ETC 2017 - relacja

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
paulinka17
Kretozord
Posty: 1759

Re: ETC 2017 - relacja

Post autor: paulinka17 »

Janus wcisnął 20. Jeszcze tylko 44.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

paulinka17 pisze:Nie wiem jak się linkuje do filmu na FB
Wchodzicie tutaj: https://www.facebook.com/pg/teamfrancee ... e_internal
Film z ostatecznym werdyktem ma 4:56, a akcja jest 1,5 min przed końcem.
Czy to ten:
https://www.facebook.com/teamfranceetc2 ... 369374119/
?
EDIT: Wygląda że tak. :) Ale niech ktoś potwierdzi.

I tak, mnie tez ETC zmusiło do siedzenia na BP dłużej niż zwykle. ;)

Awatar użytkownika
SaperHeart
Piłkarz
Posty: 710
Lokalizacja: Adeptus Geriatricus

Post autor: SaperHeart »

Kalesoner pisze:Czytałem ich wpisy owszem. Uważam, że należy im na to pozwolić, bo każdy taki wpis osłabia ich pozycję przy ewentualnej próbie karania naszej repy. Każdy wpis taki jak Twój tę pozycję umacnia, a słabe trollowanie i obrażenie tych ludzi zdaje się potwierdzać ich opinię o nas jako o narodzie. Więc całe szczęście, ze nie możesz już jątrzyć i obrażać, nikomu tym nie pomagasz.
Wiem, że są ludzie na których się pluje, a oni mówią, że deszcz pada ale do nich nie należę. Dodatkowo jak ktoś zaczyna obrażać moich rodaków, którzy w 100% zasłużyli na swój wynik to nie będę stał biernie i się przyglądał. Właśnie Twoja postawa i osób Twojego pokroju sprawia, że byle kto może mieszać dobre imię Polaków z błotem. Czy jak trzeba będzie stanąć w czyjejś obronie to też będziesz stał i się patrzył ? Poza tym w mojej wypowiedzi u nich na FB nie było nic co mogło ich obrazić, a oni naszych nazwali grupą oszustów, która jest zbierana od 2 lat itp...

Jak tam wyniki ? złoto pewne.
...Who dares wins...
Obrazek

paulinka17
Kretozord
Posty: 1759

Post autor: paulinka17 »

Janus 20, Laik 15

paulinka17
Kretozord
Posty: 1759

Post autor: paulinka17 »

KrzysiekW pisze:
paulinka17 pisze:Nie wiem jak się linkuje do filmu na FB
Wchodzicie tutaj: https://www.facebook.com/pg/teamfrancee ... e_internal
Film z ostatecznym werdyktem ma 4:56, a akcja jest 1,5 min przed końcem.
Czy to ten:
https://www.facebook.com/teamfranceetc2 ... 369374119/
?
EDIT: Wygląda że tak. :) Ale niech ktoś potwierdzi.

I tak, mnie tez ETC zmusiło do siedzenia na BP dłużej niż zwykle. ;)
tak, tu pod koniec jest werdykt Śliwka (całej ekipy sędziowskiej) i minka Furiona

EDIT:
zróbcie screena z końca tego ponad godzinnego i początku tego 20 min. Śmiechowy ten wał.
Ostatnio zmieniony 6 sie 2017, o 16:18 przez paulinka17, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Danrakh
Falubaz
Posty: 1100
Lokalizacja: Legion Kraków klub pijaków ;)

Post autor: Danrakh »

Składam formalny wniosek o powołanie Paulinki na oficjalnego reportera Repy :mrgreen:
Zniosę wszystko pod warunkiem, że to komplement.

paulinka17
Kretozord
Posty: 1759

Post autor: paulinka17 »

Hardy pisze:
Kalesoner pisze:Czytałem ich wpisy owszem. Uważam, że należy im na to pozwolić, bo każdy taki wpis osłabia ich pozycję przy ewentualnej próbie karania naszej repy. Każdy wpis taki jak Twój tę pozycję umacnia, a słabe trollowanie i obrażenie tych ludzi zdaje się potwierdzać ich opinię o nas jako o narodzie. Więc całe szczęście, ze nie możesz już jątrzyć i obrażać, nikomu tym nie pomagasz.
Wiem, że są ludzie na których się pluje, a oni mówią, że deszcz pada ale do nich nie należę. Dodatkowo jak ktoś zaczyna obrażać moich rodaków, którzy w 100% zasłużyli na swój wynik to nie będę stał biernie i się przyglądał. Właśnie Twoja postawa i osób Twojego pokroju sprawia, że byle kto może mieszać dobre imię Polaków z błotem. Czy jak trzeba będzie stanąć w czyjejś obronie to też będziesz stał i się patrzył ? Poza tym w mojej wypowiedzi u nich na FB nie było nic co mogło ich obrazić, a oni naszych nazwali grupą oszustów, która jest zbierana od 2 lat itp...

