Selekcja Etc 2016

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Re: Selekcja Etc 2016

Post autor: Shino »

jezeli nie, to w tej chwili poprosze o usuniecie mojego konta z ligi...
takie rzeczy w temacie obok prosilbym zalatwiac. Tu zostanmy przy selekcji etc

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Shino pisze:
jezeli nie, to w tej chwili poprosze o usuniecie mojego konta z ligi...
takie rzeczy w temacie obok prosilbym zalatwiac. Tu zostanmy przy selekcji etc
@Shino serio ? ;/ Jestes mega inteligentnym gosciem, a dajesz sie tak podpuszczać...
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Lige gramy po to, by "Crush your enemies. See them driven before you. Hear the lamentations of their women. " czy jakoś tak :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

Talladil pisze: W takim wypadku, w jakim celu gramy w lige ? Jak i tak wiadomo kto zostanie wybrany do Repy ? ;/ Srorry ale wole wybrac kogos kto rozegral 100 bitew bez wyniku niz doswiadczonego gracza co ssie po same kule ale ma doswiadczenie w ETC... bo ten drugi przynajmniej wie jak wyglada 9th Age i wie co zrobic by wyciagnac 10:10... jak chcecie osób, które graja, ale nie moga grac w Atenach to daj mi znac, zrobie wszystko by znalezc sponsorow by zagrali... ba nawet osoby, ktore maja fundusze, zlozylyby się na Repe by wygrala zloto... jezeli nie, to w tej chwili poprosze o usuniecie mojego konta z ligi...
Z góry przepraszam, ale Wy to tak klubowo nie rozumiecie jak działa ta liga?
Jak chcesz zostać sponsorem repy (albo jakiegoś gracza), to z góry bardzo dziękuję, daj znać Lohostowi albo jego Żonie Roksanie która dość intensywnie szuka, ucieszy się.

Ja myślę, że i ja, i Crus z Laikiem i nawet Kali chętnie graliby po 3 bitwy dziennie (myślę, że każdy z nas chętnie weźmie urlop bezpłatny jeżeli w tym czasie znajdziesz sponsorów na pokrycie ich normalnych wynagrodzeń za pracę), także chyba złoto reprezentacji jest w Twoich rękach (bardziej w kieszeni) :D

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Wróćmy do tematu, chodzi mi o to, że ostatnią grę jaką przegrałem z Calim, nie wynikało to z mega założeń taktycznych, a z tego, ze Cali mial farta, ze popelnilem beznadziejne bledy nowicjusza... tyle w temacie... dla mnie jest to slabe, ze ktos wygral dlatego, ze przeciwnik mu pomogl... po ta gre na poziomie rozpiski wygrywaem 20:0... na to liczycie ? ;/
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Obrazek
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

-Qc- pisze:Obrazek
@QC na ETC !!! ;)
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

nie przeszedl jako selekcjoner :( mogles mu pomoc, ale dziwnym trafem czarne wrony zamiast wspierac lige robiac turnieje, na nich tylko graly ;)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Shino już sam żałuje, że na mnie nie głosował tak przygnębia go celna i bezlitosna krytyka Talladila
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Kurde chłopaki, dlaczeg nie przyjmujecie krytyki, tylko krytyke zwalczacie hatem... serio nie rozumiem tego... jestem graczem dolnej częsci tabeli turnieji lokalnych, a nadal nie przyjmujeci mojej argumentacji... nie twierdze, ze Cli jest zlym, czy slabym graczem... ale nie jest to gracz na miare ETC AD2016... tyle...

@Shino

To jest cios ponizej pasa... ja zadnego klubu z imienia nie wymienialem... i nie mam na mysli nikogo z mojego klubu jako reprezentanta na mysli... przynjmniej nic takiego nie pisalem...
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

Talladil - przyjmij to tak. Krytyka przyjęta ale selekcjonerzy nie zgadzają się z Twoją oceną. Dali do zrozumienia a ty dalej swoje. No to masz efekt "hejtu".
Obrazek

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Ok... dam se siana i nie bede sie wypowiadal... myslalem, ze plebs ma cos do powiedzenia w tej kewstii, ale sie mylilem...
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Jest to kółko wzajemnego opierdalania sobie gały, i nikt nie może wypowiedzieć swojego zdania, bo już wszystko zostało ustalone... słabe...
Ostatnio zmieniony 22 maja 2016, o 03:56 przez Talladil, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

Talladil pisze:Ok... dam se siana i nie bede sie wypowiadal... myslalem, ze plebs ma cos do powiedzenia w tej kewstii, ale sie mylilem...
Ale czego Ty oczekujesz? Może spróbuj to sprecyzować?
To, że i ja i Shino Ci odpisujemy, to chyba jednak coś znaczy. Może sposób tego nie jest zbyt poważny, ale Twoje posty też nie są.

