Selekcja Etc 2016

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
ślivek
Kretozord
Posty: 1659

Re: Selekcja Etc 2016

Post autor: ślivek »

Do tego As ma już odpicowaną armię, nagrodę z mastera za Best Painted Army a Janus gra czym popadnie.
Talladil pisze: nie mam nic przeciwko selekcjonerom, ale
Właśnie po to są selekcjonerzy by stwierdzali na co warto spojrzeć, patrzyli tam i wyciągali wnioski. Jak już pisałem - nie zgadzasz się, wyraziłeś opinię. O co chodzi dalej? Mają napisać "faktycznie, Talladil, wiesz o czym piszesz wywalamy Kalafiora niech się postara chłopak jeszcze a Janusowi damy złoty bilet"?

Szaitis właśnie podał Ci jasne kontrargumenty i tym traci Twój szacunek? Może po prostu nie zakładaj, że to wszystko jest nieprzemyślane tylko może sam czegoś nie zauważyłeś? Za często ludzie mają o sobie samych za wysokie mniemanie - tylko inni się mylą, n'est-ce pas?
Obrazek

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Zdaje się Shino że kilka turniejów jednak zorganizowaliśmy w tym sezonie. Nawet pojawiłeś się na nich przybić pione. Wydaje mi się że każdy z nas na tym forum wyraża własną opinie i przynależność klubowa bądź jej brak nie powinna być w takich dyskusjach wyciągana.
Ta dyskusja z każdym kolejnym postem odbiega od merytorycznej wymiany zdań.
Obrazek

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Czy Wy serio chcecie bym ja i wielu podobnych mnie stracił do Was szacunek ?
Jeśli takie są powody to chyba mają to w dupie;p

Coś mi umknęło? Bo zazwyczaj selekcjonerów rozlicza się PO turnieju, a nie przed...
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

Talladil pisze:@Szaitis

Czy Wy serio chcecie bym ja i wielu podobnych mnie stracił do Was szacunek ? ;/ (...) chcemy jedynie, by Wasze wybory były bardziej przemyślane, tyle... nic poza tym...
Jak chcesz stracić szacunek, proszę bardzo, jeżeli tracisz szacunek jak nie masz merytorycznych argumentów to chyba sporo osób straciło w Twoich oczach szacunek...
To chyba swoisty paradoks, nie uważasz?
Lazur pisze: Ta dyskusja z każdym kolejnym postem odbiega od merytorycznej wymiany zdań.
Ona właśnie stała się merytoryczna. Ale tutaj nikt nie chce merytorycznych postów, każdy chce żeby jego racja była bardziej mojsza i tyle...

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Lazur pisze:Zdaje się Shino że kilka turniejów jednak zorganizowaliśmy w tym sezonie. Nawet pojawiłeś się na nich przybić pione. Wydaje mi się że każdy z nas na tym forum wyraża własną opinie i przynależność klubowa bądź jej brak nie powinna być w takich dyskusjach wyciągana.
Ta dyskusja z każdym kolejnym postem odbiega od merytorycznej wymiany zdań.
+1 i mam wrażenie, że jest to związane z tym, że Selekcjonerzy sami nie są przekonani do wlasnych wyborów...

@Ślivek

Nie ;) Nikt jeszcze nie przedstawił na tyle silnych argumentów ZA Calim ;) a tego oczekuję ;) te co zostały podane przekonają mnie jedynie jeżeli zobaczę pytycję podpisaną przez np. 100 glosów, które zgadzają się z tą kandydaturą ;) nie oczekuję niczego po swoich wypowiedziach i postach będących rekcją na moje posty... bo tych argumentów brak... tyle... Wiem, że to czego oczekuję się nie pojawi... Bo ja stawiam na szali członkowstwo w klubie pisząc te wszystkie słowa... i wiem, że większość zgadzających się ze mną nie zaryzykuje członkowstwa w społeczności by to powiedzieć...
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

