Kandydatury na selekcjonerów 2021-2022

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5023
Lokalizacja: Wrocław

Kandydatury na selekcjonerów 2021-2022

Post autor: JarekK »

Mamy 4 tygodnie po ETC. Otwieram temat do zgłaszania kandydatur na selekcjonerów 2021-2022. Proszę o zgłaszanie się parami w tym temacie.

10 dni na zgłaszanie się, czyli do niedzieli 12.09, 23:59 powinno wystarczyć, potem założę głosowanie. Dzięki temu pod koniec września, przed kolejnymi masterami, powinniśmy mieć już wybranych nowych selekcjonerów z zapasem czasowym dla nich. Tak jak rok temu, jeśli ktoś potrzebuje więcej czasu, proszę o PW.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7640
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Cześć!
Chcielibyśmy zgłosić swoją kandydaturę na duet selekcjonerów Reprezentacji Polski na ETC w t9A w roku 2022 – Marcin „Kalafior” Szlasa-Rokicki oraz Tomasz „Tutajec” Tutaj.

Najpierw trochę o nas:
W battla gramy od zarania dziejów z licznymi sukcesami i dużym doświadczeniem. Każdy z nas był kilkukrotnie na ETC. Znamy te zawody od podszewki i wiemy jak należy do nich podejść. Marcin był na ETC 8 razy, z czego zdobył z Polską 3 złota, 4 srebra i raz czwarte miejsce. Jeden raz wziął również udział w ESC, na którym zdobył drugie miejsce. Tomek był na ETC 6 razy, dwukrotnie jako gracz polskiej Reprezentacji, 2 razy jako Coach, raz jako sędzia i raz jako najemnik zespołu Walii.
Każdy z nas ma też niebagatelne sukcesy na polskim podwórku, w tym wygrywane DMP (Tomek raz, a Marcin dwa razy). Marcin jest także trzykrotnym zwycięzcą Ligi Ogólnopolskiej. Poszczególnych miejsc na masterach i lokalach nie jesteśmy już w stanie zliczyć, niemniej jesteśmy bardzo aktywni na scenach lokalnych.
Oprócz samego ETC obaj graliśmy też na innych turniejach międzynarodowych. Marcin wygrywał kilkukrotnie WTC, graliśmy na turniejach w Niemczech, we Włoszech i USA.
Wniosek jest prosty: jesteśmy bardzo doświadczonymi i aktywnymi graczami zarówno w Polsce, jak i międzynarodowo. Z takiej pozycji startowej chcemy ubiegać się o role Selekcjonerów Reprezentacji na rok 2022.

Jak chcemy wybrać Reprezentacje?
Chcemy wybrać możliwie najmocniejszy i najlepszy skład, a przy tym zaangażować jak najwięcej chętnych graczy i budować silne zaplecze kadrowe również na przyszłe lata. Zgłosić się i przystąpić do procesu selekcji może każdy. Nie będą natomiast brane pod uwagę osoby wyskakujące z kapelusza na ostatnią chwilę, osoby nie angażujące się i bez wyników. Nie będziemy też robić konkursów piękności czy zbierania pieczątek w stylu: 3 zgrupowania i kawa gratis.
O miejscu w teamie będą decydować:
1. Osoba gracza, jego wyniki, zaangażowanie, aktywność.
2. Armia i jej przydatność do koncepcji drużyny.
3. Gra fair-play, znajomość zasad i umiejętność zmieszczenia się w przewidzianym czasie gry.
Żaden z nas nie będzie podejmować decyzji autorytarnie, nikt z nas nie będzie odgrywał roli maskotki. Bierzemy wspólną odpowiedzialność za nasze wspólne wybory.
Mało tego! Chcemy stworzyć coś na kształt sztabu szkoleniowego i zbierać opinie od różnych graczy dot. potencjalnego składu i kandydatów, a także armii, ich siły i zastosowania w drużynie. Zapraszamy każdego do dyskusji.
Będziemy też kontynuować zaniechany ostatnio zwyczaj sporządzania ankiet dot. potencjalnych kadrowiczów (w tym ich oceny fair-play i czasu gry) oraz będziemy przy okazji zgrupowań i masterów przygotowywać testy wiedzy.

Proces selekcji – jak to widzimy?

