Mastery 2016

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Re: Mastery 2016

Post autor: ślivek »

Chciałbym się dowiedzieć prędzej czy jest potwierdzone info na temat Poznania. Ja wiem, że 19-20 listopada niby bo Wojna Światów ale czy to potwierdzone przez organizatora? Niby jest jakieś info na stronie wojnaswiatow.pl ale tylko wzmianka, że będzie dwudniowy turniej warhammer fantasy battles. A jeśli to nie będzie T9A to średnio to widzę ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Milczek
Kradziej
Posty: 897
Lokalizacja: Gorzów Wlkp., "Rogaty Szczur"

Post autor: Milczek »

Rozmawiałem z kudłatym. Mówił że master bedzie

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Milczek pisze:Rozmawiałem z kudłatym. Mówił że master bedzie

Dobrze by było żeby jego aktywność tutaj na forum była większa niż Młodego...
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1824
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Post autor: Macias »

Jest info że master będzie i jest podana konkretna data. W jakim celu miałby być aktywny na forum na 2 miesiące przed imprezą?
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Zapobiezena powtorzeniu sie sytuacji z Wejherowa - czyli organizator ktory nie gra w battla, nie pojawia sie na forum, srodowisko lokalne ktore nie gwarantuje nawet w pelni punktowanego lokala nawet...

Dla mnie jako organizatora komunikacja z graczami, wczesna informacja o dacie i sam temat turniejowy pojawiajacy sie grubo wczesniej (np Szczyrk - turniej polowa maja, data znana w grudniu, temat 1 luty) jest czynnikiem istotnie wplywajacym na sukces imprezy.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1824
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Post autor: Macias »

Nawet gdyby odświeżał forum co 5 min nie zmieni to faktu że nie gra w wfb i że nie ma tam środowiska gwarantującego w pełni punktowanego lokala (przynajmniej z tego co mi wiadomo). Jeśli chodzi o datę to jest znana, a postawienie tematu nic nie zmienia, bo na 2 miesiące przed imprezą jedyną informacją jaka ma znaczenie to data.
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Matias, jakoś Xwing w ten sam weekend był ogłoszony wcześniej, organizator udzielał się na bieżąco, ba nawet za noclegi można było płacić na miejscu :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1824
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Post autor: Macias »

-Qc- pisze:nawet za noclegi można było płacić na miejscu :)
Największy błąd tego turnieju, za rok tak nie będzie ;)
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Jaki format będzie grany w Poznaniu?

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

Jest już temat z 2500 ale poczekaj na zmianę zasad - mogą wtedy zmienić jeszcze.
Obrazek

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

A kiedy ona prawdopodobnie będzie?

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

25.10

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

26.10. Coś wiadomo?

Awatar użytkownika
PiotrekN
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: PiotrekN »

Obrazek

ODPOWIEDZ