@Talladil
Rzucasz argumentami, że Kalafior ma wzloty i upadki. (Z resztą jak każdy gracz) Jest sensownym graczem do repy, dzięki doświadczeniu/wynikom/znajomościom(na przykład włoskiego :D ). Został wybrany przez 2 selekcjonerów, którzy mają mandat na wybieranie składu. Wiesz dlaczego? Bo grają w tą grę naście lat, byli na ETC nie raz i wiedzą co jest potrzebne, żeby wygrać złoto. Ty z kolei sam twierdzisz, że jesteś graczem raczej "z tej drugiej połowy tabeli na lokalach", jednak wiesz lepiej kto w kadrze być powinien, a kto nie. Podałeś kilka przykładów graczy, w tym ŻADEN nie był trafiony, albo przez to, że owy gracz już nie gra, albo dlatego, że jest brany ciągle pod uwagę. Dostałeś rzeczowe argumenty, których nie potrafisz obalić, a dodatkowo nie podałeś, żadnego sensownego ze swojej strony. Dalej poleciałeś po bandzie, zarzucając chłopaków tekstami o lizaniu sobie chujków(czyt. kolesiostwie) i prośbie o usunięcie z ligi.

Twoja nieudolna próba dyskutowania wygląda jak kłótnia szwagra/wujka hydraulika, który kłuci się z doktorem medycyny o specjalizacji kardiologa o tym, czy niski poziom tlenu we krwi ma jakikolwiek wpływ na pracę serca. Zgadnij którą z przytoczonych postaci w tym momencie jesteś?

EDIT: "Nikt jeszcze nie przedstawił na tyle silnych argumentów ZA Calim"
1. doświadczenie z poprzednich ETC daje też bardzo dużo. - ślivek
2. 2gmim miejscu ligi w takim wypadku - shino
3. Z tego co mam gdzieś tam zapisane, to był najlepszy w drużynie, ale pewnie Lohost albo Rince wyprowadzą mnie z błędu jeżeli tak nie było.. - szaitis

To nie jest tak, że nie podają ci "mocnych" argumentów, tylko ty po prostu ich nie przyjmujesz, dodatkowo prosisz o "przyjęcie krytyki" z twojej strony. I komu tu oceniać czy argument jest mocny? Tobie? W ten sposób, każdy który będzie, uznasz za mało znaczący.

"te co zostały podane przekonają mnie jedynie jeżeli zobaczę pytycję podpisaną przez np. 100 glosów" - żartujesz no nie?
"nie oczekuję niczego po swoich wypowiedziach" - to fajnie
" i wiem, że większość zgadzających się ze mną nie zaryzykuje członkowstwa w społeczności by to powiedzieć" - uuu... mamy tu lidera, obrońcę uciśnionych, rewolucjonistę, no to teraz już musimy cię wyrzucić z naszej społeczności przesówaczów plastikowych ludzików
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

@Lazur nie twierdze, ze ich nie robicie. Wiem, ze nie mieliscie 3 turniejow na poczatku sezonu, kiedy to bylo to glosowanie. Calosc nie mialo byc afrontem na Wasz klub. a klub kazdej osoby jest tak samo bezosobowy jak ta osoba w dyskusji, wiec nie rozumiem, czemu przywolanie klubu osoby dyskutujacej jest zle, a juz osob zaangazowanych w selekcje lub ew. kandydatow juz nie jest zle

