ETC 2016

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Re: ETC 2016

Post autor: Murmandamus »

Zasady KOW są proste do nauczenia i wcale nie takie mało złożone jak się niektórym wydaje(modele to kwestia gustu, mnie się podobają i tylko część kilka uważam za paskudne). Ponadto kompatybilność jest bardzo duża z figsami z WFB a bitwy szybkie. Za to Warthrone wg mnie za bardzo próbuje silić się na skomplikowaność.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

gdzie mozna znalexc link do zasad Furiona?
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

A tak z ciekawości, mamy jakiś plan na 2016? Ktoś się w ogóle podejmuje kapitanowania?

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

lohost pisze:myslalem, ze to juz ustalone bylo rok temu! przeciez teraz selekcjonerami mialem byc ja i Qc... no nie robcie teraz halo i nie zmieniajcie od dawna ustalonych rzeczy... 8)
Gwarancja złotego medalu :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

swieta_barbara pisze:A tak z ciekawości, mamy jakiś plan na 2016? Ktoś się w ogóle podejmuje kapitanowania?
Czekaliśmy i cały czas czekamy z Młodym jak to wszystko będzie wyglądać.
Póki co sytuacja wygląda tak, że odwołaliśmy 2 zapowiadane mastery i coś tam się niby zbiera na przyszły rok... Wygląda też na to, że na ETC może pojawić się i KoW.

Gadałem z Niemcami i u nich też jest pat, nie wiadomo kto będzie grał, a kto nie.
Jak u nas wyklaruje się jakaś "scena", "grupa" aktywnych graczy na nowe zasady to będzie można podejmować dalsze kroki.

Co do mnie i Młodego. Karol raczej już grać nie będzie, ja mam nadzieję że coś jeszcze z siebie wykrzesać, ale wygląda to na razie jak wygląda - liczyłem na Wrocław, który się nie odbył...


Nie ma co ukrywać, że smutna jest ta sytuacja. Do póki nie odbędzie się pierwszy master to nawet nie wiemy kto w to zamierza dalej grać i nie ma też dobrej sytuacji żeby się spotkać i przy piwie omówić dalsze losy naszego hobby.

#fuckGW



Edit - właśnie zobaczylem, że nawet nie ma chętnych na organizację DMP... Moim zdaniem najpierw trzeba ogarnąć nasze podwórko i zobaczyć czy w ogóle będzie jakaś rywalizacja o miejsce w kadrze w tym roku....
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3109

Post autor: Crusader »

Jeszcze nawet nie ma zasad tak na prawdę :)
Ja bym chętnie kandydował na ETC jako gracz.
Jeśli chodzi o selekcję to polecam Shino - jest obiektywny, spore etc doświadczenie, praktycznie zawsze pomagał w kminieniu i paringach, wkręcił się w 9thAge i ma już mnóstwo mocnych buildów dla różnych armii :)

pozdro

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Jakby nie było chętnych to bym sie wybrał

Może ta deklaracja zachęci Młodego do zmiany zdania :*
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Ciężko cokolwiek składać przy obecnych zmianach. Zrobiliśmy all in na 9 tke zamiast pograć jeszcze przez jakiś czas w ósemke i czekać na gotowy produkt. Obecnie zrobienie mastera to spore ryzyko bo frekwencja jest nie pewna
Obrazek

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9564
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Spokojnie, warunki są takie same dla wszystkich.
Na bank reprezentacja Polski będzie mocna bez względu na terminy.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Co do DMP to Kudlaty coś wspominał o Poznaniu.

Od stycznia mamy nowe otwarcie z masterem świetnych sprawdzonych orgow, w dodatku jako druzynowka.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Spoko, już wiadomo.
Na Euro gramy z Niemcami, Ukrainą i Irlandią Północną!
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

swieta_barbara pisze:A tak z ciekawości, mamy jakiś plan na 2016? Ktoś się w ogóle podejmuje kapitanowania?
warto ustalic kiedy to glosowanie mialoby byc. Choc nie wiem czy nie powinna sie tym zajac juz nowa ll.

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

Moze by to obgadać na masterze jakimś.
Obrazek

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

Tutajec pisze:Moze by to obgadać na masterze jakimś.
Niestety w ostatnim czasie "master" to temat tabu trochę ;) najbliższy za 2 miesiące...

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Nawet ponad. ..
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

To jak chcecie to załatwić, cieżko teraz wybierać kiedy nawet 2 potencjalnych selekcjonerów nie zagrało z każda armia a nawet jeśli to co z tego kiedy zaraz bedą kolejne zmiany. Narazie moze sie skupmy na tym kto wogole chce jechać, jak sie zbierze więcej niż 10 osób z doświadczeniem to będziemy sie męczyć i kminic.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

zdajesz sobie sprawe, ze mowimy o selekcjonerach a nie samym skladzie?

zauwaz, ze zawsze selekcjonery byli wybierani przed ostatnim draftem na etc.

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

Ale jak sie nie znajdzie 10 graczy to po co selekcjonerzy. Nie sadze aby było tyle chętnych co kiedyś.
Obrazek

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Ja tam jadę nawet jako kibic, póki co bilety lotnicze do Aten są w tym terminie po 400pln w obie strony :)
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

ODPOWIEDZ