Skład na ETC 2011

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kielon
Masakrator
Posty: 2487
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skład na ETC 2011

Post autor: Kielon »

O której się kończy 5ta runda?
Obrazek

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

ma ktoś jakieś świeże info z placu boju?
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Chory
Oszukista
Posty: 815
Lokalizacja: GDYNIA - Snot

Post autor: Chory »

Ten gruby w zielonej koszulce z RHQ TV caly czas nie wierzy w Polske. Moe przed 6 bitwą mu sie cos odmieni.

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

40K Team Germany after starting strong this round are fading & looking at a loss. This will throw 40K tourney wide open!
:!:

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »


Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Z Dania przeciwnik Duke'a gral bez brzytwy i whiteringa a Choseni mieli warda od pierwszej tury. To sie musialo tak skonczyc:)

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Mi tam wiara grubego do szczescia nie potrzebna ale moglby skonczyc z fantazjami ;)
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

jak się słucha tych typów to ani jeden z nich nie wierzy w wygraną Polski, wspominają ich tylko raz jako top3 i parę razy że grają wysoko, a wtedy raczej mówią o naszych przeciwnikach niż o nas. a maska w tej grze ustawia nas na zajebistej pozycji i pewnym podium...
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Akadera pisze:Mi tam wiara grubego do szczescia nie potrzebna ale moglby skonczyc z fantazjami ;)
+1 :)

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

Młody maska do przodu Assur remis.
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Mlody 20 Assur 10 od lidera
Edit: sysu wyprzedziles mnie :P
Ostatnio zmieniony 21 sie 2011, o 14:32 przez Akadera, łącznie zmieniany 1 raz.
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

To nie piłka, tutaj to inni są chłopcami do bicia...
Obrazek

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

Akadera masz mongolski internet, jestem pierwszy!! :) btw oddaj mi maruderów moich :>

BTW: Jagiellonia 1 - 0 Cracovia ;)
Ostatnio zmieniony 21 sie 2011, o 14:35 przez sYsek, łącznie zmieniany 1 raz.
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

KrzysiekW pisze:
Akadera pisze:Mi tam wiara grubego do szczescia nie potrzebna ale moglby skonczyc z fantazjami ;)
+1 :)
Marudzicie, gruby wprowadza koloryt. Widzę, że zwąchał się z Timem i ma nowych idoli. :mrgreen:
England 40k at least a draw pushing for a win . Poland looking good against Spain
Ostatnio zmieniony 21 sie 2011, o 14:38 przez Siweusz, łącznie zmieniany 1 raz.
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

England 40k at least a draw pushing for a win . Poland looking good against Spain
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Sysu odezwij sie pmka. 5 najszybszych mongolskich mulow zasowa na kolowrotku zeby dzial ;)

Siwy: Koloryt? Gruby mi przypomina z zachowania troche laske kumpla na meczu jagi. Po zmianie stron panienka pyta dlaczego oni teraz graja do swojej bramki :D i to jest poziom grubego ;)

Jak szkopy obsysaja w 40k to moze jeszcze sa szanse :)
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

widze, że Młody ciśnie jak za dawnych dobrych lat 8)

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

WHFB Poland on top against Greece on table 1. Will probably win but won't be 100 at this stage

WHFB Asger won 20-0 but there are 2 other games looking very bad for Danes. It is going to be close still against the Italians
Ostatnio zmieniony 21 sie 2011, o 14:44 przez sYsek, łącznie zmieniany 1 raz.
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Kudlaty 10.

Wyrownanie sie zapowiada.

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

to juz 40 punktów o których wiemy z 3 gier. więc zostaje 5 meczy, 12 pkt w każdym do maski.
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

ODPOWIEDZ