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

@JarekK

To nie tak... Po pierwsze Cali od czasów 9th Age nie jest tym samym graczem co kiedys... pomimo szacunku do niego za jego osiagniecia w dotychczasowej karierze brak mu po prostu ogrania i uwazam, ze jest to podstawowy argument by nie gral w Repie... nie jest graczem, ktory budzi respekt jak pozostali, przez brak ogrania... nie da sie takich kwestii nadrobic w 3 miesiace... koles, ktory rozgrywa 4 tury bo przez reszte czasu studjuje podrecznik nie wzbudza respektu, ktory jest cecha rozpoznawcza Naszej Reprezentacji... Nie twierdze, ze jest graczem, ktory nie zasluguje na gre w kadrze, twierdze, ze nie jest to odpowiednia pora dla Niego, tym bardzrdziej, ze czas zdobyc zloto na ETC... jest graczem nieprzewidywalnym, co moze sie zle odbic na kadrze i jej wynikach... tyle... argumenty powyzej przedstawione nie trafiaja do selekcjonerow i spolecznosci, wiec musialem siegnac po srodki bardziej drastyczne by cokolwiek wskorac...
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Lazur pisze:Zdaje się Shino że kilka turniejów jednak zorganizowaliśmy w tym sezonie. Nawet pojawiłeś się na nich przybić pione.
byoem na wszystkich oprocz jednego ;)

swoja droga na jednym z tych waszych turniejow, to nawet kalafior zajal 2gie miejsce ;)

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

@Shino

As zajał ostatnio 4 miejsce, a Cali 16 czy to oznacza, ze jest lepszy od Marcina ? ;) Mam wrazenie, ze rozmawiamy na zupelnie innym poziomie abstrakcji...
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Szaitis pisze:
Talladil pisze:Zebym nie zostal, zle zrozumiany, nie mam nic przeciwko selekcjonerom, ale powinniscie troche szerzej spojzec na kadre... paringi, armie, dyspozycyjnosc, ogranie... nie jest to proste zadanie... serio chlopaki szacun... ale doswiadczenie z poprzednich ETC nie powinno bys glownym kryterium... jest wielu raczy, ktorzy powinni byc rozpatrywani w pierwszej kolejnosci... chocby Janus, ktorego nie trawie, ale chlopak serio sie stara i nie powinien walczyc o dodatkowe miejsce w Repie, bo na nie zasluzyl... to Cali poiwinein byc tym "niepewnym"...
No super, Janus, pojechał na 1 turniej ogrami i zajął 2 miejsce. W sumie z 5 bitwami na masterze zagrał chyba 8 bitew ogrami - czy uważasz że ktoś kto zagrał 8 bitew armią powinien być z automatu brany do kadry tą armią?

A wcześniej w Szczyrku tenże Janus grając Wochem (który jest mocno przeciętny) przegrał z tymże Kalafiorem 5:15 (albo 6:14), czyli to Kalafiora powinniśmy wywalić a wziąć Janusa? Bo się starał?

Piotrka bardzo poważnie traktuje jako kandydata, ale krzycząc na forum warto mieć szerszą perspektywę :wink:

As1 też się stara, grał na masterach, grał na zgrupowaniu, ogólnie fajny z niego chłopak, i co? Mamy go wziąć do kadry?
Po pierwsze nie wiem czy Cali rozegrał w tym sezonie choćby 8 bitew jakąkolwiek armią... po drugie starcie, o ktorym mowisz mialo miejsce na zasady 8ed, wiec nijak sie ma do 9th age... wiec jezeli bierzecie pod uwage wyniki z poprzedniego sezonu to juz w ogole nie mamy o czym rozmawiac...

EDIT

Przeczytajcie naszą konwersację jeszcze raz i wstawcie w moje wypowiedzi "bla bla bla bla bla" i zastanówcie się nad Swoimi odpowiedziami... zero odpowiedzi na pytania, zero odpowiedzi na zarzuty, zero merytorycznego wyprowadzenia mnie z bledu, zero podjecia proby obrony wlasnego wyboru, ktora bylaby poparta merytorycznymi argumentami... ehh... myslalem, ze uda mi sie cos wskórać... żałuję, że w ogóle podjąłem temat... konwersacja była na poziomie 5 latków z piaskownicy...
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Talladil pisze:@Shino

As zajał ostatnio 4 miejsce, a Cali 16 czy to oznacza, ze jest lepszy od Marcina ? ;) Mam wrazenie, ze rozmawiamy na zupelnie innym poziomie abstrakcji...
No :D

