Selekcja Etc 2016

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Re: Selekcja Etc 2016

Post autor: Shino »

lajkonik pisze: No właśnie, nawet selekcjoner zauważył :)
my ogolnie sporo zauwazamy podobno ;)

@przemcio a tak wogole to idz sobie latac stateczkami gdzies indziej. Tu jest miejsce dla doroslych ludzi i ich plastikowych zolnierzykow

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Shino pisze:
lajkonik pisze: No właśnie, nawet selekcjoner zauważył :)
my ogolnie sporo zauwazamy podobno ;)
Śmiem wątpić... Nic nie mam do Kalafiora, ale sorry, jako kibic i obserwator ligi nie zgadzam się z tą kandydaturą... Pomimo doświadczenia i wyników Wszech Czasów, koleś ssie po same jaja w tym sezonie... więc nie przemawia do mnie argumentacja za jego kandydaturą w tym sezonie... uważam, że da się znaleźć kogoś lepszego...
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

miejmy nadzieję, że udowodni twój brak wiedzy i złą jego ocenę na DMŚ :)
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

@Talladil to wytlumacz jak sie znalazl na 2gmim miejscu ligi w takim wypadku? wydawalo mi sie tez, ze wygal masera w tym sezonie

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Shino pisze:@Talladil to wytlumacz jak sie znalazl na 2gmim miejscu ligi w takim wypadku? wydawalo mi sie tez, ze wygal masera w tym sezonie
@Shino, jeżeli ktoś zajmuje miejsce na lokalu tylko o jedno wyzej ode mnie ? ode mnie ? jakies pytania ? wystarczy taka argumentacja ?
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

nie twierdze, ze nie mial zlych wynikow. Twierdze, ze musial tez miec calkiem niezle skoro zajmuje 2 pozycje w lidze.

Chyba, ze to bylo do odpowiedzi na moje pytanie, to wtedy nie starcza

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Shino pisze:nie twierdze, ze nie mial zlych wynikow. Twierdze, ze musial tez miec calkiem niezle skoro zajmuje 2 pozycje w lidze.

Chyba, ze to bylo do odpowiedzi na moje pytanie, to wtedy nie starcza
Nie zapominaj, że to "Drużynówka": zrobiła mu te wyniki ;) Jeżeli byl najlepszy w druzynie to szacun, jednakze nie sadze by tak bylo ;) Tak jak wspomnialem, nic nie mam do Kalafiora, bo nie mam powodów, ale reprezentacja jest MOJĄ (i kazdego kto czuje sie czlonkiem spolecznosci) reprezentacja, i z ta kandydatura mam prawo sie nie zgadzac...
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Pomimo mojego nędznego poziomu grania w WFB nie odczułem jakiejś specjalnej presji ze strony Mistrza Świata... sorry... Gdy gramem ze Stasiem (dwukrotnie) czy Pawłem (trzykrotnie), to była przyjemność dostać manto z klasą... Kalafior mnie nie powalił swoją finezją...
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Talladill mówi jak jest na polskiej scenie battle'a
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

Talladil pisze:Nie zapominaj, że to "Drużynówka": zrobiła mu te wyniki ;) Jeżeli byl najlepszy w druzynie to szacun, jednakze nie sadze by tak bylo ;)
Z tego co mam gdzieś tam zapisane, to był najlepszy w drużynie, ale pewnie Lohost albo Rince wyprowadzą mnie z błędu jeżeli tak nie było...

To szacun dla niego? Talladil approves?

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

@Szaitis

Please... Serio ? Uważam, że są ludzie lepiej grajacy ode mnie w ta grę... Reprezenatnt Polski powinien byc najlepszym z najlepszych, bez wpadek... nie uwazacie ? ;/ Nikogo nie faworyzuje... ale nie jest moim faworytem ktos, kogo ma szanse pokonac kazdy noob... ja mialem bardzo duże...
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

Talladil pisze:@Szaitis

Please... Serio ? Uważam, że są ludzie lepiej grajacy ode mnie w ta grę... Reprezenatnt Polski powinien byc najlepszym z najlepszych, bez wpadek... nie uwazacie ? ;/ Nikogo nie faworyzuje... ale nie jest moim faworytem ktos, kogo ma szanse pokonac kazdy noob... ja mialem bardzo duże...
To jak pokonasz to wtedy daj znać :wink:

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Drugi w lidze to akurat jestem ja, tylko wyników zaliczonego turnieju mi nie dopisuje. ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Szaitis pisze:
Talladil pisze:@Szaitis

Please... Serio ? Uważam, że są ludzie lepiej grajacy ode mnie w ta grę... Reprezenatnt Polski powinien byc najlepszym z najlepszych, bez wpadek... nie uwazacie ? ;/ Nikogo nie faworyzuje... ale nie jest moim faworytem ktos, kogo ma szanse pokonac kazdy noob... ja mialem bardzo duże...
To jak pokonasz to wtedy daj znać :wink:
Znam wielu, ktorym sie udalo... ja jestem zbyt malo ograny... ale to jest kwestia miesiecy... czasu nie skilla... wiec jezeli mam komus zawierzyć złoto na ETC to nie Kalafiorowi... wezcie Kalesonera, Młodego, Gąske czy Dębka to nie będę marudził...
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Talladil pisze:
Szaitis pisze:
Talladil pisze:@Szaitis

