Ranking Ligi 2014

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Ranking Ligi 2014

Post autor: KrzysiekW »

Tradycyjny wykład koordynatorów:
Zmiany w danych gracza, turnieju itp. w tym temacie:
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=26&t=7113
Scalania kont tutaj:
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=26&t=42404

Natomiast wszelkie reklamacje co do miejsca na turnieju, braku wpisania w wyniki itp. należy zgłaszać ORGANIZATOROM - to ich zadanie aby plik był poprawny i ujmował wszystkich uczestników turnieju.

Pytania czy wyniki dotarły czy nie, proponuję składać za pośrednictwem PMki.

Co do przebiegu aktualizacji to postaram się trzymać modelu przyjętego z poprzednich sezonów: przez tydzień zbieram wyniki, w miarę możliwości odsyłam do poprawki te które tego wymagają, a w weekend siadam do aktualizacji, najczęściej w niedzielę wieczorem. W wyjątkowo poważnych sytuacjach mogę się spóźnić, ale wtedy zwykle proszę Adeona o zastępstwo. Adeon też zajmuje się scalaniem kont (tylko ona ma uprawnienia).

Jeśli wyniki są poprawne, to trafiają do rankingu. Jeśli ich nie widzicie, to znaczy że albo ja się pomyliłem (staram się uważnie sprawdzać pliki, ale może mi się zdarzyć) albo jest błąd w pliku. Maila z wynikami staram się sprawdzać raz w tygodniu i odsyłać informacje z ewentualnymi rzeczami do poprawki. O zaliczeniu turnieju decyduje data pierwszego nadesłania wyników, więc jeśli coś do poprawki, to liczymy i tak datę nadejścia pierwszej wiadomości (o ile oczywiście nie zawiera czegoś na "odwal się" ;) ).
To taki skrót z procesu aktualizacji.

Szybkie linki:
Ranking ligi
Lista graczy - stąd można wziąć numery ID.
Przydatne pliki - czyli m.in. instrukcja zgłaszania wyników oraz arkusz punktujący.

Pozdrawiamy,
Wasza Koordynacja Ligi

P.S. I powtórzę: pamiętajcie o usuwaniu kropki przy skrócie "OK", właściwym formatowaniu oraz tym, ze skróty armii muszą być DOKŁADNIE takie jak w instrukcji. ;)

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Trzeba wysyłać wyniki jeszcze raz? Czy sam sobie będziesz przyporządkowywał wysłane wyniki pod nowe numery? Bo widzę że zmieniły się ID turniejów.
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

podbijam pytanie - bo ja nie wiem czy mam gdzieś zachowane tamte pliczki :/
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

W sumie jak ktoś może / chce pomóc, to bardzo bym prosił.
Mam niby screenshoty ze starymi turniejami, ale mogę tam nie mieć wszystkich turniejów, poza tym dla mnie jednego to trochę roboty z tymi wszystkimi ynikami będzie. :)

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Wyniki mastera wysłane jeszcze raz z nowym ID.
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Super, ogromne dzięki.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

OK, prace nad aktualizacją ruszyły, proszę o chwilkę czasu na ogarnięcie dwóch miesięcy. :) Do przyszłego weekendu powinno być posprzątane.

Edit 2 marca 2014: jeszcze trochę cierpliwości poproszę, jednak jest tego więcej niż zakładałem. :(

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Co z rankingiem aktualnym i z 2013 roku? Trochę lipa, bo w Poznaniu miały być nagrody za ubiegły sezon, a bez tego nie będzie.
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Aktualny dziś zrobiony w zakresie wyników z aktualnym ID, nad pozostałymi pracuję. Jak sobie nie dam rady, to będę pisał do orgów.

W kwestii archiwalnego napiszę do Adeona.