Stary serio w życiu bym siebie o to nie posądził, ale przekonałeś mnie do sensu bycia Kalafiora w repie (pozdrawiam mordko :*). Dlatego, że Twoje usilne pytania kazały mi się zastanowić nad tym samemu, a że też kandydowałem na selekcjonera (gdybyś się wtedy uaktywnił no to ho ho, na 100% pojechałby przynajmniej ktoś z największą ilością wyświetleń swojego bloga :D) to w sumie myślenie to dla mnie ćwiczenie praktyczne :D

1) gra i szuka gry (ustawki, turnieje, zgrupowania). Efektu - w postaci dominujących wyników - nie ma, no ale szczerze jak sam jestem po maratonie 14 bitew moja armia w tym tygodniu to widzę, że znalezienie rozpiski, która radziłaby sobie z tym co meta szykuje to jednak jest problem - zwłaszcza przy zmieniających się zasadach. No bo popatrzmy na ranking (po to gramy ligę) 82-90-300-92 demonami (6 marca), potem reroll na CHD (64-184-21). Liga mówi "bieremy go demonami" życie mówi "wstrzymaj się z tymi DL bo armia po 1 kwietnia spuściła z tonu). Co mowi ranking? zagrał 7 turniejów. Janus dla przykładu 5 (6 ze Szczyrkiem). Dlatego na argument "nie gra na 9th edycję" trudno przystać. Gra i to sporo. I dość regularnie. Zdarzało mu się grać mniej :)

2) Wyniki. "obiektywnie" widać, że miał je raczej na początku sezonu niż w końcówce. Za to z przytupem, top na lokalach bez potknięcia i wygrana teamówka (i to najlepszy wynik, no ale to na karb drużynówki złożymy :D). Co prawda warszawskie lokale nie są tym czym był w 8 edycji (Jednak Szaitis i Laik są na południu a stali się wyznacznikiem przejebaności w te grę) ale dalej jest to warty wzięcia pod uwagę wynik. Elvis dla przykładu ma (68-68-100-91-100-78-147-17). Pomijając już średnią zniżkową to też ma fajną serie lokali, gorzej z wynikami masterowymi, jednego brak, drugi poniżej połowy. Nie ma opcji sprawdzenia z ki grał na tych lokalach (i kto tam jeszcze był) ale na oko: Wolfitime Kalafior > Elvis, Make way Elvis > Kalafior (ale scisly top), marcowe manwery Elivs > Kalafior (ścisł top) Hardkor disco Kalafior > Elivis, hardkor Kalafior > Elivs (tutaj paraolimpiada 21 vs 17).

Te moje wyliczenia chcą tylko pokazać, że argument "Elvis się stara i ma wyniki, Kali ma wyjebkę" mija się z prawdą na podstawie danych, do ktorych mam dostęp (nie latałem za nimi w tym roku wyrokiem LL :D to nie znam wszystkiego, Szaitis i Shino mają więcej danych. W skrocie jeszcze dodam - Janus ma 5 wyników (97-210-75-209-78), z czego zero armią, którą kandyduje do repry (jak zaliczą szczyrk to ma wejście z przytupem ale dalej jest to fizycznie 5 bitew)

Na tym kończy się obiektywizm, danych mam mało, zostaje parę rzeczy subiektywnych.

3) Elastyczność. Kali zawsze grał kilkoma armiami (CHD-Demony-SK) co dało mu mozliwość "pływania między draftami" - wszystkiego przecie nie przytną. Armie te w 9th mają rózną opinie ale generalnie zna je i umie sie nimi posługiwać. Daje to swobodę w wyborze dalszych kadrowiczów + swobode selekcjonerom w doborze armii. Bez dwóch zdań to zaleta. Plus zadna z tych armii nie gra selekcjoner :D To taki dowciapik na rozluźnienie - faktem jest ze Szaitis odskoczył VC na bardzo daleko - polecam zagrać z nim albo gąską, a z innym graczem VC (Nie wiem jak tutaj wypada Elvis bo ten gracz mi się przez lata nie trafił i nie widziałem jak szpila - dlatego go tu nie wymieniłem, bo z oboma powyższymi grałem i wiem jakie to wyzwanie)