Please... Serio ? Uważam, że są ludzie lepiej grajacy ode mnie w ta grę... Reprezenatnt Polski powinien byc najlepszym z najlepszych, bez wpadek... nie uwazacie ? ;/ Nikogo nie faworyzuje... ale nie jest moim faworytem ktos, kogo ma szanse pokonac kazdy noob... ja mialem bardzo duże...
To jak pokonasz to wtedy daj znać :wink:
Znam wielu, ktorym sie udalo... ja jestem zbyt malo ograny... ale to jest kwestia miesiecy... czasu nie skilla... wiec jezeli mam komus zawierzyć złoto na ETC to nie Kalafiorowi... wezcie Kalesonera, Młodego, Gąske czy Dębka to nie będę marudził...
Jak wezmą Kalesonera to ja będę marudził, bo nie szanuje moich modeli! I Hoax jest lepszym seerem! Więc problem - jęczenie na forum - nie zostanie rozwiązany! uzyj innego argumentu :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ślivek
Kretozord
Posty: 1659

Post autor: ślivek »

Talladil pisze:@Szaitis

Please... Serio ? Uważam, że są ludzie lepiej grajacy ode mnie w ta grę... Reprezenatnt Polski powinien byc najlepszym z najlepszych, bez wpadek... nie uwazacie ? ;/ Nikogo nie faworyzuje... ale nie jest moim faworytem ktos, kogo ma szanse pokonac kazdy noob... ja mialem bardzo duże...
Wskaż takich 8 osób.
To nie jest trudne. To jest niewykonalne. Nie ma osób bez skazy zwyczajnie i każdemu łatkę przylepisz. Nawet taki Laik który pewnie ma życiową formę odwalił numer z oddaniem Kestrel Knights ;) Wszyscy inni też nie są "bez wpadek".
Dostają się do reprezentacji osoby z różnych powodów. Nie oszukujmy się - same wyniki teraz nie wystarczają bo doświadczenie z poprzednich ETC daje też bardzo dużo.
Obrazek

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

Talladil pisze:
Szaitis pisze:
Talladil pisze:@Szaitis

Please... Serio ? Uważam, że są ludzie lepiej grajacy ode mnie w ta grę... Reprezenatnt Polski powinien byc najlepszym z najlepszych, bez wpadek... nie uwazacie ? ;/ Nikogo nie faworyzuje... ale nie jest moim faworytem ktos, kogo ma szanse pokonac kazdy noob... ja mialem bardzo duże...
To jak pokonasz to wtedy daj znać :wink:
Znam wielu, ktorym sie udalo... ja jestem zbyt malo ograny... ale to jest kwestia miesiecy... czasu nie skilla... wiec jezeli mam komus zawierzyć złoto na ETC to nie Kalafiorowi... wezcie Kalesonera, Młodego, Gąske czy Dębka to nie będę marudził...
Wiesz co, ja wybiorę sobie na to ETC tego Dębka i Młodego, ale jedna mała prośba do Ciebie, weź ich namów żeby zaczęli grać w tą grę, potem ograj, a następnie przywieź mi ich do tych Aten i zmuś ich do grania...

Aaaa, jeszcze jedno, wytłumacz też wszystkim na forum czemu w reprezentacji grają osoby które nie grają w 9th age.

Czasami lepiej nic nie pisać, niż pisać bez sensu.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Talladowi podejrzewam chodziło o niestabilną forme Kalafixa w tym sezonie. Nikt przy zdrowych zmysłach i jakimkolwiek pojęciu o tej grze nie powie że Cali jest słabym graczem, zmartwieniem jest forma gdyż zdażało mu się w tym sezonie znajdować się na podium zarówno tym u szczytu jak i tym na dole tabeli. Mam nadzieje że ogarnie optymalną rozpe i ustabilizuje swoje wyniki czego mu życze
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Szaitis pisze:
Czasami lepiej nic nie pisać, niż pisać bez sensu.
Czekałeś 6 lat żeby mi to napisać... taki z Ciebie przyjaciel ; /
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

ślivek pisze:
Talladil pisze:@Szaitis

Please... Serio ? Uważam, że są ludzie lepiej grajacy ode mnie w ta grę... Reprezenatnt Polski powinien byc najlepszym z najlepszych, bez wpadek... nie uwazacie ? ;/ Nikogo nie faworyzuje... ale nie jest moim faworytem ktos, kogo ma szanse pokonac kazdy noob... ja mialem bardzo duże...
Wskaż takich 8 osób.
To nie jest trudne. To jest niewykonalne. Nie ma osób bez skazy zwyczajnie i każdemu łatkę przylepisz. Nawet taki Laik który pewnie ma życiową formę odwalił numer z oddaniem Kestrel Knights ;) Wszyscy inni też nie są "bez wpadek".
Dostają się do reprezentacji osoby z różnych powodów. Nie oszukujmy się - same wyniki teraz nie wystarczają bo doświadczenie z poprzednich ETC daje też bardzo dużo.
W takim wypadku, w jakim celu gramy w lige ? Jak i tak wiadomo kto zostanie wybrany do Repy ? ;/ Srorry ale wole wybrac kogos kto rozegral 100 bitew bez wyniku niz doswiadczonego gracza co ssie po same kule ale ma doswiadczenie w ETC... bo ten drugi przynajmniej wie jak wyglada 9th Age i wie co zrobic by wyciagnac 10:10... jak chcecie osób, które graja, ale nie moga grac w Atenach to daj mi znac, zrobie wszystko by znalezc sponsorow by zagrali... ba nawet osoby, ktore maja fundusze, zlozylyby się na Repe by wygrala zloto... jezeli nie, to w tej chwili poprosze o usuniecie mojego konta z ligi...

Tak jak napisał @Lazur, nikomu źle nie życzę, ale uważam, że są lepsi gracze bez wpadek... nic poza tym... do Cliego nic nie mam...
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

ODPOWIEDZ