinasz Empire Klub Woja Wciska Ostrów Wlkp.
1374 Michał Klepka
1375 Jan Kleszczyński High Elves Kraków
1377 Maciej Kluska Skaven KuKluxDzban Rzeszów
1378 Mateusz War2Bone Kluska Wood Elves KuKluxDzban Rzeszów
1379 Filip Kłoskowski Dwarfs Poznań
1380 Tomasz Spazo Kmiotek Wood Elves Katowice
1381 Tomasz Knap Knapik Beasts of Chaos Moria Lublin
1382 Norbert Norek Kobylnik Warriors of Chaos Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.
1383 Dariusz Helion Kochanowski Empire Czarne Wrony Warszawa
1384 Kuba Kochanski Orcs & Goblins Oko Terroru Toruń
1385 Kuba Kochańczyk Warszawa
1386 Łukasz Kocoń Lizardmen Szybki Szpil Żywiec
1387 Maciej Kocyła Dark Elves Bielsko-Biała
1388 Wojciech Kolas Kolasiński Chaos Dwarfs Strefa Zero Poznań
1390 Michał Kołacz Lizardmen Kraków
1391 Michał Kołata Kołakowski Orcs & Goblins Jeźdźcy Hardkoru Piastów
1393 Bartosz Kołodziej High Elves Gdańsk
1394 Krzysztof Kołek Kołtan Empire Snot Gdańsk
1395 Kuba Komarowski Lizardmen Wrocław
1396 Łukasz Sumo Konarski Lizardmen Ośmiornica Łódź
1397 Marcin Kondracki Bretonnia Moria Lublin
1398 Daniel Kondracki Tomb Kings Zielony Smok Lubartów
1399 Michał Kondziella Tomb Kings Oko Terroru Toruń
1401 Michał Gobos Konieczny Skaven Strefa Zero Poznań
1402 Ludwik Kopiec Empire Cytadela Syriusza Lublin
1403 Michał Koral Koralewski Vampire Counts Tawerna Płock
1404 Przemysław Tolo Korenkiewicz Wood Elves Naggaroth Białystok
1406 Maciej Kosa Kos High Elves Ciupaga Nowy Sącz
1407 Błażej Kosiński High Elves Ad Astra Zielona Góra
1408 Bartek BioXymoron Kosianowski Warriors of Chaos Fallen Lords Legionowo
1409 MIchał Kosmala Bretonnia Lubartów
1410 Łukasz Kosa Kosowski Orcs & Goblins Oko Terroru Toruń
1411 Axel Kossek Dark Elves Iława
1412 Paweł Kostek Kostrzewa Beasts of Chaos 350XG Brwinów
1413 Jacek Koszałka High Elves Wrocław
1414 Tomasz Koszowski Orcs & Goblins Wrocław
1415 Paweł Paffeu Koszowski Lizardmen The Gamblers Wrocław
1416 Piotr Koszowski Vampire Counts Wrocław
1417 Tomasz Kościółek Vampire Counts Kraków
1418 Bartosz Kośmieja Dark Elves Poznań
1419 Kuba Kotlet Kotela Warriors of Chaos Nemezis Warszawa
1420 Krzysztof Kotiuszko Wood Elves Warszawa
1421 Kuba Kowal Kowalczuk High Elves Spidergames Gdańsk
1422 Piotr Kowalczyk Orcs & Goblins Poznań
1423 Grzegorz Kowol Bretonnia Schwarze Pferd Pilchowice
1425 Kacper Tocz Kozaczuk High Elves Moria Łęczna
1426 Stanisław Kozielski Wood Elves Warszawa
1427 Waldemar Kozioł Kozłowski Slayers Gdańsk
1428 Paweł Pablo Kozłowski Wood Elves Powergamers Warszawa
1429 Paweł Kozłowski Bretonnia Oko Terroru Toruń
1430 Aleksander Alex Koźlik Dwarfs Kościan
1431 Tomasz Krajewski Lizardmen Katowice
1432 Mariusz Marios Krakowczyk Dwarfs Inkwizytor Warszawa
1433 Marek Kramorz Dwarfs Schwarze Pferd Pilchowice
1434 Piotr Wyrwena Kras Tomb Kings Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.
1435 Jan Krason Empire Gdynia
1436 Kamil Krassus Krasuski Wood Elves Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.
1437 Michał Krawczyński Dark Elves Kraków
1439 Maciej Krolski Bretonnia Nemesis Nowa Sól
1440 Maciej Gruha Król Bretonnia Zielony Smok Krotoszyn
1441 Kamil Król Dwarfs Warszawa
1442 Jakub Kroolik Królikowski Bretonnia Snot Gdańsk
1443 Przemysław Krupiński Lizardmen Kraków
1444 Krystian Piszczałka Krych Dark Elves Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.
1446 Bartosz Krymski Dwarfs Rzeszów
1447 Łukasz Krysiak Beasts of Chaos Łódź
1448 Piotr Filip Krysiak Vampire Counts Cromm Cruack Wrocław
1449 Paweł Krzemiński Vampire Counts Overrun Warszawa
1450 Piotr Kwaśny Krześlak High Elves Ośmiornica Łódź
1451 Krzysztof Ypsilanti Krzystek Skaven Ośmiornica Łódź
1452 Michał Krzysztoszek Orcs & Goblins Pomiechówek
1453 Łukasz Łuk Krzyż Orcs & Goblins Wrocław
1454 Bartosz Krzyżaniak Vampire Counts Poznań
1455 Marcin Krzyżanowski Warriors of Chaos Ostrów Wlkp.
1456 Marcin Krzyżański Warriors of Chaos Zduńska Wola
1457 Michał Kubi Kubacki Daemons of Chaos Inkwizytor Legionowo
1458 Jacek Kubas Dark Elves Front Wschodni Białystok
1459 Maciej Kubera Bretonnia Warszawa
1460 Bartek Kubera Warriors of Chaos Warszawa
1461 Adam Kubica Orcs & Goblins Kalna
1462 Małgorzata Jacko Wood Elves Rigor Mortis Częstochowa
1463 Piotr Guldur Kuczyński Dwarfs Underdogs Częstochowa
1464 Marek Kuik Orcs & Goblins Gdynia
1465 Konrad Qulpin Kulpiński Orcs & Goblins KuKluxDzban Rzeszów
1466 Przemysław Kulpiński Empire Szybki Szpil Tychy
1468 Grzegorz Lizard Kułakowski Lizardmen Deadly Sausages Lublin
1469 Julian Kupczyński Bretonnia Kraków
1470 Bartek Kuriański Orcs & Goblins Gdynia
1472 Rafał Kura Kurowiak Vampire Counts Strefa Zero Poznań
1473 Mateusz Kurka Kurowski Empire Ad Astra Zielona Góra
1474 Paweł Pamela Kurpiel Dwarfs Rogaty Szczur Dębno
1475 Karol Kreol Kurzawa Dark Elves BWT Gdynia
1476 Marek Kuśmierczyk Vampire Counts Gdynia
1477 Hubert Lord Vampyre Kwiatkowski Skaven Front Wschodni Białystok
1478 Tomasz Kwiatkowski Lizardmen Wrocław
1479 Tomasz Krecik Kwiatosz Warriors of Chaos Deadly Sausages Lublin
1480 Krzysztof Kwiek Vampire Counts Kraków
1481 Patryk Van Bydle Lamprecht Orcs & Goblins Fallen Lords Legionowo
1482 Jarosław Laskowski Empire Jaworzno
1483 Jakub Jakubu Laskowski Empire Wrocław
1484 Daniel Laskowski Wood Elves Gdańsk
1485 Cezary Czreq Lasocki High Elves Warszawa
1486 Łukasz Latuch High Elves Earthshaker Legionowo
1487 Tomasz Latuch Vampire Counts Earthshaker Legionowo
1488 Emil Gremlin Lech Wood Elves Zielony Smok Lubartów
1489 Piotr Pepe Ledwoń Wood Elves Kęty
1490 Rafał Lehnet Dark Elves Warszawa
1491 Maciej Leja Kraków
1492 Patryk Lenart Wood Elves Kult Warszawa
1494 Stanisław Leszczyński Skaven Warszawa
1495 Jan Jasiuuu Leszczyński Beasts of Chaos Kult Warszawa
1496 Tomasz Yogi/Klimaciarz Leszko Warriors of Chaos Schwarze Pferd Gliwice
1497 Paweł Zgnily Leśniak Vampire Counts Oko Terroru Toruń
1498 Sławomir Leśniewski Lizardmen Snot Gdańsk
1499 Bartłomiej Bartys Lewandowski Dwarfs KULT Warszawa
1500 Adam Duke Lewański Errantry War Nemezis Warszawa
1501 Mariusz Librowski Wrocław
1502 Paweł LinuX Linek Vampire Counts Powergamers Warszawa
1503 Marcin Lipek Lipiński Daemons of Chaos Jeźdźcy Hardkoru Piastów
1504 Łukasz Lipka Skaven Oko Terroru Toruń
1505 Kuba Lisiński Wood Elves MZiP Częstochowa
1506 Marek Arkhan Lisiński Vampire Counts MZiP Częstochowa
1507 Łukasz Lubbe Bretonnia Poznań
1508 Piotr Lubbe Wood Elves Poznań
1509 Iwona Gunnila Luberda Bretonnia Lewa Flanka Mielec
1510 Daniel Ludwiński Dwarfs Rumia
1511 Szymon Luszczak Lizardmen Bielsko-Biała
1512 Marek Barek Łaba Skaven Black Company Warszawa
1513 Mariusz Arival Łapiński Lizardmen Białystok
1514 Filip Łazor Lizardmen Gdynia
1515 Maciej Łepkowski Empire Overrun Warszawa
1516 Szymon Brelat Łężniak Vampire Counts Nasha Banda Poznań
1517 Zbigniew Barbarossa Łobocki Vampire Counts Ordin Warszawa
1518 Artur Łomnicki Wood Elves Gdynia
1519 Wojciech Łoś Dwarfs Zad Trolla Koszalin
1520 Mateusz Łoś Dwarfs Miscast Olsztyn
1521 Wojciech Scimitar Łubkowski Dark Elves Draconis Wejherowo
1522 Jakub Dead Łubkowski Vampire Counts Draconis Wejherowo
1523 Robert Roberto Łuczkowski Bretonnia Poznań
1524 Tomasz Łuczkowski Tomb Kings Poznań
1525 Łukasz Thurion Łuczyński Daemons of Chaos Snot Gdańsk
1526 Bartosz Pysku Łukaszczuk Dark Elves Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.
1527 Jan Jonas Łukasik Dark Elves Warszawa
1528 Krzysztof Łukaszewicz Dwarfs Art. Madrin Legnica
1529 Agnieszka Yudokuno Jankowska Dark Elves HLOS Katowice
1530 Piotr Machtel Bretonnia Bydgoszcz
1531 Jakub Asassello Maciążek High Elves Kult Warszawa
1532 Juliusz Maciński Vampire Counts Poznań
1533 Michał Macioł Vampire Counts Świętochłowice
1534 Aleksander Macioł High Elves Świętochłowice
1536 Sylwia Magnucka Łódź
1537 Aleksander Maju Maj Wood Elves Łódź
1538 Krzysztof Flap Maj Warriors of Chaos Ad Astra Zielona Góra
1539 Bartosz Hopedoom Majchrowicz Warriors of Chaos XIII Kohorta Bydgoszcz
1540 Łukasz Młody Majchrowicz Dark Elves XIII Kohorta Bydgoszcz
1541 Tomasz Majewski Orcs & Goblins Oko Terroru Toruń
1542 Łukasz Makowski High Elves Oko Terroru Toruń
1543 Arkadiusz Makowski Lizardmen Oko Terroru Toruń
1544 Michał Makowski Orcs & Goblins Zad Trolla Koszalin
1545 Tomasz Makólski-Świercz High Elves Łomianki
1547 Krzysztof Malchrzycki Orcs & Goblins Klub Woja Wciska Ostrów Wlkp.
1548 Jakub Harry Maleszewski Skaven Nemezis Warszawa
1549 Radosław Maleszka Wood Elves Wrocław
1550 Katarzyna Młoda Malinowska Dark Elves Snot Gdynia
1551 Karol Malin Malinowski Daemons of Chaos Snot Gdynia
1552 Tomasz Malinka Malinowski Skaven Łódź
1553 Andrzej Malinowski High Elves Łódź
1554 Artur Małęcki
1555 Łukasz Mania Manikowski Wood Elves Oko Terroru Toruń
1556 Tomasz Mankiewicz Warriors of Chaos Koszalin
1557 Patryk Manterys
1558 Mateusz Thorash Mańka Warriors of Chaos Make Way! Zduńska Wola
1559 Damian Moraś Wood Elves Front Wschodni Białystok
1560 Adam Varden Marciniak Wood Elves Deadly Sausages Nowa Iwiczna
1561 Jan Marciniak High Elves Ostrów Wlkp.
1562 Michał Marcinkowski Vampire Counts Gołków
1563 Grzegorz Gelo Marczewski Tomb Kings Zielony Smok Lubartów
1564 Piotr Marecki Wrocław
1565 Wojciech Marek Kraków
1566 Krzysztof Markiewicz Empire Krosno
1567 Leszek Markowski Tomb Kings Knurów
1568 Maciej Gruby Marosz Lizardmen Legion Kraków
1569 Jakub Martyna Vampire Counts Kraków
1570 Piotr Marzec Dwarfs Piaseczno
1571 Wacław Kagaroth Masiakowski Dark Elves Twierdza Alkarin Leszno
1572 Szymon Benio Masłowski Lizardmen K.O.Z.A. Białystok
1574 Jakub Burack Masny Vampire Counts Red Scorpion Pszczyna
1575 Kamil Necromanter Matczak Skaven Snot Olsztyn
1576 Michał Matej Matejuk Dwarfs Bastion Warszawa
1577 Wojciech Mop Matelski Warriors of Chaos Strefa Zero Poznań
1578 Bartek Bartas Matusz Skaven Bastion Warszawa
1579 Paweł Mawduk Dwarfs Avatar Gdańsk
1580 Jacek Ździchu Mazur Empire ZKF Zabrze
1581 Maciej Mazur Earthshaker Legionowo
1582 Mikołaj Mazur Earthshaker Legionowo
1583 Mariusz Megi Megger Wood Elves XIII Kohorta Bydgoszcz
1585 Amadeusz Amadi Michajłowicz Empire Zad Trolla Koszalin
1586 Wojciech Eustis Michalski Warriors of Chaos Draconis Wejherowo
1587 Kuba Familiar Michalski Dwarfs Draconis Wejherowo
1588 Jerzy Michałek Skaven Katowice
1589 Paweł Michałowski Lizardmen Warszawa
1590 Kuba Michoński Vampire Counts Lewa Flanka Mielec
1591 Mateusz Nehan Midura Chaos Dwarfs Łódź
1592 Artur Mielniczek Dwarfs Gdynia
1593 Kuba Mierzwa Beasts of Chaos Rzeszów
1594 Paweł Mierzyński Wood Elves Łomianki
1595 Marcin Laska Mieteń Vampire Counts Warszawa
1596 Łukasz Mieteń Wood Elves Warszawa
1597 Marcin Beton Milewski Skaven Earthshaker Legionowo
1598 Łukasz Dymitr Mirytiuk Dark Elves The Gamblers Wińsko
1599 Maciej Misiak Empire Bard Katowice
1600 Bartek Miszon Empire Poznań
1601 Tomasz Miszta Wood Elves Szybki Szpil Bytom
1602 Błażej Bless Misztal Wood Elves Jeźdźcy Hardkoru Warszawa
1603 Mateusz Miś Wood Elves Klub Woja Wciska Ostrów Wlkp.
1604 Tomasz Ostry Miścior Dwarfs Cursed Company Krasnystaw
1605 Hubert Sasha Mizerski Ogre Kingdoms Earthshaker Legionowo
1606 Michał Kokos Moczulski Dwarfs Rogaty Szczur Szczecin
1607 Daniel Arbiter Elegancji Moczulski Dwarfs Paradox Warszawa
1608 Piotr Monar Monarski Warriors of Chaos
1610 Maciej MM Moryc Wood Elves Moria Lublin
1611 Krzysztof Morzyc Wood Elves Żagań
1612 Marcin Morzyk Vampire Counts Blachownia
1613 Sebastian Mosko Wood Elves Zad Trolla Koszalin
1614 Robert Robson Mrozek Daemons of Chaos Rogaty Szczur Warszawa
1616 Tomasz Mróz Loża Radom Radom
1617 Wojciech Mruk High Elves Kraków
1618 Łukasz Muszyński Skaven Bastion Warszawa
1619 Maciej Muzyk Gruby Muzyka Dwarfs Moria Lublin
1620 Marcin Narewski Lizardmen Kraków
1621 Dominik Dyd Naskrętski Eshin Ordin Warszawa
1623 Patryk Niedbal Niedbalski Errantry War Warszawa
1624 Szymon Twardochleb Niedorezo Dwarfs Snot Gdańsk
1625 Łukasz Niedziel Niedzielski High Elves Legion Kraków
1626 Jakub Kooba Niegłos Bretonnia FKB Szarża Poznań
1627 Adam Niewiadomski Dwarfs Białystok
1628 Bartosz Cade Nowacki High Elves Łódź
1629 Marcin Doomdiver Nowacki Beasts of Chaos Ostrów Wlkp.
1630 Piotr Lires Nowak High Elves Inkwizytor Warszawa
1631 Norbert Nowak Warriors of Chaos Miscast Bartoszyce
1632 Grzegorz Nowak Dwarfs Kraków
1633 Piotr Nowak Wood Elves Ciupaga Nowy Sącz
1634 Arkadiusz Aro Nowakowski Warriors of Chaos Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.
1635 Paweł Nowakowski High Elves Gdynia
1636 Krzysztof Nowek High Elves Bydgoszcz
1637 Wojciech Nowiński Wood Elves Zad Trolla Koszalin
1638 Tomasz Nowowiejski Vampire Counts Rigor Mortis Częstochowa
1639 Jarosław Oczkowicz
1640 Agata Odejewska Skaven Gdynia
1641 Piotr Ogórek Ogre Kingdoms Katowice
1642 Łukasz Okoński Wood Elves Schwarze Pferd Gliwice
1643 Darek Mobi Olczak Daemons of Chaos Bastion Warszawa
1644 Marek Oszust Olczak Warriors of Chaos Łódź
1645 Borys Olejniczak Vampire Counts Zad Trolla Koszalin
1646 Jarosław Olek Dwarfs Kraków
1647 Karol Oleksa Dwarfs Warszawa
1648 Maciej Olszak High Elves Avatar Gdańsk
1649 Maciej Banan Opielski Dwarfs Poznań
1651 Andrzej Andrew Orliński Dwarfs XIII Kohorta Bydgoszcz
1652 Krzysztof Orliński Vampire Counts Bydgoszcz
1653 Piotr Blady Orłowski Orcs & Goblins Strefa Zero Poznań
1654 Tomasz Oset Earthshaker Legionowo
1657 Bartłomiej Oskędra Warriors of Chaos Szybki Szpil Tychy
1658 Mikołaj Ostapiuk 350XG Warszawa
1660 Jacek Bestostry Ostrowski Dwarfs Ośmiornica Łódź
1661 Piotr Morrok Otlewski Skaven Wrocław
1662 Paweł Otło Otłowski Wood Elves Earthshaker Legionowo
1663 Hohonus Dwarfs Milanówek
1664 Piotr Ożar Ożarowski Dark Elves ZSŚ Ożarów Maz.
1665 Mateusz Pach Vampire Counts Sopot
1666 Bartosz Paku Pakulski Orcs & Goblins Warszawa
1667 Grzegorz Palach Orcs & Goblins Wejherowo
1668 Emil Palikot Empire Lublin
1669 Jakub Sokół Palmowski High Elves Ośmiornica Łódź
1670 Przemysław Paluszyński Dwarfs Ostrów Wlkp.
1671 Jędrzej Paluszyński Bretonnia Ostrów Wlkp.
1672 Jarema Paluszyński Tomb Kings Ostrów Wlkp.
1673 Dawid Pampuch Lizardmen Poznań
1674 Piotr Green Knight Panufnik Bastion Warszawa
1675 Krzysztof Kis Panufnik Orcs & Goblins Bastion Halinów
1676 Petr Papez Cult of Slaanesh Pilzn
1678 Michał Paradowski Dwarfs Oko Terroru Glasgow
1679 Maciej Paraszczak Ogre Kingdoms Legion Kraków
1680 Kuba Paraszczak Dark Elves Legion Kraków
1681 Maciej X.Maciek Parol Warriors of Chaos Moria Lublin
1682 Krzysztof Pasowicz Vampire Counts Kraków
1683 Paweł Big Pasiak Paszek Wood Elves XIII Kohorta Bydgoszcz
1684 Jakub Junior Paszek High Elves Bydgoszcz
1685 Tomasz Pater Warriors of Chaos Gdynia
1686 Łukasz Pawlicki Orcs & Goblins Katowice
1687 Grzegorz Heinrich Pawlikowski Vampire Counts TKF GRYF Tczew
1688 Paweł Pawluczuk Lizardmen Nemezis Warszawa
1689 Witold Badyl Pawłowski Orcs & Goblins Gdynia
1690 Przemysław Pawłowski Wood Elves Earthshaker Legionowo
1691 Grzegorz Pawłowski Tychy
1693 Jacek Pedrycz Ogre Kingdoms Zad Trolla Koszalin
1694 Piotr Pelcu Pelc Empire Killing Blow Piastów
1696 Łukasz Pestex Pestka Dark Elves Gdańsk
1697 Maciej Peteja Beasts of Chaos Katowice
1698 Patryk Throt Pęcherz Skaven Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.
1699 Adam Pęsiek Dwarfs Warszawa
1700 Jan Łosiu Piasecki Warriors of Chaos Terror Boyz Pomiechówek
1701 Michał Piątkiewicz Dwarfs Łomianki
1702 Adrian Hadrianus Pieńkos Empire Słupsk
1703 Karol Lith Pieróg High Elves Warszawa
1708 Dariusz Pietrasik Orcs & Goblins Strefa Zero Poznań
1709 Karol Młody Pietrowicz Skaven Snot Gdańsk
1710 Emilia Pietrzak Lizardmen Ad Astra Zielona Góra
1711 Michał Dzik Pietrzela Lizardmen Front Wschodni Lublin
1712 Ryszard Rychu Pietrzyk Wood Elves Ósma Bila Bielsko-Biała
1713 Kamil Imperialista Pilar Empire Szybki Szpil Tychy
1714 Marcin Piotrowski Orcs & Goblins Powergamers Warszawa
1715 Rafał Piskorz Piskorski Orcs & Goblins Lublin
1716 Bartek Pisz Wood Elves Gdynia
1717 Jerzy Piszczek Dwarfs Szybki Szpil Katowice
1718 Andrzej Piwowarski Dwarfs Łódź
1719 Karol Pleskot Vampire Counts Oko Terroru Toruń
1720 Tom Plocek Ogre Kingdoms Praga
1721 Szymon Pluta Bretonnia Łaziska Górne
1722 Kamil Inferno Pocałujko Orcs & Goblins Front Wschodni Białystok
1723 Rafał Podgrudny Tomb Kings Terror Boyz Nasielsk
1724 Jakub Vladdi Podruczny Tomb Kings Mafia Ustka
1725 Tomasz Podsiadlik Wood Elves Vendetta Bytom
1726 Tomasz Pogodyn Pogodziński Wood Elves Deadly Sausages Lublin
1727 Łukasz Polak Warriors of Chaos Bielsko-Biała
1728 Darek Dalmar Polit Daemons of Chaos Inkwizytor Warszawa
1729 Krzysztof Polit Dwarfs Mielec
1730 Piotr Politowski Bretonnia Klub Woja Wciska Ostrów Wlkp.
1731 Jakub Demonstenes Polkowski Bretonnia Overrun Konstancin-Jeziorna
1732 Błażej Połcik Loża Radom Radom
1733 Bartosz Zaran Poniedziałek Dwarfs Kraków
1734 Dawid Poprawski Dark Elves Zad Trolla Koszalin
1736 Aleksander Olo Preiss Beasts of Chaos Katowice
1737 Przemysław Przemo Preiss Dwarfs Katowice
1738 Paweł Lohost Prusaczyk Dark Elves Miscast Olsztyn
1739 Karol Pruszkowski Wood Elves Warszawa
1740 Maciej Pryc Wood Elves Katowice
1741 Jan Przybylski Tomb Kings Poznań
1742 Karolina Przybysz Wrocław
1743 Maciej Kudłaty Przygórzewski Dwarfs The Gamblers Poznań
1744 Krzysztof Ptasiński Orcs & Goblins
1745 Tomasz Ptaku Ptasznik Orcs & Goblins Snot Gdynia
1746 Bartosz Nagash Pudzianowski Vampire Counts Overrun Warszawa
1747 Michał Purcu Purc Errantry War Moria Lublin
1748 Damian Kurt Puziuk Empire Białystok
1749 Łukasz Rabczak Warriors of Chaos Earthshaker Jabłonna
1750 Bartek Racinowski Wood Elves Warszawa
1751 Damian Morgan Racki Empire MSWiA Stare Babice
1752 Rafał Rafix Raczyński Warriors of Chaos Inkwizytor Warszawa
1753 Maciej Radzki Dwarfs Gliwice
1754 Paweł Snipa Rajca Empire Miscast Olsztyn
1755 Błażej Rajkowski Bretonnia BWT Gdynia
1756 Maciej Ratajczyk Wood Elves Zielony Smok Krotoszyn
1757 Maciej Zyraf Rączka Vampire Counts Terror Boyz Pomiechówek
1758 Szymon Simon Rąpała Skaven Kraków
1759 Michał Reczek Warszawa
1760 Kamil Redestowicz Loża Radom Radom
1761 Bartłomiej Nyga Rębilas Dwarfs Nowy Sącz
1762 Mateusz Rękorajski High Elves Warszawa
1763 Artur Chomik Rietz Warriors of Chaos Zabrze
1764 Michał Ritter Dwarfs Wrocław
1765 Andrzej Marys Rodziewicz Ogre Kingdoms The Gamblers Wrocław
1766 Maciej Rogal Rogiński Skaven Zad Trolla Koszalin
1767 Bartek Rogaś Rogowski High Elves Poznań
1768 Andrzej Roki Rokoszewski Empire Fallen Lords Legionowo
1769 Jakub Romaneczko Wood Elves Zielony Smok Lubartów
1770 Krzysztof Romaniuk High Elves Białystok
1771 Łukasz Roman Romańczuk Dark Elves Moria Lublin
1772 Arkadiusz Romek Romański High Elves Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.
1773 Piotr Ropiak Dwarfs Starogard Gdański
1775 Adam Rozmus Vampire Counts Tychy
1776 Jakub Kubasa Różalski Dwarfs Strefa Zero Poznań
1777 Łukasz Różalski Vampire Counts FKB Szarża Poznań
1778 Kamil Różnowski Warszawa
1780 Piotr Rudy Dwarfs Vendetta Katowice
1781 Wojciech Wojcieszyn Rudziński Skaven Rogaty Szczur Warszawa