4) Doświadczenie - chłop grał wiele lat, umie wygrywać, nie łamie się jak mu nie idzie (grałem z nim 3 razy, 3 tury zawsze wchodziło mi to pięknie, kończyło się niestety zawsze tak samo ... :P 20 dla Kalafiora) i może w przejsciu z 8 na 9 edycja sie wiele zmieniło - ale to akurat chyba nie :) Nie możesz odrzucić doświadczenia ogrania na dużych imprezach "bo tak" - człowieku toż to zupełnie inna presja inna waga gatunkowa. Ja wiem że Rashford z u21 wskoczył do pierwszego skąłd Manchesteru United i strzelił od razu 2 gole Arsenalowi, ale to raczej nie jest reguła :D Mając dwóch graczy o zblizonej formie i wynikach (a tu to następuje) taki detal musi dopisywac punkcik lub pół Marcinowi

5) Ogranie międzynarodowe - zagrałem sobie ostatnio teamówkę msitrzostwa Pragi. Austriak + 3 Czechów. Wcześniej zagrałem ESC, 3 graczy zagranicznych (Dunczyk, Fin, Norweg chyba :P dawno to było). I naprawdę, to, że Kalafior zna języki i grał wielokrotnie z ludżmi często kaleczącymi angielski i potrafi się z nimi skomunikować jest skillem, który ma wartość.

6) Ogranie międzynarodowe na poziomie ETC - weź to co wyżej, i dodaj spinę, "faze wykłócania" po angielsku + zwyczaje niektórych graczy

7) Przekonanie o skillu gracza - tu Ci nie pomogę. Sam Kaliego nie widziałem na tę edycję. Ale nie uważam, ze zmiany są tak diametralne, żeby mu sie wyłączyło wygrywanie w grę. Selekcjonerzy patrzyli, ja nie musiałem :) I serio - selekcjonerzy spojrza na stół i widzą, kiedy ktoś wygrywa samym fartem ; /

8) Szczęscie. Hm
Gdy Napoleon wybierał spośród kandydatów na stanowisko oficera, w pierwszym rzędzie nie pytał ich o pochodzenie czy wykształcenie, ani też o odwagę, mądrość czy pilność. Zamiast tego za szczególnie ważne uważał pytanie: „czy on ma szczęście?”

Taki geniusz jak Goethe wiedział, że „głupiemu nigdy nie przyjdzie na myśl, jak bardzo zasługi zazębiają się ze szczęściem”.

Napoleon wiedział (podświadomie lub świadomie), że szczęście czy pech nie są przypadkiem, lecz logicznym i prawidłowym następstwem właściwych lub błędnych zachowań:

Właściwe myślenie prowadzi do właściwych zachowań, a kto wszystko robi dobrze, nieodparcie odnosi także sukcesy.
Tylko obserwatorowi, któremu nie są znane mentalne prawidłowości leżące u podstaw sukcesu, sukces ten jawi się jako przypadkowe „szczęście”, zaś porażka jako „pech”, na który jest się skazanym.
Właściwe, to znaczy konstruktywne, celowe, odpowiedzialne i pozytywne myślenie obejmuje przeważnie więcej niż inteligencję, pilność, starania itd. razem wzięte; jest ono pojęciem nadrzędnym dla wszystkich tych pozytywnych cech.