Awatar użytkownika
TomashWwl
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: BeefTown / WaWa

Post autor: TomashWwl »

Z ciekawości , mam wklepane pkty za turniej ale w rankingu suma widnieje jako 0. Jak to rozumieć? ID 4472
Remo pisze: Ja bym tabelkę miscasta też usunął bo czasem komuś Wampira wsysnie i jest to smutne i niesprawiedliwe i w ogóle brak balansu... :roll:

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

TomashWwl pisze:Z ciekawości , mam wklepane pkty za turniej ale w rankingu suma widnieje jako 0. Jak to rozumieć? ID 4472
Coś dziwnie zlicza mam tyle punktów co Grisza->91 a 40 miejsc niżej :mrgreen:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
TomashWwl
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: BeefTown / WaWa

Post autor: TomashWwl »

Problem jest chyba w turnieju PX Winter is Coming i nie sumuje z niego punktow
Remo pisze: Ja bym tabelkę miscasta też usunął bo czasem komuś Wampira wsysnie i jest to smutne i niesprawiedliwe i w ogóle brak balansu... :roll:

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

TomashWwl pisze:Problem jest chyba w turnieju PX Winter is Coming i nie sumuje z niego punktow
Nic się nie martw. Solider i tak jest za tobą :wink:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
TomashWwl
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: BeefTown / WaWa

Post autor: TomashWwl »

no, i to jest w końcu jakiś pozytywny news w poniedziałek ;)
Remo pisze: Ja bym tabelkę miscasta też usunął bo czasem komuś Wampira wsysnie i jest to smutne i niesprawiedliwe i w ogóle brak balansu... :roll:

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Spoko ja też mam 0 za ten turniej... a powinna być 100... no i nie mam zaliczonych turniejów Ordinu i Jeźdźców...
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Co z wynikami z początku sezonu (styczeń)
Czy żeby zostały uwzględnione należy jeszcze raz wysłać mejla z wynikami czy po prostu poczekać na kolejną aktualkę?

Oczywiście pierwsze wyniki były zgłoszone w terminie.

Mówię o turnieju ID 4003
Data: 2014-01-11
Nazwa: Karnawałowa Zadyma w Strefie Zero
Miasto: Poznań

pozdrawiam
Furion

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Mam analogiczne pytanie jak Furion, dotyczy ono turniejów: 4016 i 4035. Wyniki zostały przesłane z nowym ID.
Osoba zgłaszająca nie dostała odopwiedzi że są złe, ale wyniki nie zostały zaliczone przy aktualce.
Trzeba przesłać jeszcze raz?
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

dajmy chłopakom chwilę - na pewno żaden wynik wysłany w terminie nie zaginie
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Dymitr pisze:dajmy chłopakom chwilę - na pewno żaden wynik wysłany w terminie nie zaginie
Dzięki za wiarę w człeka, Dymitr. :) Będzie jako rzeczesz. nic nie zaginie, a jakby czyichś wyników nie było w aktualce, to dojdziemy gdzie wsiąkły.
Furion pisze:Co z wynikami z początku sezonu (styczeń)
Czy żeby zostały uwzględnione należy jeszcze raz wysłać mejla z wynikami czy po prostu poczekać na kolejną aktualkę?

Oczywiście pierwsze wyniki były zgłoszone w terminie.
Sprawdzam nadawcę i porównuję pliki. Jak pierwsze były wysłane w terminie, to te ze zmienionym ID też będą uwzględnione. Co do pierwszego pytania (czy wysłać maila czy czekać) to według wyboru, choć mam gorąca prośbę do wszystkich o dokonanie zmian w zakresie nowego ID i ponowne podesłanie. Mnie to idzie wolniej, bo trochę tego już dosłano i jest co obrabiać. :) Z góry dzięki i przepraszamy za kłopot!
Sevi pisze:Mam analogiczne pytanie jak Furion, dotyczy ono turniejów: 4016 i 4035. Wyniki zostały przesłane z nowym ID.
Osoba zgłaszająca nie dostała odopwiedzi że są złe, ale wyniki nie zostały zaliczone przy aktualce.
Trzeba przesłać jeszcze raz?
Nie trzeba, w tym wypadku lepsze okazało się wrogiem dobrego. Porobiłem sobie zakładki, zeby sezony się nie mieszały i przeoczyłem maila - przepraszam. Dotarły te wyniki i wyglądają OK. :)

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Super :)
Ja zawsze w Ciebie wierze, chciałem się tylko przypomnieć z tymi dwoma ;)
Wisła Kraków.

ODPOWIEDZ