Selekcjonerstwo 2018

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Selekcjonerstwo 2018

Post autor: Furion »

Witam,

Kontynuując politykę otwartych drzwi i transparentności, chcieliśmy zapytać czy ktoś jest zainteresowany w byciu selekcjonerem 2018?

Wymagania, żeby zrobić to dobrze:
- 100 godzin czasu na przestrzeni 6ciu miesięcy
- aktywny turniejowo w 2018
- chęć do pełnienia tej niewdzięcznej roli.

Zanim ogłosimy nasze nominacje chcielibyśmy zorientować się czy ktoś ze środowiska ma aspiracje do tej roli.
Czekamy do 20 października na deklaracje.

pozdrawiamy,
Furion & Shino
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2017, o 22:06 przez Furion, łącznie zmieniany 1 raz.

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Spełniam te kryteria lub zamierzam, aktywny turniejowo będę jak tylko wyleczę kontuzję. Natomiast na etc mój system priorytetów wygląda tak : gracz > selekcjoner > kołcz. Z tego co widziałem nie przeszkadza jednak jedno drugiemu.
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Furion pisze: - aktywny turniejowo w 2018
w tym roku we dwóch w sumie zaliczyliście 8 turniejów, więc pułap nie jest zbyt wysoki ; )
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Napisali o swoich nominacjach, niekoniecznie kandydaturach ;)
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Elvis is (un)dead
Oszukista
Posty: 796

Post autor: Elvis is (un)dead »

Ja mam jednego kandydata... co prawda nie spełnia wszystkich wymagań, ale myślę że warto go rozpatrzyć - nasz Wszechsędzia!

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Dziękujemy za zgłoszenia.

Nominacja obecnych selekcjonerów idzie na Crusa i Laika. Panowie wyrazili chęć, i mają niemałe doświadczenie w rozgrywkach międzynarodowych. Ja i Shino nie mamy wątpliwości, że w obecnej sytuacji są najlepszymi kandydatami do tej roli. Liczymy na poparcie LL dla tego zespołu!

pozdrawiamy,
Shino & Furion

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Dobre kandydatury.

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

swieta_barbara pisze:Dobre kandydatury.
Niespecjalnie. Mam wrażenie, że to wymuszony mariaż z braku laku. Fajnie, że chociaż jeden będzie aktywny turniejowo.
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Dokładnie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3109

Post autor: Crusader »

Dziękuję Furion i Shino za nominację i zaufanie.

Domyślam się, że komentarz jest skierowany do mnie, gdyż do Laika nie ma powodów mieć wątpliwości. Od trzech lat jest w kadrze, gra regularnie na turniejach i nie można zakwestionować jego wyobraźni rozpiskowej. W tym miejscu chciałbym mu też podziękować, że zaakceptował mnie jako towarzysza tak odpowiedzialnej funkcji.

Co do mojej osoby cóż... Po 16 latach regularnej gry turniejowej zrobiłem sobie sezon przerwy i to głównie ze względu na mój Ślub. Muszę powiedzieć, że taka przerwa dobrze mi zrobiła i jestem na głodzie grania. Cieszę się, że będzie nowa edycja to przewaga innych wynikająca z ostatniego sezonu grania się trochę zatrze. Natomiast rzeczywiście dawno się nie udzielałem, więc napiszę coś o sobie, aby osobom, które mnie nie znają zmniejszyć wątpliwości odnośnie mojej kandydatury (mam nadzieję ;) ) . Nazywam się Stanisław Scheiner alias Crusader i jak wspomniałem zacząłem grać na turniejach w roku bodajże 2001. Dzięki stale polepszających się wynikach w końcu udało mi się załapać na ETC. W mojej karierze WFB udało mi się zagrać 11 razy na tym turnieju. W ciągu tego czasu dwa razy byłem selekcjonerem z czego jedna z tych selekcji zakończyła się zdobyciem złota. Myślę, że udowodniłem, że potrafię wziąć do kadry osoby nowe, które były spoza mojego "kręgu" czy 10siątki Rince'a ;) Dla kadry zdarzało mi się organizować logistykę, koszulki oraz sponsoring. Jeśli chodzi o moje osiągnięcia w kraju to wielokrotnie stawałem na podiach masterów, mistrzostw Polski oraz ligi. Mam nadzieję, że moje doświadczenie w tej dyscyplinie zachęci Listę Ligową do poparcia mnie jako selekcjonera reprezentacji Polski 2018 u boku Laika. Ze swojej strony mogę zapewnić, że będę grał regularnie na turniejach, mam głód gry oraz oczywiście GŁÓD ZWYCIĘSTWA I PRZEDŁUŻENIA POLSKIEJ CHWAŁY na arenie międzynarodowej!
Nasz wspólny zamysł wyboru kadry opiszemy już razem w oddzielnym poście.