Napoleon mógłby też zapytać: „Czy on myśli pozytywnie?” albo „Czy on myśli właściwie?” — co w gruncie rzeczy byłoby tym samym. Ale ponieważ łatwiej jest ocenić i sprawdzić, czy człowiek odnosi sukcesy albo czy ma „szczęście”, Napoleon mądrze pytał nie o przyczyny, ale o skutek.

http://www.opoka.org.pl/biblioteka/I/IP ... ne_02.html
9. Podsumowanie

Czy uważam, że Kalafior to pierwszy wybór? Nie. Czy drugi lub trzeci? Też nie. Czy czwarty? Tutaj już bym pomyślał. ALE jestem tylko obserwatorem sceny i to od dwóch tygodni. LL złozyła w ręcę S&S wybór kadry. Oni będą też z niego rozliczali. Kali zrobi 90 punktów (czy tam 45 - wazne, zeby zrobil tyle, ile mial zrobic w założeniu bo to teamowka sukces mierzy sie sukcesem druzyny a nie indywidualnym wynikiem) będzie hit. Zrobi 10-20, no cóż, pomyłka i błąd. Dziś bym jednak nie czyniłz tego zarzutu.

Generalnie uważam, ze kadra w tym roku jest bardzo motywująca do grania. Sposób wyboru kadry - na części - jest super i motywuje jeszcze bardziej. Bo osobiście na kadre nie mam szans, pomysł, że zaczne grać od 1 maja był strzałem w stopę - ogrania na główne zasady teraz już nie da mi nic nawet i 50 bitew. Ale jednak gram multum bo gdzieś tam ktoś napisał "jeżeli czujesz się pominięty, przyjedź do Katowic i ustaw nas do pionu" - serio niby PR, ale mnie zmotywowało. Profity będę czerpał na DMS i DMP i mój team też :D No ale ja to pies - z tego co wiem taki Randomus czy Janus też ostro wzieli się do roboty :D A to już dla kadry z pożytkiem.

Ja - w przeciwieństwie do Ciebie - uważam, że "na dzis" moje kompetencje do wyboru kadry są żadne. Ot obejrze ranking, widziałem mastera. Pograłem sobie z Laikiem i Szaitisem. Mam bardzo mało danych. Ale wychodzę z założenia, że chłopaki chcą wygrać ten turniej. A parę ich decyzji w selekcjonowaniu dla mnie pierwsza klasa (podział ogłoszeń kadry, Guldur! mój ulubiony pick bo pokazuje, że jak ktoś uparcie [DF :D] robi swoje i duka duka i duka, to wyduka, co naprawde daje nadzieje każdemu) dlatego i z oceną Kalfiora poczekam do turnieju :)

I nie pisze tego pościka, żeby się Szaitisowi i Shinuxowi podlizać (i tak mnie uwielbiają) albo Kalafiorowi (świata poza mna nie widzi, a moja kandydature na selekcjonera potraktował tak poważnie, że aż próbował ją obalić procedurami postepowania, co odebrałem jako poważny komplement :*). Po prostu se na luzie i z 4 szeregu dokładam trochę merytoryki, która uprawni mnie do zafundowania Ci jakiejś serii memów jeżeli znowu napiszesz coś w rodzaju "a czemu nie X tylko Y skasujcie konto z ligi me".

Baw się dobrze, przynajmneij tak dobrze jak ja się bawie czytając te dyskusję, pozdro :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Talladil pisze: Przeczytajcie naszą konwersację jeszcze raz i wstawcie w moje wypowiedzi "bla bla bla bla bla" i zastanówcie się nad Swoimi odpowiedziami... zero odpowiedzi na pytania, zero odpowiedzi na zarzuty
zrobilem jak powiedziales. Nie widzialem ani pytan ani zarzutow. Samo "bla bla bla bla bla" i to jeszcze nie zakonczone pytajnikiem, zeby nikt nie wzial tego za pytania przez przypadek :>

