Selekcja Etc 2016

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: Selekcja Etc 2016

Post autor: QQrydza »

[trollowo]

Spoko spoko, ktoś kiedy spojrzy w ranking i zobaczy, że to koledzy z jednego klubu - jak jeszcze wezmą randomusa to już w ogóle flam gwarantowany - pierwsza w historii kadra w której gra cały klub!

Na razie flame'u o to nie ma, bo trochę siara pisać nazwę tego ich zrzeszenia :)

[/trollowo]
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

W związku z tym, że z Shinem wciąż mamy wątpliwości co do ostatecznego kształtu kadry w tym roku, to ostateczna kadra zostanie podana dopiero po masterze w Gorzowie.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

=D> Świetne posunięcie!
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Błyskotliwe rozwiązanie dzięki temu Kalafior ma szansę przekonać do siebie talladila
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
lajkonik
Masakrator
Posty: 2622

Post autor: lajkonik »

To Bobson ma jeszcze szanse, bo się wybieramy :D
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
lajkonik Obrazek

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Uwazam, ze kazdemu z pretendentow powinien byc robiony test... jezeli jest w stanie wykrecic wlasnorecznie zlozona armia DE wynik Top5 na Mastarze to moze jechac w ciemno na ETC...
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Idźmy dalej, na etc pojadą tylko Ci co wygrają ligę ligę grając fimirami!

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Stan pisze:Idźmy dalej, na etc pojadą tylko Ci co wygrają cię ligę grając fimirami!
Robcie sobie jaja dalej, wsppmnicie moje slowa po ETC jak przerzniemy....
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Talladil pisze:
Stan pisze:Idźmy dalej, na etc pojadą tylko Ci co wygrają cię ligę grając fimirami!
Robcie sobie jaja dalej, wsppmnicie moje slowa po ETC jak przerzniemy....
A jak wygramy to stawiasz kratę wódy każdemu w drużynie?
Talladil pisze:Uwazam, ze kazdemu z pretendentow powinien byc robiony test... jezeli jest w stanie wykrecic wlasnorecznie zlozona armia DE wynik Top5 na Mastarze to moze jechac w ciemno na ETC...
No zabrali dziecku kredki i dziecko smutne.

Logicznie, konstruktywnie i co najważniejsze, grzecznie się nie da z Tobą dyskutować, to się z Ciebie śmieją...
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Spoko, moge postawic...

Spoko, niech sie smieja...

Smutne, ze nikt z Was (przedmowcow) sie nie zastanowil nawet przez chwile, ze w szalenstwie moze byc metoda... chyba skill sie liczy nie armia, prawda ? Dostajesz kiepska armie i udowodnij, ze masz skilla... ;)

EDIT

Mam nadzieje, ze Wszyscy zrozumieli, ze wylewalem zale i placze na armie, nie na Reprezentacje... bo po postach przedmowcow nie jestem pewien...
Ostatnio zmieniony 13 cze 2016, o 06:38 przez Talladil, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

daj chociaż top8, bo na ETC jedzie osób 8 a nie 5 :)

A tego testu nie zdałby nikt moze poza jedna osoba na fartownych paringach - masz kiepawa armijkę :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

-Qc- pisze:daj chociaż top8, bo na ETC jedzie osób 8 a nie 5 :)

A tego testu nie zdałby nikt moze poza jedna osoba na fartownych paringach - masz kiepawa armijkę :D
Mam :(
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

-Qc- pisze:daj chociaż top8, bo na ETC jedzie osób 8 a nie 5 :)

A tego testu nie zdałby nikt moze poza jedna osoba na fartownych paringach - masz kiepawa armijkę :D
Jest na to realna szansa. Shino i el Marcus podejmują rękawice i pada taki chellenge. Do Gorzowa jadą wszyscy DE bo każdy chce do repy. W topie 8 razy DE, wygrywa Bartosz Kapustka i dostaje powołanie żeby w 2016 zaliczyć dublet i wygrać dwa razy mistrzostwo Europy w jednym roku
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Kapustka licze w terminie Gorzowa jeszcze będzie we Francji :)

Ale z drugiej strony trzeba przyznać, że jakby odjąc posty Talladila, Lazura i te 2 strony prawniczenia o dupie Maryny to w temacie selekcji nie działoby się totalnie nic :D Może selekcja nikogo nie interesuje ale gdzie konferencje S&S na wzór tych Nawałki :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2242
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

To ja to tutaj zostawię. Karty historii dla rozluźnienia. Wówczas nasi reprezentanci zajęli II miejsce.

Obrazek

Munster, 2009. (designed by Jasiuuu :lol2: )
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Za chwile gorzów, moze jakies przecieki z przygotowań? Ktoś jakoś gwiazdorsko obskoczył maski na lokalach?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Abrasus
Falubaz
Posty: 1031
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Abrasus »

Słyszałem, że Ty na ostatnim lokalu 3 razy maska?

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Abrasus pisze:Słyszałem, że Ty na ostatnim lokalu 3 razy maska?
No wlaśnie i ciekawi mnie jak poszlo innym kandydatom
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