1782 Łukasz Rudzki Bretonnia Kraków
1783 Michał Bania Rumiński Dwarfs Oko Terroru Toruń
1784 Karol Ruprecht Vampire Counts Ad Astra Zielona Góra
1785 Paweł Rusinek Rusin Wood Elves Legion Kraków
1786 Michał Mały Rusinek Rusin Vampire Counts Legion Kraków
1787 Michał Shino Rusinek Tomb Kings Ordin Warszawa
1788 Maciej Rusiniak Vampire Counts Warszawa
1789 Grzegorz Ruta Bretonnia Sopot
1790 Adam Rutkowski Dwarfs Białystok
1791 Wojciech Rybak Wood Elves Warszawa
1792 Piotr Rybicki Orcs & Goblins Gdańsk
1793 Szymon Rychu Rychert Dark Elves Gdynia
1794 Karol Budda Rzeczycki Skaven Moria Lublin
1795 Paweł Rzewuski Bretonnia Gdynia
1796 Adam Rzymek Rzymowski Empire Snot Gdańsk
1798 Wojciech WWSek Sabo Tomb Kings Ósma Bila Jaworze
1799 Andrzej Sadowski High Elves Front Wschodni Białystok
1800 Piotr Yapa Sadziński Dwarfs Ośmiornica Łódź
1801 Grzegorz Sadziński Wood Elves Łódź
1802 Marcin Król Goblinów Salamon Orcs & Goblins Szybki Szpil Katowice
1803 Michał Salamon High Elves BWT Rumia
1804 Jan Saładajczyk Bretonnia Monachium
1805 Marcin Eomer Sałański Vampire Counts Warszawa
1806 Marcin Samorański Empire Moria Łęczna
1807 Mateusz Kędziorek Sanetra Dwarfs Legion Żywiec
1808 Miłosz Leoh Sarwa Vampire Counts Legion Kraków
1809 Michał Sas Wood Elves Killing Blow Warszawa
1810 Piotr Sass Lizardmen Gdynia
1811 Adam Sass Dwarfs Gdynia
1812 Patryk Saternus Warriors of Chaos Earthshaker Legionowo
1813 Stefan Satora Dwarfs Inkwizytor Warszawa
1814 Paweł Schabowicz Tomb Kings Schwarze Pferd Gliwice
1815 Stanisław Crusader Scheiner Lizardmen Ordin Warszawa
1816 Artur Schodowski High Elves Chełmża
1817 Kacper Schroeder High Elves Gdańsk
1819 Łukasz Bladeweaver Schutzmann Wood Elves Draconis Gdańsk
1820 Paweł Semrau Orcs & Goblins Gdynia
1821 Michał Senczek Warriors of Chaos Mikołów
1822 Kuba Serafin Lizardmen Opole
1823 Filip Klapcioo Serba Bretonnia Ad Astra Zielona Góra
1824 Marcin Siebert Bretonnia Poznań
1825 Władysław Siedniawa Skaven Warszawa
1826 Maciej Siemek Siemianowski Warriors of Chaos Yakuza Warszawa
1827 Artur Pocisk Siemianowski Orcs & Goblins Nemezis Warszawa
1828 Jakub Shaggy Sikora Dark Elves Moria Lublin
1829 Jan Sitek Empire Rota Najemna Kraków
1830 Michał Sito Sitkiewicz High Elves Gdańsk
1831 Miłosz Nars Siwierski Warriors of Chaos Ośmiornica Łódź
1832 Bartosz B_Sk Skalski Orcs & Goblins Ośmiornica Łódź
1833 Kacper Skawiński Bretonnia Gdynia
1834 Jakub Thain Skibicki Orcs & Goblins Front Wschodni Warszawa
1835 Piotr Skłodo Skłodowski Skaven Nieporęt
1836 Michał Skolim Skolimowski Wood Elves Gdańsk
1837 Marcin Skolimowski Dwarfs Gdańsk
1839 Mateusz Skorupa Orcs & Goblins Katowice
1840 Kacper Skory Lizardmen Bydgoszcz
1841 Adam Skowron Warriors of Chaos Katowice
1842 Wojciech Skrzecz Bretonnia Warszawa
1843 Rafał Skrzyński High Elves Bielsko-Biała
1844 Jacek Skrzypek Lizardmen Mielec
1845 Bartek Squorel Skwara Eshin The Gamblers Wrocław
1846 Tomasz Słomiński Dwarfs Gdańsk
1847 Darek Łysy Smoleński Lizardmen Bastion Warszawa
1848 Dawid Smoliński Wood Elves Warszawa
1849 Jakub Mauler Sobaczyński Beasts of Chaos Pavulon Team Legionowo
1850 Marek Sobieś Sobiesiak Dwarfs Y.M.F.B. Wrocław
1852 Maciej Masakrator Sobieski Wood Elves Szybki Szpil Tychy
1853 Jan Sobota Wood Elves Art. Madrin Legnica
1854 Marcin Sokołowski Dogs of War Oko Terroru Toruń
1855 Krzysztof Sokół Sokołowski Wood Elves Crusaders Świebodzin
1856 Tomasz Wertyg Solich Vampire Counts Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.
1857 Marcin Semi Sommer High Elves Drobne Wałeczki Warszawa
1858 Robert Szczur Sońta Wood Elves Zad Trolla Koszalin
1859 Krzysztof Kriss Sowiński Vampire Counts Bydgoszcz
1860 Grzegorz HotPot Spychała Wood Elves Strefa Zero Poznań
1861 Michał Mały LoL Sroczyński Bretonnia Kraków
1862 Tomasz Tomash Stachewicz Tomb Kings Warszawa
1863 Wojciech Stachowiak Orcs & Goblins Zielona Góra
1864 Jacek Stachowski Orcs & Goblins Kraków
1865 Paweł Stachowski Dwarfs Kraków
1866 Stefan Stachurski Ogre Kingdoms Earthshaker Legionowo
1867 Jerzy Stangret Dwarfs Mikołów
1868 Karolina Stangret Orcs & Goblins Warszawa
1869 Tomasz esgaroth Stanik Daemons of Chaos Gdańsk
1870 Sławomir Sławo Stankowski Empire Strefa Zero Poznań
1871 Jakub Stano Empire Katowice
1872 Barbara Laurelin Stark Bretonnia Draconis Rumia
1873 Artur Kanadian Stasieńko Loża Radom Radom
1874 Krzysztof Stawiarski Bretonnia Rzeszów
1875 Łukasz Stawowy Orcs & Goblins Katowice
1876 Mateusz Stawowy Dwarfs Warszawa
1877 Jakub Stec Dwarfs Tychy
1878 Kuba Pączuś Stefaniak Orcs & Goblins Black Gamblers, The Będzin
1879 Piotr Stefan Stefaniak Dark Elves Gdańsk
1880 Agnieszka Stelmach Bretonnia Bydgoszcz
1881 Witold Stelmaszczyk Dogs of War Łódź
1882 Damian Stodulski Lizardmen Fallen Lords Legionowo
1883 Rafał Raf Stokrocki Empire FKCC Gdańsk
1884 Krzysztof Christos Stokrocki Wood Elves FKCC Gdańsk
1885 Jarosław Strawa Wood Elves Oko Terroru Toruń
1886 Michał Okrutny Strecker Warriors of Chaos Poznań
1887 Oskar Strecker Beasts of Chaos Poznań
1888 Bartłomiej Bartez Stroiński Wood Elves Strefa Zero Poznań
1890 Wojciech Strychalski Orcs & Goblins Iława
1891 Łukasz Killa Strzebinczyk Lizardmen Vendetta Gliwice
1892 Jan Suchy Suchecki Bretonnia Szybki Szpil Katowice
1893 Dawid Suchy Dark Elves Łęczna
1894 Jarosław Sułecki High Elves Warszawa
1895 Jacek Supeł Suplewski Dwarfs Moria Lublin
1896 Karol Szorstki Suplewski Warriors of Chaos Moria Lublin
1897 Sławomir Sus Dwarfs Gdańsk
1898 Paweł Chaos Suś Dwarfs Skalmierzyce
1899 Łukasz Worner Suś Orcs & Goblins Skalmierzyce
1900 Łukasz Syrocki Dwarfs Toruń
1901 Paweł Syta Vampire Counts Chimera Warszawa
1902 Wojciech Szafa Szafałowicz Beasts of Chaos Strefa Zero Poznań
1903 Krzysztof 2bloki Szafran Bretonnia Poznań
1904 Krzysztof Szafa Szafrański Dwarfs Bazyliszek Warszawa
1905 Kuba Deathscythe Szalecki Lizardmen Fallen Lords Legionowo
1906 Łukasz Sasza Szarach Zielona Góra
1907 Łukasz Zło Szatan Dark Elves Moria Lublin
1908 Maciej Rick Szawica Wood Elves The Gamblers Wrocław
1909 Piotr Szczepaniak Empire Klub Woja Wciska Ostrów Wlkp.
1910 Michał Żaba Szczepaniak Bretonnia Inkwizytor Warszawa
1911 Michał Szczepański Vampire Counts Inkwizytor Warszawa
1912 Krzysztof Szczepecki Bretonnia Krotoszyn
1913 Wojciech Gregor Szczołko Bretonnia Crusaders Świebodzin
1914 Jakub Szczotka Lizardmen Bielsko-Biała
1915 Paweł Psz Szczurek Orcs & Goblins Legion Bochnia
1916 Michał Szeksztełło Lizardmen Poznań
1917 Kamil NoName Szereda Moria Lublin
1919 Piotr Radaner Szewczyk High Elves Łódź
1920 Jakub Czewtek Szewczyk Skaven Klub Woja Wciska Ostrów Wlkp.
1922 Mariusz Szkudlarek Dwarfs Oko Terroru Toruń
1923 Janusz Szlanta Warszawa
1925 Piotr Szmajson Szmajewski Wood Elves Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.
1926 Filip Da Boss Szokalski Orcs & Goblins Zad Trolla Koszalin
1927 Paweł Szpuntowicz Dwarfs Ustronie Morskie
1928 Grzegorz Szrednicki Wood Elves Bytom
1929 Radosław Szubarga Warriors of Chaos Poznań
1930 Przemysław Basxxx Szulc Daemons of Chaos Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.
1931 Kamil Szulczewski Vampire Counts Bydgoszcz
1932 Wojciech Szustak Skaven Kielce
1933 Przemysław Generał Baga Szwed Vampire Counts Kraków
1934 Tomasz Assur Szwedow Vampire Counts Ordin Warszawa
1935 Mikołaj Szymański Wood Elves Poznań
1936 Przemysław Khaine Szymański Warriors of Chaos Łódź
1937 Konrad Reaper Szymański Ogre Kingdoms Vendetta Bytom
1938 Mateusz Jupi Szymkowiak Skaven Strefa Zero Kościan
1941 Damian Szymoniak Dwarfs Warszawa
1942 Artur AS Szyndler Bretonnia Warszawa
1943 Arkadiusz Szyndler Dwarfs Warszawa
1944 Artur Junior Szyndler High Elves Warszawa
1945 Andrzej Szypuł Szypulski Wood Elves Gdynia
1946 Kamil Szycha Szyszewski Orcs & Goblins ZSŚ Warszawa
1947 Andrzej Ściera Ścierański Tomb Kings Fallen Lords Legionowo
1948 Tomasz DiaCon Śląski Dwarfs Twierdza Alkarin Leszno
1949 Tomasz Tomcio Śliwa Dwarfs Wrocław
1950 Jędrzej Śliwa Śliwa Skaven Kraków
1952 Adam Świczyk
1953 Adam Duinhir Świsłowski High Elves FKCC Gdańsk
1954 Mateusz Świstalski Warriors of Chaos Bielsko-Biała
1955 Daniel Chase Taberski Dwarfs Strefa Zero Poznań
1956 Maciej Talaga Chimera Warszawa
1957 Paweł Szajbus Tamkun Dark Elves Draconis Wejherowo
1958 Piotr Kozigen Taranek Tomb Kings Częstochowa
1959 Radosław Tarasiewicz Orcs & Goblins Miscast Olsztyn
1960 Wojciech Taraś Tarasiuk Dwarfs Moria Łęczna
1961 Filip Tarnowski Dark Elves Katowice
1962 Grzegorz Zafael Tartas Dark Elves Katowice
1963 Michał ReyQ Teśluk Tomb Kings Łódź
1964 Bartek Loki Tetzlaff Wood Elves BWT Gdynia
1965 Marcin Gilotyna Tomasiewicz Empire Legion Kraków
1966 Piotr Ashin Tomaszewski Orcs & Goblins Warszawa
1967 Maciej Tower Touer Dwarfs Bydgoszcz
1968 Bartłomiej Trojek Trętowski Orcs & Goblins Legionowo
1969 Michał Hrabia Trojanowski Vampire Counts Ad Astra Zielona Góra
1970 Kuba Trojanowski Dwarfs Ad Astra Zielona Góra
1971 Michał Trubas Truba Orcs & Goblins Nemezis Legionowo
1972 Jan Tryc Warszawa
1973 Mateusz Trzaska High Elves Wrocław
1974 Tomasz Śmiechu Trzęsimiech Dwarfs Wrocław
1975 Bartłomiej Swingu Turkowski Skaven Deadly Sausages Warszawa
1976 Tomasz Turzyński Warriors of Chaos Warszawa
1978 Michał M.T. Tybuś Vampire Counts Brwinów
1979 Rafał Sasza Tyczyński High Elves Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.
1980 Robert Rob Tykocki Empire MKGB Północne Rubieże Pisz
1981 Piotr Tyliszczak Lizardmen Zielona Góra
1982 Jarosław Tyszka Bretonnia Warszawa
1983 Wiktor Semai Ulański Ogre Kingdoms Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.
1984 Przemysław Urbaniak Wood Elves Gdańsk
1986 Andrzej Jaśmin Urbański Warriors of Chaos Łódź
1987 Tomasz Juzer Usewicz Vampire Counts Bydgoszcz
1988 Michał Ustupski Tomb Kings Katowice
1989 Kamil Kibel Walawski High Elves Miscast Olsztyn
1990 Oskar Walczewski Dwarfs Radom
1991 Mikołaj Walczyk Lizardmen Gdańsk
1992 Tomasz Jose Waldowski Tomb Kings Bydgoszcz
1993 Przemysław Walęga Orcs & Goblins Warszawa
1994 Ryszard Walkowiak Empire Poznań
1996 Kacper Waniak Wood Elves Wrocław
1997 Sebastian Waniczek Vampire Counts Schwarze Pferd Pilchowice
1998 Krzysztof Waniczek Daemons of Chaos Schwarze Pferd Pilchowice
1999 Kacper Waniuk Wood Elves Wrocław
2000 Mateusz Mati Wanta Dwarfs BWT Gdynia
2001 Paweł Pablo Wareluk Beasts of Chaos Crusaders Świebodzin
2002 Kacper Warniak Wood Elves Wrocław
2003 Paweł Wasyl Wasilewski High Elves Overrun Warszawa
2004 Marcin Wasilewski Dwarfs Warszawa
2005 Aleksander Murmandamus Wasita Dark Elves Progresor Radom
2006 Marcin Wawrzyniak Beasts of Chaos Poznań
2007 Michał Weisbrodt Beasts of Chaos Gdynia
2008 Rafał Wełyczko Dwarfs Legnica
2009 Aleksander Wentlandt Bretonnia Łódź
2010 Marcin Wesłowicz Tomb Kings Gdańsk
2011 Piotr Wesołowski High Elves Lublin
2012 Damian Blood Demon Wesół Beasts of Chaos Bydgoszcz
2013 Błażej Szczurza Jucha Westfalewicz Beasts of Chaos Miscast Olsztyn
2015 Tomasz Kemot Węgrzyn Bretonnia Chełmża
2016 Michał Fluffy Węgrzyński Tomb Kings Szybki Szpil Sanok
2017 Piotr Wiącus Wiącek Orcs & Goblins Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.
2019 Dawid Dajed Wichowski Lizardmen Terror Boyz Pomiechówek
2021 Filip Wieczorek Orcs & Goblins Sopot
2022 Grzegorz Wieczorek Dwarfs Sopot
2023 Antoni Wieczorek Warriors of Chaos Klub Woja Wciska Ostrów Wlkp.
2024 Michał Misza Wieczorek Wood Elves MSWiA Stare Babice
2025 Paweł Karpiu Wieczorek Warriors of Chaos MSWiA Stare Babice
2026 Tomasz Wielgus Warriors of Chaos Bielsko-Biała
2027 Katarzyna Jaszczurka Wielgus Vampire Counts Nemezis Warszawa
2028 Kuba Wienzu Wienzek Tomb Kings Mikołów
2029 Rafał Wierzbicki Vampire Counts Bielsko-Biała
2030 Marcin Wiewiórka Vampire Counts Toruń
2031 Konrad Więco Więckowski Vampire Counts Deadly Sausages Lublin
2032 Oskar Wilk Skaven Gdynia
2033 Maciej Wilkosz Dark Elves Katowice
2034 Ryszard Wimmer Dwarfs Warszawa
2035 Adrian Andy Władyka Dark Elves Strefa Nowa Sól
2037 Mikołaj Włodek Bretonnia Rota Najemna Kraków
2038 Bartosz Wojak Skaven Katowice
2039 Paweł Wojciechewicz Dwarfs Łęczna
2040 Bartek Biały Wojciechewicz Vampire Counts Zielony Smok Lubartów
2041 Piotr Wojciechowski Wood Elves Gdynia
2042 Rafał Wojciechowski Wood Elves Legionowo
2043 Cyryl Cyryllo Wojewódzki Vampire Counts Warszawa
2044 Marek Alaryk Wojnar Dwarfs Skoczów
2045 Damian Wojtalek Dwarfs Kraków
2046 Damian Wojtanek Dwarfs Kraków
2047 Michał Servitor Wojtkowiak Lizardmen Snot Gdańsk
2048 Dawid Dolmir Wojtkowiak Dwarfs Zielony Smok Krotoszyn
2049 Sebastian Wojtyczka Lizardmen Vendetta Katowice
2050 Lech Skrolk Wokal Skaven Kraków
2051 Krzysztof Kisiel Wolicki Vampire Counts Bielsko-Biała
2052 Patryk Wolnicki
2053 Paweł Wordecha Tomb Kings Chimera Warszawa
2054 Bartosz Khain Wójcicki Ogre Kingdoms Częstochowa
2056 Przemysław Debelial Wójcik Warriors of Chaos Ósma Bila Bielsko-Biała
2057 Łukasz Spawn Wójcik Orcs & Goblins Ósma Bila Bielsko-Biała
2058 Cezary Wójcik Dark Elves Warszawa
2059 Jarosław Wójcik High Elves Gdynia
2060 Mateusz Wózek Dwarfs Kraków
2061 Tymon Wrona Wood Elves Bielsko-Biała
2062 Przemysław Wróbel Wood Elves Wrocław
2063 Sebastian Wrubel Wróblewski Empire Zad Trolla Koszalin
2064 Łukasz Garfield Własiukiewicz Bretonnia Front Wschodni Białystok
2065 Paweł Wydrzyński High Elves Warszawa
2066 Jakub Junior Wyrzykowski Wood Elves Nasha Banda Poznań
2068 Karol Karlee Wyszkowski Empire Front Wschodni Białystok
2069 Łukasz Zabłocki Wood Elves Kult Warszawa
2070 Arkadiusz Zajączkowski Wood Elves Zad Trolla Koszalin
2071 Sylwia Zająkała Lizardmen Bydgoszcz
2072 Marcin Kalesoner Zakrzewski Wood Elves Jeźdźcy Hardkoru Warszawa
2073 Marek Zalesiński Wood Elves Draconis Gdańsk
2074 Jan Pingus Zalewski Bretonnia Warszawa
2075 Tomasz Zaleś Zalewski Lizardmen Zad Trolla Koszalin
2077 Szymon Zator Zatorski Dark Elves Ośmiornica Łódź
2078 Michał Zawadowski Warszawa
2079 Michał Misio Zborowski Vampire Counts Szybki Szpil Tychy
2080 Witold Zborowski Dwarfs Mielec
2081 Michał Zbrożczyk Bretonnia Warszawa
2082 Paweł Zulus Zdanowicz Vampire Counts Front Wschodni Białystok
2085 Bartłomiej Zielak Zieliński Skaven Kraków
2086 Ireneusz Iras Zieliński Orcs & Goblins Gdańsk
2089 Maciej Żubr Ziemann High Elves Draconis Wejherowo
2090 Przemysław Remo Ziemkiewicz Bretonnia War Academy Opole
2091 Kamil Sekretarz Zinczuk Dark Elves Deadly Sausages Lublin
2092 Michał Ziobroń Lizardmen Nowy Sącz
2093 Andrzej Ziółek Ziółkowski Vampire Counts Snot Gdańsk
2094 Arkadiusz Aro Ziółkowski Bretonnia Białystok
2095 Piotr Gobo Zwarycz Orcs & Goblins Tawerna Płock
2097 Leszek Shade Żbikowski Dark Elves Warszawa
2098 Maciej Spot Żebrowski Dwarfs Make Way! Brwinów
2099 Łukasz Żelazek Lizardmen Warszawa
2100 Krzysztof Skaven Żelazko Skaven The Gamblers Kraków
2101 Konrad Żelazny Wood Elves Oko Terroru Toruń
2102 Krzysztof Offspringman Żelaźnicki Dark Elves Czarne Wrony Warszawa
2103 Piotr Żerebecki Wood Elves Art. Madrin Legnica
2104 Robert Silvermen Żero Tomb Kings Oko Terroru Toruń
2105 Krzysztof Wrzesiek Żukowski Warriors of Chaos Olsztyn
2106 Julia Żurawiecka Skaven Moria Lublin
2107 Rafał Żurowski Tomb Kings Gdynia
2109 Łukasz Żyłka Empire Ad Astra Zielona Góra
2110 Tomasz Żyłka Wood Elves Zielona Góra
2111 Tomasz Pasztet Żuwała Vampire Counts ZKF Zabrze
2112 Michał Slanesh Żywczyk Lizardmen Kult Warszawa
2113 Ziemowit Ziemko Żywiołowski Lizardmen XIII Kohorta Bydgoszcz
2116 Antoni Antonio Kowalski Orcs & Goblins Front Wschodni Sokołów Podlaski
2118 Adrian Meter Wysocki Warriors of Chaos Karak Var Wołów
2121 Mateusz Lellek Lizardmen Snot Gdańsk
2122 Jakub Michalec Vampire Counts Gdańsk
2123 Tomasz Kamael Jemielity Vampire Counts Poznań
2124 Marcin Handelek Handl Orcs & Goblins Strefa Zero Murowana
2125 Tomasz Młody Baran Orcs & Goblins Gliwice
2126 Dawid Bladyn High Elves Gliwice
2128 Krzysztof Cyz Warriors of Chaos Zabrze
2130 Piotr Gumiś Słomski Bretonnia Lublin
2131 Artur Crane Desperat Wood Elves Czarne Wrony Lublin
2132 Paweł Górken Góra Warriors of Chaos Szybki Szpil Lublin
2133 Łukasz Dispell Scroll Kondracki Wood Elves Moria Lublin
2134 Julia Moryc Skaven Moria Lublin
2135 Bartosz Daciuk Dark Elves Gliwice
2136 Damian Felek Felczak Vampire Counts Gliwice
2137 Łukasz Golonka Lizardmen The Gamblers Gliwice
2138 Dominik Domin Łach Tomb Kings Szybki Szpil Gliwice
2139 Michał Pawlak Pawlarczyk Empire Gliwice
2140 Tomasz Yoshi Rolnik Lizardmen ZKF Zabrze
2141 Kamil Szyjkowski Wood Elves Gliwice
2142 Michał Misiek Śmiałek Ogre Kingdoms Gliwice
2143 Grzegorz Tomaszewski Bretonnia Gliwice
2144 Arkadiusz Kirszniok Wachowicz Dwarfs Zabrze
2145 Grzegorz Mały Winter Empire ZKF Zabrze
2147 Bartosz Leszczor Leszczyński Orcs & Goblins Zielony Smok Krotoszyn
2148 Piotr Frąckowiak Lizardmen Zielony Smok Krotoszyn
2149 Konrad Urban Urbański Wood Elves KGB Marauder Zgierz
2150 Kazimierz Palmowski Dwarfs Ośmiornica Zgierz
2151 Bartosz Maciołek Dwarfs Warszawa
2152 Michał Stogowski Vampire Counts Oko Terroru Toruń
2153 Błażej Kwiatkowski Dwarfs Toruń
2154 Michał Nadill Mikulski Dark Elves Łomianki
2155 Łukasz Quar Ceniak Warriors of Chaos Rebelia Łomianki
2156 Michał Niespodziewan Empire Wrocław
2157 Michał Niewiadom Niewiadomski Orcs & Goblins Rogaty Szczur Międzyrzecz
2159 Arkadiusz Agajda Gajda Vampire Counts Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.
2160 Filip FIFI Kulesz Ogre Kingdoms Karak Var Wołów
2161 Grzegorz Pirek Dark Elves Kutno
2162 Filip Victorius Świątczak Vampire Counts Płock
2163 Mariusz Frelo Frelek Lizardmen Kutno
2164 Marcin Ryszkiewicz Empire Kutno
2165 Jakub Markowski Bretonnia Warszawa
2166 Mateusz Szczygieł Orcs & Goblins Płock
2167 Mateusz Łodziński Vampire Counts Płock
2168 Wiktor Jurecki Skaven Warszawa
2169 Michał Romanowski Vampire Counts Warszawa
2170 Mariusz Przygoda Dwarfs Toruń
2171 Robert Podorski Orcs & Goblins Kutno
2172 Dominik Frelek Empire Kutno
2173 Łukasz Parzyszak High Elves Warszawa
2174 Michał Kucharski Wood Elves Rebelia Łomianki
2175 Mateusz Ludwik Lewandowski Vampire Counts Marki
2176 Marcin Balin Pommersbach Dwarfs Warszawa
2177 Tomasz Ciptaszek Harężlak Warriors of Chaos Żywiec
2178 Paweł Oworus Warriors of Chaos Gdańsk
2179 Karol Buchnowski Vampire Counts Gdańsk
2180 Piotr Pabis Empire Snot Gdańsk
2181 Przemysław Mielniczuk Orcs & Goblins Gdańsk
2182 Konrad Bydelski Lizardmen Gdańsk
2183 Tomasz Tatar Tatarski Skaven Poznań
2184 Donata Niphree Małecka Orcs & Goblins Wrocław
2186 Marcin Vodecki Sobkowiak Vampire Counts Poznań
2187 Dariusz Darczi Kościelny Wood Elves Poznań
2188 Krzysztof Kris Kujawa Slayers Poznań
2189 Igor Broda Bartos Empire Poznań
2190 Michał Jesionek Vampire Counts Poznań
2191 Paweł Dąbrowski Vampire Counts Poznań
2192 Michał Arbal Walczak Orcs & Goblins Oko Terroru Toruń
2195 Piotr Perek Piotrowski Dwarfs Białystok
2196 Bartek Boreno Zieliński Empire Front Wschodni Białystok
2197 Sebastian Seba Malec High Elves Białystok
2198 Jacek Kibol Laskowski Empire Białystok
2199 Piotr Zulusiątko Zdanowicz High Elves Białystok