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Nudzi mi sie to cos napisze...
Talladil. Wyświadcz nam wszystkim przysługę i przestań,., pisać. Twoje posty sa chaotyczne na tyle ze nie da sie tego czytać. Autentycznie dupa boli....twoje pseudo-argumenty sa wysrane. Zaprzeczasz sam sobie. Piszesz w liczbie mnogiej jakbyś wypowiadał sie za niewiadomo ile osób bez żadnego poparcia. Nigdy w życiu nie widziałem Cie na ŻADNYM Masterze a podważasz cały czas kredencje najlepszych w Polsce. Jedziesz kalafiora który jest jednym z najlepszych graczy wfb EVER. EVER. Marcin przed jednym z euro cisnął setki bitew w Warszawie z topowymi graczami. Zna topowych graczy którzy zoptymalizują mu build. Jesli bedzie w repie to to ogra. Albo sam sie wypowie. A Ty rzucasz ksywkami i jakimś swoimi domniemaniami. Bo na jednym turnieju "pocisnął". Wolność słowa wolnością słowa ale takie bzdety piszesz o rzeczach o których kompletnie nic nie wiesz ze sie . nie da. Obrabianie pały???? Znasz ty w ogole tych gości??? Czy jesteś po prostu mistrzem klawiatury?
Weźcie go zbanujcie.
Srsly.

Misiek, luzuj ;)
Lohost
Ostatnio zmieniony 22 maja 2016, o 10:09 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Wulgaryzmy

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Spoko, przyjąłem do wiadomości, zgadzać się z wyborami Selekcjonerów nie mam obowiązku... Pozostaje mi tylko życzyć powodzenia reprezentacji i mieć nadzieje, że Wasze wybory okażą się jednak słuszne. Pozdro
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

Talladil pisze:Spoko, przyjąłem do wiadomości, zgadzać się z wyborami Selekcjonerów nie mam obowiązku... Pozostaje mi tylko życzyć powodzenia reprezentacji i mieć nadzieje, że Wasze wybory okażą się jednak słuszne. Pozdro
Pisz, ile chcesz, każdy pytanie dlaczego ten a nie inny ma sens.

Ale jeżeli na merytoryczne posty odpisujesz, "jak go weźmiecie, stracicie mój i innych szacunek", to wybacz, ale ludzie biorą Cię za debila (bez obrazy)...

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Szaitis pisze:
Talladil pisze:Spoko, przyjąłem do wiadomości, zgadzać się z wyborami Selekcjonerów nie mam obowiązku... Pozostaje mi tylko życzyć powodzenia reprezentacji i mieć nadzieje, że Wasze wybory okażą się jednak słuszne. Pozdro
Pisz, ile chcesz, każdy pytanie dlaczego ten a nie inny ma sens.

Ale jeżeli na merytoryczne posty odpisujesz, "jak go weźmiecie, stracicie mój i innych szacunek", to wybacz, ale ludzie biorą Cię za debila (bez obrazy)...
Rzeczywiście trochę mnie za bardzo poniosło... Wszystkich, którzy czują się urażeni/obrażeni, Przepraszam. Nie to było intencją moich wypowiedzi
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
Artur
Chuck Norris
Posty: 541
Lokalizacja: Koszalin, Klub Zad Trolla

Post autor: Artur »

Talladil pisze: Rzeczywiście trochę mnie za bardzo poniosło... Wszystkich, którzy czują się urażeni/obrażeni, Przepraszam. Nie to było intencją moich wypowiedzi
Zauważyliście że schemat dramy zawsze jest prawie taki sam ... jeden dramatyczny bohater, przeciwko całej reszcie, próbujący udowodnić swoją racje na przekór wszystkiemu.

Talladil po mimo tego że Cię nie znam, ani nie znam Calie-go, urzekłeś mnie heroiczną walką, powiem więcej chociaż temat kadry jest mi obcy, ja również nie chce Caliego w reprezentacji - chłopie masz dar przekonywania ^^

Dlatego nie poddawaj się (z resztą z ktoś Twoich rywali coś pisał o tym, że docenia upór w dążeniu do swoich przekonań). Niczego się tak dobrze nie czyta jak dobrej dramy :) Tak więc Balcerowicz i Cali muszą odejść :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Artur pisze:Zauważyliście że schemat dramy zawsze jest prawie taki sam ... jeden dramatyczny bohater, przeciwko całej reszcie, próbujący udowodnić swoją racje na przekór wszystkiemu.
Widze że forum tęskni za Przemciem :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Laik, Szaitis i Guldur.
Obrazek

ODPOWIEDZ