ETC 2017 - wybór kadry

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Re: ETC 2017 - wybór kadry

Post autor: Lazur »

A co jeśli właśnie tego jednego punktu zabraknie? Co jeżeli np stracimy mistrzostwo przez missclick?
Na pewnym poziomie takie błędy nie powinny się zdarzyć. Wszystko powinno być dokładnie sprawdzone przed turniejem. Zdarzyło się innym teamom? So what? Nie porównujmy się do innych teamów. Musimy być lepsi
Obrazek

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

Lazur pisze:A co jeśli właśnie tego jednego punktu zabraknie? Co jeżeli np stracimy mistrzostwo przez missclick?
Na pewnym poziomie takie błędy nie powinny się zdarzyć. Wszystko powinno być dokładnie sprawdzone przed turniejem. Zdarzyło się innym teamom? So what? Nie porównujmy się do innych teamów. Musimy być lepsi
To wtedy rozliczysz nas jako team reprezentujący Polskę, a Furiona jako jego kapitana i jednego z selekcjonerów :)

Na razie cicho sza :*

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Tutaj już jakiś lepszy misclick poszedł :D

Case #3:
Team Poland, HE player
Player wants to switch Cloak of Stars for another item.
Decision: Rejected.
Obrazek

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Cloak of the Stars (35 pts)
Spells targeting the bearer’s unit suffer a -2 modifier to their Casting roll.
Furion pisze:2. In all HE rosters there are EXACTLY ZERO sky sloop with bound spells. I imagine there must be a reason for that. I acknowledge the complement of thinking about me as next level meta player, but that might be a step too far :)

Cloak of stars is understandable. There are still 0 cloaks of stars in ETC. But this item choice is of almost no importance, so do as you please.

But this Sky Sloop penalty is ridiculous, given there actually is no actual choice for sloops. Puting this mistake in par with not chosen lore on main mage doesnt seem right.
:lol2:
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

General warning to everybody and especially Poland. BE POLITE.
:mrgreen:

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Ciekawe ile osób nie zrobi korekty kopiując rozpę :mrgreen: potem na dmp będzie w 5 teamach clock of the stars.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Nie udawajmy, ze ktokolwiek za cokolwiek zostanie u nas rozliczony. Srodowisko jest zbyt zdystansowane i nieaktywne. Niezaleznie od wyniku kadry beda gratulacje i zapowiedzi ze za rok bedzie lepiej/nasi obronia tytul.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

-Qc- pisze:Nie udawajmy, ze ktokolwiek za cokolwiek zostanie u nas rozliczony. Srodowisko jest zbyt zdystansowane i nieaktywne. Niezaleznie od wyniku kadry beda gratulacje i zapowiedzi ze za rok bedzie lepiej/nasi obronia tytul.
To co napisałeś ma sens tylko jeśli nie wygrają. :P Ja jednak trzymam kciuki, za to żeby wygrali, a te misclicki będą wtedy jedynie powodem do żartów.
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Mówisz, że jak wygrają to nie będzie gratulacji :) ?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

:mrgreen: dokładnie, jak zawsze
Obrazek

Awatar użytkownika
Milczek
Kradziej
Posty: 897
Lokalizacja: Gorzów Wlkp., "Rogaty Szczur"

Post autor: Milczek »

-Qc- pisze:Nie udawajmy, ze ktokolwiek za cokolwiek zostanie u nas rozliczony. Srodowisko jest zbyt zdystansowane i nieaktywne. Niezaleznie od wyniku kadry beda gratulacje i zapowiedzi ze za rok bedzie lepiej/nasi obronia tytul.
Za II lub gorsze miejsce będzie trzeba powołać 5cio osobową Komisję do zbadania tej afery. Kilku kandydatów na jej członków jest oczywistych.