Ostatnio edytowano 20 sie 2018, o 21:10 przez Guldur, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ID graczy
PostNapisane: 18 maja 2018, o 22:12 
Mudżahedin

Dołączył(a): 20 kwi 2007, o 20:36
Posty: 267
Lokalizacja: Częstochowa
cz. 2

Id Name Nick Surname Army Club City
2200 Bartłomiej Szenk Vampire Counts Ordin Warszawa
2201 Aleksander Rince Jaworowski Skaven Nemezis Warszawa
2203 Kamil Kosmo Guzy Wood Elves The Gamblers Jastrzębie Zdrój
2205 Kuba Waca Ogre Kingdoms Mikołów
2206 Jacek Zych Ogre Kingdoms Katowice
2207 Artur Marciniak Wood Elves Poznań
2209 Jerzy Paluszkiewicz Dark Elves Poznań
2210 Borys Szpak Empire Poznań
2211 Arkadiusz Arecki Krasucki Bretonnia Poznań
2213 Bogdan Jakubowski Dwarfs Paradox Warszawa
2214 Krzysztof Jakubowski Tomb Kings Paradox Warszawa
2216 Robert Theoden Chudek Wood Elves Bazyliszek Warszawa
2217 Dawid Iwańczyk High Elves Warszawa
2218 Robert Sroczkowski Orcs & Goblins Warszawa
2219 Piotr Wysocki Bretonnia Warszawa
2220 Maciej Czyzyk Czyżowicz Vampire Counts Karak Var Wołów
2222 Paweł Pierun Pierucki Daemons of Chaos TKF GRYF Tczew
2224 Paweł Balin Balinowski Dwarfs Oko Terroru Toruń
2225 Maciej Wilczewski Lizardmen
2226 Tomasz Thrilla Antkowiak High Elves Zad Trolla Koszalin
2227 Bartek Bruenor Battlehammer Horosz Dwarfs Vendetta Będzin
2228 Rafał Cosar Kozicki Dwarfs Zad Trolla Koszalin
2229 Przemysław Mysza Wróbel Beasts of Chaos ZKF Zabrze
2230 Tomasz Handełek Domagalski Lizardmen Ordin Warszawa
2231 Artur Arte Małecki Empire Brzesko
2232 Łukasz Thrawn Szubarczyk Empire Biała Podlaska
2234 Piotr Królik Bretonnia KGB Zakon Ostu Wyszków
2235 Marek Marcus Cheater Królik Dwarfs KGB Zakon Ostu Wyszków
2236 Mikołaj Kruszewski High Elves Warszawa
2239 Jarosław Olus Olek Ogre Kingdoms Horda Zabierzów Zabierzów
2240 Michał Raistlin Narożny Wood Elves Gdynia
2241 Dominik Brodnicki Dwarfs Gliwice
2242 Piotr Magik Magiera Wood Elves Gliwice
2243 Sebastian Zielo Zieliński Warriors of Chaos Horda Zabierzów Zabierzów
2244 Szymon Bobek Bobowski Wood Elves Nbk Pomiechówek
2245 Michał Markowski High Elves
2247 Krzysztof Vader Żakowicz Wood Elves Warszawa
2248 Adam Nhesh Wanat Daemons of Chaos Opole
2249 Michał Rdzanek Vampire Counts Kraków
2250 Piotr Emeryt Jaworski Tomb Kings Kraków
2251 Paweł Kozień Tomb Kings Zabierzów
2252 Nikodem Kupczyński Beasts of Chaos Kraków
2253 Dariusz Butan Butanowicz Vampire Counts Legion Jastrzębie Zdrój
2257 Piotr Gobas Grzybowski Empire Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.
2258 Marcin Brajtman Brytan Bretonnia Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.
2259 Bartek Klinkosz High Elves Gdańsk
2260 Maciej Kuczka Dwarfs Yakuza Warszawa
2261 Julia Michalska Orcs & Goblins Draconis Wejherowo
2262 Dawid Szrejna Vampire Counts
2264 Robert Wiatru Wiatr Wood Elves Szybki Szpil Tychy
2265 Adrian Gamon Dwarfs Pszczyna
2266 Adrian Zięba Orcs & Goblins Mysłowice
2268 Robert Robak Malczyk Wood Elves Zabrze
2269 Tomasz Roky Rokicki Dark Elves Crusaders Świebodzin
2270 Aleksander Grazbird Fiedorek Dwarfs Legnica
2271 Hubert Lipa Lipowski Orcs & Goblins Tawerna Płock
2272 Łukasz Łukasiewicz Dwarfs Warszawa
2274 Tomasz Kołodziej High Elves Marki
2275 Markus Peltonem Wood Elves Espo
2276 Johan Reidel Dark Elves Ylva
2277 Maciej Kraszkiewicz Dark Elves Klub Woja Wciska Ostrów Wlkp.
2278 Wojciech Kraszkiewicz Lizardmen Klub Woja Wciska Ostrów Wlkp.
2279 Tomasz Pawlaczyk High Elves Ostrów Wlkp.
2282 Kamil Dyjak Dwarfs Rzeszów
2285 Mateusz Bombaj Dąsal Skaven RyK Częstochowa
2290 Bartek Staszewski Vampire Counts Warszawa
2291 Jacek Tomaszewski Skaven Podkowa Leśna
2292 krzysztof Derejski Warriors of Chaos Poznań
2293 Michał Rzeszewski Daemons of Chaos Poznań
2294 Kuba Kraczkowski Dark Elves Poznań
2295 Jędrzej Nowakowski Warriors of Chaos Poznań
2296 Aleksander Robaszkiewicz Orcs & Goblins Poznań
2297 Michał Jakubiak Dwarfs Poznań
2298 Arkadiusz Arecki Łysiak Bretonnia Warszawa
2299 Aleksander Krupski Empire Warszawa
2300 Michał Głodkowski Orcs & Goblins Warszawa
2301 Kuba Jasif Dutka Lizardmen Ósma Bila Bielsko-Biała
2302 Konrad 4PR Draszyński High Elves TKF GRYF Tczew
2303 Wojciech Mognar Arendt Lizardmen TKF GRYF Tczew
2304 Bartek Menace Ostrowski Dwarfs TKF GRYF Tczew
2305 Artur Arturro Mykowski Lizardmen TKF GRYF Tczew
2306 Sebastian Sebol Mejer Wood Elves TKF GRYF Tczew
2307 Krzysztof Góral Górny Orcs & Goblins TKF GRYF Tczew
2308 Tomasz Takeboshi Mechlewicz Skaven TKF GRYF Tczew
2309 Aleksander Czarny Lolo Dyas Dark Elves TKF GRYF Tczew
2310 Wojciech Suchar Sarach Ogre Kingdoms TKF GRYF Tczew
2311 Patryk Drizzt Mejer Bretonnia TKF GRYF Tczew
2312 Mateusz Żbik Żbikowski Empire SNOT Gdańsk
2313 Michał Młody Pająk Frankiewicz High Elves Gdynia
2314 Piotr Pingwin Urbański Lizardmen Poznań
2317 Kuba Jaszewski Dwarfs Poznań
2319 Ryszard Długi Kędzierski Orcs & Goblins Zabrze
2320 Łukasz Pijak Solarski Dwarfs Moria Biała Podlaska
2321 Wojciech Jabłoński Bretonnia Lublin
2322 Mateusz Reda High Elves Lublin
2323 Mateusz Parufka Stawowy Ogre Kingdoms Deadly Sausages Lublin
2325 Piotr Kanon Dark Elves Wierzbica
2326 Piotr Wiciu Witczak Empire Zielona Góra
2327 Mateusz Cieciu Cięciel Bretonnia Crusaders Świebodzin
2328 Mariusz Aldean Tomczak High Elves Loch Kutno Kutno
2329 Maciej Plooschack Wójt Empire Ośmiornica Łódź
2330 Aleksander Olo Czech High Elves ZKF Zabrze
2331 Sławomir Slyslaysson Wysocki Wood Elves Kraków
2332 Artur Arthurius Wysocki Wood Elves Kraków
2333 Kuba Horosz Bretonnia Vendetta Będzin
2336 Maciej Zemla Skaven Warszawa
2337 Błażej SoCiu Soćko Vampire Counts Rebelia Łomianki
2339 Przemysław Celedor Rozalski Dwarfs Terror Boyz Warszawa
2341 Marek Vekhr Urban Warriors of Chaos Poznań
2342 Bartek Zajac Prus-Zajączkowski Dwarfs Poznań
2343 Roman Husarski Dwarfs Kraków
2344 Sebastian Jakubik Vampire Counts Stalowa Wola
2346 Wojciech Thraxus Michalak Empire Warszawa
2347 Rafał Relosu Kołban High Elves Front Wschodni Białystok
2348 Mariusz Mróz Dwarfs Hobbit Nowy Sącz
2349 Oskar Gorczowski High Elves Nowy Sącz
2350 Jakub Stec Ogre Kingdoms Hobbit Nowy Sącz
2351 Maciej Łanik Tomb Kings Nowy Sącz
2352 Aleksander Nowak Empire Nowy Sącz
2353 Marcin Potoniec Daemons of Chaos Hobbit Nowy Sącz
2354 Michał Kulig Skaven Nowy Sącz
2355 Marcin Wojsław Tomb Kings Nowy Sącz
2356 Patryk Kurzydło Orcs & Goblins Limanowa
2358 Przemysław Voltar Kupś Skaven Ośmiornica Łódź
2359 Bartek Cieślewicz Orcs & Goblins Łask
2360 Michał Mickael Parteka Bretonnia Łask
2361 Mateusz Mati Podgórski High Elves Warszawa
2362 Janusz Angelus Lejtan Orcs & Goblins Nowy Dwór Mazowiecki
2363 Joanna Sailorka Rostkowska Dwarfs Nowy Dwór Mazowiecki
2365 Michał Handkes Handke Dark Elves Twierdza Alkarin Leszno
2366 Piotr Gwizdak Dwarfs Zawiercie
2367 Michał Zalew Zalewski Wood Elves Karak Var Wrocław
2368 Kacper Rafiński Empire Gdańsk
2370 Szymon Jasiński High Elves Snot Gdańsk
2371 Wojciech Aseoks Meck Dwarfs Gdańsk
2372 Maciej Oni No Maćko Kubiak Ogre Kingdoms XIII Kohorta Bydgoszcz
2373 Marcin Zembol Jakubowski Lizardmen KGB Marauder Łódź
2374 Marcin Obi Chałubiec Wood Elves Chorzów
2377 Roman Schubert Wood Elves Strefa Zero Leszno
2378 Marcin Krox Wojcieszek Lizardmen Schwarze Pferd Pilchowice
2379 Mateusz Spidi Skorupa Beasts of Chaos Knurów
2380 Michał Gorbag Nowicki Orcs & Goblins Łódź
2381 Mariusz Zdefiony Różański Empire Łask
2384 Wiktor Ryjek Tomczyk Lizardmen Łódź
2385 Konrad Kojot Trojanowski Dwarfs Ósma Bila Bielsko-Biała
2386 Paweł Gobbo Róg Orcs & Goblins Opole
2387 Marcin Ice-T Grzegorzek High Elves Ósma Bila Bielsko-Biała
2388 Andrzej Gąsiorkiewicz Vampire Counts Kraków
2389 Tomasz Gobbos Dębczyński Orcs & Goblins K.O.Z.A. Białystok
2390 Jakub Naviedzony Przybylski Tomb Kings Strefa Zero Poznań
2391 Maciej Janik Orcs & Goblins Black Gamblers, The Gliwice
2392 Paweł Grichalk Krauze Dwarfs Paradox Żyrardów
2393 Grzegorz Thorek Piasecki Dwarfs Warszawa
2394 Michał Wiewiór Musiał Orcs & Goblins Kraków
2396 Marcin Oczko Chłopek Wood Elves Nemezis Warszawa
2397 Marcin Bigos Bigosiński Bretonnia Front Wschodni Białystok
2398 Krzysztof Iso Spychała Vampire Counts Białystok
2399 Krzysztof Kiendra Ogre Kingdoms Modlin
2400 Patryk Szymi Szymonek High Elves Modlin
2401 Michał Szczurek Jedyński Tomb Kings Warszawa
2403 Michał Tarnowski Dwarfs Karak Var Wołów
2404 Grzegorz Figura Daemons of Chaos Wrocław
2405 Jacek Ściubisz Orcs & Goblins Wrocław
2408 Mariusz Benio Stankiewicz High Elves Front Wschodni Białystok
2409 Tomasz Brat Tomasz Bartłomiejczuk Wood Elves Latające Siekiery Północy Warszawa
2411 Michał Walczak Wood Elves Poznań
2412 Marlena Walczak Vampire Counts Poznań
2414 Rafał Pietrzak Empire Poznań
2415 Błażej Nowak Wood Elves Poznań
2416 Jędrzej Manikowski Wood Elves Poznań
2417 Radosław Wiącek Vampire Counts Warszawa
2418 Paweł Babecki Dwarfs Płock
2419 Tadeusz Tedzio Chilicki Empire Snot Gdynia
2420 Krzysztof Krasnal Jaskulski Dwarfs Nowy Sącz
2421 Łukasz Sa!nt Pieniążek Empire Nowy Sącz
2422 Adrian Pałka Dark Elves Hobbit Nowy Sącz
2423 Szymon Necro Skowron Chaos Dwarfs Hobbit Nowy Sącz
2424 Adam Marcinowski Vampire Counts Nowy Sącz
2425 Dominik Kołodziej Beasts of Chaos Limanowa
2426 Dawid Zakole Kmiecik High Elves Nowy Sącz
2427 Piotr Paździoch Paździora Empire Bielsko-Biała
2428 Aleksandra Korzeniowska High Elves Ad Astra Zielona Góra
2429 Jacek Sierka Vampire Counts Katowice
2430 Marcin Kocoń Skaven Żywiec
2431 Andrzej Bąk High Elves Szybki Szpil Gliwice
2432 Tomasz Blackmoon Pawlak Vampire Counts Sosnowiec
2433 Przemysław Zioło Zieliński Wood Elves Schwarze Pferd Knurów
2434 Marcin Lara Wood Elves Fire Blade Zawiercie
2435 Sebastian Łach Wood Elves Gliwice
2438 Jacek Kołodziej Kołodziej Dark Elves Warszawa
2439 Jan Kowalski Dwarfs Warszawa
2441 Justyna Kubiak Lizardmen SlayerS Poznań
2442 Piotr Gruca Empire Tawerna Płock
2443 Marcin Kermit Jakubowski Dwarfs Płock
2444 Mateusz Rydl Karczewski Skaven Łódź
2445 Michał Gutek Gutowski Empire Pabianice
2447 Łukasz Rangarok Melnyk Warriors of Chaos Gdańsk
2448 Paweł Maliński Dwarfs Draconis Wejherowo
2449 Michał Napoleon Tuszowski Dwarfs KGB Marauder Łódź
2452 Krzysztof Loki Bocheński Vampire Counts Mysłowice
2453 Łukasz Hoffman Dwarfs Ośmiornica Łódź
2454 Marcin Big Boss M. Sabo Orcs & Goblins Ósma Bila Bielsko-Biała
2456 Bogdan Kotarski Dwarfs Snot Gdańsk
2457 Miłosz Manowski Dwarfs Ciupaga Taala Szczawnica
2458 Adam Brożyna Bretonnia Ad Astra Zielona Góra
2459 Rafał Capek Capiński Vampire Counts Crusaders Świebodzin
2460 Łukasz Mały Wolański High Elves Crusaders Świebodzin
2461 Maciej Gaduła Trela Dwarfs Crusaders Świebodzin
2462 Jan Jaszewski Dwarfs Strefa Zero Poznań
2463 Michał Sie masz Siemasz Empire Zielona Góra
2464 Kacper Kasper Marciniec High Elves Strefa Nowa Sól
2465 Sebastian Piełudź Wood Elves Miscast Olsztyn
2466 Marek Gorim Rojewski Dwarfs Ośmiornica Łódź
2467 Maciej Świsłowski Tomb Kings FKCC Gdańsk
2468 Mateusz Palimeris Dwarfs Gdańsk
2469 Tomasz Sikorski Wood Elves Gdańsk
2470 Bartłomiej Fedek Fedyczak Vampire Counts Ad Astra Zielona Góra
2471 Bartek Baton Krajkowski Orcs & Goblins Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.
2472 Łukasz Cyklop Wysocki High Elves Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.
2473 Jacek Jaca Szarach Vampire Counts Zielona Góra
2474 Michał Gorczowski Dwarfs Nowy Sącz
2475 Krystian Szkaradek Orcs & Goblins Nowy Sącz
2476 Łukasz Janusz Vampire Counts
2477 Piotr Biały Białomazur Wood Elves Ósma Bila Bielsko-Biała
2478 Artur Xargos Szymała Orcs & Goblins Ósma Bila Bielsko-Biała
2479 Gniewko Drewnicki Bretonnia The Gamblers Bielsko-Biała
2480 Maciej Klocek Grzegorzek Bretonnia Ósma Bila Bielsko-Biała
2481 Krzysztof Piwnik Warriors of Chaos Gdynia
2482 Adrian Adi Dworzański Bretonnia Gdańsk
2483 Mateusz Szulga Tomb Kings Gdynia
2484 Piotr Durg Piotrowski Lizardmen Gdynia
2485 Paweł Bohn Dwarfs Gdynia
2486 Paweł Schulz High Elves Gdynia
2487 Rafał Maqza Kwiatkowski Wood Elves Lublin
2488 Piotr Loremaster Kurkowski High Elves Warszawa
2489 Piotr Kefas Stępień Skaven Lublin
2490 Ronald Hawer Opałka Bretonnia Warszawa
2491 Maciej Kaszubski Bretonnia Gdańsk
2492 Tomasz Ismael Dorszyński Orcs & Goblins Gdynia
2493 Marcin Szelewicki Orcs & Goblins Gdynia
2494 Maciej Pieczyński Empire Gdańsk
2495 Michał Zaorski Vampire Counts Gdańsk
2496 Paweł Zaorski Dwarfs Gdańsk
2497 Marek Myth Skowerski Empire Ósma Bila Bielsko-Biała
2498 Marian Olech High Elves Warszawa
2499 Bogdan Pretkiel Bretonnia Warszawa
2500 Kamila Koc Bretonnia Warszawa
2501 Michał Monsterstar Peplak Orcs & Goblins Warszawa
2502 Bartek Wieczorkowski Dwarfs Warszawa
2503 Bartosz Nurgel Zamęcki Bretonnia Warszawa
2504 Dawid Redyk Orcs & Goblins Legionowo
2505 Łukasz Cywiński High Elves Warszawa
2506 Krzysztof Paradowski Vampire Counts Warszawa
2508 Dominik Danexior Adamus High Elves Warszawa
2509 Dominik Jaraczewski Dwarfs Warszawa
2513 Marcin Kanti Kantarski Dwarfs Rawa Mazowiecka
2514 Marcin Szewczyk Orcs & Goblins Rawa Mazowiecka
2516 Tomasz Struzik Skaven Kraków
2517 Bartosz Azalod Papiewski Dark Elves Warszawa
2518 Michaił Aandke Warriors of Chaos Święciechowa
2520 Hubert Hubi Puziuk Empire Białystok
2521 Przemysław Herkules Kowalczyk Orcs & Goblins Animosity Szczecin Gorzów Wlkp.
2522 Tomasz Elessar Kowalczyk Warriors of Chaos Animosity Szczecin Gorzów Wlkp.
2523 Piotr Pionowy Nowakowski Empire Gorzów Wlkp.
2524 Dariusz Kulwiński Lizardmen Gorzów Wlkp.
2525 Henryk Heniu Buszkiewicz Bretonnia Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.
2526 Łukasz Olo Górszczyk High Elves Nowy Sącz
2527 Bartosz GarG Kanclerski Dark Elves Ciupaga Szczawnica
2529 Maciej Bogosławski Empire Warszawa
2530 Szymon Talaga Orcs & Goblins Warszawa
2531 Norbert Nupcio Sadlik Orcs & Goblins Warszawa
2532 Maciej Kapałczyński Vampire Counts Oko Terroru Toruń
2534 Maciej Głogowski Orcs & Goblins Oko Terroru Toruń
2536 Mikołaj Miko Wilczyński Ogre Kingdoms Black Orc Gliwice
2537 Mateusz Galharen Cieśliński High Elves Strefa Zero Leszno
2538 Filip Godek Wood Elves Poznań
2539 Paweł Kaczmarek Dwarfs Strefa Zero Leszno
2540 Krzysztof Kalinowski Skaven Poznań
2541 Piotr Majchrzak Empire Poznań
2542 Tomasz Krzykowski Dwarfs Poznań
2543 Fryderyk Pecyna Empire Poznań
2544 Przemysław Przemko z Tartaku Zalewski Empire Tartak Brzózki
2545 Zbigniew Wilczyński Dark Elves Black Orc Gliwice
2546 Marcin Kalafior Szlasa-Rokicki Daemons of Chaos Nemezis Warszawa
2547 Łukasz Lukiman Smoczyński Orcs & Goblins Warszawa
2549 Adam Pawliczak Dark Elves Hobbit Nowy Sącz
2550 Rafał Derewicz Dwarfs Warszawa
2551 Tomasz Sobczak Bretonnia Warszawa
2553 Witold Witkacy Staworzyński Wood Elves Rawa Mazowiecka
2554 Marcin Mieczu Godleś Vampire Counts Warszawa
2556 Jędrzej Mrugała Dwarfs Opole
2557 Jonasz Sir Curiam Topolski Errantry War Bielsko-Biała
2558 Maciej Rusztyn Orcs & Goblins Bielsko-Biała
2559 Beata Olszowska Tomb Kings Kraków
2560 Marcin Dośpiał Ogre Kingdoms Opole
2561 Maciej Matuszewski High Elves Opole
2562 Łukasz Kwarciak Wood Elves Częstochowa
2563 Damian Lesiakowski Bretonnia Częstochowa
2564 Jakub Przeździecki Kislev Częstochowa
2565 Piotr Cegieła Daemons of Chaos Częstochowa
2566 Mateusz Kowal Kowalski Wood Elves Warszawa
2567 Daniel Siimson Wysocki Daemons of Chaos Szczecin
2568 Łukasz Lucas Ho Thanh Tomb Kings Animosity Szczecin Szczecin
2569 Jędrzej Chojnacki Orcs & Goblins Wrocław
2570 Tomasz Gremlin Kanclerski Wood Elves Ciupaga Szczawnica
2571 Samuel Crog'car Kmita Lizardmen Front Wschodni Czarna Białostocka
2572 Dominik Szkodnik Chełpa Empire Wrocław
2573 Tomasz Czys Hałon High Elves Opole
2574 Tomasz Sjamek Smoliński High Elves Karak Var Wołów
2575 Szymon Pączek Czyżowicz Tomb Kings Karak Var Wołów
2576 Kuba Zelig Vampire Counts The Gamblers Wrocław
2577 Paweł Venre Rudy Dwarfs Wrocław
2578 Jerzy Łukaszewicz Skaven Art. Madrin Legnica
2579 Paweł Pluto Empire The Gamblers Wrocław
2580 Dawid Wojtkowiak Ogre Kingdoms
2581 Paweł Grabowski Wood Elves Wrocław
2582 Łukasz Skotny Orcs & Goblins Wrocław
2583 Kuba Janiszek Ogre Kingdoms Wrocław
2584 Jan Krawczyk High Elves Wrocław
2585 Jan Chmielowski Errantry War Wrocław
2586 Paweł Borukało Dark Elves
2587 Łukasz Michalak Wood Elves Zielony Smok Krotoszyn
2588 Michał Prezes Kozak Orcs & Goblins Animosity Szczecin Szczecin
2589 Sebastian Lopez Kozak Empire Animosity Szczecin Szczecin
2590 Bartek Bretonnia Poznań
2591 Krzysztof Chorzewski Bretonnia Poznań
2592 Bartek Maciejewski Dwarfs Poznań
2593 Maciej Mikołajczyk Orcs & Goblins Tawerna Płock
2594 Piotr Polek Tomb Kings Tawerna Płock
2595 Maciej Dębowski Skaven Wrocław
2596 Jan Jasiek Kotarski Orcs & Goblins Wrocław
2597 Tomasz Czyżowski Wood Elves Wrocław
2598 Mikołaj Kanarkowski Wood Elves Wrocław
2599 Mateusz Kaufhold Dwarfs Wrocław
2600 Michał Kaufhold High Elves Wrocław
2601 Kerim Mamedov Orcs & Goblins Warszawa
2602 Marek Kurczuk Orcs & Goblins Zamość
2603 Maria Maja Włodarz Dark Elves Gliwice
2606 Marta Arines Wacowska Wood Elves Gliwice
2607 Bartosz Kasperek Bretonnia War Academy Opole
2608 Karolina Bosy Vampire Counts Poznań
