I Ty możesz zostać selekcjonerem:-)

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

I Ty możesz zostać selekcjonerem:-)

Post autor: Laik »

Jak według Was powinna wyglądać kadra - gracze i armie
(Luźny temat dla wszystkich)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Niech Tomki zaczną.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Jestem ciekaw zbiorowej mądrości narodu:-). O ile się cała społeczność pomyli jeżeli typy traktować jako głosy
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Luźny i to dość bardzo, bo np nie wszyscy mieli wgląd w wyniki kadry na zgrupowaniu, wiec de facto pogladowo na nowy draft nie ma żądnego turnieju. + nie wiemy kto z dostępnych ma czas. No ale zabawa to zabawa a nie bedę się przeciez uczył :D

Furion, Młody, Crus - pewniaki do napierania.
Rince, Dębek - pewniaki do tego, żeby napieracze nie marnowali swojego czasu na wyjazd i coby sie fajnie parowało :P

i te pozostałe 3 miejsca to zagadki.

Teoretycznie mocna armia to WE no i draft jej nie tnie, więc powinna być, kto powinien nią jechać nie mam pojęcia.

Osobiście strasznie dużo gram z Szaitisem i jego VC to taki idealny dobór na drużynówkę bo zawsze zrobi 10+ i praktycznie gra na niemal wszystko. I porąbana kminę ma. Dla mnie to na każdy turniej gdzie można go wziąć jest must have - po prostu zbyt ułatwia on gre wszystkim teammateom swoja uniwersalnością i stabilnością

No i na koniec pojęcia nie mam tak naprawdę. Moim zdaniem DoCH i SK są zbyt słabe, żeby je brać, ale np nie widziałem nowych blodków w akcji. Szczury po ostatnich cięciach imo są poza top8, a juz zmiana 50/50 w slotach na hero-lord nie bardzo im pomogła. Ogry sa imo zbyt pocięte, choć maja swoje wzloty i na DMP Krola Goblinow zawsze bym brał - ale na ETC raczej nie. EMP jest zbyt pocięte, nie robi wrażenia imo. No i oszałamiająco to nikomu tą armią nie idzie, ale to niestety całą 8 edycję.

Z armii które zostały, są TK i DF. Tutaj pewnie jest najcięższy orzech do zgryzienia. DF są tubro stabilne + kudlaty przestałmarnować czas swój i kolegów i gra tylko nimi :D z drugiej strony TK w wersji którą na DMP mam od dwóch lat (czyt. turbostabilny Domin) zdaje się tracić oddech na heromecie. A z kolei rozpiska Marysia razem z keirowcą słyszałęm ze wykręca dzikie wyniki + 7 miejsce na masterze (przez hobby) i konczenie go na 1 stole robi wrażenie. KOniec koncow zależy od teamu.

Dlatego imo top zestaw to (kolejność przypadkowa):

Furek HE
Rince DE
Laik (z braku laku i pod warunkiem, że kupi sobie inne kości do testowania LD) WE
Młody WoCH
Crus Lizz
Dębek BRE
Szaitis VC

Maryś TK / Kudłaty DF zależenie od tego jak chłopaki rozkminią sobie parowanie. Tk wziałbym gdybym chciał coś co robi ogień, a DF jeżeli chciałbym coś na co przeciwnicy klną. Gracze i armie mamy tu topowe wieć wybór cięzki. Do "mojego" teamu chyba jednak brałbym Marysia - musi odebrać swój rekord ^^. Ale to rozkmina dla madrzejszych ode mnie. Na pewno nie ma tu złego wyboru - oba są fantastyczne.

Ale u buka postawilbym że za Szaitisa pojedzie Kalafior (czymkolwiek).

Przy założeniu że wszyscy mogą i chcą jechać + na stan mojej wiedzy.

Więc kibicuje moim kandydatom, fajnie, ze jest choć trochę konkurencji i licze że wam się uda :)
Ostatnio zmieniony 30 mar 2015, o 16:32 przez QQrydza, łącznie zmieniany 2 razy.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Królik
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3739

Post autor: Królik »

Zapytaj Rince o jego top10 :wink:

Na ten moment wydaje mi się, że są 3 mocne kandydatury

Crus LIZ
Wujek BRE
Furion HE

W dalszej kolejności (w zależności od wyników, mety i roli w drużynie) pewnie, Gąska/Szaitis VC, Młody WoC i Rince DE. Do tego widziałbym SK, które z nowymi zabawkami mają spory potencjał i pewnie WE.