1. Zbieramy kandydatury do szerokiej kadry. Będzie można do niej przystąpić przez długi czas. Nie pojedzie jednak ktoś, kto obudzi się do gry w maju.
2. Każdy kandydat będzie prowadził plik z zapisem swoich gier zawierający następujące informacje: jaką armia grał, z jakim przeciwnikiem, jaki uzyskał wynik, jaki scenariusz/objective, uwagi/komentarze. Dane te będziemy regularnie zbierać i weryfikować. Dane wykorzystywać będziemy również do oceny paringów i zmieniającej się mety i posłużą nam nie tylko do wyboru odpowiednich graczy, ale i armii.
3. Będziemy robić zgrupowania – będą co najmniej 3 i będą w 3 różnych miastach w terminach rozsądnie odległych od siebie. Szczegółowy harmonogram na rok 2022 podamy po ustaleniu masterów. Planujemy również co najmniej 1 zgrupowanie jeszcze w roku 2021. – wstępnie na przełomie listopada i grudnia. Zgrupowania nie będą kolidować z masterami, mamy natomiast w planach również propozycje nowych miejscówek – do ustalenia z lokalnymi graczami. Nie patrzcie na to, że my jesteśmy z Wawy – my jesteśmy z Polski i każdy z nas nie raz udowadniał, że pokonywanie odległości nie jest dla nas najmniejszym problemem. Dla nas również nie będzie istotne z jakiego miasta czy klubu jest potencjalny kadrowicz.
4. Będziemy obserwować i oceniać Wasze wyniki na turniejach klasy master oraz turniejach lokalnych. Także będziemy brać pod uwagę turnieje i gry na UniversalBattle/WarHall.
5. Z każdym z kandydatów będziemy prowadzić rozmowę i będzie mógł uzyskać od nas informacje zwrotne odnośnie jego bitew, wyników, koncepcji rozpiski, a również po pewnym czasie szans na uwzględnienie w drużynie.
6. Będziemy także patrzeć na armie/rozpiski, nasza drużyna musi być spójna taktycznie. Meta i zasady zmieniają się cały czas. Mając to na uwadze chcemy wybrać team, który najlepiej wpisze się w aktualną strategię i metę. Każdy może się do nas zgłosić i dopytać, czy granie taką armią, rozpiską, czy pomysłem pasuje do naszej koncepcji.
7. Coach – To dla nas osoba bardzo ważna rola. Chcemy wybrać 2 kompetentne, czujące grę i dbające o morale drużyny osoby. Zależy nam, żeby kandydaci na coachy zgłosili się odpowiednio wcześniej i rola ta nie była traktowana jako nagroda pocieszenia dla niewybranego zawodnika.

Co ponadto?
Uważamy, że rola selekcjonera nie sprowadza się tylko do wyboru 8 najlepszych graczy i armii. Chcemy też możliwie jak najmocniej animować środowisko i wyłapywać nowe talenty. Nie chcemy zamykać się wyłącznie na garstkę osób, ale też poszukiwać kolejnych kandydatów i zwiększyć pulę możliwości. Nie chcemy, aby ktoś czuł się skrępowany i w ogóle nie przystępował do procesu selekcji – zapraszamy graczy z całej Polski, też tych którym się wydaje, że nie mają szans, bo jest gracz „lepszy” – wyniki zweryfikują poziom.
Dla graczy którym zabraknie niewiele, żeby dostać się do kadry, zaproponujemy udział w ETC w innej formie np. zagrania w innej drużynie. Na kolejny rok taka osoba będzie miała już za sobą doświadczenie gry w międzynarodowym środowisku i większe szanse na dostanie się do repy.
Chcemy również zadbać o całą otoczkę medialną i organizacyjną: funpage kadry prowadzony cały rok, koszulki, kostki, sponsoring, logistykę planowaną z wyprzedzeniem itd. Chcemy też, żeby na samym evencie były odpowiednie osoby do robienia relacji dla całego środowiska. Uważamy, że wybranie i skuteczne dogadanie takich osób to również nasza rola, a rzeczywistość pokazuje, ze to nie takie proste.

A co za rok?
Liczymy, że za rok wybrana przez nas kadra wróci z doskonałym wynikiem i złotem w garści.
Wierzymy, że nasze całoroczne działania wprowadzą trochę nowych osób i zwiększą rywalizację na szczycie. Oglądając gry i wyniki niektórych z Was, naprawdę widzimy jak daleko możecie zajść.
Jesteśmy przekonani, że będziemy mogli być dumni z wybranych reprezentantów i nie tylko z tego, że wygrywają, ale także ze stylu w jakim to robią.
At last but not least, za rok nie będziemy nominować sami siebie na selekcjonerów, żaden z nas nie będzie kandydować – chcemy zrobić swoją robotę, zrobić to dobrze i zapewnić szersze grono godnych następców. Wskazanie za rok samego siebie byłoby wręcz naszą porażką.