2609 Marcin Cinek Tomczyk Empire Kraków
2610 Krzysztof Ksch Schechtel Wood Elves Kraków
2611 Łukasz Oziu Ozimek Dark Elves Warszawa
2612 Rafał Chmuruś Chmura High Elves Warszawa
2613 Grzegorz Popiel Polak Skaven Lublin
2615 Wiktor Parol Daemons of Chaos Lublin
2616 Wojciech Kierin Różycki Dwarfs Głogów
2617 Sebastian Kłobuchowski Dark Elves Poznań
2618 Błażej Przygórzewski Dwarfs Poznań
2619 Szymon Filipiak Tomb Kings Poznań
2620 Jakub Mikołajczyk Bretonnia Poznań
2621 Paweł Dziewiałtowski Vampire Counts Poznań
2622 Michał Kościukiewicz Wood Elves Poznań
2623 Paweł Kościański High Elves Poznań
2624 Grzegorz Bąkowski Orcs & Goblins Poznań
2626 Krystian Corvus Albus Janiszewski Dark Elves Fenix Włocławek
2629 Tomasz Wampir Szczechura Dwarfs Nowy Sącz
2630 Damian Daichman Owsianka Lizardmen Ciupaga Szczawnica
2631 Sejos Dwarfs Limanowa
2632 Dawid Kadrik Podstawka Orcs & Goblins Gnom Bielsko-Biała
2634 Maciej Torgill Molczyk Bretonnia 3Kings Wrocław
2637 Bartek Gębka Dwarfs Strateg Częstochowa
2639 Radosław Bednarski Warriors of Chaos Animosity Szczecin Szczecin
2640 Tadeusz Tadek Pawliczak Vampire Counts Nowy Sącz
2641 Marcin Undead Jabłoński Orcs & Goblins Legion Kraków
2642 Olaf Iilko Kedzior Dogs of War Makumba Tychy
2643 Jakub KacZmaR Kaczmarek Dwarfs Luboń
2644 Dominik Kozłowski Empire Animosity Szczecin Szczecin
2645 Jakub August Augustyn Vampire Counts Animosity Szczecin Szczecin
2646 Michał Radke Dogs of War Szczecin
2647 Grzegorz Nowakowski Empire Gorzów Wlkp.
2648 Leszek Maxi King Nagay Dark Elves Animosity Szczecin Szczecin
2651 Konrad Korek Nowak Orcs & Goblins AKMF Olifant Olsztyn
2652 Krzysztof Malinka Orcs & Goblins Kraków
2656 Tomasz Aust Wawrzyszko Wood Elves ZKF Zabrze
2657 Błażej Anglachel Mykowski Wood Elves TKF GRYF Tczew
2658 Michael Prometheus Krenn Lizardmen PKGB SZTAB Poznań
2659 Adam Soiński Empire Poznań
2660 Karol Lachor Wood Elves Poznań
2661 Arkadiusz Gorbad Chojnacki Orcs & Goblins Earthshaker Warszawa
2662 Piotr Szkapa Karpiński Tomb Kings Bydgoszcz
2663 Rafał Roki Wolniewicz Dark Elves Bydgoszcz
2664 Jan Chodak Tomb Kings Bydgoszcz
2665 Kuba Noir Radowolski Wood Elves Oko Terroru Toruń
2666 Marcin Tomalak Vampire Counts Klub Woja Wciska Ostrów Wlkp.
2667 Łukasz Mróva Mrula Wood Elves Klub Woja Wciska Ostrów Wlkp.
2668 Miłosz Młynarczyk Vampire Counts Klub Woja Wciska Ostrów Wlkp.
2669 Michał M.40 Bieliński Tomb Kings Biała Podlaska
2670 Marcin Malin Malinowski Tomb Kings Żyrardów
2671 Krzysztof Malina Tomb Kings Kraków
2672 Piotr Sosna Sosnowski Vampire Counts Warszawa
2673 Przemysław Myszk High Elves Gdańsk
2674 Marcin Biały Szymkowiak Dwarfs Poznań
2676 Rafał Shinue Kurzępa Dwarfs Fenix Włocławek
2677 Michał Pajor Wood Elves Fenix Włocławek
2678 Sławomir Kubecki Dwarfs Lublin
2679 Marcin Suplewski Orcs & Goblins Moria Lublin
2680 Paweł Juha Empire Lublin
2681 Daniel Tęczyński Vampire Counts
2682 Bartek Otti Ostaszewski Warriors of Chaos Front Wschodni Białystok
2683 Vladyslav Pavlov Vampire Counts
2684 Gyozo Drozdy Empire
2685 Jindrich Cadik Vampire Counts
2686 Josef Kostyr Wood Elves
2687 Laszlo Kollar Empire
2688 Laszlo Balatincz Warriors of Chaos
2690 Piotr Gocyla Orcs & Goblins Dąbrowa Górnicza
2691 Tomasz Chaos Ignatowicz Warriors of Chaos Opole
2692 Bartosz Maciolek Dwarfs Warszawa
2693 Jakub JaSk Skrzymowski Orcs & Goblins Black Orc Gliwice
2694 Aleksander Alex Szydłowski High Elves Miscast Olsztyn
2695 Bartłomiej Shin Ryu Jasiński Dwarfs PKF Chimera Piła
2697 Wojciech Virgo Grochowski Wood Elves Front Wschodni Białystok
2698 Daniel Drachenfein Zacharczuk Dwarfs Front Wschodni Białystok
2699 Marcin Góbal Saganowski Orcs & Goblins Szczecin
2700 Krzysztof Specchem Kapczyński Warriors of Chaos Szczecin
2701 Rafał Matraszek Tomb Kings Fenix Włocławek
2702 Łukasz Drakar Dociekliwy Janiszewski Daemons of Chaos Fenix Włocławek
2704 Aleksander Sniper Łukaszewicz Vampire Counts Szczecin
2705 Tomasz Żelazko Lizardmen Kraków
2706 Adam Strojnowski Bretonnia Warszawa
2707 Aleksander Rzepecki Empire Warszawa
2708 Kamil Kurowski Vampire Counts Radom
2709 Aleksandar Toni Milićević Empire War Academy Opole
2710 Tomasz Frymark Skaven Animosity Szczecin Szczecin
2711 Oskar Przydatek Tomb Kings Gdańsk
2712 Dariusz Mastrowski Skaven Szybki Szpil Tychy
2713 Tomasz Szczucki Empire Gliwice
2714 Maciej Janosz Vampire Counts Gliwice
2715 Mateusz Stempel Stępka Bretonnia Nowy Sącz
2716 Tomasz Kmieciu Kmieć Dwarfs Nowy Sącz
2717 Sławomir Sławol Borysowski Dogs of War Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.
2719 Adam Loler Hałon Lizardmen Opole
2720 Qubik Vampire Counts Opole
2721 Piotr Stefblo Grad Dwarfs War Academy Opole
2722 Michał Pawlik Dark Elves Opole
2723 Marcin Żużałek Wood Elves Opole
2724 Adam Stefan Stefanowski Vampire Counts Opole
2725 Mateusz Hobbit Tałan Skaven War Academy Opole
2726 Adam Sankti Goździelewski Dwarfs Opole
2727 Michał Kowalczyk Orcs & Goblins Opole
2729 Andrzej Andrew Pożyczka Dwarfs Animosity Szczecin Szczecin
2730 Grzegorz Lindal Laskowski Wood Elves Animosity Szczecin Szczecin
2731 Oskar Oczopek Mocny Orcs & Goblins Animosity Szczecin Szczecin
2732 Jacek Demo Przybylski Skaven Animosity Szczecin Szczecin
2733 Andrzej Viatroof Wiatrow Dark Elves Szczecin
2734 Tomasz Nordri Gliński Vampire Counts Szczecin
2735 Michał Misiek Tarka Warriors of Chaos Szczecin
2738 Konrad Pietrzak Empire Terror Boyz Pomiechówek
2739 Piotr Luschke Żoch Empire Rednecks Warszawa
2740 Wojciech Shyym Szymski Vampire Counts Warszawa
2741 Marek Maras Szymański Skaven Rednecks Warszawa
2743 Adam Żuczek Pieszczuk Bretonnia War Academy Opole
2744 Jakub Qbas Matyjek Wood Elves Warszawa
2745 Filip Jędrzejczyk Orcs & Goblins Łódź
2746 Michał Akadera Stepanowicz Vampire Counts Front Wschodni Białystok
2747 Łukasz LUK Kamiński Bretonnia Front Wschodni Białystok
2748 Konrad Khanrad Kotelczuk Orcs & Goblins Front Wschodni Białystok
2749 Paweł Romek Romanowicz Daemons of Chaos Front Wschodni Białystok
2750 Tomasz Thorek Łebkowski Dwarfs Front Wschodni Białystok
2751 Łukasz Druchii Borowik Dark Elves Białystok
2752 Przemysław Dkdark Szafrański High Elves Fenix Włocławek
2753 Bartek Juniczak Lizardmen Poznań
2754 Dawid Gąsior Orcs & Goblins Poznań
2755 Piotr Gotowiec Vampire Counts Poznań
2756 Maksymilian Stańczuk Wood Elves Warszawa
2757 Maciej Niebud Niebudek Orcs & Goblins Worst Play Wrocław
2758 Tomasz Vastro Jabłoński High Elves Białobrzegi
2760 Tomasz Rojek Dark Elves Wrocław
2761 Oskar Górka Daemons of Chaos Warszawa
2762 Hubert Kuran Chaos Dwarfs Paradox Warszawa
2764 Daniel Kubi Piasecki Daemons of Chaos Piastów
2765 Marcin Mały High Elves Piastów
2768 Jakub Wójcik Errantry War Wrocław
2769 Tomasz Kaczyński Dwarfs Wrocław
2770 Michał Piotrkowicz Wood Elves Warszawa
2771 Michał Stig Hutek Daemons of Chaos Szczecin
2772 Tomasz Piotrowski High Elves Szczecin
2773 Łukasz Szybarczyk Vampire Counts Warszawa
2774 Mateusz Matis Chmurzyński Skaven Warszawa
2775 Damian Chmielu Chmielewski Bretonnia Art. Madrin Legnica
2778 Mateusz The Miz Eljasz Orcs & Goblins Animosity Szczecin Szczecin
2779 Damian Szaszłyk Krause Skaven Animosity Szczecin Szczecin
2780 Grzegorz Tars Lorenc Dwarfs Szczecin
2781 Łukasz Avender Spólnik Tomb Kings TKF GRYF Tczew
2782 Łukasz Grahnar Stawowczyk Dwarfs Karkonoska Frakcja Fantastyki Jelenia Góra
2783 Andrzej Jądruś Politowski Zombie Pirates Klub Woja Wciska Ostrów Wlkp.
2784 Robert Ham Heretic Daemons of Chaos Szybki Szpil Katowice
2785 Bartek Alister Świtalski Lizardmen Szybki Szpil Tychy
2786 Konrad Himitsu Niemyt High Elves Szczecin
2787 Michał Głowa Dark Elves Kraków
2788 Aleksander Saszka Mindżija Vampire Counts Ordin warszawa
2790 Grzegorz Black Guard Niewczas Dark Elves Animosity Szczecin Szczecin
2791 Mikołaj Mikolo Żurowski Warriors of Chaos Pracownia Fantastyczna Wrocław
2792 Mateusz Dudek Wood Elves Zielony smok Krotoszyn
2793 Michał Dolczewski Vampire Counts Poznań
2794 Łukasz Xen Sikora Ogre Kingdoms Animosity Szczecin Gryfino
2795 Malwina Amarell Streflik Bretonnia Zduńska Wola
2796 Mateusz Cieślewicz Dwarfs Łask
2797 Paweł Lider Gorczyński Dark Elves Spidergames Sopot
2798 Mikołaj Niedorezo Dwarfs Snot Gdańsk
2799 Marek Kowalczyk Orcs & Goblins Gdańsk
2801 Adam Pacy Pomaski Warriors of Chaos Serock
2803 Michał Panecki High Elves War Academy Opole
2806 Kuba Lothar Szygulski Daemons of Chaos Poznań
2807 Piotr Schreider Wood Elves Poznań
2808 Łukasz Biegoń Wood Elves Poznań
2809 Maciej Pająk Dark Elves Spidergames Gdańsk
2810 Piotr Zamli Miakoto Orcs & Goblins Animosity Szczecin Szczecin
2811 Adam Pan Krasnoludek Łukowiak Dwarfs Animosity Szczecin Szczecin
2813 Michał Piróg Tomb Kings Nowa Sól
2814 Oki Dark Elves Animosity Szczecin Szczecin
2815 Sandra Radke Daemons of Chaos Szczecin
2816 Michał Pająk Wood Elves Fenix Szczecin
2817 Jakub Sawka Lizardmen Fenix Szczecin
2818 Roman Romek Łakomiak Daemons of Chaos Fenix Szczecin
2820 Rafał Richtie Stobba Dark Elves Poznań
2821 Kamil Kostecki Lizardmen Warszawa
2822 Wiktor Kazadoee Walentynowicz Lizardmen Oko Terroru Toruń
2823 Krzysztof Haggis Kokott Tomb Kings Silesian Extremists Katowice
2824 Tomasz Musiał Lizardmen
2825 Krzysztof Kajdan Kajdanowicz Empire Animosity Szczecin Szczecin
2828 Bartosz Dibo Drajewicz Beasts of Chaos Legion Kraków
2829 Kamil Arbaal Kosowski Daemons of Chaos Kraków
2830 Marcin Hypnotic Borowy Dark Elves Kraków
2835 Przemysław Dodo P. Rymer High Elves Katowice
2836 Marcin Kordylas Army of Sylvania Twierdza Alkarin Leszno
2839 Maciej Szwentas Świątkiewicz Bretonnia Jeźdźcy Hardkoru Warszawa
2844 Mateusz Tomczyk Tomb Kings Rumia
2845 Aleksander Tomczyk Bretonnia Rumia
2846 Marek Bąk Daemons of Chaos Szybki Szpil Gliwice
2847 Michał Frost Ryszkiewicz Vampire Counts Loch Kutno Kutno
2848 Marcin Vex Kalinowski Bretonnia Tawerna Płock
2849 Bartosz Lichnowski Dark Elves Tawerna Płock
2850 Konrad Perzyna Vampire Counts Poznań
2851 Bartek Chrobry Ciesielczak Warriors of Chaos PKGB SZTAB Poznań
2852 Maciej Jakubiak Empire Poznań
2854 Maciej Siątkiewicz Orcs & Goblins Warszawa
2855 Marek Marlon Paziewski Ogre Kingdoms Earthshaker Legionowo
2856 Piotr Putin Płucienik High Elves Earthshaker Legionowo
2857 Andrzej Andmiz Miziołek Dwarfs Warszawa
2858 Adam Rilam Szczodrowski Bretonnia Miscast Tczew
2860 Jakub Żółtek Jeramowski Skaven Ad Astra Zielona Góra
2861 Adrian Elgrond Szymkowiak High Elves Swarzędz
2862 Radosław Sway Oblizajek Warriors of Chaos Animosity Szczecin Szczecin
2863 Sebastian Luin Bednarski Army of Sylvania Szczecin
2864 Krzysztof Krichoo Kuśmierczuk Dark Elves Warszawa
2866 Mirosław Bajer Lizardmen Kraków
2867 Jacek Azael Kochanowski Wood Elves Włocławek
2868 Piotr Gnatożuj Siwek High Elves Fenix Włocławek
2869 Maciej Piguła Raszewski Dwarfs Pabianice
2870 Jan Janorro Szawliński Wood Elves Warszawa
2871 Jakub Kalinoś Kalinowski Wood Elves Tawerna Płock
2872 Witold WitoAcid Nowakowski Daemons of Chaos Oko Terroru Ruda Śląska
2873 Paweł Franz Goś Daemons of Chaos Oko Terroru Toruń
2874 Damian Grzybowski Ogre Kingdoms Poznań
2875 Tomasz Ślubowski Dark Elves Twierdza Alkarin Leszno
2876 Jakub Binkowski Empire Bydgoszcz
2877 Filip Kulawiak Vampire Counts Bydgoszcz
2878 Filip Fischer Slayers Bydgoszcz
2879 Patryk Załucki Vampire Counts Lublin
2880 Piotr Wych Paradowski Empire Warszawa
2881 Bartek Kota Kotłowski Dwarfs Draconis Wejherowo
2882 Jakub Pamela Węgłowski Lizardmen Ad Astra Zielona Góra
2884 Tomasz Perkoz Roszczenko Dwarfs Nasielsk
2885 Lech Drabio Empire Warszawa
2886 Kamil Jasiak Orcs & Goblins Pruszcz Gdański
2887 Grzegorz Osipowski Orcs & Goblins Gdańsk
2888 Michał Czupryniak Wood Elves Łódź
2889 Aleksander Romaszko Tomb Kings Modlin
2890 Łukasz Osiecki Bretonnia Nasielsk
2891 Tomasz Borzym High Elves Kikoły
2892 Patryk Szymanek High Elves Pomiechówek
2893 Michał Mysza Misiejuk Wood Elves Front Wschodni Białystok
2894 Maciej Młynek Młyński High Elves Sucha Beskidzka
2895 Piotr Pietr Górka Bretonnia Front Wschodni Białystok
2896 Krzysztof Nizioł Warriors of Chaos Front Wschodni Białystok
2897 Jan Raksa Skowron Dark Elves Overrun Warszawa
2898 Adam Zielony Vampire Counts Jeźdźcy Hardkoru Warszawa
2899 Jacek Sienkiewicz Dwarfs Piaseczno
2900 Marek Yuby Zasłona Orcs & Goblins MSWiA Stare Babice
2901 Szymon Andrzejuk Army of Sylvania Warszawa
2902 Bartosz Pawłowski Wood Elves Overrun Konstancin-Jeziorna
2903 Paweł Kos Skaven Warszawa
2904 Patryk Rabsp Maciąga High Elves Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.
2906 Michał Twyrdy Dwarfs Poznań
2907 Piotr Szrajber Wood Elves Poznań
2908 Aleksander Kubicz Vampire Counts Poznań
2909 Aleksander Zgliński Warriors of Chaos Poznań
2910 Krzysztof Lorenc Bretonnia Poznań
2911 Konrad Klops Jankowski Beasts of Chaos Szybki Szpil Poznań
2912 Norbert Matczak Beasts of Chaos Poznań
2913 Paweł Stasik Bretonnia Wilczek Poznań
2914 Łukasz Żabicki High Elves Strefa Zero Poznań
2915 Marcin Przybył Przybylski Bretonnia Strefa Zero Poznań
2916 Piotr Sielim Sielimowicz Orcs & Goblins Poznań
2917 Igor Yegr Modelski Empire Warszawa
2918 Tomasz Gokish Repczyński Lizardmen XIII Kohorta Bydgoszcz
2919 Łukasz Wielicki Dwarfs Kalisz
2920 Czesław Piasecki Orcs & Goblins Kalisz
2921 Jacek Gustowski Bretonnia Kalisz
2922 Artur Haliński Empire Mikołów
2924 Karol Kard Kolczyński Vampire Counts Wiśniowa Góra Wurdułak Łódź
2925 Michał Jasiu Walczak Orcs & Goblins Zabrze
2926 Piotr Miazga Skaven Warszawa
2927 Piotr Duri Duranc Orcs & Goblins Rebelia Łomianki
2929 Dominik Kądzielski High Elves Rebelia Łomianki
2930 Dariusz Frycu Działowski Wood Elves Zabrze
2931 Dariusz Myter Dmytryszyn Vampire Counts Szybki Szpil Zabrze
2932 Łukasz Śmiechu Śmiechowski Vampire Counts MSWiA Stare Babice
2934 Kamil Mnich Kurowski Vampire Counts Warszawa
2936 Bartosz Zimny Sokołow Dark Elves Warszawa
2937 Emil Konikiewicz Orcs & Goblins Warszawa
2938 Michał Mówca Masadyński High Elves Poznań
2939 Maciej Kożuchowski Dwarfs Siedlce
2942 Krzysztof Izdebski Daemons of Chaos Warszawa
2943 Maciej Korzuchowski High Elves Warszawa
2944 Marek Rymar Rymarowicz Lizardmen Oświęcim
2945 Nino Tomb Kings Bydgoszcz
2946 Mroczny Lizardmen Bydgoszcz
2947 Pitus Army of Sylvania Poznań
2949 Artur Baron Skaven Poznań
2950 Marcin Niszczyciel Kaczyński Lizardmen Miscast Olsztyn
2951 Michał Leon Leonowicz Bretonnia Miscast Olsztyn
2952 Tomasz Laik Gęgotek Dark Elves Underdogs Kraków
2953 Michał Raven Rapacz Daemons of Chaos
2954 Piotr Kleryk Siemiński Empire Animosity Szczecin Szczecin
2955 Mariusz Siemiński Vampire Counts Animosity Szczecin Szczecin
2956 Michał Wiśnia Wiśniewski Vampire Counts Battleground Chodzież
2958 Mieszko Miechu Więckiewicz Empire WKS Great Weapon Wrocław
2959 Adrian High Elves Wrocław
2960 Andrzej Kornik Bednarczyk Warriors of Chaos Myszków
2961 Tomasz Gali Gala Beasts of Chaos Gliwice
2962 Marcin Kucharski Skaven Black Orc Gliwice
2963 Grzegorz Suprass Supruniuk High Elves Gliwice
2964 Sebastian Drzewiec Jagodziński Orcs & Goblins Zielona Góra
2965 Michał Azz Majorek Orcs & Goblins Świdnica
2967 Tomasz Runepriest Tutaj Wood Elves Jeźdźcy Hardkoru Warszawa
2968 Marcin C Dark Elves Wrocław
2969 Adrian Snela Dwarfs Wrocław
2970 Mariusz Pasiasty Pasek Vampire Counts Wrocław
2971 Tomasz Eldarion Relewicz Orcs & Goblins Warszawa
2974 Dominik Domcio Buda Dwarfs Gliwice
2975 Łukasz Ziemba Zombie Pirates Poznań
2976 Jakub Bałchowski Zombie Pirates Poznań
2977 Michał Gołąb Gołębiowski Zombie Pirates Battleground Chodzież
2980 Jakub Wałkowski Ogre Kingdoms Poznań
2981 Maciej Embir Bogusławski Empire Pruszków
2982 Patryk Lesser Vampire Counts Zielona Góra
2983 Dawid Frost Grzesiek Vampire Counts 3Kings Wrocław
2984 Michał Czarny Vampire Counts Wrocław
2987 Łukasz Radke Dogs of War Szczecin
2988 Wojciech JoJo Lewandowski Tomb Kings Szczecin
2989 Tomasz Marchewa Pożyczka Vampire Counts Animosity Szczecin Szczecin
2990 Przemysław Melerski Tomb Kings Oko Terroru Toruń
2991 Dariusz Piotrowski Vampire Counts Oko Terroru Toruń
2992 Łukasz Voihiern Fliegel Dark Elves Chorzów
2993 Grzegorz Flinston Magnowski Warriors of Chaos Black Orc Gliwice
2994 Szymon Blady Adamus Tomb Kings Mikołów
2995 Tomasz Ilajda Vampire Counts Opole
2996 Bartłomiej Kmiotek Army of Sylvania Katowice
2997 Janusz Yankes Zemanek Orcs & Goblins Opole
2998 Piotr Struż Army of Sylvania Opole
2999 Paweł Moskal Army of Sylvania Opole
3000 Błażej Fikoł Firkowski Wood Elves Warszawa
3001 Łukasz Kalcior Zimny High Elves Mendy Ogrynowe Wrocław
3002 Błażej Blaesus Kapciuch Empire Mendy Ogrynowe Wrocław
3003 Krzysztof Natibak Szokalski Orcs & Goblins Mendy Ogrynowe Wrocław
3004 Seweryn Szirer Brudny Empire Gnom Skoczów
3005 Filip Żużałek Orcs & Goblins Kęty
3006 Mateusz Czarny Ziętkiewicz Empire Wrocław
3007 Sebastian Archiwista85 Nowicki Bretonnia Rebelia Łomianki
3008 Maciej Merdor Zajączkowski Lizardmen Warszawa
3010 Michał Bożek Lizardmen Wrocław
3011 Paweł Azok Kozłowski Vampire Counts Biała Podlaska
3012 Maciej Sharkoon Kuszyk Lizardmen Moria Biała Podlaska
3013 Maciej Maciejewski Tomb Kings Klub Woja Wciska Ostrów Wlkp.
3014 Piotr Pitagoras Szczepanek Dark Elves Piaseczno