Jezeli uważasz, że jest lepszy kandydat to wskaż go.

Wymieniłeś 2 osoby które nie grają w 9th age, jedną która gra tą samą armią co ja i jeszcze jedną która do tej kadry dalej jest brana pod uwagę.

To, że Ciebie wcisnął "na farcie" w Twoim odczuciu, a Kaleson czy Crus zrobili to "na skillu" ma spowodować, że wywalimy go z kadry?

Tak ma działać władza "plebsu"?

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Myślałem, że jest to Reprezentacja Poslki wybierana przez środowisko WFB, ale również się myliłem... teraz pewnie dostanę bana...
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

ja zadnego klubu z imienia nie wymienialem
osob, ktore wybieraja sklad sa 2. Serio nie wymieniales nikogo wiec z nazwiska? chodzilo Ci oczywiscie o te osoby, ktore wybral Qc z Solem?

nigga pls


ale ok. krytyka przyjeta (strone temu. Myslalem, ze nie trzeba tego pisac wprost. Dlatego odpisalem Ci na to, ze wyraziles swoja dezaprobate wtedy). Co chcesz dalej osiagnac?

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Talladil pisze:Myślałem, że jest to Reprezentacja Poslki wybierana przez środowisko WFB, ale również się myliłem... teraz pewnie dostanę bana...
od 6 lat reprezentacja jest wybierana przez 2 selekcjonerow. Ci sa wybierani przez liste ligowa.

Jak inaczej myslales, ze to dziala?

bana nie dostaniesz, ale jesli myslisz, ze tak jest to takze regulamin forum powinienes doczytac

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Zebym nie zostal, zle zrozumiany, nie mam nic przeciwko selekcjonerom, ale powinniscie troche szerzej spojzec na kadre... paringi, armie, dyspozycyjnosc, ogranie... nie jest to proste zadanie... serio chlopaki szacun... ale doswiadczenie z poprzednich ETC nie powinno byc glownym kryterium... jest wielu graczy, ktorzy powinni byc rozpatrywani w pierwszej kolejnosci... chocby Janus, ktorego nie trawie, ale chlopak serio sie stara i nie powinien walczyc o dodatkowe miejsce w Repie, bo na nie zasluzyl... to Cali poiwinein byc tym "niepewnym"...
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

Talladil pisze:Zebym nie zostal, zle zrozumiany, nie mam nic przeciwko selekcjonerom, ale powinniscie troche szerzej spojzec na kadre... paringi, armie, dyspozycyjnosc, ogranie... nie jest to proste zadanie... serio chlopaki szacun... ale doswiadczenie z poprzednich ETC nie powinno bys glownym kryterium... jest wielu raczy, ktorzy powinni byc rozpatrywani w pierwszej kolejnosci... chocby Janus, ktorego nie trawie, ale chlopak serio sie stara i nie powinien walczyc o dodatkowe miejsce w Repie, bo na nie zasluzyl... to Cali poiwinein byc tym "niepewnym"...
No super, Janus, pojechał na 1 turniej ogrami i zajął 2 miejsce. W sumie z 5 bitwami na masterze zagrał chyba 8 bitew ogrami - czy uważasz że ktoś kto zagrał 8 bitew armią powinien być z automatu brany do kadry tą armią?

A wcześniej w Szczyrku tenże Janus grając Wochem (który jest mocno przeciętny) przegrał z tymże Kalafiorem 5:15 (albo 6:14), czyli to Kalafiora powinniśmy wywalić a wziąć Janusa? Bo się starał?

Piotrka bardzo poważnie traktuje jako kandydata, ale krzycząc na forum warto mieć szerszą perspektywę :wink:

As1 też się stara, grał na masterach, grał na zgrupowaniu, ogólnie fajny z niego chłopak, i co? Mamy go wziąć do kadry?

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

@Szaitis

Czy Wy serio chcecie bym ja i wielu podobnych mnie stracił do Was szacunek ? ;/ Chłopaki, jesteśmy z Wami, ale chcemy jedynie, by Wasze wybory były bardziej przemyślane, tyle... nic poza tym...
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

ODPOWIEDZ