Zapraszamy do wsparcia naszej kandydatury!
Marcin i Tomek
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1036

Post autor: Szaitis »

Chciałbym zgłosić kandydaturę na duet selekcjonerów Reprezentacji Polski na ETC w T9A w osobach: Jerzy Furion Brzozowski i Marek Szaitis Gmyrek

MY

Znamy się wszyscy i raczej nie trzeba nas przedstawiać – o własnych sukcesach indywidualnych pisać nie wypada, bo dla procesu budowania drużyny nie ma to żadnego znaczenia. Niemniej warto napisać czy nasza dwójka ma doświadczenie w tworzeniu zwycięskiego zespołu.

Furion – dwukrotnie już współprowadził selekcję reprezentacji Polski i chyba nie ma drugiego takiego selekcjonera który robiłby to z takimi sukcesami – 2 x wybierał = 2 x złoto.

Szaitis – raz wybierał i było srebro. Współtworzył klub który 5x z rzędu wygrał Drużynowe Mistrzostwa Polski (pierwszy raz jako SNOT, ale wtedy dopiero tworzyliśmy Underdogsów)

DRUŻYNA

Pisałem o budowaniu drużyny, w naszej ocenie rola selekcjonerów nie ogranicza się do wyboru najlepszych kandydatów do gry w kadrze – żeby Reprezentacja Polski odniosła sukces najważniejsze jest ZBUDOWANIE DRUŻYNY. Nie chcemy w niej primadonny która będzie patrzyła tylko na siebie, graczy którzy będą swoje indywidualne wyniki stawiali ponad dobro drużyny, liczy się wygrana Polski, ale i styl tej wygranej.

BUDOWA DRUŻYNY

Teraz najważniejsze – w jaki sposób chcemy to zrobić:

1. Nieważne jakie kto przyjmie kryteria wyboru zawsze pozostanie on subiektywny ale jako selekcjonerzy bierzemy za niego pełną odpowiedzialność - wybierzemy 7 kandydatów do gry w Reprezentacji – czynniki które będą decydowały to osoba kandydata, jego wyniki – oceniane będą wyniki zarówno w 2021-22, jak i we wcześniejszych latach, jeżeli ktoś robi progres to widać i bardzo dobrze świadczy o graczu, aktywność, zaangażowanie, styl gry – uczciwość (armia ma najmniejsze znaczenie i jak pokazał ten rok można ją zmienić nawet po dokonaniu wyboru).

2. Jesteśmy zadowoleni z tego, w jaki sposób wyłoniony został gracz nr 8 w 2021 r. i chcielibyśmy tą koncepcję rozwinąć. Myślimy o uwzględnieniu w tym „twardo” wybranym rankingu wyników zarówno ze zgrupowań, jak i z masterów. Napewno wielkim plusem tego rozwiązania jest widoczna aktywizacja środowiska i otwartość kadry. Co do konkretnych liczb i szczegółów – podamy jak będziemy pewni algorytmu.

3. Wybór coacha – a najlepiej dwóch – w tym roku Polska nie wygrałaby złota gdyby w kadrze nie było Big Bossa – wyjazd na coacha to nie jest nagroda pocieszenia jak wielokrotnie mam poczucie, że była traktowana – chcemy żeby to była osoba zaangażowana, która wie i potrafi ocenić co się dzieje na stołach, a przede wszystkim żeby była to osoba charakterologicznie będzie czuła się częścią drużyny. Chcielibyśmy wyboru coacha dokonać tym razem wcześniej – około kwietnia/maja.

4. Zależy nam na poprawie komunikacji z graczami. Mimo obiektywnej trudności w postaci korony, to komunikacja w zeszłym roku mogła być lepsza i mamy tego świadomość. Na pewno już teraz gorąco zachęcamy graczy do wzięcia udziału w zgrupowaniach, bo zaprezentowanie swojego sposobu myślenia przy stole i konfrontacja go to lepszy feedback niż theoryhammer.

CZEGO NASZYM ZDANIEM POWINNIŚMY WYMAGAĆ OD KANDYDATÓW DO KADRY

Twardo stąpamy po ziemi, i obiecujemy wyłącznie to, czego wiemy że dotrzymamy. Co roku wszyscy kandydaci na selekcjonerów tworzą wymogi których realizacja z wielu przyczyn bywa niemożliwa – w tym roku chcielibyśmy stworzyć kilka zasad selekcji których zrealizowanie w naszym odczuciu będzie możliwe.

