Selekcja Etc 2016

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Milczek
Kradziej
Posty: 898
Lokalizacja: Gorzów Wlkp., "Rogaty Szczur"

Re: Selekcja Etc 2016

Post autor: Milczek »

To już oglos jaka była tzw. szeroka kadra. Czyli kogo w ogóle braliście pod uwagę. To dopiero będzie flejm...

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Jaki flajm? Wszyscy byli brani pod uwagę, niestety nie wszyscy się wykazali na tyle, żeby się załapać. :lol2:
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

Najpierw o tych którzy są w kadrze. Późnej o tych których braliśmy pod uwagę i których bierzemy pod uwagę.

Przede wszystkim dla mnie, skill mimo zmiany edycji nie rdzewieje.

Kilka słów co do wybranych:

Laik - chyba na ten moment najlepszy gracz w PL, wydaje mi się, że tutaj komentarzy więcej nie trzeba. Na masterach w 9th age 4 miejsce w Krk, 2 miejsce w Olsztynie, 1 miejsce w Szczyrku.

Guldur - od lat ograny krasnoludami, dobra wystawka, w moim odczuciu bardzo dobra armia na drużynówki. Od początku 9th age wygrał chyba w sumie 3 albo 4 lokale w Warszawie, wygrał mistrzostwo Podbeskidzia ze mną i z Laikiem będąc chyba najlepiej punktującym w teamie, 4 miejsce w Krakowie, 6 miejsce w Szczyrku.

Kalafior - wielokrotny reprezentant Polski, 2 krotny mistrz świata, 2 krotny zwycięzca ligi. Na turnieje w 9th age 1 miejsce na masterze w Krakowie (przy okazji zlał mnie tam 18:2 ;) ) To, że miał ostatnio lekki dołek nie zmienia to faktu że to dalej jeden z najlepszych graczy w PL. Chcemy mieć kogoś doświadczonego kto nie popuści w gacie jak Włosi zaczną go wałować

Lohost - zeszłoroczny zwycięzca ligi, jako debiutant na etc zagrał świetnie i w pełni się sprawdził. Dobry duch drużyny (pomimo że abstynent:P )! Turnieje w 9th age 1 miejsce w Krakowie, 4 miejsce w Szczyrku

Crus - najbardziej doświadczony, 3 krotny mistrz świata. W 9th age, 2 miejsce w Krakowie lizakami. Potem wziął gównianą rozpiskę bestii i wszyscy go lali... Teraz wraca do lizzie. Dla mnie lizaki były od zawsze jedną z najlepszych w całym systemie, imo dalej tak jest i ja go bardzo chce w tej kadrze. Poza tym to jest ten dobry rok Stasia, liczę na 90+ w jego wykonaniu.

Szaitis - o sobie ciężko mi pisać. Wygrałem mastera w Olsztynie, w Krakowie 4 miejsce, wygrałem 3 albo 4 lokalew 9th age. Podobno jestem dość stabilny na drużynówkach.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

To kolata dalej moze jechać :)

Szeroka kadra = każdy :D o czym tu gadać, nikt nikomu nie bronił zaliczyć 2 x top5 w tym sezonie nie :) ?

Porządne flejmy w sierpniu ^^
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

Osoby które odpadły w trakcie selekcji,bo niestety nie grają w 9th age...

Dębek, Królik, Maciek Paraszczak, Młody, Wrocław, Kudłaty

Osoby które grają, ale z różnych względów nie zagrają na tym ETC:

- Rince - wygrał mastera w Krakowie, potem zaginął, w tym roku nie pomoże wygrać ETC
- Kołata - fajnie ogarniał bestyjki, ale nie może jechać
- Gąska - problem armijny, ani ja ani on nie potrafimy grać innymi armiami, on nie miał ciśnienia w tym roku, myślę że mamy bardzo dobry kontakt i nie ma żalu
- Elvis - ten sam problem, bardzo dobrze zaczął, po zgrupowaniu brany bardzo na poważnie, potem trochę zgasł, pozmieniali mu rozpę którą grał od początku 9tki, w przyszłym roku o ile battle jeszcze będzie istniał na pewno będzie poważnym kandydatem.
- Szmajson - życie pożarło
- Milczek - mimo tego że bardzo fajnie ogarnia tą bretkę, życie mu nie pozwala w tym roku startować - w przyszłym roku patrzyłbym na niego, coraz poważniejszy kontrkandydat dla Dębinio o ile wróci
- Furion - niestety nie może jechać na ETC
- Tutajec - kapitan warmachinki, w tym roku sam ma trudne zadanie do wykonania, trzymam kciuki!
- Barbara - mimo sympatii dla Kacpra, odpuścił
- Xargos - w mojej ocenie poziom jego gry jak najbardziej nadaje się na ETC, ale sam czuje że nie jest na tyle ograny i zrezygnował.

