Ligowy Śmietnik

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Ligowy Śmietnik

Post autor: swieta_barbara »

Temat do komentowania prac LL dla wszystkich innych uzytkownikow forum.

Jankiel, Dymitr - mega slabo poszlo Wam te glosowania.
2 powazne bledy, a od Ciebie Dymitr nawet przeprosin.
Jeszcze w dodatku prosilem Cie o upublicznienie glosow w poniedzialek po glosowaniu, powiedziales ze to zrobisz a potem to zlales.
Gdyby Jurek nie podniosl tematu, pewnie Wloclawek nie dostalby szansy na mastera. Bardzo slabo ten sezon moderatorski zaczynacie.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

nie wiem co ma Jurek do tego - swój błąd wyłapałem wespół z Butanem (czyli poprzednim LL modem)
Dobrze się stało, że dziś a nie za 3 miesiące - to raczej jest ważne - poprawka będzie szybka i nagłośniona, żeby każdy zdążył oddać głos! Moja pomyłka, przepraszam!

Głosy były upublicznione już jakiś czas temu - zauważyłeś?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

2 powazne bledy, a od Ciebie Dymitr nawet przeprosin.
Poważne w chuj. Na niekorzyść kolegi z "układu" na którego obecności na LS najbardziej nam zależało. Po to publikujemy wyniki, żeby każdy mógł na spokojnie przeliczyć i zweryfikować.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Włocławek musi mieć niezłą huśtawkę nastrojów :lol2:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

eh... Przypominam ,że to Butan wyłapał błąd choć stawia nas to do dogrywki :) uczciwość przede wszystkim... a błędy się zdarzają nawet najlepszym. Najgorsze ,że znowu się wszystko przedłuży- kontrahenci od potencjalnych sal to już dziwnie na mnie patrzą - jak najpierw mówiłem ,że interesuje mnie lipiec ,potem październik ,potem marzec...jak teraz powiem ,że się rozmyśliłem to niektórzy uznają mnie za waryjata... :mrgreen:
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Jankiel pisze:
2 powazne bledy, a od Ciebie Dymitr nawet przeprosin.
Poważne w chuj. Na niekorzyść kolegi z "układu" na którego obecności na LS najbardziej nam zależało. Po to publikujemy wyniki, żeby każdy mógł na spokojnie przeliczyć i zweryfikować.
Wiesz, nie chcialbym zeby Ci sie wydawalo, ze robisz komus laske.
Glosy powinniscie opublikowac od razu po glosowaniu, a nie na specjalna prosbe graczy.
Jestescie moderami LL, wiec wywiazujcie sie ze swoich obowiazkow.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=27&t=23568

Proszę, Panie zajebisty - sam żeś się jebnął w liczeniu głosów, a nikt z tego afery nie robił.
Mega słaba ta akcja
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

swieta_barbara pisze:
Jankiel pisze:
2 powazne bledy, a od Ciebie Dymitr nawet przeprosin.
Poważne w chuj. Na niekorzyść kolegi z "układu" na którego obecności na LS najbardziej nam zależało. Po to publikujemy wyniki, żeby każdy mógł na spokojnie przeliczyć i zweryfikować.
...ze robisz komus laske....
Proszę o polskie znaki :mrgreen:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Rozumiem, ze mozna sie pomylic przy liczeniu. Nie rozumiem jak mozna nie publikowac glosow.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

przecież zostały one opublikowane - Kacper, co jeszcze? Nie zrobiłem tego w niedzielę w nocy, poszedłem spać. te kilka dni robi różnicę?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Przecież opublikowaliśmy, tak?

I czemu pretensji nie masz do Ukaleza, który zagłosował, a nie mógł? Dodam tylko, że info o tym, że Ukalez zagłosował było od początku, już w dniu publikacji wyników

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 5#p1018175

Kazdy mógł to sprawdzić. Zauważył to dopiero Butan. Jak chcesz wytropić jakąś aferę, to się przygotuj, bo na razie to odkryłeś trotyl na tupolewie.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

To całe publikowanie głosów jest troche kwaśne, z jednej strony ratuje to przed jakimiś kwasami typu tegoroczne, z drugiej tworzy grunt pt. "nie głosowali na nas rok temu to my za rok na nich też nie" ;)
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Ja po prostu krytykuje Wasza prace. Nie podoba mi sie, ze wykonujecie ja od niechcenia i w dodatku blednie. Jak Wam sie nie chce, to ktos Was zastapi.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

krytyk przyjmuję na klatę, bo się pomyliłem. Dziękuję, za konstruktywną uwagę.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Ukalez
Falubaz
Posty: 1212
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: Ukalez »

Jankiel pisze:I czemu pretensji nie masz do Ukaleza, który zagłosował, a nie mógł?
Ze swojej strony mogę tylko przeprosić, że wynikło całe zamieszanie. Umknęło mi gdzieś info o nowych wyborach do LL (prawdopodobnie z racji skróconego sezonu) i nie przypuszczałem, że "już" straciliśmy głos jako klub. Mój błąd, powinienem najpierw przewertować wszystkie tematy związane z listą ligową, przepraszam. Żadnej polityki proszę się nie doszukiwać w tym niedopatrzeniu, bo jako klub prawie w ogóle nie pojawiamy się na masterach, decydowała przeważnie odległość od Kielc.
Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także.

Shino: "Rb strona67 jakbys szukal zrodla"
Żaba: "raczej 65 jeśli już"

I love this game... :D

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Młody pisze:To całe publikowanie głosów jest troche kwaśne, z jednej strony ratuje to przed jakimiś kwasami typu tegoroczne, z drugiej tworzy grunt pt. "nie głosowali na nas rok temu to my za rok na nich też nie" ;)
Zupełnie jak na Eurowizji :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »

A mnie zastanawia, kto tu jest z PiS a kto z PO, bo takie obrzucanie sie miesem przypomina mi scenę z naszej rodzimej polityki, na której nie powinniśmy sie wzorować.

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

@PiotrB, Jankiel
Sevi to wyłapał.
swieta_barbara pisze:Rozumiem, ze mozna sie pomylic przy liczeniu. Nie rozumiem jak mozna nie publikowac glosow.
Głosy miały być opublikowane. Po prostu Dymitra przytłoczyło życie i powoli ogarniał ctrl+c, ctrl+v.
Kilka razy go naciskałem.
Obrazek

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

najwyżej będziemy mieli spokój :) i tak mnie już dość mocno stresuje ostatnio ten master i brak możliwości zaplanowania czegokolwiek :) kurna gorzej jak z dziećmi - te się przynajmniej czasem słuchają ...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kielon
Masakrator
Posty: 2487
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kielon »

Grichalk pisze:A mnie zastanawia, kto tu jest z PiS a kto z PO, bo takie obrzucanie sie miesem przypomina mi scenę z naszej rodzimej polityki, na której nie powinniśmy sie wzorować.
Od zwyczajna LL, polska polityka w malym wydaniu. ;)
Obrazek

ODPOWIEDZ