Nasze oczekiwania i wartości którymi się kierujemy można podsumować następująco:

1. Każdy kandydat do Reprezentacji jest zobowiązany do gry na zegarze szachowym jeżeli będzie chciał tego jego przeciwnik – nie chcemy żadnych zarzutów o stallowanie – każdy z reprezentantów ma być gotowy do grania na zegarze szachowym – jeżeli przeciwnik nie ma takiej potrzeby to nie ma takiego wymogu.

2. Każdy kandydat do Reprezentacji jest zobowiązany do przyjęcia challengu w pierwszej bitwie mastera bądź lokala (nie dotyczy turniejów drużynowych) – nie chcemy zarzutów, że ktoś unika gry, że pojawia się płacz że ktoś się na kogoś zsidował i teraz on to na pewno przegra i odmawia – na ETC są różne sytuacje i czasem ktoś się musi poświęcić żeby reszta miała dobrze – każdy do takiej roli musi być przygotowany.

3. Każdy z kandydatów do Reprezentacji ma obowiązek korzystania ze znaczników oznaczenia oddziałów – każdy kto tego używał wie jak duże to potrafi być udogodnienie dla grającego

I kilka „miękkich” wymogów których wyegzekwowanie jest już trudniejsze:
1. Wygrywaj skillem, nie cwaniactwem, że ktoś czegoś zapomniał czy chciałby coś zmienić w fazie która już się zakończyła
2. Wygrywaj zgodnie z duchem gry, to nadal jest gra w plastikowe żołnierzyki i ma być przyjemnością dla obu stron
3. Wygrywaj zgodnie z zasadami gry

Na zakończenie chcielibyśmy jeszcze podkreślić, że dla nas rolą selekcjonerów jest nie tylko zbudowanie drużyny która wygra ETC, ale też animowanie środowiska żebyśmy mieli w co wygrywać to ETC. A zatem ważne jest dawanie szans nowym graczom – tutaj musimy podkreślić, że w czasie naszych selekcji pojawiały się dość licznie nowe i reanimowane twarze:
Selekcja w 2016 – nowi: Guldur, Abrasus (po pół/roku gry w T9A znalazł się w kadrze), Janus, reanimacja Shina który grał w kadrze wcześniej w 2008 r. (jeżeli coś pomyliłem Shino to proszę o poprawkę)
Selekcja w 2017 – nowi: Solo, Elvis
Selekcja w 2021 – reanimacja Skwary który grał w kadrze wcześniej w 2006 r.

Chcemy, żeby zasady którymi będziemy się kierować przy wyborze były jasne i klarowne dla wszystkich, jednocześnie nie zamykamy się na Wasze sugestie i bardzo chętnie wszystkich wysłuchamy. Jasne postawienie czego będziemy wymagać od kandydatów do kadry, nasze dotychczasowe doświadczenie w rolach selekcjonerów powoduje, że wiecie czego możecie od nas oczekiwać.

Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i wszystkie kwestie które są istotne dla naszego środowiska w tym temacie.

Z mojej strony prośba do Jarka o odczekanie około 7 dni po zgłoszeniach kandydatów na rozpoczęcie głosowania – uważam, że kandydaci na selekcjonerów powinni odpowiedzieć na wszystkie nasuwające się pytania naszego środowiska battlowego. W zgłoszeniu nie sposób ująć wszystkich kwestii które dla wielu mogą być ważne, a dobrze żeby się pojawiły.

Zachęcamy do poparcia nas !
Jurek i Marek

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3079

Post autor: Crusader »

Dzień dobry,

chciałbym zgłosić kandydaturę pary Luna + Crusader.

Chyba nikomu nie trzeba nas przedstawiać. Nasze wspólne doświadczenie związane z ETC obejmuje:
- 14 razy uczestniczenie w ETC (3 złota, 7 sreber)
- 3 razy byliśmy selekcjonerami
- nie ma wątpliwości, że obecność Luny na ostatnim, najważniejszym zgrupowaniu kadry przed ETC dała nam złoto
- Luna jest najlepszą odginaczką jaką znamy
- mamy dwukrotne doświadczenie w wożeniu na SOR podczas ETC, a to się zawsze może przydać
- Luna jest idealnym przedstawicielem białej rasy