3015 Andrzej Włodek Bystrek Dwarfs Make Way! Warszawa
3016 Sylwia Raczko Dark Elves Warszawa
3017 Michał Arantir Kamianowski Wood Elves Zielona Góra
3018 Piotr Borym Borzym Warriors of Chaos Zielona Góra
3023 Tomasz Zielik Zieliński Vampire Counts Lublin
3024 Adam Empire Poznań
3026 Łukasz Sobierajski Dark Elves Łódź
3027 Tobiasz Nowacki Warriors of Chaos Klub Woja Wciska Ostrów Wlkp.
3028 Krystian Janusz Empire Kalisz
3029 Mateusz Inglot High Elves Kalisz
3030 Bartek Goszczyński Lizardmen Kalisz
3031 Bartek Goszczański Skaven Kalisz
3032 Tomasz Borek Dark Elves Nowy Sącz
3033 Kuba Breton Kawalec Bretonnia Nowy Sącz
3034 Przemysław Dark Elves Nowy Sącz
3035 Łukasz Binkowski Empire Poznań
3036 Adam Moryń Empire Młodzi Gniewni Poznań
3037 Filip Wojtków Skaven Ostrów Wlkp.
3038 Grzegorz Juśkiewicz Dwarfs Ostrów Wlkp.
3039 Sebastian Szlachciak Warriors of Chaos Wilczek Poznań
3040 Rafał Jankowiak Orcs & Goblins Wilczek Poznań
3041 Maciej Dolata Orcs & Goblins Wilczek Poznań
3042 Piotr Orłoś Orłowski Dark Elves Miscast Olsztyn
3044 Marcin Cold Siembit Daemons of Chaos Progresor Radom
3046 Krzysztof Flymch Goryński Orcs & Goblins Animosity Szczecin Szczecin
3047 Wojciech Jeni Jenerałek Orcs & Goblins Animosity Szczecin Szczecin
3048 Sylwester Skwara Skwarczyński Warriors of Chaos Animosity Szczecin Szczecin
3049 Ziemowit Kraska Dwarfs Animosity Szczecin Szczecin
3050 Aleksander Dante Cieśliński Dark Elves Animosity Szczecin Szczecin
3051 Jacek Świeżaczyński Lizardmen Warszawa
3055 Grzegorz Gremli John Dwarfs Ósma Bila Łaziska Górne
3056 Dariusz Gutek Tarka Dark Elves Monolit Szczecin
3058 Kuba Krzyżak Vampire Counts Nowy Sącz
3059 Bocian Dwarfs Warszawa
3060 Michał Szemkel Karandziej Orcs & Goblins Warszawa
3061 Jacek Crovaxus Nowotny Dwarfs Rogaty Szczur Starogard Gdański
3062 Wojciech Ogruś Jasiak Ogre Kingdoms Pruszcz Gdański
3063 Filip Weka High Elves Miscast Olsztyn
3065 Kerim Szakiński Tomb Kings Inkwizytor Warszawa
3066 Karol Sosnowski Wood Elves Nemezis Warszawa
3067 Andrzej Czeszel Army of Sylvania Warszawa
3068 Konrad Sosnowski Wood Elves Nemezis Warszawa
3071 Łukasz Brzeski Army of Sylvania Warszawa
3072 Bartek Soloch Army of Sylvania Warszawa
3073 Maciej Przeździak Dark Elves Warszawa
3074 Andrzej Zaru Czeszel Orcs & Goblins Białystok
3075 Szymon Cichy Cichocki Wood Elves Red Scorpion Pielgrzymowice
3076 Kamil Kamelot Priebe Dark Elves Poznań
3077 Paweł Ostrowski Vampire Counts Poznań
3078 Krzysztof Tarmas Wilczyński Dark Elves Gnom Bielsko-Biała
3079 Mariusz TreeMan Kowalczyk High Elves Warszawa
3081 Szymon Włoch Tomb Kings Żywiec
3082 Krzysztof Thalantyr Walus Vampire Counts Oświęcim
3083 Artur Pershing Hurnik Bretonnia Oświęcim
3084 Ziemowit Ziemek Juroszek Empire Bielsko-Biała
3085 Jakub Foo Glogowski Empire Mikołów
3086 Marcin Szalone Litwin Ogre Kingdoms Ósma Bila Bielsko-Biała
3087 Tomasz Thomas Jędryszczak Bretonnia The Gamblers Wrocław
3088 Łukasz Gomi Gemba Orcs & Goblins Warszawa
3089 Mateusz Goboss Pudzianowski Orcs & Goblins Warszawa
3090 Tomasz Nerthal Górecki Vampire Counts Vendetta Piekary Śląskie
3091 Marcin Durin Bargieł Warriors of Chaos The Gamblers Dąbrowa Górnicza
3092 Stefan Astaroth Bednarski Empire Milówka
3093 Miłosz Elf Włoch High Elves Żywiec
3094 Kacper Jaszczurka Rutecki Lizardmen Snot Gdańsk
3095 Patryk Fistaszek Chustecki Skaven Warszawa
3096 Aleksander Grabecki Bretonnia Nemezis Warszawa
3097 Radosław Radziu Świątek Errantry War Ad Astra Zielona Góra
3098 Jan Rzątkowski High Elves Poznań
3099 Krzysztof Olszewski Dwarfs Poznań
3100 Marcin Nowak Empire Poznań
3101 Wojciech Jankowski Bretonnia Poznań
3102 Kacper Kucharski Orcs & Goblins Młodzi Gniewni Poznań
3103 Esa Ristisuo High Elves Budapeszt
3104 Bogdan Anton Empire Bukareszt
3105 Maciej Światkiewicz Bretonnia Warszawa
3106 Dan Minculescu Vampire Counts Bukareszt
3107 Krzysztof Lidder Widera Daemons of Chaos The Gamblers Gliwice
3108 Piotr Rozikk Rozmus Lizardmen Chełm Śląski
3109 Michał Mihau Grycz Lizardmen Wrocław
3110 Patryk Brzostowski Bretonnia Ostrów Wlkp.
3111 Miłosz Szymczak High Elves Klub Woja Wciska Ostrów Wlkp.
3112 Krystian Antoniak Dwarfs Klub Woja Wciska Ostrów Wlkp.
3113 Piotr Gotih Wald Empire Kult Warszawa
3114 Konrad Niko Dalbiak Warriors of Chaos Gamonie Warszawa
3115 Michał DracoPL Krawiec Dark Elves Gamonie Warszawa
3117 Michał Misha Stelmaszuk Vampire Counts Front Wschodni Białystok
3118 Dawid Remlein High Elves Strefa Zero Poznań
3119 Marek Kuzior Dark Elves Poznań
3120 Piotr Kozłowski Lizardmen Warszawa
3121 Tomasz Paziewski High Elves Warszawa
3122 Marcin Marcin z Bretonnii Kuliś Bretonnia Wrocław
3123 Marcin Coobe Korpalski Dwarfs Progresor Radom
3125 Przemysław Kaskader Włodarczyk Dwarfs Warszawa
3126 Konrad Kumięg Kumięga Dark Elves Warszawa
3127 Jerzy Bałagan Filipek Bretonnia The Gamblers Wrocław
3128 Igor Rabiej Wood Elves Y.M.F.B. Wrocław
3131 Paweł Kastor Szydłowski High Elves Fenix Włocławek
3133 Marek Rymarowicz Vampire Counts Katowice
3135 Jakub Rupert Dziewulski Orcs & Goblins Pruszków
3136 Marcin Knopek Lizardmen Poznań
3137 Jędrzej Pieczyrak Warriors of Chaos Black Orc Gliwice
3138 Kuba Pociecha High Elves Black Orc Gliwice
3139 Grzegorz Róża Różycki Bretonnia Zabrze
3141 Duszan Anty Chaciej Dwarfs Zad Trolla Koszalin
3143 Maciej Sztajgerland Affeltowicz Skaven Zad Trolla Koszalin
3144 Paweł Bananovitch Banaszyk Wood Elves Zad Trolla koszalin
3145 Ireneusz Słodczyk Dwarfs Szybki Szpil Zabrze
3147 Szymon Ciszek Chaos Dwarfs Black Gamblers, The
3148 Michał Słodczyk Dark Elves Szybki Szpil Zabrze
3149 Maciej Wołkowski Lizardmen Monolit Szczecin
3150 Zilvinas Taulen Aleksa Wood Elves Wilno
3151 Donatas Varnas Kadziulis Dark Elves Wilno
3153 Aleksandra Scornful Pawłowska Wood Elves Łaziska Górne
3154 Dariusz Aver Smoliński Empire Animosity Szczecin Szczecin
3155 Marcin Belzi Olewczyński Warriors of Chaos Piastów
3156 Daniel Kuman Kuźma Beasts of Chaos WKS Great Weapon Wrocław
3157 Szymon Sephi Borysowski High Elves Animosity Szczecin Szczecin
3158 Marta Krwawa Szlachcianka Czeżyk Vampire Counts Animosity Szczecin Szczecin
3159 Monika Moniqe Kita Bretonnia Animosity Szczecin Szczecin
3160 Piotr Bartela Orcs & Goblins Szczecin
3161 Piotr Donderwolf Cieśliński Lizardmen Animosity Szczecin Szczecin
3162 Kamil Aitken Grabowski Orcs & Goblins Pruszków
3165 Dominik Kuczyński Skaven Poznań
3167 Michał Mikołajczak Dwarfs Poznań
3168 Bartek Płociennik High Elves Poznań
3169 Nikodem Krasnal Wietecha Lizardmen Młodzi Gniewni Poznań
3171 Bartek Babiaczyk Orcs & Goblins Młodzi Gniewni Poznań
3172 Mikołaj Lipski Dwarfs Poznań
3173 Aleksander Soliński Poznań
3174 Piotr Głogowski Poznań
3175 Filip Solarski Empire Poznań
3176 Mariusz Moryń Dwarfs Poznań
3178 Piotr Stróż Warriors of Chaos Opole
3180 Aleksander YoungOlo Kaczor Vampire Counts War Academy Opole
3181 Maciej Equos Kiliszek Wood Elves Warszawa
3182 Krzysztof Jankowiak Orcs & Goblins Wilczek Poznań
3183 Jakub Kubuś Sosinowicz Wood Elves Monolit Szczecin
3184 Aleksander Olo Czurlowski Empire Szczecin
3185 Tomasz Marczak Lizardmen Szczecin
3186 Bartosz Schubert Vampire Counts Odolanów
3187 Filip Wróblewski Lizardmen Animosity Szczecin Szczecin
3188 Kamil Wiktorczyk Lizardmen Animosity Szczecin Szczecin
3189 Tomasz Wilk Staniszewski Lizardmen Animosity Szczecin Szczecin
3190 Helena Staniszewska Orcs & Goblins Animosity Szczecin Szczecin
3191 Bartosz Bartskull Staniszewski Tomb Kings Animosity Szczecin Szczecin
3192 Adam Persil Giedrojć Vampire Counts Animosity Szczecin Szczecin
3193 Marcel SmileY Grocholewicz Tomb Kings Animosity Szczecin Szczecin
3194 Michał Kruk Gogolewski High Elves Animosity Szczecin Szczecin
3195 Krzysztof Kowalski Dark Elves Animosity Szczecin Szczecin
3196 Arkadiusz Dante Ciesielski Wood Elves Animosity Szczecin Szczecin
3197 Tomasz Kowalczyk Warriors of Chaos Animosity Szczecin Szczecin
3198 Michał Michnik Jędrzejewski Lizardmen Fenix Włocławek
3199 Daniel Danysatan Górecki Ogre Kingdoms Salamandra Włocławek
3200 Tomasz Stadejek Dark Elves Zad Trolla Koszalin
3201 Juliusz Krusk Zajkowski Skaven Front Wschodni Białystok
3202 Mateusz Rolek Dark Elves Warszawa
3203 Jan Galanot Zajkowski High Elves Front Wschodni Białystok
3204 Aleksander Save Sawiński Lizardmen Poznań
3205 Piotr Kurek Wood Elves Gdynia
3206 Piotr Logan Warszta High Elves Klub Woja Wciska Ostrów Wlkp.
3207 Maciej Monio Manna Empire Nowy Sącz
3208 Artur Archeolog Skoczyk Tomb Kings Rabka-Zdrój
3209 Krzysztof Kozak Warriors of Chaos Kraków
3210 Grzegorz Libera Empire Klub Woja Wciska Ostrów Wlkp.
3211 Piotr Piotroslav Stępniak Warriors of Chaos Legionowo
3212 Tomasz Grolshek Drogosiewicz Warriors of Chaos Paradox Warszawa
3213 Roman Dzoooma Djaczkin Skaven Gamonie Warszawa
3214 Karol Mały Budda Osuchowski Vampire Counts Gamonie Warszawa
3216 Anna Kożuchowska High Elves Siedlce
3218 Dominik Derda Orcs & Goblins Poznań
3219 Radosław Radas Lindner Bretonnia Poznań
3220 Karol Marcinkowski High Elves Earthshaker Legionowo
3221 Daniel Theolog Gruszka Bretonnia Katowice
3222 Bartłomiej Krawiec Krawczyk Vampire Counts Wrocław
3223 Witold Cieślik Wood Elves Wrocław
3224 Wojciech Dojlido Wood Elves The Gamblers Wrocław
3225 Maciej Marczak Orcs & Goblins The Gamblers Wrocław
3226 Marcin Marcins Telego Skaven The Gamblers Wrocław
3227 Sebastian Scoobie Kubicz Warriors of Chaos Wrocław
3228 Łukasz Ledzion High Elves Animosity Szczecin Szczecin
3229 Piotr Słowacki Tomb Kings Animosity Szczecin Szczecin
3230 Katarzyna AXN Oblizajek Dark Elves Animosity Szczecin Szczecin
3231 Natalia Fafq Fafka Vampire Counts Szczecin
3232 Artur Kasztan Nejman Warriors of Chaos Katowice
3233 Dominik Diabeł Kohut Dark Elves Szybki Szpil Tychy
3235 Adrian Kazimierczak Szczecin
3237 Jacek Rząsa Miscast Olsztyn
3238 Piotr Hesed Kaczyński High Elves Miscast Olsztyn
3239 Tomasz Karaś Vampire Counts Miscast Olsztyn
3240 Łukasz Romanowski Lizardmen Wilczek Poznań
3241 Łukasz Kardasz Wood Elves Tawerna Płock
3242 Hubert Hubcik Biliński Dwarfs Animosity Szczecin Szczecin
3243 Adam Rudnik Monolit Szczecin
3245 Paweł Ziemniak Ziemianin Empire Kraków
3246 Tomasz Idio Jeznach Ogre Kingdoms Bastion Sieradz
3247 Michał Rymarowicz Dark Elves Oświęcim
3248 Tomasz Bobek Borczyk Dwarfs Wrocław
3249 Szymon Brak Skaven Wrocław
3250 Wojciech Reich Lizardmen Wrocław
3251 Kamil Kamel Dojlido Vampire Counts Wrocław
3252 Grzegorz Delight Józwowicz Warriors of Chaos Front Wschodni Białystok
3253 Yawaris Daemons of Chaos Front Wschodni Białystok
3254 Michał Pendzel Klimiuk Lizardmen Front Wschodni Kleosin
3255 Krzysztof Helkar Kawula Wood Elves Kluczbork
3256 Maciej Herrflik Witewski Lizardmen Nowy Sącz
3257 Bartosz Shankar Kropacz Wood Elves Animosity Szczecin Szczecin
3259 Maciej Bargieł Warriors of Chaos Gliwice
3260 Szymon Ficoń Warriors of Chaos Szybki Szpil Zabrze
3261 Kamil Brocki Daemons of Chaos
3262 Jakub Głogoski Empire
3263 Denis Seweryn Chaos Dwarfs ZKF Zabrze
3264 Kacper Biniart Orcs & Goblins Poznań
3266 Bartosz Kervyn Bruski Skaven Gdynia
3267 Filip Szmuc Dwarfs XIII Kohorta Bydgoszcz
3268 Michał Byro Byrszel Empire Bydgoszcz
3269 Marcin Pelzak Urbańczyk Wood Elves Bydgoszcz
3270 Piotr Gucio Drobczyński Vampire Counts Żukowo
3271 Kalina Condwiramurs Fornalczyk Wood Elves Tychy
3272 Piotr LooBean Lubiński Dark Elves XIII Kohorta Bydgoszcz
3274 Andrzej Regis Schonthaler Dark Elves Progresor Radom
3275 Tomasz Zgred Majewski Empire Loża Radom Radom
3276 Adam Kalinowski Wood Elves Progresor Radom
3277 Jacek Piwek Piwko Dwarfs Loża Radom Radom
3278 Krzysztof Junior Gryszka High Elves Loża Radom Radom
3279 Paweł Gromo Bandoła Dwarfs Wrocław
3280 Marcin Pieter Margsen Dec Vampire Counts Progresor Radom
3281 Michał Thorgrim Dec Dwarfs Progresor Radom
3282 Karol Pixel Pastuszka High Elves Szybki Szpil Mysłowice
3284 Tadeusz Franiu Frank Warriors of Chaos Bielsko-Biała
3285 Marcin Watcher Stróżyna Bretonnia Battleground Chodzież
3286 Mikołaj Jagodziński Daemons of Chaos Chodzież
3287 Miłosz Szeregowiec Ryan Łabiszak Wood Elves Strefa Zero Chodzież
3288 Adrian Zapał Kryger Tomb Kings Battleground Chodzież
3289 Michał Drzewiec Stróżyna High Elves Battleground Chodzież
3290 Łukasz Mojżesz Papież Wood Elves Battleground Chodzież
3291 Kasper Gruby Binert Vampire Counts Battleground Chodzież
3292 Przemysław Remx Remesz Dark Elves Front Wschodni Białystok
3293 Andrzej Andre Topolewski High Elves Front Wschodni Białystok
3294 Patrycja Jędernalik Dwarfs Pruszków
3295 Agnieszka Aquilera Kasperek Wood Elves Miscast Olsztyn
3296 Jacek Leonik Warriors of Chaos Miscast Olsztyn
3297 Jacek Boreno Niewiadomski Skaven Front Wschodni Białystok
3298 Grzegorz Walich Walisko Dwarfs Siemianowice Śląskie
3299 Adam Woch High Elves Łomianki
3300 Krzysztof Pedro Żak Lizardmen Łomianki
3301 Maciej Macias Baliński Empire Snot Pogórze
3302 Marcin Wągiel Dogs of War Sucha Beskidzka
3303 Fryderyk Penkala Dark Elves Warszawa
3304 Jan Jachu Janiszewski Empire Poznań
3305 Kamil Crist Smith Wood Elves Warszawa
3306 Tomasz Orcus Fedorowicz Orcs & Goblins The Gamblers Wrocław
3307 Jakub Szelwicki Dwarfs Wrocław
3308 Jakub Cieślik Empire Wrocław
3309 Daniel Danny Cieszyński Lizardmen Gdańsk
3310 Kacper Barnaky Olczyk Skaven Łódź
3311 Wiktor Wicio Teleżyński Dwarfs Gdynia
3312 Przemysław Dzuma Gajda Vampire Counts Loch Kutno Kutno
3313 Marcin Yahoo Kasprzyk Orcs & Goblins XIII Kohorta Bydgoszcz
3314 Grzegorz Niegolewski Bretonnia Poznań
3315 Łukasz AS Wojciechowski Bretonnia Warszawa
3317 Łukasz Krawczyk Warszawa
3318 Łukasz Wojnowski Warszawa
3319 Filip Lewandowski High Elves Fenix Włocławek
3320 Krystian Krystian1wielki Lewandowski Empire Fenix Włocławek
3321 Nikodem Demonic Haraburda Tomb Kings Fenix Włocławek
3324 Andrzej Łuczyński Gdańsk
3325 Jakub Kowalczyk Dwarfs Poznań
3326 Marcin Kotson Kot Tomb Kings Moria Tarnów
3327 Olaf Susicki High Elves Toruń
3328 Paweł Orion Kos Zombie Pirates Sucha Beskidzka
3329 Rafał Mati.pl Macias Empire Warszawa
3330 Kamil Lokii Król Dark Elves Ząbki
3331 Błażej Pikuś Pikuła Ogre Kingdoms Chodzież
3332 Łukasz Kellner Dwarfs
3333 Mateusz Marciniak Warriors of Chaos
3334 Jacek Adamski Skaven Poznań
3335 Robert Eltazar Kawula Warriors of Chaos Kluczbork
3336 Paweł Dobrochowski Wood Elves Killing Blow Piastów
3337 Grzegorz Grzeol Oleksik Dark Elves Make Way! Piastów
3338 Michał Karlos Karlak Empire Killing Blow Piastów
3340 Filip Fifniak Drzewiecki Lizardmen Warszawa
3341 Mariusz Adeptus Kozieł Orcs & Goblins Warszawa
3342 Michał Miszczak Empire Warszawa
3343 Miłosz Milo Dark Elves Legnica
3344 Marcin Skorpion Z Tomb Kings Legnica
3345 Adam Kusztylak Łódź
3347 Bartek Czechu Czechowski Bydgoszcz
3348 Damian Ciara Ciarka High Elves Animosity Szczecin Szczecin
3349 Aleksander Groszq Kaczmarek High Elves Animosity Szczecin Szczecin
3350 Piotr Skavenik Pieścik Skaven Animosity Szczecin Szczecin
3351 Emil Ever Cychylik Vampire Counts Animosity Szczecin Szczecin
3352 Bartłomiej Wadowski Dark Elves Art. Madrin Legnica
3353 Aleksander Dziopa Wood Elves Art. Madrin Legnica
3354 Miłosz Zarzecki Dark Elves Art. Madrin Legnica
3355 Michał Surowiec Dwarfs Art. Madrin Legnica
3356 Paweł Kubiak Orcs & Goblins Art. Madrin Legnica
3357 Jakub Stawik Vampire Counts Art. Madrin Legnica
3358 Wojciech Ozga Warriors of Chaos Art. Madrin Legnica
3359 Rafał Oczeretko Dark Elves Art. Madrin Legnica
3360 Sebastian Łacina Warriors of Chaos Art. Madrin Legnica
3361 Marcin Zych Tomb Kings Art. Madrin Legnica
3362 Marcin Jędruch Empire Art. Madrin Legnica
3363 Krzysztof Rumpel Przybyła Dwarfs Zabrze
3364 Paweł Saito Sito Warriors of Chaos Zabrze
3365 Filip Wojno Vampire Counts Gdańsk
3366 Łukasz Kulik Lizardmen Sopot
3367 Jędrzej Rilian Czołczyński Empire Gdańsk
3368 Marcin Misiek Misiak Orcs & Goblins Lewa Flanka Mielec
3369 Paweł Libera Dark Elves Lublin
3370 Flo Świdnik
3371 Persi Świdnik
3372 Jakub Jerzu Jerzyński Dark Elves Wrocław
3373 Eduard Ed Bergugin Warriors of Chaos Tallinn
3374 Filip Zeppelin Sklorz Dark Elves Katowice
3375 Sergei Lakissov Dark Elves Tallinn
3376 Jan Astronomick Mocek Tomb Kings Poznań
3377 Daniel Sajewicz Warriors of Chaos Warszawa
3378 Vitali Vasilius Daemons of Chaos Mińsk
3379 Radosław Regeth Lizardmen Zarzecze
3380 Franciszek Wawrzak Dwarfs Oko Terroru Toruń
3381 Michał SirLing Radomski Dwarfs Otwock
3382 Michał Myszkowski Orcs & Goblins Gdańsk
3383 Łukasz Płonowski Dwarfs Gdańsk
3384 Dariusz Kiepek Bretonnia Gdańsk
3386 Bogusz Frączek Orcs & Goblins Poznań
3387 Jacek Świecimski Warriors of Chaos Poznań
3388 Mateusz Slipknot Czaja High Elves Warszawa
3389 Nikodem Niki Krawczyk Vampire Counts Lewa Flanka Mielec
3390 Marcin Zawiej Zawieja Vampire Counts Bydgoszcz
3391 Castor High Elves Bydgoszcz
3394 Jerzy Jeżus Oleksiak Orcs & Goblins Ordin Warszawa
3395 Maciej Zwolin Zwoliński High Elves Podkowa Leśna
3396 Kacper Gadzek Hadro Dwarfs Lewa Flanka Mielec
3397 Krzysztof Kisio Otrząsek Dwarfs Warszawa
3398 Artur Toczek Toczynski Dark Elves The Gamblers Wrocław
3399 Paweł Ederus Korpal Dark Elves Miscast Olsztyn