Pozdro 8)

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Bardzo dobra nominacja, ostatnia z wielkich decyzji Furiona i Shino, raczej nie ma w kraju lepszych osób które mogły by wybrać złotą 8 i powalczyć o obronę tytułu. Panowie mają duże doświadczenie wiedzą co robią a stawka jest wysoka, cel bardzo ambitny.
Trzymam za was kciuki i życzę wspaniałych sukcesów wygrania WTC oraz ETC :)

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3109

Post autor: Crusader »

Dzięki za dobre słowo, każde się przyda dla wsparcia :)

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Czy Dziedzic zrezygnował ze swojej kandydatury? Jeśli nie to założone głosowanie w formie aklamacji jest niezgodne ze stanem faktycznym
Obrazek

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Słów na wiatr nie rzucam. Nawet mam swój program wyboru kadry. Poza tym konkurencja wzbogaca rynek a nie wiem jak wy, ale ja bym chciał chociaż poznać zasady ubiegania się o miejsce w kadrze, plany treningów chociaż w zarysie ogólnym, itd. Swoje mogę wpisać po 6 listopada.
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Regulamin na ten temat mówi:
Regulamin pisze:1.5 Selekcjoner – osoba odpowiedzialna za wybór Reprezentacji Polski na rozgrywki o szczeblu
3.11 Lista Ligowa wybiera Selekcjonerów Reprezentacji Polski:
3.11.1 Dwóch Selekcjonerów jest wybieranych spośród zgłoszonych kandydatur. Kandydatury na funkcję składa się na forum.
3.11.2 Wybór Selekcjonerów na przyszły sezon ligowy musi zakończyć się do końca obecnego sezonu ligowego
3.11.3 Selekcjonerzy pełnią swoją funkcję od dnia powołania do dnia zakończenia głosowania o powołanie nowych Selekcjonerów.
3.11.4 Selekcjonerzy wspólnie wybierają Reprezentantów Polski na te turnieje, gdzie ilość Reprezentantów z danego kraju jest ograniczona przez organizatora zawodów.
3.11.5 Zaleca się, aby Selekcjonerzy ustępujący ze stanowiska zarekomendowali osoby, które mają zająć ich miejsce.
Teoretycznie są przynajmniej 3 opcje interpetacji:
1. Dziedzic aka Lohost (albo na odwrót :lol2: ) nie może być brany pod uwagę w głosowaniu, ponieważ zgłosił się sam, a selekcjonerów musi być przynajmniej.
dwóch.
2. Dziedzic aka Lohost może sobie dobrać jednego kolegę do bycia selekcjonerem i zakładamy głosowanie jeszcze raz. (lub robimy 3 opcje do wyboru Laik + Lohost :lol2: , Laik + Crus, Lohost + Crus.)
3. Furion nie miał prawa wyznaczyć terminu, do którego selekcjonerzy mogą się zgłaszać, bo prawo do takich rzeczy mają tylko moderatorzy. Także głosowanie założone przez Laika jest nieprawomocne, więc należy założyć je jeszcze raz. (Tutaj też są 2 możliwości: 1. Laik miał prawo założyć głosowanie, ale nie miał prawa ogroniczyć kandydatur do 1 lub 2. Laik nie miał prawa założyć głosowania, bo nie było ostatecznego terminu zgłaszania kandydatur, gdyż Furion w tym aspekcie nie ma mocy sprawczej). Prowadzi to do dwóch opcji. Po pierwsze, głosowanie należy założyć jeszcze raz, po 2 jest podstawa do odwołania Laika z funkcji moderatora, bo zrobił coś niezgodnego z regulaminem.

Moim zdaniem interpretacja z punktu drugiego brzmi najlepiej.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Dalbys se spokoj Jarek ze strzepienien jezyka
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Proponuje tylko aby rozpatrywane były wszystkie zgłoszone kandydatury. Zdaje sobie sprawe że Lohost nie ma jakiegoś śmiechowego avatara ale to chyba nie powód do dyskryminacji? ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Jarek zgłoś się z Dziedzicem i problem rozwiązany.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Zupełnie serio to nie zauważyłem tego zgłoszenia. Myślę że najlepiej będzie założyć nowe głosowanie 6 listopada, dając Lohostowi czas na przedstawienie swojej wizji. Głosowanie potrwa do 12.11
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Laik +1

ODPOWIEDZ