Oferujemy mix różnych potrzeb środowiska zgodnie z poniższymi wytycznymi wyboru kadry:
1. pojawiają się głosy, że za często selekcjonerzy z założenia wybierają siebie. MY obiecujemy, że przynajmniej jedna osoba z naszej selekcji nie pojedzie jako gracz (ewentualnie jako coach).
2. są również zarzuty, że ciągle jadą te same osoby. MY potrafimy wywęszyć nowe talenty
3. polecamy wszystkim naprawdę zainteresowanym byciem w kadrze i osiągnięciem jak najlepszej formy, aby przełamać niepewność czy niechęć i zainteresować się turniejami online. Dla mnie jest to odkrycie pandemii. Granie online drużynówek to rewelacyjna forma przygotowania się do bycia zawodnikiem ETC. Poznajesz myki zagraniczne i jak działają w praktyce. Łatwo uczysz się ważnych kruczków zasadowych. Możliwość oglądania gry innych z drużyny (co normalnie na masterze nie jest realne) i późniejsze przegadanie z nimi, co można było zrobić lepiej.
4. jesteśmy przekupni, szczególnie na smaczki. Kandydatów zachęcamy do składania datków.
5. nie uprawiamy polityki zakulisowej. Głosujcie na nas tylko jeśli Wam serce tak podpowiada

Całuski
Luna i Crus

Obrazek

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5023
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Zgłoszenia zmykam. Zgłosiły się 3 pary.

Co do Twojej prośby Marku rozważam dwie opcje. Albo się do niej przychylić, albo dać dłuższy czas na głosowanie (2tyg). Wychodzi chyba na to samo. Skonsultuje z drugim modem i podejmiemy decyzję w 24h.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13698
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Zgłosiły się dwie pary. Bez jaj, że bierzesz czyjegoś zwierzaka jako możliwego selekcjonera. xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3079

Post autor: Crusader »

Bardzo proszę o zaprzestanie nacechowanych rasizmem komentarzy

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13698
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

To raczej się kwalifikuje jako gatunkizm. :P

A tak poważnie Jarek, zgłoszenie jest napisane w zartobliwym tonie, do tego dopuszczenie go do głosowania łamie regulamin LL 4.9 do 4.13, więc nie rób sobie jaj bo modowi nie wypada. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13925
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

ktory dokladnie punkt lamie?

Luna jest bardzo dobrze wychowana dama, oraz ma mocny kregoslup moralny, wierze w jej osady znacznie bardziej niz osady Stanislawa. Uznawanie jej za osobe niewlasciwa na to stanowisko mocno jej uraga jako personie, oraz nie ma jakiegokolwiek poparcia formalnego

oto tez przytoczone pkty regulaminu:
4.9 Lista Ligowa wybiera Selekcjonerów Reprezentacji Polski:
4.10 Dwóch Selekcjonerów jest wybieranych spośród zgłoszonych kandydatur.
4.11 Wybór Selekcjonerów na przyszły sezon ligowy musi zakończyć się do końca obecnego sezonu ligowego
4.12 Kadencja Selekcjonera trwa od dnia powołania do dnia zakończenia głosowania o powołanie nowego Selekcjonera, chyba, że został on odwołany wcześniej.
4.13 Selekcjonerzy wybierają Reprezentantów Polski na te turnieje, gdzie liczba Reprezentantów z danego kraju jest ograniczona przez organizatora zawodów.

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3079

Post autor: Crusader »

Nie bardzo wiem w jaki sposób złamałem prawo.
Zresztą to lud wybiera!
Kalesoner reprezentuje tzw. dziesiątkę Rince'a oraz Lożę puchatkową i już przed głosowaniem chce nas zbanować! Czy polskie środowisko na to pozwoli? Nie dajmy się establishmentowi!
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2021, o 12:22 przez Crusader, łącznie zmieniany 1 raz.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13698
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Zaraz dzwonię do mojego prawnika. Tego samego, który reprezentował wcześniej 4 karabiny i was załatwimy na szaro. Kasta basta!
Obrazek

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1036

Post autor: Szaitis »

Shino pisze: 13 wrz 2021, o 11:13

Luna jest bardzo dobrze wychowana dama, oraz ma mocny kregoslup moralny,
Moje kapcie nie do końca potwierdzają tą tezę.

Niemniej kandydatura warta rozważenia, mnie ujął fakt, iż Luna jest idealnym przedstawicielem białej rasy. Uważam, że szczególnie teraz, to bardzo bardzo ważna cecha dla Polaków

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5323

Post autor: Tutajec »

Moje kapcie nie do końca potwierdzają tą tezę.
W takim razie kapcie powinny wystawić swoją opinie i przedstawić jakieś argumenty.