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ID graczy
PostNapisane: 18 maja 2018, o 22:13 
Mudżahedin

Dołączył(a): 20 kwi 2007, o 20:36
Posty: 267
Lokalizacja: Częstochowa
cz. 3

Id Name Nick Surname Army Club City
3400 Wiktor Cerb Podsiadły Skaven Gdynia
3401 Lech Izo Kowal Warriors of Chaos Warszawa
3402 Filip Dideroo Zhang Dwarfs Warszawa
3403 Maciej Armageddon Bartczak Dark Elves Warszawa
3405 Marek Zieleniak Zieliński Vampire Counts Lewa Flanka Mielec
3406 Bartłomiej Styku Styczeń Dark Elves Lewa Flanka Mielec
3407 Łukasz Błachu Błachowicz Wood Elves Lewa Flanka Mielec
3408 Konrad Lizardmen Lewa Flanka Mielec
3409 Rafał Xbor Amborski Katowice
3410 Wojciech Heptun Pierzchalski Wood Elves Salamandra Włocławek
3411 Bartosz sYsek Karczewski Warriors of Chaos Front Wschodni Czarna Białostocka
3412 Bartosz Torkil Walukiewicz Lizardmen OKF Oświęcim
3413 Piotr Tallomin Biegański Errantry War Jóżefów
3414 Marek Gregory Mosler Daemons of Chaos OKF Oświęcim
3415 Marek Rebeliant Tymek Skaven Twierdza Wrocław Wrocław
3416 Jacek Crom Kowalski Vampire Counts Wrocław
3417 Paweł Milo Ciuchta Pomiechówek
3419 Dawid Dasieq Postawka Orcs & Goblins Bielsko-Biała
3420 Jakub Flint Grzegorzek Dwarfs Bielsko-Biała
3421 Marcin Gębala Dwarfs Ósma Bila Bielsko-Biała
3424 Przemysław Przelas Łasek Orcs & Goblins Gdańsk
3425 Michał Nitrox Łasek Wood Elves Gdańsk
3426 Jakub Aron Banalny Piasecki Dwarfs Nemezis Warszawa
3427 Andrzej Gothic Kawula High Elves Opole
3428 Paweł Makles Skaven Poznań
3429 Michał Drygas Vampire Counts Poznań
3430 Tomasz Urbaniak Vampire Counts Wilczek Poznań
3431 Maciej Sill Wysocki Dark Elves Drobne Wałeczki Warszawa
3433 Tymoteusz Impostor Tymek Lizardmen Twierdza Wrocław Wrocław
3434 Kacper Pilch Wood Elves Animosity Szczecin Szczecin
3435 Tomasz Szymański High Elves Animosity Szczecin Szczecin
3436 Bartek Hendzel Empire Animosity Szczecin Szczecin
3437 Adam Elros Szymański Dark Elves Szczecin
3438 Daniel Dancaarkiiel Ciarka Lizardmen Animosity Szczecin Szczecin
3439 Maciej Niewczas Skaven Animosity Szczecin Szczecin
3440 Jakub Davdor Czarny Tomb Kings Wrocław
3442 Krzysztof Olszar Olszewski Dwarfs Grodzisk Wlkp.
3443 Dariusz Catafractus Brodka Empire Legion Kraków
3444 Józef Dinin Kołaczyk Dark Elves Poznań
3446 Jarosław JarekK Ciszak Dwarfs Legion Wrocław
3448 Mateusz Aviac Haraburda Orcs & Goblins Fenix Włocławek
3449 Piotr Zięba Dark Elves Wilczek Poznań
3450 Dominik Orwat Skaven PKGB SZTAB Poznań
3451 Marcin Orwat Daemons of Chaos PKGB SZTAB Poznań
3452 Waldemar Valdee Augustyn Warriors of Chaos Lewa Flanka Mielec
3453 Rafał Pękala Dark Elves RKF Nawigator Rzeszów
3454 Wojciech Nardios Wiącek Lizardmen RKF Nawigator Rzeszów
3456 Rafał Baryła Empire Katowice
3457 Maciej Siwek Dwarfs Katowice
3459 Andrzej Likaon Orcs & Goblins Warszawa
3460 Stefan Jakobczyk Empire Warszawa
3461 Paweł Syciński Empire Warszawa
3462 Paweł Chatizow Dark Elves Warszawa
3463 Przemysław Przemo Stec Lizardmen Pruszków
3464 Przemysław Przemcio251 Niedzielski Warriors of Chaos Paradox Warszawa
3466 Wojciech Pacek Pacewicz Skaven XIII Kohorta Bydgoszcz
3467 Kamil Szczurek Barecki Lizardmen ZKF Zabrze
3468 Igor Wood Elves ZKF Zabrze
3469 Jarosław Ink Chyczewski Vampire Counts Ordin Warszawa
3470 Paweł Fart Libera Dark Elves Kraków
3471 Piotr Guter Kowalczyk Orcs & Goblins Ordin Warszawa
3472 Sebastian Junior Remlein Wood Elves Strefa Zero Poznań
3473 Jędrzej Dulski Chaos Dwarfs Poznań
3474 Kamil Silverbolt Kołata Bretonnia Fenix Włocławek
3475 Marcin Korhil Korecki Gdynia
3476 Jorge Bober Gimeno Wood Elves Miscast Olsztyn
3477 Łukasz Rudobrody79 Dziki Warriors of Chaos MKGB Północne Rubieże Giżycko
3478 Piotr Piteras96 Kacprzak Vampire Counts Fenix Włocławek
3479 Marek Szwajnoch Wood Elves Katowice
3480 Andrzej Archon Rzońca Lizardmen Kieł Kielce
3481 Łukasz Ukalez Tomasik High Elves Kieł Ostrowiec Świętokrzyski
3482 Adam Voodoo Staniszewski Empire Nemezis Warszawa
3483 Mikołaj Ninjaska Trześniewski Orcs & Goblins Gamonie Warszawa
3485 Grzegorz Miron Chojnowski Daemons of Chaos BWT Gdynia
3486 Jakub Lemur Siedlecki Vampire Counts XIII Kohorta Bydgoszcz
3487 Mateusz Matgagger Zieliński Dwarfs Animosity Szczecin Szczecin
3488 Damian Puchacz Pilek Dwarfs RKF Nawigator Rzeszów
3490 Sylwester Orth Wróbel Empire Bractwo Kości Rybnik
3491 Jędrzej Durski Warriors of Chaos Poznań
3492 Adam Grusowski Skaven Poznań
3495 Jacek Horror Bretonnia Warszawa
3496 Łukasz Wooki Wojciechowski Ogre Kingdoms Otwock
3497 Adam Adamek Jędrzejek Empire Szybki Szpil Tychy
3498 Bartosz Iliach Sadkowski Miscast Olsztyn
3500 Robert Pokutnik Woliński Ogre Kingdoms Warszawa
3501 Piotr Syn Ariel Hanusz Wood Elves Warszawa
3502 Tomasz Diabloo23 Szczepański Orcs & Goblins Przasnysz
3503 Bartek Łabiszak Dark Elves Battleground Chodzież
3504 Marcin Cobra651 Böhm Varangian Guard Kędzierzyn-Koźle
3505 Mateusz Fudal Fudali Dwarfs Varangian Guard Kędzierzyn-Koźle
3506 Robert Bercik Martyniuk High Elves Szybki Szpil Gliwice
3507 Jakub Drozdowski Empire Schwarze Pferd Pilchowice
3508 Tomasz Wychwa Wychowański Empire Wataha Racibórz
3509 Paweł Janicki Orcs & Goblins Legnica
3511 Aleksander Vlad Borten Warriors of Chaos Animosity Szczecin Szczecin
3512 Jan Jaś Wiśniewski Orcs & Goblins Animosity Szczecin Szczecin
3513 Aleksander Nindza Borkowski Orcs & Goblins Animosity Szczecin Szczecin
3514 Piotr Bizon Orcs & Goblins Gorzów Wlkp.
3515 Marek Szaitis Gmyrek Vampire Counts Underdogs Wodzisław Śląski
3516 Łukasz Pluszak Sala Warriors of Chaos Bractwo Kości Jastrzębie Zdrój
3517 Michał Wulu Bednarski Wood Elves Bractwo Kości Jastrzębie Zdrój
3518 Rafał Wróblewski Lublin
3519 Jacek Plowas Lublin
3520 Aleksander Mościbrodzki Lublin
3522 Sławomir Loke Sasuła Bretonnia Ósma Bila Wodzisław Śląski
3523 Bartłomiej Lazur Lazurek Skaven Czarne Wrony Skierniewice
3524 Marcin Kempa Kępa High Elves WKS Great Weapon Tychy
3525 Wiktor Iwaszko Orcs & Goblins Gdańsk
3526 Dawid Gremlin Grela Dark Elves Vendetta Gliwice
3528 Przemysław Rzemyk Szynkaruk Warriors of Chaos Animosity Szczecin Szczecin
3529 Mateusz Matenow Nowak Vampire Counts ZKF Ruda Śląska
3530 Tomasz Maksymowicz Bretonnia Gliwice
3531 Tomasz Wru Wróblewski Vampire Counts Kieł Kielce
3532 Karol Hybrydzioch Madeja Lizardmen Progresor Radom
3533 Krystian Pictus Koczkodaj High Elves Bydgoszcz
3534 Michał MichaL Łoin Vampire Counts Ośmiornica Zgierz
3535 Krzysztof Wysocki Warszawa
3536 Michał Quaki Morys Dwarfs Ósma Bila Chorzów
3543 Sławomir Borowicz-Skoneczny Vampire Counts Miscast Olsztyn
3544 Michał Saji Żyra Vampire Counts Miscast Olsztyn
3545 Paweł Freq Bajer Dwarfs Animosity Szczecin Szczecin
3546 Oskar Archaon95 Janowczyk Warriors of Chaos Kielce
3547 Bartłomiej Pingu Misiowiec Dwarfs Kieł Stąporków
3548 Jagoda Wojczak Orcs & Goblins Poznań
3549 Mateusz Rasti Jaworski Dark Elves Włoszczowa
3550 Wojciech Karl Franz Armata Empire Kielce
3551 Emilian Korzeniowski Dark Elves Kieł Skarżysko-Kamienna
3552 Kamil Warzywko Dulęba Warriors of Chaos Kielce
3553 Adam Farmer Chodaczek Varangian Guard Prudnik
3554 Mateusz Podwys Podwysocki The Gamblers Prudnik
3555 Jan Gryf Pander Varangian Guard Zawada
3556 Mateusz Vampir Niemczyk Vampire Counts Ósma Bila Bielsko-biała
3557 Marcin Swęd Gdańsk
3559 Michał Katerek Kotrysiak Orcs & Goblins Salamandra Włocławek
3561 Piotr Afro Tomb Kings Szczecin
3562 Maciej -maciek- Rosoł Warriors of Chaos Kult Warszawa
3565 Sebastian Pirrus Szymczuk Dwarfs Warszawa
3566 Bartłomiej Eltharion Dudek High Elves Szybki Szpil Tychy
3567 Patryk Bastrzyk High Elves Pilchowice
3569 Dominik Panda Koterla High Elves Nemezis Warszawa
3570 Sławomir Magoska Wood Elves Kraków
3571 Bartek Klencz Vampire Counts ZKF Zabrze
3572 Tomasz Shaga Sikora Dwarfs Gdynia
3573 Paweł Doman Domański Bretonnia Katowice
3574 Michał Karkes Szymański Dark Elves Świętochłowice
3576 Shadow Skaven Lublin
3577 Jakub Kubek Józwowicz Dwarfs Front Wschodni Białystok
3578 Kazimierz Kask Bik Dark Elves OKF Oświęcim
3579 Robert Jurgi Jurasz Wood Elves Sucha Beskidzka
3580 Robert Bugman Mekla Dwarfs OKF Oświęcim
3581 Marcin Radza Radzewicz Orcs & Goblins Warszawa
3583 Michał Gremli Łaziska Górne
3584 Paweł Orion Hunter Lichota Wood Elves OKF Oświęcim
3585 Michał Shade Rudy Dark Elves Warszawa
3586 Klaudiusz Tyirus Ziemek Katowice
3587 Jakub Kaczmarczyk Kędzierzyn-Koźle
3588 Szymon Głąb Wataha Rudy
3589 Michał Futhus Pierzchalski Dark Elves Salamandra Włocławek
3590 Łukasz Sevi Seweryn Ogre Kingdoms Legion Kraków
3591 Przemysław Draugr Wrzesiński Dwarfs Gdańsk
3592 Smoła Katowice
3593 Marek Marulin Kępa Dwarfs Warszawa
3594 Michał Maupa Marcinkowski Dark Elves Piaseczno
3595 Mateusz Goldendemon Brzank Bretonnia Piaseczno
3596 Mikołaj Ruta Orcs & Goblins Poznań
3597 Piotr Widerkiewicz
3598 Piotr Osak Lizardmen Lewa Flanka Mielec
3599 Marek Markus Rucki Ogre Kingdoms Lewa Flanka Mielec
3600 Jakub Qlpin Kulpiński Empire Rzeszów
3602 Łukasz Orłowski Dark Elves Sucha Beskidzka
3603 Rafał Rafio Karczewski Vampire Counts Sucha Beskidzka
3604 Krzysztof Pudełko Bretonnia Bielsko-Biała
3605 Marcin Nowy Nowicki Warriors of Chaos Bielsko-Biała
3606 Mariusz Olszewski Empire Bielsko-Biała
3607 Adam Qc Kuc Skaven Szybki Szpil Tychy
3608 Marek Bayer Barej Empire Warszawa
3610 Aleksander Czarna Słomka Krupa Daemons of Chaos Warszawa
3611 Sergei Conjurer Wishnakov Skaven Wilno
3612 Adrei Warren Isajef Wood Elves Wilno
3613 Aleksei Paker Kriwonogov Warriors of Chaos Wilno
3614 Michał Tomocerus Furgoł Dark Elves Kieł Wrocław
3615 Zbigniew Skorpion Szymusik Orcs & Goblins Końskie
3616 Robert Robo Zaborowski Dwarfs Końskie
3617 Krzysztof Wojtas Empire Kieł Kielce
3618 Mieszko Wawrzyniak Dwarfs Poznań
3619 Piotr White Lion Kowalczyk Kieł Kielce
3620 Anna Walczak Daemons of Chaos Poznań
3621 Filip Juleks Kulupa Empire Battleground Chodzież
3622 Jarosław Prokop Dogs of War Moria Lublin
3623 Rafał Dziadek Dwarfs Świdnik
3624 Piotr Slayer Wood Elves Świdnik
3625 Jacek Piask Dark Elves Piaski
3627 Kamil Hiszpan Gidziński Vampire Counts Warszawa
3629 Mateusz Goglem Chojnowski Skaven Zad Trolla Koszalin
3630 Michał Tower Tyranowski Poznań
3631 Roger Badura Warriors of Chaos Front Wschodni Białystok
3632 Maciej Chopper Biernacki Empire Front Wschodni Białystok
3633 Konrad Gator Malinowski Skaven Front Wschodni Białystok
3634 Jakub Sowa Miscast Tczew
3636 Mikołaj Kamma Tczew
3637 Tomasz Sołyszko Orcs & Goblins Szczecin
3639 Bartek Sołyszko Tomb Kings Szczecin
3640 Dominik Anbu Żmudziński Vampire Counts Oko Terroru Toruń
3641 Mateusz Josiph Pejas High Elves Oko Terroru Toruń
3643 Stanisław LajoN Urbaniak Dark Elves Warszawa
3644 Michał Luters Luterek Dark Elves Piaski
3645 Grzegorz Persona Bretonnia Biała Podlaska
3646 Marcin Vari Pawelec Warriors of Chaos Warszawa
3647 Paweł Bestialski Brokuł Sas High Elves Warszawa
3648 Leszek Daw Kochanowski Vampire Counts Paradox Warszawa
3649 Krzysztof KrzychuŻul Szpila Dark Elves Kraków
3650 Damian Solider Fitrzyk Warriors of Chaos Warszawa
3651 Filip Hoffman Bretonnia Poznań
3652 Marek Hołownia Empire Kraków
3653 Dawid Didek Kwiecień Lizardmen Wałbrzych
3654 Bernard Bern-HARD Mischka Warriors of Chaos Rzeźnik Sopot
3655 Jarosław Piechocki Dwarfs Marki
3656 Sebastian Bastor Srebro Vampire Counts Kieł Kielce
3657 Janusz Misiek Skalski Daemons of Chaos Kieł Piekoszów
3658 Aleksander Bayard Gawroński Empire Warszawa
3659 Bartek Rączka Bretonnia Terror Boyz Pomiechówek
3660 Jacek Grabowski Dwarfs Warszawa
3661 Łukasz Belial Paw Dark Elves Ósma Bila Pszczyna
3662 Jakub Redek Cynk Vampire Counts Ósma Bila Kęty
3663 Rafał Zawada Vampire Counts Bielowicko
3664 Michał Kroq-Gar Cieślik Lizardmen Wrocław
3666 Jurak Warriors of Chaos
3667 Kamil Terror Górecki Orcs & Goblins Imielin
3668 Łukasz Kras Karkosz Dwarfs Varangian Guard Bierawa
3669 Jarosław Janaszek Orcs & Goblins Kielce
3670 Jan Gopal Kowalewicz Bretonnia Pruszków
3672 Łukasz LuciusII Czarnecki Orcs & Goblins Ostrowiec Świętokrzyski
3673 Maksym Chocieszyński Orcs & Goblins Poznań
3674 Mateusz Stanisławek Empire Bujaków
3675 Szymon Tarzan Swoboda Orcs & Goblins Skoczów
3676 Robert Masny Dwarfs Łodygowice
3677 Paweł Ajenkiel Dark Elves Warszawa
3678 Piotr Stone Łańcucki Bretonnia Ciupaga Kraków
3679 Tomasz Afro Biłas Ogre Kingdoms XIII Kohorta Bydgoszcz
3680 Wiesław Benek Cynk Vampire Counts Ósma Bila Kęty
3681 Aleksandra LayRinae Chrobak Warriors of Chaos WKS Great Weapon Wrocław
3682 Rafał Samhain Wysiński Dwarfs WKS Great Weapon Wrocław
3683 Roman Xant Valley Cupek Wood Elves Gnom Bielsko-Biała
3684 Jerzy Oczek Jr. Oczkowicz High Elves SlayerS Rabka-Zdrój
3685 Mateusz Mortyr Kotowicz Warriors of Chaos RKF Nawigator Rzeszów
3686 Bartosz Smerfaster Szanowski Wood Elves Salamandra Włocławek
3687 Michał Misiek Chudzikowski Beasts of Chaos Łódź
3688 Bartek Roman Miscast Olsztyn
3689 Paweł Vendigo Żukowski Dwarfs Miscast Olsztyn
3690 Piotr Virus Tański Orcs & Goblins Miscast Olsztyn
3691 Łukasz Mallaki Lewosiński Skaven WKS Great Weapon Wrocław
3693 Stanisław Lewandowski High Elves Poznań
3694 Piotr Legion S Bretonnia Kraków
3695 Mikołaj Mortimer Karwan-Jastrzębski Lizardmen Warszawa
3696 Adam Piękny Matryba Empire Świdnica
3698 Rafał Gollum Dwarfs Warszawa
3699 Bartosz Rabin Cieśla Dark Elves Wrocław
3700 Karol Cahir Pikus Dwarfs Łódź
3701 Piotr Wotan Dark Elves Jasło
3702 Łukasz Lisu Ślęzak Skaven Bastion Warszawa
3703 Marta Mayer Dettlaff Bretonnia Kraków
3704 Sebastian Machnik Bretonnia Kielce
3705 Andrzej Pieczyński Warriors of Chaos Kielce
3706 Łukasz Sławny Sławiński Dwarfs Kieł Kielce
3707 Tomasz Karlito Warriors of Chaos Warszawa
3708 Przemysław Eku Wysocki Dark Elves Tychy
3709 Rashid Fahie Skaven OKF Oświęcim
3711 Sebastian Okoniewski Empire Poznań
3712 Szymon Dalv Szurgot Warriors of Chaos Wrocław
3713 Dariusz Manco Saladra Dark Elves Siemianowice Śląskie
3715 Bartosz Karwowski Vampire Counts Make Way! Warszawa
3716 Damian Xier Kłak Vampire Counts Legion Kraków
3719 Łukasz FleQ Fleszar Vampire Counts Lewa Flanka Mielec
3721 Arkadiusz Wiśniewski Skaven Warszawa
3722 Jacek Wróblewski Warszawa
3723 Paweł Szczur Król Warriors of Chaos Red Scorpion Pszczyna
3724 Łukasz Nathan81 Pasierbek Skaven Ósma Bila Piasek
3725 Grzegorz Helsing Zydor Vampire Counts Oko Terroru Toruń
3726 Michał Mirage Pepliński Gdynia
3727 Artur Asterix Ryt Orcs & Goblins Mordor Pszczyna
3728 Leszek Aerendil Ryt Empire Mordor Pszczyna
3729 Marcin GDF Sobków Empire Pułtusk
3731 Dawid Kozi Koziorowski Wood Elves Kieł Kielce
3732 Krzysztof Volondil Wijas High Elves Kult Legionowo
3733 Łukasz Jaboll Jabłoński High Elves OKF Oświęcim
3734 Ewa Toshi Tusińska Dark Elves Kieł Skarżysko-Kamienna
3735 Paweł Bilu Bilski Vampire Counts Kieł Suchedniów
3736 Iwo Szczeciński Vampire Counts Kielce
3737 Filip Kępa Tomb Kings Kielce
3738 Michał Czarnecki Wood Elves Ostrowiec Świętokrzyski
3739 Radosław Dark Angel Prach Vampire Counts Wataha Racibórz
3740 Marek Nadel Rewicki Dark Elves Warszawa
3742 Artur Muchozol Lichnerowicz Orcs & Goblins Salamandra Włocławek
3743 Krzysztof Morsereg Muchalski Dwarfs Wrocław
3746 Walzer Dirty Player Friedmann Daemons of Chaos Berlin
3748 Patryk Magnus Rybak Empire Wrocław
3749 Krzysztof Omadan Basak Orcs & Goblins Wrocław
3752 Piotr Mroczny Machalica Warriors of Chaos Red Scorpion Pszczyna
3753 Wiktor Papo_Joe Węgrzyn Bretonnia Red Scorpion Pszczyna
3754 Łukasz Mrowicki Orcs & Goblins Szybki Szpil Warszawa
3755 Michał Lupin Bartoszyński Skaven Bydgoszcz
3756 Bartek Wood Elves Wrocław
3757 Przemysław Lizardmen Wrocław
3758 Przemysław Okropniak Zydroń Vampire Counts Warszawa
3760 Robert Robi Kubica Bretonnia OKF Oświęcim
3761 Łukasz Krilan Jung Empire OKF Oświęcim
3762 Marcin Moria Smolarek Bretonnia OKF Oświęcim
3763 Rafał Rafi Dura Tomb Kings Łódź
3764 Krzysztof Kwaku Kateusz High Elves Zad Trolla Koszalin
3765 Artur Drukarczyk Dwarfs Zad Trolla Koszalin
3766 Bartosz Grimgor Bogucki Dwarfs Zad Trolla Koszalin
3767 Iwo Ivo Misztal Warriors of Chaos Zad Trolla Koszalin
3768 Adam Królik Dark Elves Jeźdźcy Hardkoru Warszawa
3769 Piotr Nebiros Szymański Lizardmen The Gamblers Wrocław
3770 Szymon Admiral Awesome Czernek Dark Elves Skierniewice
3771 Szymon Krasny Wood Elves Varangian Guard Kędzierzyn-Koźle
3772 Wojciech Żuru Żurek Orcs & Goblins Varangian Guard Kędzierzyn-Koźle
3773 Paweł Ninalove Wolanin Daemons of Chaos Lewa Flanka Mielec
3774 Kuba Kubencjusz Wesołowski Ogre Kingdoms Kieł Kielce
3776 Patryk Misiu Misiak Dark Elves ZKF Zabrze
3777 Paweł Burek Burkowski Lizardmen PKGB Sztab Poznań
3779 Marta Durczak Wood Elves Poznań
3780 Grzegorz Miśkiewicz Dwarfs Poznań
3781 Piotr PiotrB Bystroń High Elves Kraków
3782 Andrzej Kumoter Ciołak Orcs & Goblins Kielce
3783 Radomir Lala Kowalczyk Empire Kraków
3784 Timofiej Tim Orekhov High Elves Moskwa
3785 Nikolai Zubkov Dark Elves Moskwa
3786 Siergiej Leszczenko Skaven Kijów
3787 Pavlov Skaven Kijów
3788 Paweł Mortipher Deńca High Elves Będzin
3789 Mikołaj M Warriors of Chaos
3790 Maja Huczyńska High Elves Szybki Szpil Katowice
3791 Radosław M Empire
3792 Harry Warriors of Chaos
3793 Patryk W Lizardmen
3794 Szymon G Bretonnia
3795 Bartek P High Elves
3796 Paweł Rogal Rogalski Warriors of Chaos Bieruń
3797 Grzegorz Wolfgar Korzec Bretonnia Będzin
3798 Maciej Kmiecik Klub Woja Wciska Ostrów Wlkp.
3799 Paweł Sajewicz High Elves
3800 Ievgen Zapolskyi Orcs & Goblins Kijów
3801 Roman WFilin Harchevnikov Dwarfs Ryga
3802 Andrey Baranovskyi Empire Kijów
3803 Ivan Kashyrskyy High Elves Kijów
3804 Iykhno Pavlo Bretonnia Kijów
3805 Robert Rebelus Pleskot Empire Moria Lublin
3807 Tomasz Puma1944 Habel Dwarfs Tarnowski Klub Fantastyki Tarnów
3808 Krzysztof Gerald Tarrant Leszczyński Warriors of Chaos Liga Oporowska Wrocław
3809 Wiktor Marcinkowski Tomb Kings Warszawa
3810 Paweł Vallarr Perdeus Wood Elves Deadly Sausages Skierniewice
3811 Filip Karaśkiewicz Lizardmen Wilczek Poznań
3812 Konrad Kossebudzki Dwarfs Wrocław
3814 Jan Kłamca Zalewski Wood Elves Oko Terroru Toruń
3815 Piotr High Elves Poznań
3817 Kamil Kozak Lizardmen Poznań
3818 Marcel Broniszewski Dwarfs Poznań
3819 Mikołaj Soulferin Szkaradkiewicz High Elves Warszawa
3820 Aleksander Michalik Dwarfs Warszawa
3821 Jakub Kubon Krawczyk Dwarfs Włoszczowa
3822 Kowalij Empire Radom
3823 Piotr Madison Wasilewski Tomb Kings Warszawa
3824 Lech Beodren Dobrzyński Beasts of Chaos Front Wschodni Białystok
3825 Adrian Adriano Gamoń Wood Elves Red Scorpion Pszczyna
3826 Szymon Szymas Cichocki High Elves Police
3827 Paweł Bott Karkoszka OKF Oświęcim
3828 Piotr mnp21 Klimas Ogre Kingdoms Red Scorpion Pszczyna
3829 Krzysztof Chester Ocalewski Orcs & Goblins Animosity Szczecin Szczecin
3830 Artur Wilczy Prokosz Lizardmen The Gamblers Wrocław
3831 Albert Buniek Bagieński Dwarfs Piaseczno
3833 Małgorzata John Empire Łaziska Górne
3834 Maciej Marczak Orcs & Goblins Kraków
3835 Konrad Ironhead Kuźmiński Vampire Counts Make Way! Błonie
3836 Bartosz Bartello Gotowczyc Skaven Fenix Włocławek
3837 Damian McDamiozo Jóźwiak Empire Fenix Włocławek
3840 Michał Gerwaz Stachowski Orcs & Goblins Wrocław
3841 Michał Shamon Cudzich Vampire Counts Liga Oporowska Wrocław
3842 Michał K Bretonnia Legnica
3843 Aleksandra Uzarek Vampire Counts Malbork
3844 Nero Leszczyński Dogs of War Liga Oporowska Wrocław
3845 Artur Chorążewski Daemons of Chaos Liga Oporowska Strzelin
3846 Piotr Gigunio Szymanowski Tomb Kings Liga Oporowska Wrocław
3847 Piotr Bucu Kosz Orcs & Goblins Wrocław
3848 Dariusz Daro Argens Bretonnia Liga Oporowska Sobótka
3849 Jan Młody Kowalski Kislev Wrocław
3850 Marek Kowal Kowalski Kislev Wrocław
3852 Michaela Merry Wu Dark Elves Liga oporowska Wrocław
3853 Konrad Wołyński Wood Elves Zad Trolla Koszalin
3854 Marcin Krzemi Krzemień Underdogs Tychy
3856 Patryk Woolfik Wilczek Lizardmen OKF Bieruń
3857 Jacek Lizard Lizardmen Wrocław
3858 Nikodem Nikul Kanicki Dark Elves Wrocław
3860 Maria Maryś Kornatowska Warriors of Chaos Front Wschodni Białystok
3861 Szymon Matlewski Poznań
3862 Adrian Czaban Poznań
3863 Grzegorz Gaweł Poznań
3864 Radosław Luc Woźniak Strefa Zero Poznań
3865 Adam Łukasik Poznań
3866 Rudy Poznań
3867 Kamil Tyrion1111 B High Elves Wrocław
3869 Lucylla Szymała Bielsko-Biała
3870 Daniel Król High Elves Klub Woja Wciska Ostrów Wlkp.
3871 Paweł Król Warriors of Chaos Klub Woja Wciska Ostrów Wlkp.
3872 Marek Nguyen The Orcs & Goblins Klub Woja Wciska Ostrów Wlkp.
3873 Tomasz Hebel Wood Elves Warszawa
3874 Daniel Rejowski High Elves Warszawa
3875 Marcin Bielicki Ogre Kingdoms Poznań
3876 Andrzej Kacper Bełz Warriors of Chaos Warszawa
3877 Piotr PrimaX Giemza Skaven Ciupaga Szczawnica
3878 Przemysław Akher Koczy Tomb Kings Red Scorpion Pszczyna
3879 Dariusz DARKwolfDOG Gałek Skaven Legion Kraków
3880 Jakub Jackob Kossek Dark Elves Wrocław
3881 Mateusz Kossobudzki Warriors of Chaos Wrocław
3882 Bartek Bart Marcjasz Army of Sylvania Bard Wrocław
3883 Patryk Lizak Adamski Lizardmen Wrocław
3884 Łukasz Kraggo Kraków
3885 Michał Momot Warriors of Chaos Kraków
3886 Rafał Cichy Piotrowski Dark Elves MKGB Północne Rubieże Giżycko
3887 Kajetan Błaszczyk Empire Miscast Olsztyn
3888 Wojciech Skyraider Szemik High Elves Kęty
3889 Aleksander Oliks Błaszak Dwarfs Fenix Włocławek
3890 Marcin knifem4n- Wasek Dwarfs Nemezis Warszawa
3891 Jakub Qman Bylicki Warriors of Chaos Strefa Zero Poznań
3894 Mikołaj Cholaszczyński Skaven Poznań
3895 Dominik Xanti Woźniak Dwarfs Strefa Zero Poznań
3897 Bartek Łukasik Poznań
3899 Mikołaj Shadar Borkowski Daemons of Chaos Wrocław
3900 Sebastian Raźny Dark Elves Poznań
3902 Jerzy Jureczek Gottfried Warriors of Chaos Liga Oporowska Wrocław
3903 Łukasz Niemczyk Bretonnia ZKF Zabrze
3904 Paweł Siena Sienkiewicz Empire MKGB Północne Rubieże Pisz
3905 Rafał Żuk Toczek Warszawa
3906 Łukasz Drazhar Cyrański Dark Elves Łódź
3907 Adam Euru Gajak Orcs & Goblins Ośmiornica Łódź
3908 Bartek Bartool Rozmarynowski Orcs & Goblins Łódź
3909 Albert Begieński Beasts of Chaos
3910 Emilia Emi Mroczek Dwarfs Łódź
3911 Przemysław Magus Mroczek Bretonnia Łódź
3912 Joanna Idaia Śliwińska High Elves Ząbki
3913 Bartek Stankiewicz Empire Strzelin
3914 Sebastian Lion1543 Bromirski Dark Elves Wrocław
3915 Igor Marine Karolak High Elves Zad Trolla Koszalin
3916 Szymon Harry Maj Daemons of Chaos Kraków
3917 Piotr Syraf Syrkiewicz Vampire Counts Legion Kraków
3918 Paweł Caledor Dzierwa High Elves Legion Kraków
3920 Krzysztof Kolacz Ogre Kingdoms Kraków
3922 Rafał Rychu Rełkowski Wood Elves Częstochowa
3923 Michał Mishu Muszyński Lizardmen Fenix Włocławek
3924 Jarosław Bartoszek Lizardmen Earthshaker Legionowo
3925 Marcin Chelcho Chełchowski Lizardmen Earthshaker Warszawa
3926 Paweł Duży Szkapek Karpiński Orcs & Goblins Bydgoszcz
3927 Bartosz Kuyash Żmidziński Dark Elves The Gamblers Wrocław
3929 Paweł Markowski Dark Elves Warszawa
3931 Radosław Pan Zagłady Nowak Dark Elves Fenix Włocławek
3932 Wojciech Wokrze Okrzeja Beasts of Chaos Paradox Warszawa
3933 Jędrzej Malcherek Dwarfs Wataha Racibórz
3934 Patryk Knura High Elves Wataha Racibórz
3935 Adrian Nudel Holeczek Empire Ruda Śląska
3936 Adam Bulwok Durma High Elves Fenix Włocławek
3937 Michał Glegut Wiśniewski Dark Elves Czarne Wrony Warszawa
3938 Xyxel Warriors of Chaos Wrocław
3939 Zielarz Warriors of Chaos Wrocław
3942 Daniel Caman Ankiewicz Miscast Olsztyn
3943 Piotr Izu Jeż Tomb Kings Lewa Flanka Mielec
3944 Szeszej Skaven Świdnik
3945 Bartosz Hiro Bezpałko Dark Elves War Academy Opole
3946 Robert Maciejewski Daemons of Chaos Poznań
3947 Marek Adamski Dwarfs Front Wschodni Białystok
3948 Jacek Robaczywy Robakowski Ogre Kingdoms Front Wschodni Białystok
3950 Kamil Rauliq Wosiński Orcs & Goblins Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.
3951 Filip Fumijako Niemczyk Warriors of Chaos Salamandra Włocławek
3952 Piotr Rimbo Michalak Lizardmen Warszawa
3953 Maksymiusz Śmierć Blechert Vampire Counts Poznań
3954 Michał Kroon Maciejski Dwarfs Warszawa
3955 Jarosław Toll Kowalski Vampire Counts Warszawa
