Regulamin Ligii 2017+

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Re: Regulamin Ligii 2017+

Post autor: Albo_Albo »

nie ma żadnej żenady dziwnym jest, że pozostałe opcje mają być alfabetycznie, jeśli ktoś dał tylko jedną odpowiedź to sugerowanie innej jest już wg mnie nadużyciem (no chyba, że ktoś z góry sugerował pozostałe).

Poza tym masterów powinno być tyle ile jest chętnych na chwilę obecną, spokojnie mogłoby być ze 12 czyli raz na miesiąc, co jest nie realne jako, że nie ma tyle chętnych, lecz po co sztucznie ograniczać. Jest masa ludzi, którzy na mastera przyjdą lokalnie, ew do nie dużej ilości km, więc dla dobra WFB/9th AGE powinien być 1 master de facto w każdej +/- części Polski.

Na koniec pozytywnym aspektem tego jest to, że wszyscy się rzucili czytać Twój regulamin :)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Na ilosci imprez traci jakosc. Lepsze 8 imprez dobrych niz 8 i ta 9ta impreza zrobiona na sile olana przez wszystkich
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

co znaczy jakość?

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Jedyną imprezą olana przez wszystkich w 2016 był master olany przez organizatorów, inne miały gorszą albo lepszą frekwencję, ale jednak te 30 osób zawsze pojechało.
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

O ten mi chodzilo :)

Albo albo, organizujesz a nie wiesz? Gdzie mogę glosowac xD
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

-Qc- pisze:
Albo albo, organizujesz a nie wiesz? Gdzie mogę glosowac xD
No właśnie nie wiem jakie są wyznaczniki jakości wg Ciebie poza oczywiście własnymi gustami, w każdej imprezie jak ktoś będzie chciał się do czegoś przyczepić to się przyczepi a jeśli ma się pozytywne nastawienie to choćby byle jak było to będzie fajnie.

Tak samo nie wiem akurat czemu kilka imprez więcej miałoby spowodować spadek jakości. Jak ktoś coś spieprzy to spieprzy to bez względu czy masterów będzie 5 czy 20.

Organizator każdy się stara jak może bo chodzi mu o to aby jak najwięcej ludzi przyjechało za rok w tą samą miejscówkę. Inne miejscówki organizatora nie obchodzą bo bez względu na wszystko i tak musi się skupić na ogarnięciu swojego podwórka.

Sztuczne konkurowanie między ośrodkami powoduje stratę dla graczy i dla rozwoju WFB na danym regionie. Ja mogę zrozumieć, że nagle by się pojawiło 4 różnych organizatorów z Warszawy w podobnym terminie. Wtedy można by dyskutować. Ale póki co to widać, że mastery są w miarę równo rozłożone po Polsce. I to wg mnie jest ok.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

-Qc- pisze: Gdzie mogę glosowac xD
Jako gracz możesz zagłosować nogami - to najlepsza forma głosowania
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Głosowanie było mocno remisowe, zadecydowała kontrowersyjna zmiana głosu, a języczkiem u wagi był Kudlaty który od grubo ponad roku nie gra w battla, w związku z tym najlepiej jeżeli o przyszłości zadecydują ci którzy biorą w nie udział.
Po co w ogole robic głosowania bylo? Skoro i tak jego niepasujacy wynik zrzuca się na to ze stara LL nie powinna decydować? Konsekwentnie byloby powtorzyc wszystkie głosowania a nie tylko jedno. Ale calosc i tak nie ma sensu bo co za znaczenie maja glosowania ktore mozna zakladac w kółko az wynik bedzie odpowiadal... Furek why?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

zakrec wazeline
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Pokrzycz trochę, potup nóżką, poobrazaj mnie - to twoje standardowe drogi komunikacji, rozumiem ale wybacz ze nie będę ich używał, już z tego wyroslem. Ale ty baw sie dobrze :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Dyskutuj z faktami i wynikami głosowania.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Nie bylo jeszcze głosowania masterowego, więc to chyba nie problem zrobić to szybko zanim ono się odbędzie.
chwilowo opcja 10 masterów ma ogromną przewagę. Czemu mamy robić cos sprzecznego z wola wiekszosci?
Obrazek

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

poniższa mapa pokazuje w tym roku zgłoszone turnieje klasy master

jak widzimy są prawie równo rozłożone po Polsce (w zasadzie żeby naprawdę równo było to powinien być i Białystok).

Trójkąt Kraków - Katowice - Szczyrk odstaje trochę od reszty ale z drugiej strony na tym obszarze mieszka największa liczba ludzi w Polsce i tym samym prawdopodobnie aktywnych grających.

Brakuje w tym roku i Bydgoszczy i Włocławka ale tam jak sami zainteresowani pisali wysypały się środowiska battla.

Do przeciwników większej ilości masterów, który ośrodek powinien w tym roku zniknąć z tej mapy?

Obrazek

ODPOWIEDZ