Łatwo rzucać oskarżeniami :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13925
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Moje kapcie nie do końca potwierdzają tą tezę.
Nawet fakt jak szybko i bezproblemowo zaanektowala te kapcie, wydaje sie potwierdzac postawiona przeze mnie teze

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5023
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

To skoro zarzut Kalesona sam zamienił się w żart o prawnikach, to można stawiać głosowanie. Postanowiliśmy, że żeby czasu było więcej, głosowanie będzie trwało 2 tygodnie i w czasie jego trwania głosy będą niejawne, a opublikowane po jego zakończeniu. Dodatkowo, ich zbieraniem zajmie się ślivek, coby mnie z tego procesu wyłączyć.

Absurd psa selekcjonera dobry, przemyślany, zgodny z regulaminem. Jak zwykle oceni to gremium, które ma oceniać, nie naszą rolą jest im tego zabraniać.

Rozpoczynając sekcję pytań do kandydatów:
Ile czasu zajęło wam pisanie programu i która jego część, waszym zdaniem, wyszła wam najlepiej?
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13698
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Luna ci odpowie pierwsza xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Luna69
Plankton
Posty: 1

Post autor: Luna69 »

Witam wszystkich,
dziękuję za zaproszenie do dyskusji.
Tworzenie programu to był dla nas długotrwały proces ciągły. Już na zgrupowaniu wyczułam, że są kwestie do poprawy i nie chodzi tylko o kapcie czy sandały Szaitisa.
W powietrzu oprócz aury zwycięstwa czuło się też inne zapachy.
Obrazek

Bacznie oglądałam zgrupowanie przez okienko i wyraźnie odnotowałam, że nie wszyscy grali tyle ile mogli! Notorycznie ktoś nie pamiętał zasad i dopytywał.
Chcemy aktywniej zachęcać kandydatów do regularnej gry!

Baczcie na nasze słowa. Pogrzebiemy nasze nieogranie, a wraz z nimi naszych przeciwników. Doły już przygotowane!
Obrazek

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3079

Post autor: Crusader »

Z powodu pogróżek i niemożności walki jednostki z aparatem władzy jesteśmy zmuszeni wycofać naszą kandydaturę.
Boimy się o nasze zdrowie. Może jeszcze nadejdą czasy, gdy kobieta będzie mogła zostać selekcjonerem...

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4417
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

zagłosowałbym na Lunę, jak wymieni swojego familiara Crusa na kogoś bystrzejszego :D
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 466

Post autor: Dziedzic »

Przeglądając poprzednie podsumowania nasuwają mi się następujące pytania (oczywiście do obu par):

1. Wszyscy narzekają na komunikację, część w postulatach deklaruje poprawę komunikacji. Jak faktycznie taka poprawa komunikacji ma działać? Co chcecie konkretnie zmienić i jaki macie na to sposób? Jak często należy się komunikować z selekcjonerami (i vice versa) aby komunikacja była dobra? Kto będzie inicjował dialogi?

2.Część ludzi narzekała, że kryteria wyboru nie były jasne (w wielu selekcjach) i za każdym razem było ubolewanie nad tym, postanowienia poprawy itd. Nowością była informacja od Furiona i Łapy w skali procentowej z podziałem na wyniki/osobę/historię. Czy możecie podać jakiś konkretny przepis czym będziecie się kierowali przy wyborze? Czy np osoba z historią jest lepsza niż bez, czy wyniki związane z byciem członkiem (styl gry) są na + czy na -. Czy brak gry (np Szaitis) ale historyczne wyniki są ponad zaangażowaniem (np Tutajec) i w jakiej przewadze? Żebym dobrze został zrozumiany: ja rozumiem osobiste sympatie i antypatie i tego się nie wyzbędziemy bo zawsze będą ważyły, ale chciałbym wiedzieć gdzie leży granica. W poście Marcina też jest wzmianka o pasowaniu armii do koncepcji...

3.Od pewnego czasu każdy chce aktywować środowisko. Fajnie. Jak w praktyce to widzicie? Co ludzie ze środowiska mają robić, w czym pomagać, gdzie jest ich miejsce? Praktyka pokazała podejście z dywersyfikacją obowiązków ale najczęściej spotykamy się z wykonywaniem 90% prac przez selekcjonerów...

4. Mnie osobiście interesująca kwestia, gdzie mają się odbyć zgrupowania i ile ich docelowo ma być. Konkretnie.
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

ODPOWIEDZ