ETC 2016

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Janus
Masakrator
Posty: 2063
Lokalizacja: Nordin Warszawa

Re: ETC 2016

Post autor: Janus »

Popieram kandydaturę Shina, o ile postawi na młodych i ambitnych graczy :D
Obrazek
Wind Sower pisze:Nawet w średniowieczu papież nerfił strzelanie.
"Jak ja nie cierpię Vampirów"

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Karli pisze:Ja tam jadę nawet jako kibic, póki co bilety lotnicze do Aten są w tym terminie po 400pln w obie strony :)

+1
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Janus pisze:Popieram kandydaturę Shina, o ile postawi na młodych i ambitnych graczy :D
No Z Toba o tyle gorzej, zę w 5 bitwie mozesz się chcieć przetransferować do Niemców :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

http://warhammer.org.uk/phpBB/viewtopic ... 3&t=131880

Czy ktokolwiek oprocz Tomka uwaza, ze wybor selekcjonera nie ma sensu tak wczesnie? albo uwaza inaczej?

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

A na co tu czekać, niech te osoby, które już męczą się z 9th edycją czytając booki robiąc rozpiski i grając miały jakieś fory i premie za to, że nie czekają aż szwedzi skończą system w maju. Uwazam, że 10 chętnych się pewnie znajdzie, to może być ostatni rok WFB więc warto spróbować imo :D

W skrócie - Shinux for the win, jeżeli będziesz potrzebował rudego dla równowagi poświecę się dla kraju, sceny battlowej i kota prezesa.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