Ranking Ligi 2014

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mapet
Falubaz
Posty: 1177
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński/SNOT Gdynia

Re: Ranking Ligi 2014

Post autor: Mapet »

czy ranking za 2014 już jest zamknięty?

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Zamknięty nie jest, czekamy na dodanie Silesiana i pewnie paru innych turniejów.

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3109

Post autor: Crusader »

Pewnie sporo brakuje jeszcze. Mi np. 3 turniejów brakuje. A nie ukrywam, że sporo mi dodają :)
Czy ktoś kontakt do Krzyśka W? Czy ktoś wie czy on w ogóle żyje?

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

podbijam temat
Obrazek

Awatar użytkownika
adeon
Wodzirej
Posty: 686
Kontakt:

Post autor: adeon »

Wszystkie turnieje, których wyniki były na skrzynce ligowej SĄ wrzucone.

Awatar użytkownika
Mapet
Falubaz
Posty: 1177
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński/SNOT Gdynia

Post autor: Mapet »

Klikam w linki i wiem, że nic nie wiem.

pokazuję się ranking na dzień 19.05.2015 (od stycznia 2015 byłem na dwóch masterach i nie zdobyłem żadnego punktu? bo jakoś nie widzę się w zestawieniu)

szok, niedowierzanie, łzy na poduszce :cry:

Awatar użytkownika
adeon
Wodzirej
Posty: 686
Kontakt:

Post autor: adeon »

Mapet pisze:Klikam w linki i wiem, że nic nie wiem.

pokazuję się ranking na dzień 19.05.2015 (od stycznia 2015 byłem na dwóch masterach i nie zdobyłem żadnego punktu? bo jakoś nie widzę się w zestawieniu)

szok, niedowierzanie, łzy na poduszce :cry:
Pisz do orgów

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Przeciez nikt nie ma tych masterów :p
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Guldur
Mudżahedin
Posty: 313
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Guldur »

i jak będą ci programiści zajmować się tą nową wersją rankingu?

Jeżeli nie, to w sumie mógłbym spróbować wziąć na siebie uaktualnianie rankingu - ktoś tylko by mi musiał pokazać co i jak i w miarę świeże rankingi by były.

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Odbyły się już 4 mastery, a wynik jest tylko z jednego, organizatorzy, czy tak trudno w miesiąc ogarnąc wyniki?

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Guldur pisze:i jak będą ci programiści zajmować się tą nową wersją rankingu?

Jeżeli nie, to w sumie mógłbym spróbować wziąć na siebie uaktualnianie rankingu - ktoś tylko by mi musiał pokazać co i jak i w miarę świeże rankingi by były.
Ja jestem za.
Kontaktuj się z Adeonem i rób swoje. Może uda się to uaktualnić w miarę szybko, bo w tej chwili totalnie nie wiadomo kto jest który w lidze :P
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Problem polega na tym, że organizatorzy nie wrzucają wyników, a nie że Adeon ich nie wprowadza.

Awatar użytkownika
adeon
Wodzirej
Posty: 686
Kontakt:

Post autor: adeon »

Dydu pisze:Problem polega na tym, że organizatorzy nie wrzucają wyników, a nie że Adeon ich nie wprowadza.

W końcu ktoś zrozumiał...

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

ależ my to wiemy. Chciałem się upewnić, ze wyniki nie doszły
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Chciałbym podnieśc 2 tematy ważkie dla mnie i mojego klubu:

1. Wyniki marcowego turnieju Make Way! #2 (ID 4263) nie sa widoczne, mimo iz już 2 razy je przesyłałem. Pierwszy raz gdy były problemy z koordynacją ligi, i ponownie około tygodnia temu. Czy jest szansa na aktualizację?

2. Koledzy z klubu juz kilka razy prosili o transfer klubowy, m,in w tym watku: KLIK, ale bez skutku.
Czy mógłbym prosic o dopisanie klubu "Make Way!" nastepującym osobom:

Szczepan Kalisiak 4483 (+ zmiana miasta na "Błonie")
Grzegorz Oleksik 3337
Błażej Luberadzki 4973
Konrad Kuźmiński 3835
Edgar Czop 5131
Maciej Żebrowski 2098
Bartosz Karwowski 3715
Mateusz Mańka 1558 (+ dodanie nicku "Thorash")
Andrzej Bystrek 3015
Mateusz Dziewanowski 1168
Bartłomiej Rutkowski 4557

Z góry dziękuję!
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
adeon
Wodzirej
Posty: 686
Kontakt:

Post autor: adeon »

Bearded Unclean 'Un pisze: 1. Wyniki marcowego turnieju Make Way! #2 (ID 4263) nie sa widoczne, mimo iz już 2 razy je przesyłałem. Pierwszy raz gdy były problemy z koordynacją ligi, i ponownie około tygodnia temu. Czy jest szansa na aktualizację?

Drogi Kolego - szanujmy się nawzajem. Nie lubię jak ktoś mija się z prawdą, więc poproszę Cię o podanie dat i adresu na jaki wysłałeś wyniki, ponieważ w skrzynce koordynatora jest JEDNA wiadomość od Ciebie dotyczące tego turnieju - z 29.06. BARDZO chciałbym wierzyć, że taki tekst nie jest ściemą mającą na celu zaliczenie turnieju, który odbył się w marcu i nikt nie zgłosił jego wyników. Podkreślam - BARDZO bym chciał w to wierzyć, także poproszę o te daty i adres mailowy.

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Faktycznie minąłem się z prawdą, przesyłałem 4224, nie 4263, oba były w trakcie perturbacji z aktualizacjami. 4224 jest widoczny, czyli wszystko się zgadza.
Zatem jeśli się da, to prosiłbym o aktualizację wyników zgodnie z załącznikiem z maila z 29.06, oraz aktualizacje danych graczy z listy.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
adeon
Wodzirej
Posty: 686
Kontakt:

Post autor: adeon »

Wyniki są już wrzucone, lista graczy w tygodniu.

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Dzięki!
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

Hej! Zgłosiłem turniej o numerze 5025. Po pierwsze to przez pomyłkę lub nie wiadomo co nie wypełniłem pola organizator - powinna być Ośmiornica Łódzka co zresztą widać na zalinkowanej do turnieju stronie www.

Ponadto jest to turniej niezaliczony do ligi bo zgłoszony za późno. Zgłaszałem go najpóźniej w poniedziałek - co oznacza, że do dnia turnieju było dość czasu według nowego regulaminu. Głosowanie nad zmianą tutaj: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 8&start=20
4. Czy chcesz zmniejszyć minimalny termin w jakim należy zgłosić turniej klasy lokalnej?
a) TAK

5. Jeśli pyt.4 wygra opcja TAK(A), to nowy termin powinien wynosić
a) 5 dni
Naturalnie żadnych pretensji nie mam i w ogóle bo z tego co widzę nie ma sensownego mechanizmu informowania koordynatora ligi o takich zmianach, jednak chcę się upewnić czy zostanie to zmienione :)
Obrazek

ODPOWIEDZ