3956 Michał Świder Świderski Bretonnia Warszawa
3957 Piotr Felu Felczak Dwarfs Warszawa
3958 Marek Mareczq Kassenberg Bretonnia Warszawa
3959 Bartosz Szopen Zdunek Klub Woja Wciska Ostrów Wlkp.
3960 Łukasz Sartin Sikorski Ogre Kingdoms Warszawa
3961 Michał Oro Orowiecki High Elves Warszawa
3962 Mateusz Malkaw Giżycki Dark Elves Poznań
3963 Piotr Peterson Midzio Vampire Counts Warszawa
3964 Marcin Brygu Muszkiet Orcs & Goblins Kraków
3965 Artur Wysocki Ogre Kingdoms Tychy
3966 Karol Bajc Bajno Dwarfs MKGB Północne Rubieże Pisz
3967 Mateusz Mati Szajnowski Lizardmen Wataha Racibórz
3968 Robert Piechaczek Warriors of Chaos Wataha Racibórz
3969 Grzegorz Swoboda Orcs & Goblins Wataha Racibórz
3970 Filip Kalus Warriors of Chaos Wataha Racibórz
3971 Karol Onyszkiewicz Warriors of Chaos Wataha Racibórz
3973 Szymon Marlocki Tomb Kings Poznań
3974 Damian Nowotny Vampire Counts Starogard Gdański
3975 Mateusz Bober Bury Dwarfs The Gamblers Prudnik
3976 Adam Wapniak Widłak Daemons of Chaos Kędzierzyn-Koźle
3977 Jakub Forest Spirit Włodarczyk Wood Elves War Academy Opole
3978 Templar Bretonnia Prudnik
3979 Łukasz Uadzia Morawiec Dark Elves Wrocław
3980 Rafał Rebysław Wrzeszczyński Bretonnia Wrocław
3981 Kamil Gromiec Tomb Kings ZKF Zabrze
3982 Katarzyna Rurarz Wood Elves Kielce
3983 Tomasz Taras Ogre Kingdoms Kraków
3985 Michał Krzysztoń Orcs & Goblins Sosnowiec
3986 Łukasz Nogul Noga Empire Sosnowiec
3987 Mateusz Nax Talik High Elves Katowice
3988 Izabella Lady Izabella Remisz Dark Elves
3989 Aleksander Vexedalexus Kalisz Dark Elves MDK Gliwice Gliwice
3990 Łukasz Kubuj Wood Elves Warszawa
3991 Bartek Kubuj Dark Elves Warszawa
3992 Bartosz Pergół Empire Warszawa
3993 Rafał Buczer Kamiński Warriors of Chaos Wargamer Warszawa
3994 Piotr Teseran Kieliszek Dwarfs Warszawa
3995 Marcin Sopczyk Skaven Gdańsk
3996 Jakub Lenarczyk Bretonnia Strefa Zero Poznań
3997 Wiktor Woźnicki Dark Elves Poznań
3998 Bogusz Duchowski Dwarfs Poznań
3999 Łukasz Zięba Poznań
4000 Piotr Gromek Mariański Bretonnia Miscast Olsztyn
4001 Thomas Zook Huglo Łódź
4002 Marcin Sobczyk Skaven Gdańsk
4003 Wojciech Przemoc Pieper Dark Elves Warszawa
4004 Kuba Kłusiński Dwarfs Gdańsk
4006 Aleksander Rudek Daemons of Chaos
4007 Denis Górka Dwarfs
4008 Adam Czcibor Jaskulski Ogre Kingdoms War Academy Opole
4009 Piotr Azurix Milski High Elves Ośmiornica Łódź
4010 Paweł Dużypaweł Markowski Dark Elves Red Scorpion Mikołów
4011 Rafał Milord Skorupa Lizardmen ZKF Zabrze
4012 Karol Kowalski Orcs & Goblins ZKF Zabrze
4013 Łukasz Moździerz Wrocław
4014 Michał Panterq Ćwik Dwarfs Legion Kraków
4015 Michał Cluzoe Boltz Orcs & Goblins Ośmiornica Łódź
4016 Marcin Cinek Dróżdż Dark Elves Łódź
4017 Witold Brat Vincenty Krygier Dwarfs Konstantynów Łódzki
4018 Przemysław Brat Kruger Krygier High Elves Konstantynów Łódzki
4019 Szymon S Ogre Kingdoms Poznań
4021 Maciej Pershing Hómin High Elves Wataha Racibórz
4023 Tomasz Zawisza Łęcki Bretonnia Twierdza Toruń Toruń
4024 Dariusz Inddemon Czartoryski MKGB Północne Rubieże Pisz
4025 Paweł Chemol Drobot MKGB Północne Rubieże Giżycko
4026 Oskar Bela Belka MKGB Północne Rubieże Giżycko
4027 Konrad Kondzio Szreder MKGB Północne Rubieże Giżycko
4028 Piotr Diuk High Elves Strefa Zero Poznań
4029 Tymoteusz Lucyfer Surynt High Elves War Academy Opole
4030 Piotr Bieniek Bieńkowski Dwarfs Fenix Włocławek
4031 Filip Hrabia Wisenlandu Dark Elves Poznań
4032 Jonasz Zańko Vampire Counts Animosity Szczecin Szczecin
4033 Bartosz Nizioł Dark Elves Animosity Szczecin Szczecin
4034 Jakub Porczak Dwarfs Szczecin
4035 Paweł Dąbrowski Tomb Kings Animosity Szczecin Szczecin
4036 Jarema Słowiak Empire Varangian Guard Kędzierzyn-Koźle
4037 Marek Asmo Pawłowicz Tomb Kings War Academy Opole
4038 Tomasz Tomnar Hain Warriors of Chaos War Academy Opole
4039 Szymon Apok Szarek Lizardmen Varangian Guard Kędzierzyn-Koźle
4040 Marcin Cobra Bohm Ogre Kingdoms War Academy Kędzierzyn-Koźle
4041 Jakub Kopernik Cymbalista Tomb Kings
4042 Marcin Mor Kubal Dwarfs War Academy
4043 Kamil Bębenek Wood Elves War Academy
4044 Cyprian buch111 Gawron Empire War Academy Opole
4045 Krzysztof Fanatic Woźniak Orcs & Goblins The Gamblers Opole
4046 Damian Amdor Dąbrowski Skaven Warszawa
4047 Damian Bizim Filipowicz Empire Radzymin
4048 Bruno Sawicz Warriors of Chaos Poznań
4049 Damian Piątkowski Ogre Kingdoms Poznań
4050 Krzysztof Klemeński High Elves Poznań
4051 Adam Drozdowski Vampire Counts Twierdza Toruń Toruń
4052 Maciej Majewski Wood Elves Twierdza Toruń Toruń
4053 Aleksander Marinechaosu Sternik Orcs & Goblins Warszawa
4054 Rafał Snajper Dobrowolski Ogre Kingdoms Świdnik
4055 Rafał Rafixator Boruń Empire Drobne Wałeczki Warszawa
4056 Mateusz Xlakos Sokalski Orcs & Goblins Świdnik
4057 Artur AAnioLL Sosnowski Lizardmen Ksawerów
4059 Artur El Dupa Wysocki Dark Elves Warszawa
4060 Mateusz Biesiada Łódź
4061 Dominik Myzu Kornaś Daemons of Chaos Strefa Zero Poznań
4062 Maciej Matzieq Kozłowski High Elves Warszawa
4063 Mikołaj g0trrI Szczotka Dwarfs Bielsko-Biała
4064 Remigiusz Przewoźny Empire Łódź
4065 Mikołaj Adamiec Orcs & Goblins Warszawa
4068 Tomasz Sasquatch Suś High Elves Klub Woja Wciska Skalmierzyce
4069 Maksym Puchalski Dwarfs Klub Woja Wciska Ostrów Wlkp.
4070 Błażej Chrobry Bretonnia Poznań
4071 Arkadiusz Samoe Tyrański Lizardmen Kraków
4073 Dariusz Zenek Strzelczyk Dwarfs Gdańsk
4074 Dominik Satan Ambroziak Dark Elves Gdańsk
4075 Górken Warriors of Chaos Kraków
4076 Filip Pedrodilgur Alabrudziński Warriors of Chaos Fenix Włocławek
4077 Krzysztof Krzychoss Sobota High Elves XIII Kohorta Bydgoszcz
4078 Tomasz Bru Szczepanik Dwarfs RyK Częstochowa
4079 Michał Gurski Góra Warriors of Chaos RyK Częstochowa
4080 Sławomir Siwy Urbański Orcs & Goblins RyK Częstochowa
4081 Kamil Marduk Warriors of Chaos Poraj
4082 Jarosław Szczur Popielak Lizardmen Poraj
4083 Łukasz Sasomir Sasuła Empire RyK Częstochowa
4084 Krzysztof ŻuŻosłav Majtyka Warriors of Chaos Ryk Częstochowa
4085 Tomasz wA-wa Witek Ogre Kingdoms Lewa Flanka Mielec
4086 Robert Medzik Wójcik Empire Lewa Flanka Mielec
4087 Krzysztof Kkriss Kudłacz Warriors of Chaos Lewa Flanka Mielec
4088 Karolina Akasha Majchrzak Wood Elves Salamandra Włocławek
4089 Tomasz Lewczuk High Elves Zad Trolla Koszalin
4090 Justyna Bandziorka Migoń Wood Elves Częstochowa
4092 Karol Samorański Wood Elves Łęczna
4093 Patryk Małyska Daemons of Chaos Łęczna
4094 Artur Siwko High Elves Łęczna
4095 Wiktor Koźlicki Dark Elves Poznań
4096 Damian Teclis Rozlach High Elves Kielce
4097 Krzysztof Kisiel Kowalczewski High Elves Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.
4098 Rafał Rav Płoszka Skaven Gorzów Wlkp.
4099 Michał Muszyński Warriors of Chaos Gorzów Wlkp.
4100 Mateusz Dyrak Tomb Kings Gorzów Wlkp.
4101 Mikołaj Gari Iliaszewicz Orcs & Goblins Gorzów Wlkp.
4102 Jakub Deus Owsiański Skaven Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.
4103 Sebastian Sebobax Portka Dwarfs War Academy Krapkowice
4104 Adam Megido Kosowski Dwarfs Fenix Włocławek
4106 Mateusz Skarabek Włudarczyk High Elves Ośmiornica Łódź
4107 Wojciech Siscov Stawiarski Skaven Śmierdzi Szczurem Nowy Sącz
4108 Przemysław Major Majewski Skaven Śmierdzi Szczurem Nowy Sącz
4109 Piotr Pałka High Elves Śmierdzi Szczurem Nowy Sącz
4110 Krzysztof Polo Polus Warriors of Chaos Poznań
4111 Paweł Puszek Puchała Kędzierzyn-Koźle
4112 Bartosz Matychowiak Orcs & Goblins Kraków
4113 Jakub Kordelas Janaszek Empire Kieł Kielce
4115 Artur Maku Makowski Orcs & Goblins KGB Tarnów
4117 Krystian Kudłaty Gwiazda Vampire Counts Kraków
4118 Kuba Łatka Empire Śmierdzi Szczurem Nowy Sącz
4119 Maciej Majewski Tomb Kings Śmierdzi Szczurem Nowy Sącz
4120 Kuba Mazur Bretonnia Śmierdzi Szczurem Nowy Sącz
4121 Maciej Syslak Sysło Ogre Kingdoms Kraków
4122 Karol Karolek Rohde Orcs & Goblins MKGB Północne Rubieże Giżycko
4123 Grzegorz Troll Kozłowski Orcs & Goblins Warszawa
4124 Michał Nayan Kukla Daemons of Chaos Red Scorpion Pszczyna
4126 Krzysztof Kołacz Kraków
4132 Andrzej Majtyka Warriors of Chaos RyK Częstochowa
4133 Wiktor el Victor Wójcik Lewa Flanka Mielec
4134 Jan Erlik Gąsior Armageddon Kraków
4135 Radosław Erratu Musiałowski Wood Elves Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.
4136 Piotr Blink Włodarczyk Animosity Szczecin Szczecin
4137 Adelus Empire Kraków
4139 Tomasz Morog Pietrzak Wood Elves Warszawa
4144 Artur Turek Siwko High Elves Moria Lublin
4145 Łukasz Ctan Grzyb Dwarfs Kraków
4146 Sebastian Neko Nowak Warriors of Chaos KGB Marauder Łódź
4147 Przemysław Kopocz Kopaczewski Skaven Fenix Włocławek
4148 Szymon Skrzypek Ogre Kingdoms Poznań
4149 Wojciech Boja Soporowski Wood Elves Strefa Zero Poznań
4150 Szymon Simba Marchocki Vampire Counts Poznań
4151 Łukasz Wilecki Dwarfs Poznań
4152 Waldemar Zgrzyt Świątek Skaven Poznań
4153 Mariusz Zanael Rossa Vampire Counts Piastów
4154 Marek Marko Mansz Vampire Counts Racibórz
4155 Maciej Humano Humin High Elves Racibórz
4156 Jakub Coen Siedlecki Orcs & Goblins Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.
4157 Krzysztof Aharai Szmytkiewicz Daemons of Chaos Przystań Gier Gorzów Wlkp.
4158 Mikołaj Cylindryk Nowak Warriors of Chaos Warszawa
4159 Arkadiusz AlexTrusk Sternik Ogre Kingdoms Warszawa
4160 Ninos Abdalla Poznań
4161 Adrian Stanek Stankiewicz Ogre Kingdoms MKGB Północne Rubieże Giżycko
4162 Paweł Zacharzewski High Elves Animosity Szczecin Szczecin
4163 Sunil Sharma Skaven Gdańsk
4164 Jakub Olo Oleksy Lizardmen OKF Oświęcim
4165 Ewa Kapadocja Lasota Wood Elves RyK Częstochowa
4166 Jacek Dragomar Lasota Dwarfs RyK Częstochowa
4167 Marcin Cobalt Borkowski High Elves RyK Częstochowa
4168 Jurand Jaaf Szwaja Skaven RyK Częstochowa
4169 Michał Alfini Kupczak Vampire Counts RyK Częstochowa
4170 Michał Tofic Nawrot Empire Animosity Szczecin Szczecin
4171 Paweł Blady Blados Ogre Kingdoms Warszawa
4172 Cezary Zordon Świercz High Elves Warszawa
4173 Michał Negro Wypych Dark Elves RyK Częstochowa
4174 Maciej Wicher Wichrowski High Elves Ośmiornica Łódź
4175 Adrian ślivek Smagur Orcs & Goblins Ośmiornica Łódź
4177 Bartek Lizak Bojanowski Lizardmen KGB Marauder Łódź
4179 Tomasz Wierzba Wierzbowski Warriors of Chaos Twierdza Toruń Toruń
4180 Kacper Barnaky Myszkorowski KGB Marauder Łódź
4181 Mateusz Mati Biernacki High Elves Wrocław
4182 Mirosław Moraw Teodorowicz Ogre Kingdoms Miscast Olsztyn
4183 Piotr Janus Borowski Skaven Nemezis Warszawa
4184 Tomasz Dziubaty Ostrów Wlkp.
4185 Dariusz Rybus Ostrów Wlkp.
4187 Marcin Woden Magoska Empire Kraków
4188 Christian Crazy Chris Skuza Beasts of Chaos Jena
4189 Mariusz Elt Zawisza High Elves Kraków
4190 Marcin Morholt Kępa Tomb Kings Bochnia
4191 Cezary Ted Koszewski Orcs & Goblins MKGB Północne Rubieże Pisz
4192 Paweł Rambler Dwarfs Warszawa
4194 Wolf Lewa Flanka Mielec
4195 Piotr Yonash Puchała High Elves Żyrardów
4197 Damian Damas Czapski Dark Elves Twierdza Toruń Toruń
4199 Wazzi High Elves Opole
4200 Rafał Rav Kozielski Skaven Wrocław
4201 Jarem Empire Kędzierzyn-Koźle
4203 Rafał Lyssander Włodarczyk Łódź
4204 Tomasz SlaaN Sobieszek Daemons of Chaos Łódź
4205 Maciej Warboss Banasiak Warriors of Chaos Łódź
4206 Krzysztof Mielczarek Tomb Kings Łódź
4207 Mikołaj Żwir Zwirbulis Vampire Counts Tczew
4208 Ryszard Lajkonik Raczyński Skaven Drobne Wałeczki Warszawa
4209 Kajetan Bartosik Empire Szczecin
4210 Paweł Kap Ziółkowski Vampire Counts Animosity Szczecin Szczecin
4211 Mateusz Jawor Jaworski Ogre Kingdoms Animosity Szczecin Stargard Szczeciński
4212 Mikołaj Kida High Elves Warszawa
4214 Oskar Kida Vampire Counts Warszawa
4215 Cezary Błoński Dwarfs Gorzów Wlkp.
4216 Damian Milczek Bronowicki Bretonnia Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.
4217 Bernard Benek Mucharzewski Tomb Kings Gorzów Wlkp.
4218 Michał Araxax Owczarek Skaven Gorzów Wlkp.
4219 Kacper Klapi Kuczyński Skaven Fenix Włocławek
4220 Sebastian Blackout_sys Pietrzak Vampire Counts Wrocław
4221 Krystian Pisiak Kryc Tomb Kings MKGB Północne rubieże Pisz
4222 Adam Goryl Kujawa Skaven Łódź
4223 Edwin Dreef Trawiński Dark Elves Czarne Wrony Warszawa
4224 Kamil Krzyczakowski Bretonnia Wrocław
4225 Oskar Choina Chojnacki Lizardmen Fenix Włocławek
4227 Marek Maras Konieczny Warriors of Chaos Rumia
4228 Konrad Ożgo Ogre Kingdoms Koszalin
4229 Bogumił Bobson Kułakowski Warriors of Chaos Drobne Wałeczki Warszawa
4230 Maciej Floret Zemła Empire Warszawa
4231 Jakub Tral Możdżonek Lizardmen Piaseczno
4232 Michał Matysz Matyszewski Ogre Kingdoms Piaseczno
4234 Radosław Radzia Zwolski High Elves Sex, Dices & Rolls Warszawa
4235 Bartłomiej Cieplik Lizardmen Klub Woja Wciska Ostrów Wlkp.
4237 Krzysztof Malfoj Chmielewski Empire Warszawa
4238 Kacper Blaze Makowski Dark Elves Łódź
4239 Piotr Zajman Zajma Bretonnia Cursed Company Warszawa
4240 Bartek Gul Vampire Counts Racibórz
4241 Bartek Pała Pal Vampire Counts Racibórz
4242 Tomasz Morbrus Skórzański Empire Golasowice
4243 Krzysztof Bafson Mimiec Warriors of Chaos Legion Kraków
4244 Komandos Warriors of Chaos Śmierdzi Szczurem Nowy Sącz
4245 Jakub Tyczka Teliga Orcs & Goblins Kraków
4247 Michał Mifarx Kaczmarczyk High Elves Wieliczka
4248 Zbigniew Opos Michta Skaven KGB Tarnów
4249 Mikołaj Geralt Bieńkowski Bretonnia Warszawa
4251 Monika Łódź
4252 Krystian Łódź
4253 Jan Hrotgar Dwarfs Łódź
4254 Matti Tomb Kings Fenix Włocławek
4255 Drops Vampire Counts Szczecin
4256 Spawacz Dwarfs Szczecin
4258 Jakub Klon Seredyński Lizardmen Warszawa
4259 Adrian Niltag Pietras Vampire Counts Warszawa
4261 Kondek Dark Elves Lublin
4262 Michał Mirafex Kaczmarczyk High Elves Warszawa
4263 Viking Dark Elves Tarnów
4264 Adam Shoogy Szugajew Vampire Counts Kult Warszawa
4265 Dawid Opat Opatczyk Warriors of Chaos Sex, Dices & Rolls Warszawa
4267 Radosław Radomir Pryjomski Ogre Kingdoms Warszawa
4268 Oskar Mahler Makowski Dwarfs Fenix Włocławek
4269 Kacper Terorystaxxl Liziński Empire Fenix Włocławek
4270 Kacper KacperB Bujny Dark Elves Kieł Kielce
4271 Krzysztof Grabowski High Elves Mikołów
4272 Adam Tukany na Bananowcu Wanat Daemons of Chaos Poznań
4273 Nehekharan Tomb Kings Wrocław
4274 Paweł Pawko Włudarczyk Dark Elves Łódź
4275 Konrad Gieszczyński Vampire Counts Klub Woja Wciska Ostrów Wlkp.
4276 Michał Banan Banasiak Bretonnia Klub Woja Wciska Ostrów Wlkp.
4277 Mikołaj Kiler Kohler Skaven Kult Warszawa
4278 Dawid Czerenda Dwarfs Snot Gdańsk
4279 Przemysław Nemski Empire Wrocław
4280 Karol Rebe Bretonnia Wrocław
4281 Marek Szkowron High Elves Czechowice-Dziedzice
4282 Szymon Potocki Dwarfs Bielsko-Biała
4283 Norbert Arik Bukowski Dark Elves Tarnów
4284 Jonasz Walker Wojciechowski Vampire Counts Warszawa
4285 Jan Szornak Empire Warszawa
4287 Karol Kępczyński High Elves Warszawa
4288 Tomasz Tombo Czerwonajcio Empire Wrocław
4289 Maciej Kojot Łukawski Empire The Gamblers Wrocław
4290 Nemski Empire Wrocław
4291 Filip Elvis Głowacki Vampire Counts Czarne Wrony Warszawa
4292 Wojciech Hoops Rokuszewski Bretonnia Ośmiornica Łódź
4293 Łukasz Hardkorek Korczyk Wood Elves Bytom
4294 Emil Arthas Bykowski Vampire Counts Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.
4295 Jędrzej Jedras Serocki Ogre Kingdoms Twierdza Toruń Toruń
4297 Patrycja Ginter High Elves Wrocław
4300 Michał Chudeusz Bury Ogre Kingdoms Progresor Radom
4301 Krzysztof Zdzichu Nowak Empire Twierdza Toruń Toruń
4302 Jakub Żaku Żak Tomb Kings Twierdza Toruń Toruń
4304 Wookie Dark Elves Łódź
4305 Mateusz Gabriel Kozieł Empire KGB Marauder Łódź
4306 Rafał Kegriz Rudko Orcs & Goblins Warszawa
4307 Kacper Czitos Król - Łęgowski Lublin
4308 Marek Markiz Kukiełka Lublin
4309 Nilfoj
4310 Beata Beti Wieczorek Dwarfs MSWiA Stare Babice
4313 Adrian Bogacz Bogacki Ogre Kingdoms Animosity Szczecin Szczecin
4314 Mateusz Wyrwa Warriors of Chaos Animosity Szczecin Szczecin
4315 Patryk Odoamar Potorski Ogre Kingdoms Animosity Szczecin Szczecin
4316 Piotr Alert Warriors of Chaos Animosity Szczecin Szczecin
4317 Piotr Stępniak Dark Elves Animosity Szczecin Szczecin
4318 Tomasz Dąbek Tomb Kings Animosity Szczecin Szczecin
4319 Rafał Czyżycki High Elves Animosity Szczecin Szczecin
4320 Dariusz Gaczyński Lizardmen Animosity Szczecin Szczecin
4321 Bartek Antosiewicz Wood Elves Animosity Szczecin Szczecin
4322 Konrad Empire Opole
4323 Miłosz Sałagan Empire Warszawa
4324 Łukasz Stanisz Staniszewski Lizardmen Warszawa
4325 Jakub Losu Kasprzak Dwarfs Piaseczno
4326 Tomasz Tomas89 Rudko High Elves Warszawa
4327 Przemysław Wysoki Wysocki Ogre Kingdoms Warszawa
4328 Rzeźnik Orcs & Goblins Progresor Radom
4329 Sasza Warriors of Chaos Progresor Radom
4330 Arshenik Ogre Kingdoms Lewa Flanka Mielec
4332 Mateusz Matthew Zyśk Dark Elves Kielce
4333 Filip Haczek Dwarfs Kęty
4334 Daniel Itrogash Rej Daemons of Chaos Pszczyna
4335 Marek Marks Marek Vampire Counts Guerilla Radlin
4336 Daniel Gibon Bugiel Skaven Guerilla Radlin
4337 Sylwester Sly Bugiel Ogre Kingdoms Guerilla Radlin
4339 Filip Żubro Bretonnia Animosity Szczecin Szczecin
4340 Bartosz Gonciarz Skaven Animosity Szczecin Szczecin
4341 Szymon Wojtkiewicz Ogre Kingdoms Animosity Szczecin Szczecin
4342 Tomasz Kas Kejna Skaven Twierdza Toruń Toruń
4343 Remigiusz Remek Uszok High Elves Twierdza Toruń Toruń
4344 Sergiusz Eldritch Skorek Warriors of the Dark Gods Szybki Szpil Katowice
4345 Rafał Kajbel Muszal Vampire Counts Wataha Racibórz
4348 Paweł Profi Botor Orcs & Goblins The Gamblers Opole
4349 Marta Krac High Elves War Academy Opole
4350 Martyna Yamato Krywko Vampire Counts Opole
4351 Maciej High Elves Wataha Prudnik
4352 Michał Cieśla Dwarfs Kraków
4353 Bartosz Kipiel Wood Elves Kraków
4354 Szymu Lizardmen Kraków
4355 Bebol Wood Elves War Academy Prudnik
4356 Radosław lonit Kuśmierz Vampire Counts Warszawa
4357 Marcin Albo_Albo B High Elves Legion Kraków
4358 Radosław Kula High Elves Ankalagon Kościernica
4359 Michał Mellkir Grzyb High Elves Sucha Beskidzka
4360 Jakub Lahire12 Malecki MKGB Północne Rubieże Pisz
4361 Adam Wołkowski Skaven Miscast Olsztyn
4362 Rafał Patora Skaven Warszawa
4363 Michał Majk Międła Empire Wrocław
4365 Kael Wood Elves
4366 Justyna Mikulska Dwarfs Bydgoszcz
4367 Marcin AlMalik Grabski Dark Elves Warszawa
4369 Paulius DoubleTrouble
4370 Algirdas Kuras
4371 Siergiej Novikov
4372 Saulius Pozela
4373 Gabriel Serosak High Elves Front Wschodni Białystok
4374 Krzysztof Stobek Stobiński Bretonnia Naggaroth Białystok
4375 Marius Taletavicius
4376 Maciej Góral Góralczyk Dwarfs Warszawa
4377 Rafał Rebe Rebczyński Bretonnia Wrocław
4378 Konrad Woliński Wrocław
4379 Jakub Wydra Wrocław
4380 Witold Straus Dwarfs Wrocław
4381 Patryk Jackow Empire Wrocław
4383 Michał Libera High Elves Wrocław
4384 Przemysław Romańczyk Wrocław
4385 Tomasz Stachu Stasiński Dark Elves RyK Częstochowa
4386 Robert Monter Rajczyk Orcs & Goblins RyK Częstochowa
4388 Monika Janiszek Skaven Wrocław
4389 Kamil Kangur Krzyczkowski Bretonnia Sweet Reform Wrocław
4390 Mateusz Midian Kulba Warriors of Chaos Gliwice
4391 Marcin Marvin Dądela Warriors of Chaos Ośmiornica Łódź
4392 Bruno Zil Warriors of Chaos Strefa Zero Poznań
4393 Michał Pelczarski Empire Wrocław
4394 Kacper Kacpi Mameła Skaven Kieł Kielce
4395 Kevin Setra Tomb Kings Kieł Kielce
4396 Piotr Nawrotek High Elves Kieł Kielce
4397 Wojciech Korhil1981 Krobicki Vampire Counts Warszawa
4398 Jan Ziomal Lizardmen Kieł Kielce
4399 Piotr Zagórski Ogre Kingdoms Warszawa
4400 Filip Baszczeski Dark Elves Warszawa
4401 Borys Szmagier Ogre Kingdoms Warszawa
4402 Piotr Domagalski Dark Elves Warszawa
4403 Filip Marciniak Empire Warszawa
4404 Bogusław Horned Rat Sroka Skaven Vanahaim Kraków
4405 Cezary Fuxe Szczerbiński Dwarfs White Tree Radom
4407 Jakub Dzokejek Kośla High Elves Radom
4408 Robert Jednooki Kośla Skaven White Tree Radom
4409 Adam Harrier Hans Vampire Counts Legion Bochnia
4410 Jonasz Kofta Troszka Warriors of Chaos Guerilla Rybnik
4411 Tadeusz Dziczek Czapla Ogre Kingdoms The Gamblers Wrocław
4412 Tordzio Dwarfs Poznań
4413 Maciej Maces Skórzański Vampire Counts Golasowice
4415 Marek Morriel Piasek Dwarfs Gdynia
4417 Oskar Que Mędrzycki Ogre Kingdoms Gdynia
4418 Mateusz Wesoły High Elves Młodzi Gniewni Poznań
4419 Gediminas Uselis
4420 Matas Tartënas
4423 Sławomir Drygalski High Elves Czarne Wrony Warszawa
4424 Maciej Idczak Empire Siemianowice Śląskie
4425 Michał Milutki Sowa Wood Elves War Academy Dobrzeń Wielki
4426 Franciszek Fenio Niemyski Dwarfs Warszawa
4427 Wojciech Eledrin Żydak High Elves Orando Wrocław Wrocław
4428 Filip WiFi Zilbert Tomb Kings Orando Wrocław Wrocław
4429 Jacek Jaco Kuriata Empire Orando Wrocław Wrocław
4430 Mateusz Czerwo Czerwiński Skaven Orando Wrocław Wrocław
4431 Michał Tordzio Gąszczak Dwarfs Orando Wrocław Wrocław
4432 Jan Sokół Sokołowski Orcs & Goblins Orando Wrocław Wrocław
4435 Dominik Pierzchlewicz Warriors of Chaos Kędzierzyn-Koźle
4436 Krzysztof Palenica Kędzierzyn-Koźle
4437 Mateusz Świerszczu Świerczyński High Elves Orando Wrocław Wrocław
4438 Patryk Rowerek Walukiewicz Daemons of Chaos Fenix Włocławek
4439 Sebastian Seba Bretonnia Kieł Kielce
4440 Leszek Zatracaktor Ptak Dwarfs Guerilla Żory
4441 Michał Khayman Portka Orcs & Goblins Żory
4442 Michał MJanek Jankowski Warriors of Chaos Żory
4443 Jakub Jkop Prokop Skaven Jastrzębie Zdrój
4444 Michał Sova Jaroszuk Ogre Kingdoms Żory
4445 Marcin Kopyt Kołodziej Empire Guerilla Orzesze
4451 Józef Jozuel Mazur High Elves Brotherhood Of Hammer Orzesze
4467 Przemysław Ratkes Jagielski Skaven ChOK Chełmża
4468 Piotr S Wrocław
4470 Wojciech Naruniec Wrocław
4471 Tomasz Beszcza Beszczyński Tomb Kings Klub Gier Bitewnych "WFB-Chełmża" Chełmża
4472 Tomasz Tomash Wiącek Daemons of Chaos Wołomin
4473 Krzysztof Carnarvon Kejna Dwarfs Twierdza Toruń Toruń
4474 Jakub Jacobs Krawczyk Wood Elves Warszawa
4475 Rafał Caledor Żołnowski High Elves Twierdza Toruń Grębocin
4476 Rafał Trętwy Trętkiewicz Bretonnia Orando Wrocław Wrocław
4477 Radosław Micz Jasicki Dark Elves Sosnowiec
4480 Andrzej Poznań
4481 Jan DDR Łukaszewicz Empire Strefa Zero Poznań
4483 Szczepan Bearded Unclean 'un Kalisiak Daemons of Chaos Warszawa
4484 Adrian Duduś Lizardmen Warszawa
4485 Andrzej Dahar Łącki Dwarfs Strefa Zero Poznań
4486 Leszek Lechu Maciejewski Empire Warszawa
4487 Wiktor Melfist Harezlak Daemons of Chaos Warszawa
4488 Tomasz Lwieserce85 Rosłoniak Lizardmen Czarne Wrony Warszawa
4499 Jagoda Janiszek Skaven Wrocław
4500 Piotr Hortensie Szczesny Warriors of Chaos Wrocław
4501 Dominik Generał Kaźmierczak Empire Wrocław
4502 Jan Buchowiecki Wood Elves Twierdza Wrocław Wrocław
4524 Artur AJT Tołwiński Skaven Ósma Bila Ujsoły
4530 Łukasz DiaMo Styczeń Kraków
4531 Jakub KubaF Fenert High Elves Legion Kraków
4532 Paweł Prohu Proszek Warriors of Chaos Kraków
4533 Szymu Orcs & Goblins Kraków
4534 KuKuNaMuniu Orcs & Goblins Kraków
4535 sQri Lizardmen Kraków
4541 Michał Pychu Pychowski Warriors of Chaos
4542 Michał Kowal Kowalewski Empire
4556 Matamata Dwarfs KGB Tarnów
4557 Bartłomiej Hoax Rutkowski Skaven Make Way! Warszawa
4563 Bartłomiej Me Gusta Woźniak Wood Elves Warszawa
4564 Marcin Talladil Zajkowski Dark Elves Czarne Wrony Warszawa
4565 Gasparre Rinek Lampasona Vampire Counts RyK Częstochowa
4566 Adrian Kolasiński High Elves KKGB Bastion Kostrzyn
4567 Paweł Niemczuk Lizardmen KKGB Bastion Kostrzyn
4568 Krystian Wolski Empire KKGB Bastion Kostrzyn
4569 Marcin Twister Bebłot Dark Elves RyK Częstochowa
4571 Adam Boski Tyras Vampire Counts RyK Częstochowa
4572 Paulina Kopacz Lizardmen RyK Częstochowa
4573 Dominik Łabczyk Bretonnia RyK Częstochowa
4574 Grzegorz Lipski Dwarfs
4575 Gabriel Tupania Orcs & Goblins Elbląg
4576 Jakub Dwarfs Gdańsk
4577 Marcin Witaszek Warriors of Chaos Warszawa
4578 Michał Ciha Ciszewski Warriors of Chaos Mszczonów
4579 Wojciech Gyoun Domagała Lizardmen Kraków
4591 Sylwester Raat Dziembowski Skaven Bydgoszcz
4592 Łukasz Dziadu Węglowski Orcs & Goblins Gdynia
4593 Przemysław Zalewski High Elves Bielsko-Biała
4599 Michał Dzielny Bizon Jaszczuk Warriors of Chaos MKGB Północne Rubieże Giżycko