Jak tam wyniki ? złoto pewne.
Ale harcerz! Harcerzo-husarz!
Tego Polaka też będziesz bronił:
http://www.bbc.com/news/uk-40838224

Buractwo jest buractwem. Nie ma narodowości. Kaleson akurat ma super radar na buractwo i odwagę obywatelską, żeby je tępić.

Dla sprostowania: Uważam, że werdykt jest sprawiedliwy. Furion legalnie wcisnął wała, obstawiam, że z premedytacją.
Ostatnio zmieniony 6 sie 2017, o 16:29 przez paulinka17, łącznie zmieniany 1 raz.

Dreef
Falubaz
Posty: 1302
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dreef »

Skupmy sie Panowie na dopingowaniu naszych i radosci ze zlota moze? :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

paulinka17 pisze:
KrzysiekW pisze:
paulinka17 pisze:Nie wiem jak się linkuje do filmu na FB
Wchodzicie tutaj: https://www.facebook.com/pg/teamfrancee ... e_internal
Film z ostatecznym werdyktem ma 4:56, a akcja jest 1,5 min przed końcem.
Czy to ten:
https://www.facebook.com/teamfranceetc2 ... 369374119/
?
EDIT: Wygląda że tak. :) Ale niech ktoś potwierdzi.

I tak, mnie tez ETC zmusiło do siedzenia na BP dłużej niż zwykle. ;)
tak, tu pod koniec jest werdykt Śliwka (całej ekipy sędziowskiej) i minka Furiona

EDIT:
zróbcie screena z końca tego ponad godzinnego i początku tego 20 min. Śmiechowy ten wał.
Daj mnie dokładnie kiedy zaczyna to robić :D albo ktoś inny jak już złapie ten moment
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

Obrazek

:mrgreen:
Ostatnio zmieniony 6 sie 2017, o 16:37 przez AndrzejAndrzej, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1509
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Haha xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Shady
Chuck Norris
Posty: 472
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Shady »

Jedna wtopa

Marcin (Poland - Beast Herds)
0 - 20
Paul Berclaz (Switzerland - Dwarven Holds)
Obrazek

Zapraszam do polubienia mojego profilu ;)
https://www.facebook.com/ZygiArtStudio/

Awatar użytkownika
Bercik
Chuck Norris
Posty: 494
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Bercik »


paulinka17
Kretozord
Posty: 1759

Post autor: paulinka17 »

Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Ostatnio zmieniony 6 sie 2017, o 16:43 przez paulinka17, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SaperHeart
Piłkarz
Posty: 710
Lokalizacja: Adeptus Geriatricus

Post autor: SaperHeart »

paulinka17 pisze:
Hardy pisze:
Kalesoner pisze:Czytałem ich wpisy owszem. Uważam, że należy im na to pozwolić, bo każdy taki wpis osłabia ich pozycję przy ewentualnej próbie karania naszej repy. Każdy wpis taki jak Twój tę pozycję umacnia, a słabe trollowanie i obrażenie tych ludzi zdaje się potwierdzać ich opinię o nas jako o narodzie. Więc całe szczęście, ze nie możesz już jątrzyć i obrażać, nikomu tym nie pomagasz.
Wiem, że są ludzie na których się pluje, a oni mówią, że deszcz pada ale do nich nie należę. Dodatkowo jak ktoś zaczyna obrażać moich rodaków, którzy w 100% zasłużyli na swój wynik to nie będę stał biernie i się przyglądał. Właśnie Twoja postawa i osób Twojego pokroju sprawia, że byle kto może mieszać dobre imię Polaków z błotem. Czy jak trzeba będzie stanąć w czyjejś obronie to też będziesz stał i się patrzył ? Poza tym w mojej wypowiedzi u nich na FB nie było nic co mogło ich obrazić, a oni naszych nazwali grupą oszustów, która jest zbierana od 2 lat itp...

Jak tam wyniki ? złoto pewne.
Ale harcerz! Harcerzo-husarz!
Tego Polaka też będziesz bronił:
http://www.bbc.com/news/uk-40838224

Buractwo jest buractwem. Nie ma narodowości. Kaleson akurat ma super radar na buractwo i odwagę obywatelską, żeby je tępić.
Nie wiem skąd się urwałaś dziewczynko (bo piszesz jak 10 letnie dziecko, które dorwało się do komputera pod nieobecność rodziców) ale wypraszam sobie osobiste wycieczki. Nie jesteśmy na Ty, a tym bardziej żebyś mnie wyzywała od buraków lub moje zachowanie. Wiem, że jesteś mocna przed szklanym ekranem ale hamuj się bo Ja Ciebie nie obrażam. Dodatkowo Twój przykład jest słaby jak reprezentacja Francji w meczu z Polakami ;) Koniec Offtopa
...Who dares wins...
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Dziewczyko xDxDxD
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

paulinka17
Kretozord
Posty: 1759

Post autor: paulinka17 »

