Euro 2011 - zaciąg

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: Euro 2011 - zaciąg

Post autor: Jankiel »

ale uwazam, ze razem z Robsonem zasluguja na reprezentacje z tej 9tki najmniej.
Cicho, dał nam całą armię HE do malowania na Euro - jeszcze się rozmyśli.
ze 6 z 8 kadrowiczow to Warszafka.
Nie da sie ukryć, że Warszafka ma najlepsze wyniki i nie można było wybrać inaczej.
Tylko Barbarossa jest dobrym i znanym graczem od lat, a Kalafior nie.
Kalafior na pewno grał demonami dłużej niż Barb DE.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Jankiel pisze: Kalafior na pewno grał demonami dłużej niż Barb DE.

Moje pierwsze starcie z w pełni pomalowaną armią DE Barba - rok 2005.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

W 2004 zagrałem HE
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

a ja w 2004 wygrałem parowego lokala w lublinie hajami, po pamiętnej wygranej z hordą skinków dzika 17:3 ;)
licytujmy dalej.
Kalafior na pewno grał demonami dłużej niż Barb DE.
jakto? przecież podobno długość nie ma znaczenia :?
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Ej, ej, demonami najdłużej gra napewno Dalmar. Na BoBie grali z Pasiakiem do północy!

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Robson pisze:a ja w 2004 wygrałem parowego lokala w lublinie hajami, po pamiętnej wygranej z hordą skinków dzika 17:3 ;)
licytujmy dalej.
Kalafior na pewno grał demonami dłużej niż Barb DE.
jakto? przecież podobno długość nie ma znaczenia :?

To, że tak często to słyszysz nei znaczy, że jest tak naprawdę.



:wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Ja w 2003 wypiłem 1. piwo.
Obrazek
oh, snap!

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

To, że tak często to słyszysz nei znaczy, że jest tak naprawdę.
Nie niszcz mojego świata!! powiedz, że tak jest :mrgreen:
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Najważniejsze, żeby się Assur ograł bo ewentualne nie branie VC do składu brzmi jak kiepski żart.

A co do twojego świata Robson, trudno taki life, ale pewnie w którymś z numerów młotkowego Cię na pogaduchę w końcu zaproszą to opowiesz.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Robson pisze:Ej przestań, Darkowi i bez dogryzania jest smutno :P
slyszalem ploty ze Darek tak jak cala reszta Inwkizytora przerzuca sie na 40k? prawda to? jesli tak to chyba niemozliwe stalo sie wkoncu mozliwe :mrgreen:

ja uważam że super sklad! szkoda tylko ze Robson nie zdecydowal sie jednak przerzucic na 40k
wierze w Kalafiora i to ze da rade :)
powiem szczerze ze mimo nie najwiekszego doswiadczenia z obecnie grajacych DoChem IMO daje mega rade i tak jak pisze Rince, bedzie to dla niego ogromna motywacja

trzymam za was kciuki!

pzdr

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

IMO ten skład pod względem ogrania, wyników i skilla daną armią jest teraz najbardziej obiektywny ze wszystkich. Good job.
Obrazek

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

@Thurion. Marudzisz z tymi kółkami, poczytaj kodeks g(r)ej knightów i dalej tak tą grę reklamuj.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

kudłaty pisze:@Thurion. Marudzisz z tymi kółkami, poczytaj kodeks g(r)ej knightów i dalej tak tą grę reklamuj.
wygralem ostatnio zwyklymi SMami z GK 13:7, na luzaku
z wilkami mam bilans dodatni, grajac zwyklymi SMami
ale fakt faktem ze kolejny, po wilkach, kodeks w 40k przypomina DoCh 7 ed

i nie reklamuje, po prostu fajnie jest spotkac znajomych z FB jak Ciebie i Shina na WŚ :)

pzdr

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Tylko, ze Shino niedlugo znow stanie po wlasciwej stronie barykady! A TY!? :)
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Sam w sumie nie wiem co tam jest w tym dexie, po prostu jak dzisiaj grałem w WFB to wszyscy marudzą i szydzą z ludzi kupujących "boltgun metal i czarnego washa". Źle wam nie życzę, ale GW czasem ma jakieś tajne plany na "rozwój" systemu, oby do nas to nie wróciło, a w 40k już się powoli kończą armie w power armorach więc powinno być spokojnie chwilę.

@Shino. Jasne i po wyjściu nowych TK wchodzi jako 10 zawodnik do składu o ile Malal nie zechce grać TK. Przecież mają mega ograną tą armię.

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Dobry czlowieku nie znam Cie wiec z laski swojej nie wycieraj sobie geby mna.
Dziekuje i pozdrawiam
podpis nieregulaminowy - administracja

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

żebyście się nie zdziwili, że jeden z wymienionych na etc mumiami pojedzie :)
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Mozna zrobic losowanko, w podobie do tego z biletami na ojro. Szczesliwiec, oprocz miejsca w skladzie, otrzyma litra czerwonej kartki, coby sie nie nudzil, wykopujac cala armie w 6stej turze :)
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

kudłaty pisze: @Shino. Jasne i po wyjściu nowych TK wchodzi jako 10 zawodnik do składu o ile Malal nie zechce grać TK. Przecież mają mega ograną tą armię.
co ja ci niby zrobilem, ze tak jadem ociekasz?

boil cie, ze sobie troche pogram tk jak nowe wyjda? bo nie widze powodu zebys sie tak ciskal o takie rzeczy :roll:

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Widzę że obydwóch was to ubodło jakoś niesamowicie, wyluzujcie chłopaki to nie było nic osobistego. Ironia dotyczyła raczej dość popularnego w środowisku przeświadczenia w ramach którego gracze którzy kiedyś grali jakąś armią muszą być nią z miejsca pewniakami niezależnie od zmian w jej mechanice i tego czy do wyjścia danej armii grywali mniej czy więcej. Nie miała to być złośliwość pod waszym adresem, mnie wręcz cieszy że sobie trochę pograsz/pogracie po odświeżeniu zasad bo to zawsze dodatkowe dwie osoby do pogrania na turniejach, czemu miałoby mnie to boleć? Więcej dystansu.

ODPOWIEDZ