ETC 2012

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Re: ETC 2012

Post autor: Lidder »

Z Waszych postów wynika, że chcecie po prostu kogoś przepchnąć. AR.com to nie miejsce, gdzie wysyłasz marionetkę i mówisz jej co ma robić. Chłopaki chcą tam być z bardzo prostego powodu - nadają się.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Lidder pisze:...nadają się.
Nikt tego nie kwestionuje. Ale wyksztalcila sie taka tendencja, ze bedzie ciezko wsadzic tam osoby, ktore sie nadaja. Dlatego kombinujemy.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

swieta_barbara pisze:
Rince pisze:Shino jest chyba bardziej rozpoznawalny.
Za to kudlaty jest bardziej na czasie z meta...
Czego psa nauczyc mozna w tydzien. No offence, broda.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

ja bym mógł jako pomocnik się zgłosić ;] jakby ktoś chciał ale się wahał, lub miał problem z czasem. Samemu się nie zgłoszam, bo wiadomo, że nikt się nie zgodzi :mrgreen:
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Paczcie, paczcie, Dunczycy wystawili el reya - myslalem, ze do AR.COM beda starali sie przepchnac asgera.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Myślisz, że to robi jakąś różnice?
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Robson pisze:Myślisz, że to robi jakąś różnice?
Masz racje.

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Z całym szacunkiem ale El Rey nie jest gościem z kosmosu, gra w tą grę na naprawdę przyzwoitym poziomie od ładnych kilku lat, no i ma brodę.

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Co nie zmienia faktu ze na glowie ma zalozony kosz jak postacie z Skyrima
podpis nieregulaminowy - administracja

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

El rey zawsze dostawał od nas baty :D ( nie wiem coprawda jak było w tym roku) więc z tym jego wysokim poziomem bym nie przesadzał, a jeżeli ma poglądy podobne do asgera to na pewno nie ma się z czego cieszyć. Wygląda też na gościa bez poczucia humory z wiecznie zaciśnietymi zwieraczami ;)
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Jasne dostał w tym roku od Assura, ale nie jakoś super wysoko z tego co pamiętam, aczkolwiek nie można powiedzieć że chaos na kawie ma dobry matchu z pieszymi VC. Zresztą co z tego że dostał, wynik jednostkowej partii istotnie o niczym nie świadczy.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

ale to juz 7 wtopa na 7 meczy El Rey vs Polak :)
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

7 ale podobnie jak 4, 5 i 6 ostatnia...
Obrazek

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

mimo dość mocnego napięcia zwieraczy nie zrozumiałem o co Ci chodzi :roll:
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Wystarczyło użyć innego narządu :D Chodziło mi o to, że Duńczyk cały czas ma nadzieje na przerwanie negatywnej passy
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

No i widzisz Stachu, moze nie bedzie tak zle z Niemcami w ar.com - dosyc stonowana kandydature wrzucili.

No i Kanadian wyskoczyl :] Wypas! Pokazuj tam im, ze istnieja tez fanowie luzniejszej gry. I jeszcze format podbij do 2800, to bede mogl gada wystawic :]

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Ta 2800 to syty formacik :mrgreen:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

2800 to za duzo.

Max na co mozna zmienic to 2700 bo inaczej przy bonusach niektore armie by wchodzily na grand army

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Przede wszystkim problemem jest czas na takim turnieju, już ostatnio graliśmy za długo bo spędzało się absolutnie cały dzień (po za wieczorną pogaduchą) nad figurami. 2400 to dobry limit punktowy, jak ktoś ma jaja i potrafi ciąć punkty w rozpie a nie tylko dodawać do pieca by nie trzeba było myśleć tylko w rozpie wchodziło wszystko.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

2600 moze byc lepsze.

Popatrz na rozklad gier w Gorzowie . i tak wyjdzie mniej czasu i cisniecia sie ze wszystkim

ODPOWIEDZ