Głos który chcemy oddać na ETC 2016 rok

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Re: Głos który chcemy oddać na ETC 2016 rok

Post autor: Dymitr »

świetnie było z Wami pograć w WFB, może kiedyś spotkamy się przy jakimś lepszy systemie ;)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Nie widzę tego.
Jacyś Britoni czy inne ciułały.

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Do zobaczenia na turniejach Warmachine :)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Dymitr pisze:świetnie było z Wami pograć w WFB, może kiedyś spotkamy się przy jakimś lepszy systemie ;)
Dymitr, Twoj brak optymizmu wynika z tego, że nie doczytales - jednak wygrala 9th age, a nie ten smieszny KoW czy AoS :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Ktoś powinien wysłać to głosowanie do GW, do Działu Wprowadzania Bubli. Na pewno taki mają.

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

dadzą z automatu na karmę snotlingom, to ludzie robią buble , GW Nigdy.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

Dymitr pisze:świetnie było z Wami pograć w WFB, może kiedyś spotkamy się przy jakimś lepszy systemie ;)
Ja zacząłem grać w 5 ed. - są już chętni. Daleko od siebie nie mamy Dymitr - polecam i zapraszam. ;)

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Wiec jednak bede musial to rb przeczytac.... kaszana. No i wfb bez dymitra to nie to samo;)

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Spawn
Chuck Norris
Posty: 475

Post autor: Spawn »

^Karpiu^ pisze:Do zobaczenia na turniejach Warmachine :)
Na X-wingu! :)

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9564
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Eh te płacze. Co zmiana edycji, to lament. A potem i tak łupiemy w to co dają :P

Moje największe obawy co do 9th Age są o balans między bookami. Jak za dużo osób się za to będzie brało, to będzie niezły burdel. Mam nadzieję, że ktoś to silną ręką skoordynuje i nie będzie katastrofy.

Za to jaram się tym, że wypakuję z gabloty modele, których od lat (lub nigdy) nie wystawiałem :)

A co do ogarnięcia zasad, to każdy ogarnięty battlowiec nauczy się ich po jedno- czy dwukrotnej lekturze i paru grach.
W końcu to tylko przerobiona 8 edycja.

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Kołata pisze:Eh te płacze. Co zmiana edycji, to lament. A potem i tak łupie w to co dają :P
fixed.
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Durin pisze:Wiec jednak bede musial to rb przeczytac.... kaszana. No i wfb bez dymitra to nie to samo;)

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Spokojny sen na kazdym masterze - jak to przezyjemy :(
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Crusader pisze:ENG AoS???!?!?!?!?
Tak. Oni naprawdę ten "system" łyknęli...
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Durin pisze:Wiec jednak bede musial to rb przeczytac....
dla ulatwienia zmiany sa kolorem :p
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Dziad
Chuck Norris
Posty: 662
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dziad »

Jedno pytanie , może czegoś nie dostrzegam ale kiedyś wybraliśmy Warchammera i pewnie jeszcze kilka dni przed wprowadzeniem AoS większość z graczy myślała nad rozpiskami , czekała na następny turniej itd. to czemu teraz wszyscy panikują że " Ja to zmieniam system" , " Chyba czas porzucić to hobby". Polecam wszystkim o ile oczywiście chcą po prostu zbytnio się tym nie przejmować. Na przykład ja gram ze swoimi znajomymi normalnie w 8ed , dobrze się bawimy i w sumie to nie odczuwamy jakiś ogromnych zmian w tym w co lubimy grać. Rozumiem że trzeba wybrać jakąś edycje w którą będzie się grało na turniejach ale wydaje mi się że do póki nadal będziemy promować WFB i nie będziemy na siłę zmieniać systemu to Warchammer nie umrze jak to niektórzy przewidują. Tak wiem że jestem dziwnym optymistą :mrgreen:

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Bardzo prosta odpowiedź.

Bo są ludzie którzy chcą grać w system który będzie wspierany przez jakiegoś producenta i będą do niego robione figurki :)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Loke
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 190
Lokalizacja: Bristol/Wodzisław Śląski
Kontakt:

Post autor: Loke »

Gokish pisze:Bardzo prosta odpowiedź.

Bo są ludzie którzy chcą grać w system który będzie wspierany przez jakiegoś producenta i będą do niego robione figurki :)
Czyli rozumiem, ze Szwedzi beda kleic figurki do swojego systemu? :)
o.b-one pisze:
Barbarossa pisze:(..) co przynosi mieszaninę ulgi, że turlanina skończyła się, oraz niesmaku, że imba.
Podobne uczucia towarzyszą mi po czytaniu tych wszystkich żali. Pod koniec każdego takiego posta pozostaje niesmak i jednocześnie ulga, że to już koniec... :wink:

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Loke pisze:
Gokish pisze:Bardzo prosta odpowiedź.

Bo są ludzie którzy chcą grać w system który będzie wspierany przez jakiegoś producenta i będą do niego robione figurki :)
Czyli rozumiem, ze Szwedzi beda kleic figurki do swojego systemu? :)
Dobry przykład nadinterpretacji. Ty odnosisz się do środowiska ETC globalnego, a Dziad pytał i otrzymał odpowiedź dotyczącą naszych kochanych lokalnych płaczków.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Ale GW do warhammera produkuje figurki. Produkcja zapewne wygaśnie wraz z malejącym popytem.

Niestety brak wsparcia oznacza brak nowych zasad i nowości.

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Narożny - hmm możesz wyjaśnić swój post?
Wg mnie GW ma teraz pewną zagwozdkę.
Jaką nową nację/frakcję wydać :)
Błąd popełnili że przez ostatnie 3 miechy sypali tylko do dwóch armii.
Gdyby co miesiąc "wycinali" starą armię, a wkładali nową... szybciej ludzie by przechodzili na ten system.
Dlatego uważam, że twoje zdanie dotyczące popytu już się spełnia gdyż taka była przyczyna wydania AoS.
Brak zasad - wsparcia do dalszej egzystencji WFB oznacza, że jeśli nie za rok, to na pewno za 2 będzie z nim koniec...

ODPOWIEDZ