Pod naszą szczególną lupą znajdują się:
Abrasus, Janus, Kalesoner, Shino, zwróciłem uwagę na dobry wynik Lipka w Szczyrku.

Wstępny plan zakończenia selekcji to po dmś, żebyśmy mieli czas na dogranie rozpisek i wzajemne "dotarcie się" całej drużyny.
Jeżeli ktoś dalej czuje, że powinien być naszym wyborem, zapraszamy do Katowic, tam można to udowodnić :)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

*Randomus
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Jeśli chodzi o pozycję kołcza to od ostatniego ETC nic a nic nie gram więc na dziennego kołcza się nie nadaję zbytnio, ale będę w Atenach i mogę dbać o morale drużyny nocą... if you know what I mean 8) :twisted: =P~
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8784
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Karli pisze:Jeśli chodzi o pozycję kołcza to od ostatniego ETC nic a nic nie gram więc na dziennego kołcza się nie nadaję zbytnio, ale będę w Atenach i mogę dbać o morale drużyny nocą... if you know what I mean 8) :twisted: =P~
Obadaj kluby w okolicy - Oczko weźmie yuany i jedziemy :mrgreen:
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Już obadane.
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8784
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Jakby co to nie mam nic przeciwko imigrantkom :mrgreen:
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Duke
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Cobra Kai Warszawa

Post autor: Duke »

Bardzo dobry skład, gratulacje dla Marka i Michała za dobre wybory. Pamiętajmy prosze ze to 6 osób póki co. Fajnie bo wyścig o ostatnie 2 miejsca przyśpieszy. Elvis wiesz że Cie bardzo lubie ale jak widze że mam grać na masterze z Szaitisem to mam tą samą gęsią skurkę jak widze paring Lewański vs Scheiner :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Jak lubisz to uczucie to wróć do gry WDG. Z kim byś nie grał gęsia skórka murowana ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Płacze jak u Mrocznych Elfów e szóstej edycji słyszę :p
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
lajkonik
Masakrator
Posty: 2622

Post autor: lajkonik »

A wśród tych płaczów narodziła się nowa gwiazda WDG - Bobson :) Nowy Pierwszy Warrior :)
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
lajkonik Obrazek

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Trzy pozycje za ósmym Bobem jest kolejnw WDG, więc chyba nie jest tak źle biorąc pod uwagę, że armii jest szesnascie do wyboru.
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

A wśród tych płaczów narodziła się nowa gwiazda WDG - Bobson :) Nowy Pierwszy Warrior :)
Best Warrior był tylko jeden :twisted:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8784
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Duchy
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Przemcio pisze:
A wśród tych płaczów narodziła się nowa gwiazda WDG - Bobson :) Nowy Pierwszy Warrior :)
Best Warrior był tylko jeden :twisted:
byl


umarl krol, niech zyje krol ;)

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8784
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Glegut pisze:Shinux czy jest szansa że podzielisz się z nami co w tym roku było wyznacznikiem dostania się do repy?

Do tej pory myślałem że jest ważna pozycja w lidze ale być może a raczej na pewno myliłem się. Jak bardzo ? :)

Widzisz teraz że ranking się zmienia co chwile


@Przemcio
https://m.youtube.com/watch?v=cVs76SLG35c
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
lajkonik
Masakrator
Posty: 2622

Post autor: lajkonik »

Shino pisze:
Przemcio pisze:
A wśród tych płaczów narodziła się nowa gwiazda WDG - Bobson :) Nowy Pierwszy Warrior :)
Best Warrior był tylko jeden :twisted:
byl


umarl krol, niech zyje krol ;)
No właśnie, nawet selekcjoner zauważył :)
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
lajkonik Obrazek

ODPOWIEDZ