Awatar użytkownika
Janus
Masakrator
Posty: 2063
Lokalizacja: Nordin Warszawa

Post autor: Janus »

Właściwie to największa niewiadoma jest Szaitis czy Gąsior vc. Reszta jest już wybrana, ale nie ma co zdradzać;p
Ps: chyba że Dębek nie pojedzie- bo chyba coś takiego mówił po tamtym euro że chce odpocząć.
Obrazek
Wind Sower pisze:Nawet w średniowieczu papież nerfił strzelanie.
"Jak ja nie cierpię Vampirów"

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

No jak Marycha pojedzie TK na ETC w naszym teamie to normalnie pozyczam mu armie na ten turniej.

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Kolejność przypadkowa:

Furion, bo ma poradnik na YT i będzie hajs z relacji
Rince, bo jest najwyższym DE i nikt tak nie marudzi zdobywając 13 pkt co grę
Kudłaty, bo ma łeb nie od parady i fajnie pomalowaną armię
Kalafior, bo robi cuda dziwną rozpiską więc warto go wziąć dla beki
Młody, bo robi 20:0 20-woundową armią
Dębek, bo jeździ co rok więc to tak jak nie brać kostek na mastera
Tutaj, bo jest najwyższym WE i ma niewyrównane rachunki z każdym krajem, z którym graliśmy
Maryś, bo bawi się nową armią więc będzie na kogo narzekać, że prawie nie zdobyliśmy złota

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

bo najwazniejsze sa argumenty a nie kandydaci :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

OK - Paraszczaka bo Dydu gra WE
HE - Andrzeja żeby Furion miał czas na relację z ETC wcześniej niż po 6 miesiącach
DE - Jankiela bo wygrał złoto na ETC przed 10 laty
WE - Tutajec, bo Laik przegrywa na lokalach z Dominem
Bre - Suchy, bo jest Mistrzem Niemiec i jeździ na zgrupowania kadry
DoC - Lidera bo warto mieć sędziego po swojej stronie
SK - Janusa bo jako jedyny Warszawiak potrafi tym grać
VC - Leocha bo Szaitis nie gra na Śląskich lokalach no i dostał do 0 na zgrupowaniu (podobno)

najważniejsze nie brałbym WoC bo jeszcze wygracie ETC, po memach meczu Polska - Irlandia wywnioskowałem że Polacy nie chcą zwyciężać wolą znaleźć sobie winnych za porażkę ;) i dorzucać do ognia przy rodzinnym kominku śmiesznymi anegdotami na ich temat.

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Lidder pisze: Tutaj, bo jest najwyższym WE
Chyba w kapeluszu :D
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Ja wiem, ja wiem !! kto pojedzie :mrgreen:
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Cos szybko :)

moze zrobisz bukmacherke :) ?

Z przeznaczeniem na sponsoring wyjazdu kadry, koszulek :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Ja powinienem pojechać. Nigdy nie wygrałem żadnego turnieju, więc moja obecność w reprezentacji będzie dla wszystkich przeciwnych drużyn na tyle dużym zaskoczeniem, że w zdezorientowaniu i konfuzji zaczną popełniać podstawowe błędy, które wszyscy reprezentanci oprócz mnie skrzętnie wykorzystają i w ten sposób zdobędziemy złoto. Taki mam plan.

Awatar użytkownika
lajkonik
Masakrator
Posty: 2622

Post autor: lajkonik »

Solo pisze:SK - Janusa bo jako jedyny Warszawiak potrafi tym grać
Come on! ;)
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
lajkonik Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Naviedzony pisze:Ja powinienem pojechać. Nigdy nie wygrałem żadnego turnieju, więc moja obecność w reprezentacji będzie dla wszystkich przeciwnych drużyn na tyle dużym zaskoczeniem, że w zdezorientowaniu i konfuzji zaczną popełniać podstawowe błędy, które wszyscy reprezentanci oprócz mnie skrzętnie wykorzystają i w ten sposób zdobędziemy złoto. Taki mam plan.
Do wprowadzania konfuzji biora Furiona :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Młody pisze:Ja wiem, ja wiem !! kto pojedzie :mrgreen:
hehehe ja wiem lepiej od Ciebie kto pojedzie :P

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Furion pisze:
Młody pisze:Ja wiem, ja wiem !! kto pojedzie :mrgreen:
hehehe ja wiem lepiej od Ciebie kto pojedzie :P
Oczko.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Młody pisze:Ja wiem, ja wiem !! kto pojedzie :mrgreen:

Ty wiesz, Kalafior wie, jak widać Furion tez;-), reszta się może pobawić i zobaczyć jak to będzie wyglądać:-)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

1 Lewandowski bo umie grać z Niemcami
2 Boruc bo ma dużo tatuaży
3 Peszko bo nazwiska też grają
4 Milik coby umilał
5 Mila bo doświadczenie to ważna rzecz
6 Glik w defesie
7 Wawrzyniak bo się jakiś warzywniak przyda
8 Sobota bo sobota jest najważniejsza

kogoś pominąłem ?

ODPOWIEDZ