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ID graczy
PostNapisane: 18 maja 2018, o 22:14 
Mudżahedin

Dołączył(a): 20 kwi 2007, o 20:36
Posty: 267
Lokalizacja: Częstochowa
cz. 4

Id Name Nick Surname Army Club City
4605 Kamil Lothar Sajnóg Dark Elves Szybki Szpil Katowice
4611 Jan Janek Wieczór Ogre Kingdoms Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.
4612 Dominik Kakita Łapcik Bretonnia RyK Częstochowa
4618 Mateusz Sass Marczak Dwarfs KGB Marauder Łódź
4624 Vampirka Vampire Counts Tarnów
4625 Janusz Witek Dwarfs Lewa Flanka Mielec
4631 Maciej Płoński Dark Elves Front Wschodni Białystok
4632 Daniel Jawor Jaworowski High Elves Front Wschodni Białystok
4633 Rafał Mikiciuk Warriors of Chaos Front Wschodni Białystok
4634 Przemysław Przemas Koronkiewicz Bretonnia Front Wschodni Białystok
4636 Jędrzej JJ Jedras Orcs & Goblins Strefa Zero Poznań
4637 Ewa Szymała Skaven Bielsko-Biała
4638 Piotr Rutek Rutkowski High Elves Wołomin
4639 Maciej Rogal Rogalewicz Warriors of Chaos Twierdza Gier Łomianki
4640 Michał Dębek Dębkowski Dark Elves Wołomin
4641 Sylwester Sylwek Ziembowski Skaven Bydgoszcz
4653 SirJayawarden High Elves Kraków
4654 Squido Skaven Kraków
4655 Gruby Empire Śmierdzi Szczurem Nowy Sącz
4656 Krystian Smoliński Vampire Counts Przystań Gier Gorzów Wlkp.
4657 Krystian Grześkowiak Dark Elves Przystań Gier Gorzów Wlkp.
4658 Robert Wasiucionek Dark Elves Gorzów Wlkp.
4659 Adrian Grześkowiak Dwarfs Przystań Gier Gorzów Wlkp.
4660 Jakub Orando Wrocław Wrocław
4661 Static Orando Wrocław Wrocław
4662 Tomasz Semi Wrocław
4663 Kacper Peek Lizardmen Gdynia
4664 Adam Rytel Vampire Counts Gdynia
4675 Bartek Niuniek Maciejewski Ogre Kingdoms Mszczonów
4677 Adam Eddy Stokłosa Daemons of Chaos Jaskinia Trolla Cieszyn
4678 Bartłomiej Bjouy Urbański Bretonnia Jaskinia Trolla Cieszyn
4680 Mieszko Pilch Dwarfs Jaskinia Trolla Cieszyn
4681 Jan Janek Sokal Wood Elves Jaskinia Trolla Cieszyn
4682 Kamil Misiek Nowak Lizardmen Jaskinia Trolla Cieszyn
4689 Artur Lenczek Lenczewski High Elves MKGB Północne Rubieże Giżycko
4691 Przemysław Wind_Sower Karoń Bretonnia Gliwice
4692 Artur Yankes Korzeniowski Dark Elves Chrzanów
4693 Artur Kimi Buzdygan Skaven Chrzanów
4694 Dariusz Serafinax Szarzyński Lizardmen Chrzanów
4706 Ork Orcs & Goblins Jaskinia Trolla Cieszyn
4707 Michał Majchrzak Empire Wrocław
4714 Vesemirus Vampire Counts Kieł Kielce
4720 Piotr Robal Obal Chrzanów
4721 Artur Lazarus Pociecha Chrzanów
4722 Jankes Dark Elves KF Chrzanów Chrzanów
4723 Olo Ogre Kingdoms Chrzanów
4724 Mikołaj Andrut Sułkowski Skaven Kraków
4725 Jakub EmpGeX Kłeczek High Elves Rzeszów
4737 Laiq Rzeszów
4738 Insejn Rzeszów
4739 Ułan Rzeszów
4740 Piotr Kiciak Empire Guerilla Rybnik
4741 Dominik Renon Hawryluk Lizardmen Wrocław
4742 Sebastian Master Kuk High Elves RyK Częstochowa
4748 Mariusz Madmax Chiliński Skaven MKGB Północne Rubieże Pisz
4749 Marcin Bila Sutor Dark Elves XIII Kohorta Inowrocław
4750 Karol Quell Pruszkowski Wood Elves Bydgoszcz
4751 Maksymilian Azmodan Paw Dark Elves Red Scorpion Pszczyna
4752 Piotr Islo Distel Orcs & Goblins Bielsko-Biała
4753 Filip Dani Wysocki High Elves Bydgoszcz
4754 Adrian Ossa Ossowski Dark Elves Katowice
4760 Krzysztof Zebra Sommertag Orcs & Goblins Inowrocław
4761 Rafał Raven Materek Vampire Counts Bydgoszcz
4763 Adrian Evelion Pensko Skaven Ordin Warszawa
4764 Grzegorz Red Czyżak Ogre Kingdoms Inowrocław
4765 Mikołaj Connan Sommertag Dwarfs Inowrocław
4766 Łukasz Sajoken Stojak Dwarfs Bydgoszcz
4767 Jerzy Łukaszewicz Poznań
4769 Przemysław Koozzi Janczak Ogre Kingdoms Gdynia
4782 Piotr Rolnik Dwarfs Bydgoszcz
4784 Sandra Desari Wawrzyniak Dark Elves Bydgoszcz
4786 Maciej Poseidon Michno Wood Elves Warszawa
4787 Lukas Kubanek Skaven Frydek Mistek
4788 Filip Dlovla Fiser Empire Frydek Mistek
4789 Roman Gottlicher Warriors of Chaos Frydek Mistek
4790 Pavel Kijonka Orcs & Goblins Frydek Mistek
4791 Shunker Shunkerismo Orcs & Goblins Frydek Mistek
4792 Ondra Julias Ogre Kingdoms Frydek Mistek
4808 Paulina Aeli Szwaja Vampire Counts RyK Częstochowa
4809 Jakub Mactire Domaszewicz Empire Będzin
4820 Marek Solanko Daemons of Chaos Wrocław
4872 Jacek Grześkowiak Poznań
4873 Maciej Critter Gdula Poznań
4874 Bobi Poznań
4875 Łukasz Ślebidziński Poznań
4876 Łukasz Azgaroth Piosik Poznań
4877 Edoardo Persichetti Bretonnia Warszawa
4888 Tore Plennis Empire
4889 Thomas Scrub Ahlich Orcs & Goblins
4890 Johannes Mohr High Elves
4891 Max Angelizer Nickolsky Warriors of Chaos Moskwa
4892 Andrei Muzikant Fesiuk High Elves Kijów
4893 Edigijus Cicenas Beasts of Chaos Kowno
4894 Aleksander Bolteusz Borowski Bretonnia Front Wschodni Białystok
4917 Piotr Cortez Nowojewski Bretonnia Rzeszów
4935 Beerfield Dwarfs Warszawa
4938 Jakub Kubista Wczasek Orcs & Goblins Katowice
4939 Krystian Egon Pasak Orcs & Goblins Kraków
4940 Wojciech Evazan Szala Warriors of Chaos Wrocław
4946 Jan Ozdarski Beasts of Chaos Bydgoszcz
4947 Aneta Rusa Rządkowska Orcs & Goblins Bydgoszcz
4958 Tomasz Szaltom Szala Dwarfs Trzebnica
4964 Mateusz Matis Grzęda Bretonnia KGB LOCH Puławy
4971 Marcin Lividius Szmel Dwarfs Kieł Kielce
4972 Krzysztof Vessemirus Vampire Counts Kieł Kielce
4973 Błażej Błazgaj Luberadzki Daemons of Chaos Make Way! Milanówek
4974 Jakub Słabicki Pruszków
4975 Mariusz Zalwowski Pruszków
4986 Maciej Liwan Liwanowski Dark Elves Adeptus Mechanicus Warszawa
4997 Adrian Ork Szkot High Elves Ósma Bila Bielsko-Biała
5008 Jan Kyoshi Mejor Warriors of Chaos Adeptus Mechanicus Warszawa
5030 Barney Gołąb High Elves Łódź
5031 Daniel Kuzyn Biernat Dwarfs Katowice
5047 Michał Herbata Raudner Empire Guerilla Rybnik
5053 Piotr Lofon Orlinski Ogre Kingdoms Czeladź
5060 Krzysztof Traxors Stanek Orcs & Goblins Ósma Bila Chocznia
5061 Maciej Jackie Tatka Skaven Ósma Bila Wadowice
5073 Skiter High Elves Rzeszów
5075 Mortigern Bretonnia Moria Lublin
5087 Błażej Rover Kubicki Empire Gamonie Warszawa
5103 Marcin Wujek Fester Orszt High Elves XIII Kohorta Bydgoszcz
5109 Mikołaj Kilo Kocher Warszawa
5115 Rafał Asura Hynek High Elves Czyżowice
5117 Jakub Klon Zagaja Radom
5129 Radosław Windu Kula High Elves Zad Trolla Koszalin
5130 Michał Toudi Kula Orcs & Goblins Zad Trolla Koszalin
5131 Edgar Ed Czop Vampire Counts Make Way! Pruszków
5142 Michał Nizioł Janicki Wood Elves Ośmiornica Łódź
5143 Jan Szkodnik Owczarczak High Elves Ordin Warszawa
5149 Bartosz Verengard Bednarski Empire Przystań Gier Gorzów Wlkp.
5151 Mikołaj Poziomkowy Raudner Orcs & Goblins Guerilla Rybnik
5157 Piotr Koz@a Kozikowski Dwarfs Chrzanów
5159 Rafał RaV Gzik Ogre Kingdoms Kraków
5160 Marcin Rusek Warriors of Chaos Kraków
5161 Krzysztof Mrówa Mrówczyński Chaos Dwarfs Kraków
5162 Adam Adaczio Smogorzewski Bretonnia Warszawa
5173 Patryk Dorien Dendys Lizardmen Kęty
5174 Michał Reszka Bretonnia Lublin
5175 Mateusz Nargh Nogaj Orcs & Goblins Toruń
5176 Agata Antoniuk Warszawa
5177 Marek Sernik Rozycki Orcs & Goblins Świdnik
5178 Michael Morte Klostermann Lizardmen
5179 Daniel Erdnussflips Ehrke Daemons of Chaos
5181 Maciej Markiewicz Skaven Poznań
5182 Mikołaj Woźniak Skaven Poznań
5183 Tomasz Rzeźnik Empire Poznań
5184 Bartłomiej Nowowiejski High Elves Poznań
5185 Rafał Makowski Vampire Counts Poznań
5186 Jakub Tapio Jabłoński Dark Elves Toruń
5189 Radosław HdRade Krychniak Empire MKGB Północne Rubieże Giżycko
5190 Kamil Kamel Oleński Tomb Kings Miscast Olsztyn
5192 Maciej Kaszebe Górnicki Gamonie Warszawa
5195 Krystian Krychu Orliński Skaven Salamandra Włocławek
5196 Tomasz Slayer Zabójców Pietrzyk Ogre Kingdoms Sweet Reform Oleśnica
5197 Kuba Shifty Warriors of Chaos Włocławek
5199 Adam Dulltran Okińczyc Empire Sweet Reform Oleśnica
5200 Łukasz Żukowski Warszawa
5201 Łukasz Pytel Dark Elves Białystok
5202 Michał Ryosuke Kaczmarczyk Vampire Counts Kraków
5204 Mateusz Szczepan Szczepański Skaven Bydgoszcz
5205 Bartłomiej Bart Kołcun Dwarfs Warszawa
5206 Paweł Pablo Błaszczyk Orcs & Goblins Ośmiornica Łódź
5207 Piotr Kiciak Kot Empire
5208 Radosław Rad Kołcun Orcs & Goblins Warszawa
5209 Andrzej Garland Perkowski Dwarfs Warszawa
5210 Bolesław Bolek Bielicki Warriors of Chaos Bielsko-Biała
5212 Grzegorz Okoń Okińczyc Lizardmen Sweet Reform Oleśnica
5215 Konrad Osvald Sałek Warriors of Chaos Radom
5217 Łukasz Reszka Pietruk Ogre Kingdoms Gamonie Warszawa
5218 Piotr Łysy Chęciński Warriors of Chaos Radom
5219 Jan Szymczuk High Elves Warszawa
5220 Łukasz Gervan Gipsiak Vampire Counts Warszawa
5221 Jakub Punisher17 Łodej Ogre Kingdoms Warszawa
5222 Kamil Milo Kanclerz Dwarfs Bydgoszcz
5223 Kamil Czuczaj Świętochowski Daemons of Chaos The Gamblers Oława
5224 Kacper Grubciu Berdyś Orcs & Goblins The Gamblers Oława
5225 Dominik Galahad Salachna Bretonnia Ośmiornica Łódź
5226 Ryszard Rystja Wszołek Ogre Kingdoms Kotomierz
5227 Bartłomiej Wojciechowski Dwarfs KKGB Bastion Kostrzyn
5228 Piotr Kompatybilny Żejmo High Elves Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.
5230 Grzegorz Glonojad Madrjas Bretonnia Make Way! Warszawa
5231 Adam Dzićka Tatka Lizardmen Ósma Bila Wadowice
5232 Przemysław Przemas Borkowski Dark Elves Szczecin
5233 Andrzej Aftar Aftarczuk Wood Elves Poznań
5241 Dariusz Derka Leniart Warriors of Chaos Rzeszów
5242 Krzysztof Fazik Brzeziński Skaven Koszalin
5243 Bartłomiej Gandalf Zielonka Orcs & Goblins Koszalin
5244 Michał Krasnal Mackiewicz Dwarfs Ośmiornica Łódź
5245 Piotr Drake Tylkowski Tomb Kings IV Kompania MIŚ Bydgoszcz
5247 Konrad Teter Dark Elves Jasienica
5248 Jakub Brodacz Prządka Dwarfs Pszczyna
5249 Piotr KharuS Karski High Elves Kraków
5250 Łukasz Cezar Łukaszuk Vampire Counts Guerilla Wodzisław Śląski
5251 Maciej Klaudel Klaudel Dark Elves Rogaty Szczur Warszawa
5252 Piotr Carry Pietruszka Vampire Counts Kielce
5253 Jacek Kukulski Make Way! Warszawa
5254 Wojciech Staniszewski Make Way! Warszawa
5255 Jakub Borkowski Warszawa
5256 Edyta Edith Musiał Miscast Ostróda
5258 Mikołaj Razor Pietrowski Warriors of Chaos Gorzów Wlkp.
5259 Franciszek Bronoglin Ryt High Elves Red Scorpion Warszawa
5260 Stanislav Flam Flesenko Empire Moskwa
5261 Piotr Kuś Warszawa
5262 Kiril Adelfinsky Warriors of Chaos Moskwa
5263 Sergei Klimenko Dwarfs Moskwa
5264 Aleksander Brykov Daemons of Chaos Moskwa
5265 Dmitry Korovin Tomb Kings Moskwa
5267 Piotr Lafon78 Orliński
5268 Evgenia Stogova Moskwa
5270 Jakub Zgłębiczart Wikłacz Warzag Będzin
5271 Konstantin Klp Klepikov Kaliningrad
5272 Adrian Kukulski Make Way! Warszawa
5273 Tomasz Cerverius Łapa Sweet Reform Namysłów
5274 Andrzej Wieczny Kubacki Warszawa
5275 Igor Łysy Kałęka MKGB Północne Rubieże Pisz
5276 Jędrzej Żeleźnik Poznań
5277 Krzysztof Makowiecki Poznań
5278 Michał Kędra Poznań
5280 Tomasz Zapiec Make Way! Warszawa
5281 Konrad Abrasus Krystecki Underdogs Wrocław
5282 Rafał Ranndolf Czachura Guerilla Rybnik
5284 Alexander Koshkin
5285 Wojciech Wanat Warszawa
5286 Bartłomiej Mohort Ciechomski Warszawa
5288 Radosław Anamesh Guerilla Bytom
5289 Kacper Pielaszek Grodzisk Mazowiecki
5290 Paweł Mr. Whistle Krzysztofiński Szybki Szpil Katowice
5291 Tomasz Siwko Make Way! Warszawa
5292 Ewa Shira Loba - Bronowicka Gorzów Wlkp.
5293 Paweł Lupus Szczęsny Strefa Zero Niepruszewo
5294 Paweł Elkadar Horbaczewski Sweet Reform Wrocław
5295 Dariusz Dieter Morinem Krajewski Sweet Reform Oleśnica
5297 Wojciech Zembaty Warszawa
5298 Dawid Lucid Mrówczyński Strefa Zero Poznań
5299 Tomasz Tomtom Rzeznik Strefa Zero Poznań
5300 Przemysław Czarny Pośpiech Szybki Szpil Katowice
5301 Rafał Meyo Meysztowicz Warszawa
5302 Kamil Cotau Koziej Make Way! Warszawa
5303 Maciej Orion Bzura Warszawa
5304 Mateusz Arxx Kałoński Tarnowski Klub Fantastyki Tarnów
5305 Paweł Napadzior Pawlak Ośmiornica Łódź
5306 Krzysztof PsychoLudek Augustowski Moria Lublin
5307 Adrian lordi321 Kojak Moria Lublin
5308 Szymon Szczwaniak Krawczak Legion Kraków
5310 Mateusz BangLash Kołakowski Okole
5311 Bartosz Osmolony Smoleń Szybki Szpil Tychy
5312 Adam Tramis Chylińska Szybki Szpil Katowice
5313 Maciej Jeronimo Kutyła Klub Gier Bitewnych "WFB-Chełmża" Chełmża
5315 Kuba Kerszur Pilchowice
5316 Łukasz Kołcun Warszawa
5317 Adam Makutonowicz Elbląg
5318 Vitnar Wrocław
5319 Silvestro Twierdza Wrocław Wrocław
5320 Jan Twierdza Wrocław Wrocław
5321 Blesu Twierdza Wrocław Wrocław
5322 Morte Twierdza Wrocław Wrocław
5323 Gerd Twierdza Wrocław Wrocław
5324 Ryszard Roedor Daroszewski Grudziądz
5325 Esco Sweet Reform
5327 Kamil Zielony Skaven Kubiczek
5328 Aleksander Olo Cień Tularisa Katowice
5330 Tomasz Argoth Korzeniowski Oświęcim
5331 Dariusz SkavenLord Hajduk Kraków
5334 Adam Twierdza Wrocław Wrocław
5335 Jaszczur Wrocław
5336 Arturius Wrocław
5337 Tirit Wrocław
5338 Mateusz Balhior Jaworski Szybki Szpil Chorzów
5339 Marek Widera Szybki Szpil Katowice
5340 Mateusz Kukiełka Gmyrek Szybki Szpil Gliwice
5341 Jan Ginkowski Bielsko-Biała
5342 Wojciech Varred Wójcik Ósma Bila Bielsko-Biała
5343 Benjamin Majdak Bielsko-Biała
5344 Maciej Cieniu Zegarski Gdańsk
5345 Radosław Tautas Wrocław
5346 Jakub Amarlic Wrocław
5347 Łukasz Bonku Bąk Animosity Szczecin Szczecin
5348 Szymon J'on Kupczak Warszawa
5349 Mateusz Rocky Kupczak Warszawa
5350 Grzegorz Gelo Krusiński Moria Świdnik
5351 Szymon Arvelus Gębala Gdynia
5352 Krzysztof Memnite Szymański Gdańsk
5353 Adam Stański Gdańsk
5354 CrySis Kraków
5362 Theidan Łódź
5363 Deghan Łódź
5364 Krzysztof Hostir Sameluk Animosity Szczecin Szczecin
5365 Artur Sołti Sołtan Moria świdnik
5367 Patryk Mamut Krzyżak Ósma Bila Bielsko-Biała
5368 Tolarian Bielsko-Biała
5369 Michał Gryczman Lewa Flanka Mielec
5370 Adam Imrikko Marciniak Ordin Warszawa
5371 Kacper Kapeć Mąkosa Warszawa
5372 Michał Raien Mioduszewski Warszawa
5373 Michał Michaś Waślicki Warszawa
5374 Jakub Kubek Busłowicz Front Wschodni Białystok
5375 Bartek Baszut Szymanczuk Underdogs Kraków
5376 Marek perepetum Urban Gdańsk
5377 Bartosz Tiatiabowh Szychta Gdańsk
5378 Michał Misiek Wrocław
5379 Mateusz Merrol Mercik Kraków
5380 Tomasz Shady Zygmunt Kraków
5381 Grzegorz Miś Kraków
5382 Czarek Wezyr Wieruszewski Żukowo
5383 Olek Empire of Sonnstahl Wrocław
5384 Dzida Saurian Ancients Wrocław
5385 Peter Bargmann
5387 Marcel Krasue
5388 Peter Ridder
5389 Frederic Humke
5390 Thomas Moller
5391 Paul Feuerstake
5392 Peter Folle
5393 Tim Bargmann
5394 Ondrej Mytina
5395 Petr Ambroż
5396 David Hovorka
5397 Michal Maly
5398 Adam Skrivanek
5399 Jakub Klinsky
5400 Ladislav Pesta
5401 Ondrej Maly
5402 Otakar Vitasek
5403 Ladislav Zich
5405 Marek Hawel
5406 Tobias Veska
5408 Jan Plucar
5409 Daniel Kramarczyk Bielsko-Biała
5410 Karol Sorin Stankiewicz Rawa Mazowiecka
5411 Jacek Kołcun Warszawa
5412 Dawid Bogacz Nowy Targ
5413 Łukasz Doktór Ścisłowski Warszawa
5414 Krystian Sorneu92 Kasner Toruń
5416 Maciej Reiver Kłos Rawa Mazowiecka
5417 Kubikos Wrocław
5418 Dominika Trus Moria Turka
5419 Filip Warszawa
5420 Mateusz lapamat Łapa Warszawa
5421 Grimgrog Warszawa
5422 Julian Bombaj Junior Dąsal Częstochowa
5424 Zwolan Bytom
5425 Wojciech Wojtek Wojtkowicz Gliwice
5426 Augusst13 Rawa Mazowiecka
5427 Karbowy Rawa Mazowiecka
5428 Ilia Mordaboy Karmezinski Warszawa
5429 Erwin Erol Stabrowski ZKF Ad Astra Zielona Góra
5430 Nikolay Zurdo Nesterov Moskwa
5431 Konstantin Nikulin Moskwa
5432 Sebastian Seba Błach Bielsko-Biała
5434 Piotr Penzli Pandza Wrocław
5435 Jan Łysyy Haciski Warszawa
5436 Emmanuel Junior Boicetta Lewa Flanka Mielec
5437 Paweł Kleryk Nowak Katowice
5438 Piotr Majewski Siedlisko
5439 Aleksander ALT_PL Towcik Warszawa
5441 Paweł Semp Smorawinski Warszawa
5442 Marwin Warszawa
5443 Bartek Diak Warszawa
5444 Krzyhu Wrocław
5445 Paweł Łaki Ławrowski Animosity Szczecin Szczecin
5446 Bartosz BartTP Ognski Szczecin
5447 Daniel Reszka Ordin Warszawa
5448 Ernest Koler Kołcun Warszawa
5450 Yannic Kumbum Titgemeyer
5451 Marek El Berny Bernard
5452 Filip Sirkar Bartos
5453 Frantisek Freezy Svec
5454 Jan Naz-ghul Pus
5455 Matej Malis Maly
5456 Jan Goblin Vajsejtl
5457 Tomasz Mabool Vavrinik
5458 Jacek Dravenlord Leszczewicz Ósma Bila Bielsko-Biała
5459 Filip Qsownik Fromm Poznań
5460 Damian Arrander Michna Kraków
5461 Amadeusz Poznań
5462 Jerzy Jerzozwierz Szymczuk Warszawa
5463 Adrian Radian Kieżel Front Wschodni Białystok
5464 Maciej Jan Łysy Siedlecki Front Wschodni Białystok
5466 Konrad Augusst13 Żebrowski Ośmiornica Łódź
5467 Vinny Crabowski
5468 Aleksei Lubart Spadar
5469 Timafei Tiferet Dvoskin
5470 Sergey Galrauch Kalinichev
5471 Konstantin Kastyan_kg Volokhin
5472 Sviatoslav Nameless One Malanov
5473 Artem Kurganskiy
5474 Danulo Danulo Danulo
5475 Dimon Dimon Dimon
5476 Fabrice Babnik Redford
5477 Titi Ankor Rigolet
5478 Xavier Chruterchraft Panchardino
5479 Vince Vince Bernat
5480 Antonio Magnifico Bouvier
5481 Johan Cynosarge Meunier
5482 Artsiom Insiko Shylau
5483 Alexey Akniles Slinka
5484 Konstantin Wonderman Kafarov
5485 Hryhorii Tsokur
5486 Volodymyr Archont Tkachenko
5487 Leopold Leopold Leopold
5488 Nikodem Więcławski Ósma Bila Bielsko-Biała
5489 Dominik Wojciechowski OKF Miscast Olsztyn
5490 Ondrej Daran Grunt Ostrawa
5491 Marek Markus Havel Ostrawa
5492 Paweł Lisek Lisowski Animosity Szczecin Szczecin
5493 Miłosz Śmietana Śmietana Animosity Szczecin Szczecin
5494 Pazda Wrocław
5495 Karol Kokoszkiewicz Białystok
5496 Aleksander Bard Śpiewak Łódź
5497 Wojciech Fuze Wójcik Łódź
5498 Jakub Sedarius Kalinowski Łódź
5499 Bartosz Bartolemon Pomarkiewicz Łódź
5500 Jędrzej Wirus Czarnojan Łódź
5501 Artur WarX Fijałkowski Katowice


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ID graczy
PostNapisane: 20 maja 2018, o 14:08 
Nerd Forumowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 gru 2006, o 11:47
Posty: 13747
Lokalizacja: Ordin Warszawa
jak wyglada sprawa rankingu jak sie jakas osoba z niego wypisze? powinny sie zmienic wyniki turniejow, ktorae ma mniej graczy, czy sie staje placeholderem trzymajacym jakies punkty taka osoba?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ID graczy
PostNapisane: 20 maja 2018, o 14:46 
Bothunter
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2010, o 18:20
Posty: 4721
Lokalizacja: Wrocław
Obstawiam, że po prostu powtarza się case Kropkosta.

_________________
JimMorr napisał(a):
Ogień żarptaka jest tak gorący, że rura mięknie...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ID graczy
PostNapisane: 24 maja 2018, o 20:29 
Falubaz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 wrz 2012, o 17:10
Posty: 1268
Lokalizacja: Warszawa
Najprościej wpisać mu w imię i nazwisko "Excommunicate Traitoris".

_________________
Uprawa warzyw od 1997 roku
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ID graczy
PostNapisane: 6 cze 2018, o 11:21 
Chuck Norris
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwi 2007, o 21:35
Posty: 353
Lokalizacja: Poznań
Shino napisał(a):
jak wyglada sprawa rankingu jak sie jakas osoba z niego wypisze? powinny sie zmienic wyniki turniejow, ktorae ma mniej graczy, czy sie staje placeholderem trzymajacym jakies punkty taka osoba?


Nie wiem czy to troll czy nie ;) Ale chyba oczywiste, że jak ktoś będzie chciał wycofać dane z rankingu, to jego miejsce i punkty zostają, tyle, że anonimowe.

_________________
Cytuj:
Zaszłyszane na jakimś turnieju:
- Twój WS?
- Tak


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ID graczy
PostNapisane: 11 lut 2019, o 07:50 
Pseudoklimaciarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sty 2018, o 07:28
Posty: 33
Witam czy jest szansa na zmiane danych do id?

z Jakub olo Oleksy Lizardman okf Oświęcim

na Jakub Olek Oleksy Dwarfs 8 Bila Oświęcim


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ID graczy
PostNapisane: 11 lut 2019, o 11:40 
Chuck Norris
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwi 2007, o 21:35
Posty: 353
Lokalizacja: Poznań
olek - zmieniłem Ci dane.

_________________
Cytuj:
Zaszłyszane na jakimś turnieju:
- Twój WS?
- Tak


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Template made by DEVPPL - Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.045s | 12 Queries | GZIP : Off ]