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5104
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

Jeżeli będzie 2mln budżet roczny na posiedzenia to zgłaszam się :D:D:D
:twisted: always Vampire :twisted:

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Jak nie widziecie problemu to wasza sprawa, trudno sie rozmawia kiedy merytoryka nie jest zaangazowana, wiec sobie odpuszczę.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3109

Post autor: Crusader »

Ciężko tu o merytoryczne argumenty.

Niestety błędy ciągle się jakieś pojawiają z różnych przyczyn od tych 11 lat jak jeździłem na ETC. Oczywiście, że wybrańcy mają na sobie sporą odpowiedzialność i presję i powinni wszystko zrobić jak najbardziej tip top i zawsze się o to staraliśmy, ale błędy się zdarzają. Czasami z głupich powodów. Już i tak kadra poświęca dużo prywatnego czasu i środków na branie udziału w ETC, a jednocześnie trzeba pracować, zajmować się rodziną itp. Zatem nie przesadzajmy z tym rozliczaniem. Jak będzie pełen sponsoring środowiska dla kadry to chyba wtedy można zacząć o tym mówić ;) Na razie każdy kadrowicz wypłaci od siebie ok. 2 kafle za zaangażowanie w etc. Oczywiście ja nigdy tego nie żałowałem, ale zawsze starałem się wszystko zrobić jak najlepiej i nie wiem jakie niby konsekwencje miałyby być wyciągane za tylko 3 pierwsze miejsca?
Mimo tego , że w PL mamy spore parcie, presję i dumę odnośnie naszych osiągnięć i utrzymania statusu najlepszej reprezentacji w historii ETC to nie zapominajmy, że to jest hobby ;)

Natomiast oczywiście macie rację rozpy powinny być sprawdzone lepiej i nic tego nie usprawiedliwia. Razem z Gąską zgłaszam się do komisji.

Awatar użytkownika
Milczek
Kradziej
Posty: 897
Lokalizacja: Gorzów Wlkp., "Rogaty Szczur"

Post autor: Milczek »

Gasior pisze:Jeżeli będzie 2mln budżet roczny na posiedzenia to zgłaszam się :D:D:D
Inicjatywa nabiera rozpędu. Wnoszę o zabezpieczenie przez Skarbnika Ligi kwoty 2 milionów Irańskich Riali na potrzeby Komisji ds. Wyjaśnienia Przyczyn Porażki w Salamance.
Obawiam się jednak, że ilość chętnych do prac komisji zmusi nas do zastosowania jakichś kryteriów. Myślę, że pierwszeństwo trzeba dać miastom, które nie mają kadrowiczów ;) będą bezstronne.

Tak poważnie.
Dajcie Furionowi spokój. Chęci do pracy i serca dla kadry i battla mu nie brakuje. Błędy są także w innych repach. To po prostu się zdarza. Furion i tak nabije więcej punktów niż wszyscy, którzy go krytykują.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Nikt tu nikogo nie krytykuje, a pośmiać się bez wielkiej zlośliwości zawsze można.
Jedno jest pewne. Furek w tym roku maxa nie zrobi. :wink:
Obrazek

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Mnie tam bardziej interesuje czy Rince już jako osoba na poważnym stanowisku rozliczy się z kasy za etc 2015 z ludźmi którzy na niego wyłożyli :P Ta kadra podoba mi się wybitnie :D
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Przez rozliczenie, miałem na myśli analizę. Robi się czasem coś takiego by zidentyfikować błędy i wyciągać wnioski, ale jak rozumiem środowisko w WFB tego nie wspiera ; )
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Milczek
Kradziej
Posty: 897
Lokalizacja: Gorzów Wlkp., "Rogaty Szczur"

Post autor: Milczek »

-Qc- pisze:Przez rozliczenie, miałem na myśli analizę. Robi się czasem coś takiego by zidentyfikować błędy i wyciągać wnioski, ale jak rozumiem środowisko w WFB tego nie wspiera ; )
Rozliczenie ma się tak do analizy jak spalenie na stosie do technologii drewna.

Dlatego idea rozliczenia mi się bardziej podoba. Qc chcesz być w komisji?

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Nie
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