Zmiany w rankingu

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Zmiany w rankingu

Post autor: QQrydza »

Może tego typu rzeczami warto by dzielić się na ogólnym?

Propozycja co do lig sa ok. Co do inicjatywy teamowek to uważam, ze obecnie wprowadzenie zaliczania większej ilości teamowke do rankingu doprowadzi do tego, ze cale top5 bedzie z underdogsów, a nie tylko top3. Liga już jest nudna - wygrywacie wszystko, i na jakies 99% dalej będziecie wygrywać - po co to dobijać?

Może podział rankingów na singlowy i druzynowy (klubowy)? Nowa formuła, generalnie coś ciekawego. W tym kierunku bym szedł.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

ja tam nie mam obiekcji jeśli jest problem można zrobić 2 rankingi singlowy i drużynowy ale jest kilka ale:

Drużyny się zmieniają w większości, zarówno nazwy jak i składy to jak to będzie?
Kto będzie odwalał robotę rankingową, bo krzyczeć, że się chce mieć jest łatwo ale robić to już gorzej :)

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

Jak to kto? Przecież qc się zgłosił :D

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Nie znam sie, ale juz dzis ranking oddziela single od teamowek na etapie wynikow. Nie wiem, nie znam się, ale mzoe jednak udaloby sie to prosto zrobic

+ wiem ze ten system to marzenie Sola, wiec ma chyba opracowany system jakby to dzialalo zeby byl szal.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Prosty temat skoro program już odróżnia gracza i jego miasto oraz armię i klub, to na 100% da się ustawić ranking klubowy odpowiedni algorytm (to już niestety nie do mnie ) i samo się będzie liczyło.
Jak będą chęci rozwiązanie się znajdzie.

ODPOWIEDZ