Hardy pisze:
paulinka17 pisze:
Ale harcerz! Harcerzo-husarz!
Tego Polaka też będziesz bronił:
http://www.bbc.com/news/uk-40838224

Buractwo jest buractwem. Nie ma narodowości. Kaleson akurat ma super radar na buractwo i odwagę obywatelską, żeby je tępić.
Nie wiem skąd się urwałaś dziewczynko (bo piszesz jak 10 letnie dziecko, które dorwało się do komputera pod nieobecność rodziców) ale wypraszam sobie osobiste wycieczki. Nie jesteśmy na Ty, a tym bardziej żebyś mnie wyzywała od buraków lub moje zachowanie. Wiem, że jesteś mocna przed szklanym ekranem ale hamuj się bo Ja Ciebie nie obrażam. Dodatkowo Twój przykład jest słaby jak reprezentacja Francji w meczu z Polakami ;) Koniec Offtopa
Uderz w stół. Przecież ja Cię nie nazwałem burakiem. :D
Ostatnio zmieniony 6 sie 2017, o 16:38 przez paulinka17, łącznie zmieniany 1 raz.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Hardy pisze:
Kalesoner pisze:Czytałem ich wpisy owszem. Uważam, że należy im na to pozwolić, bo każdy taki wpis osłabia ich pozycję przy ewentualnej próbie karania naszej repy. Każdy wpis taki jak Twój tę pozycję umacnia, a słabe trollowanie i obrażenie tych ludzi zdaje się potwierdzać ich opinię o nas jako o narodzie. Więc całe szczęście, ze nie możesz już jątrzyć i obrażać, nikomu tym nie pomagasz.
Wiem, że są ludzie na których się pluje, a oni mówią, że deszcz pada ale do nich nie należę. Dodatkowo jak ktoś zaczyna obrażać moich rodaków, którzy w 100% zasłużyli na swój wynik to nie będę stał biernie i się przyglądał. Właśnie Twoja postawa i osób Twojego pokroju sprawia, że byle kto może mieszać dobre imię Polaków z błotem. Czy jak trzeba będzie stanąć w czyjejś obronie to też będziesz stał i się patrzył ? Poza tym w mojej wypowiedzi u nich na FB nie było nic co mogło ich obrazić, a oni naszych nazwali grupą oszustów, która jest zbierana od 2 lat itp...

Jak tam wyniki ? złoto pewne.
Jak będzie potrzeba to nie będę stał i się patrzył, przynajmniej tak uważam. Cały problem tkwi w tym, że w tej konkretnej sytuacji pomagać nikomu nie potrzeba. A już na pewno nie w sposób w jaki to zaprezentowałeś, jeszcze na dokładkę chwaląc się innym jaki z ciebie burak, wrzucając cytat jak to pojechałeś ludziom bez honoru.
Naprawdę nie musisz stawać w ich obronie. W imieniu innych też myślę, że nie musisz. Dokładnie spływa po mnie hejt rozgoryczonych porażką napinaczy. Grałem z Francuzami w Herford i wiem dokładnie, że nie wszyscy u nich prezentują podejście fair play, ale nie popieram wbijania do nich na grupę i zarzucanie im braku honoru.
Po pierwsze nasi udowodnili już, że są lepsi w figurki. Co więcej jest tu do dodania? Wynik nie pozostawia złudzeń. Czy można bardziej pokarać ich hejt niz właśnie wynikiem sportowym?
Po drugie z tego co pisze Paulinka, wał był, więc ich emocje są usprawiedliwione choć przesadzone. Daj im szanse ochłonąć, były tam też przecież bardziej wyważone komentarze.
Po trzecie nawet jeśli oni zachowują się słabo, Ty nie musisz pokazywać, że jesteś na ich poziomie (lub poniżej). Jeśli koniecznie chciałeś w tym uczestniczyć, mogłeś dać przykład pozytywny, a nie zachowywać się jak oni.

Życzę równego zapału w graniu w figurki co w kibicowaniu, spróbuj przekuć swój gniew na coś pozytywnego.
Ostatnio zmieniony 6 sie 2017, o 16:38 przez Kalesoner, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Paulinka to ON :| Stary brzydki chłop po 30 :mrgreen:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

paulinka17 pisze:
AndrzejAndrzej pisze:Obrazek

:mrgreen:
Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
*It stays like that (popraw)
Typo, done :D


Hardy, ja wiem, że nick zobowiązuje, ale daj sobie trochę na wstrzymanie, idź się przejść i wróć jak ochłoniesz, żeby móc w spokoju cieszyć się sukcesem naszej kadry razem ze wszystkimi :)
Ostatnio zmieniony 6 sie 2017, o 16:41 przez AndrzejAndrzej, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