Team Poland 2018

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Xargos
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128

Re: Team Poland 2018

Post autor: Xargos »

Czyli Xargos ...

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Z opisu jasno wynika że chodzi o Furiona :
- nie był na zgrupowaniu
- nie byl na Herford
- nie grał trudnych paringow w Świdniku

W dodatku wygrał tyłko jednego mastera, ale drużynowego więc wiadomo że koledzy go pociągnęli
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

A no to jak wiadomo kto jest kouczem, a kto graczem, to super. Chyba nie było tego w oryginalnym poście na fb, albo mi umknęło. Parę zaskoczen jest ale top 3 powinno być. :)
Obrazek

Xargos
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128

Post autor: Xargos »

To taktyczna zmyłka żeby szpiedzy z obcych krain inwigilujący nasze forum nie domyślili się kto co i jak :)

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

prawda jest taka, że jak pojechały 4 teamy do Herford to zajęły 4 pierwsze miejsca więc spokojnie można by było wystawić 2 albo nawet 3 równorzędne teamy na ETC jeśli by formuła na to pozwalała i zgarnąć dosłownie top 3 nie mniej tak już jest, że ktoś odpaść musi co nie znaczy, że jest gorszy a po prostu o ułamek ułamka mniej wpisuje się w kadrę niż ktoś kto tam jedzie :)

powodzenia !

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3109

Post autor: Crusader »

Należy pamiętać, że w Herford nie było historycznie Włochów, czyli nacji, z którą przegraliśmy najwięcej w historii ETC. Jak na ogół izolują się w swoim buciku i mogą ostro zaskoczyć rozpiskami. Choć nie zawsze ich eksperymenty dobrze się kończyły.
W każdym razie na pewno nie możemy się rozluźnić. Wiele meczy w Herford Polacy wygrali na styk. Rozluźnienie to najgorszy wróg sportowca.

Pozdro

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Laik pisze:Z opisu jasno wynika że chodzi o Furiona :
- nie był na zgrupowaniu
- nie byl na Herford
- nie grał trudnych paringow w Świdniku

W dodatku wygrał tyłko jednego mastera, ale drużynowego więc wiadomo że koledzy go pociągnęli
No ale przesz Lohost gra EoS więc co tu ma wciskanie Furiona do kadry do rzeczy?

Jakiś odpadł w kwalifikacjach czy w ogóle nie startował?

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

swieta_barbara pisze:
Laik pisze:Z opisu jasno wynika że chodzi o Furiona :
- nie był na zgrupowaniu
- nie byl na Herford
- nie grał trudnych paringow w Świdniku

W dodatku wygrał tyłko jednego mastera, ale drużynowego więc wiadomo że koledzy go pociągnęli
No ale przesz Lohost gra EoS więc co tu ma wciskanie Furiona do kadry do rzeczy?

Jakiś odpadł w kwalifikacjach czy w ogóle nie startował?
Nie ma EoS w kadrze więc nie rozumiem ocb.

Patrzyliśmy na wyniki, stabilność, dopasowanie armii do roli w zespole.
Lohost grał ścieżką komandosa, niestety zajmowanie na niej miejsc w trzeciej czy czwartej dziesiątce to nie jest dobry wynik.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Laik pisze:
swieta_barbara pisze:
Laik pisze:Z opisu jasno wynika że chodzi o Furiona :
- nie był na zgrupowaniu
- nie byl na Herford
- nie grał trudnych paringow w Świdniku

W dodatku wygrał tyłko jednego mastera, ale drużynowego więc wiadomo że koledzy go pociągnęli
No ale przesz Lohost gra EoS więc co tu ma wciskanie Furiona do kadry do rzeczy?

Jakiś odpadł w kwalifikacjach czy w ogóle nie startował?
Nie ma EoS w kadrze więc nie rozumiem ocb.

Patrzyliśmy na wyniki, stabilność, dopasowanie armii do roli w zespole.
Lohost grał ścieżką komandosa, niestety zajmowanie na niej miejsc w trzeciej czy czwartej dziesiątce to nie jest dobry wynik.
OK, zakładałem że Eltharion i Lohost walczyli między sobą o miejsce. Nieważne.

Życzę zwycięstwa!

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

@Laik
Nie odwracaj kota ogonem, dobrze wiesz o co chodzi. Teraz prześmieszki sobie robisz, ale fakt jest taki, że mocno słabo to wygląda kiedy premiujesz kolegę, który chyłkiem z boku się do tej kadry dostał, a nawet nie kandydował. Ja rozumiem żeby startował jak wszyscy i miał te same bariery wejścia, ale nie miał, miał za to kolegów stanowiących większość tej kadry. Argument, że dojebał Laikowi? Weźcie Łapamata, dojebał Laikowi 2 razy w ciągu miesiąca. Łapa chociaż normalnie się zgłosił, grał ustawione paringi, a nie w łatwej ścieżce miał wyniki na masterach gdzie szeroka kadra wzajemnie się mordowała między sobą. Gdzie jest wasza równość, równe szanse itd? To rozumiem, że w przyszłym roku ogłosisz kadrę w styczniu, bo po co reszta ma wypruwać sobie żyły, skoro koncepcja - bardzo lubię to słowo- jest inna. W każdym roku można było przeczytać uzasadnienie, mnie interesuje tylko jedno jedyne i bardzo o nie proszę. Xargos poza tym, że jest sympatyczny to co ma takiego czego reszta chłopaków nie miała? Poza kolegami ofc. Bo włożył do drużyny zdecydowanie mniej niz pozostali przez okres selekcji.

Ch*j nie selekcja! Kolesiostwo. Sku*wysyństwo.

Ja jestem prosty chłop, rzeczy widzę też prosto i tak też je opisuję. Nie chcieli mnie Polacy, Meksykanie też i pewnie mieli rację, ale poza mną jest jeszcze z 10 chłopaków którzy teraz milczą bo liczą, że "może za rok", ale noże im się w kieszeniach otwierają.

Tak czy inaczej mam nadzieję, że wygracie. Cel jest tylko jeden, obrona tytułu.

EOT
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Bzdury piszesz i tyle.
Każdy miał szansę na wykazanie się - gdybyś grał w tym roku tak dobrze jak bardzo się starałeś to byłbyś pierwszy na liście, gdybyśmy wybierali kolegów to w kadrze z pewnością powinien się znaleźć Guldur, który w dodatku gra w tym sezonie bardzo stabilnie - na wszystkich 3 masterach na których grał zajmował miejsca w Top10, kończąc na 2 miejscu na Orczym.

Przed ogłoszeniem kadry rozmawialiśmy z innymi osobami które były blisko i każdy z pozostałych przyjął naszą decyzję ze zrozumieniem.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Duke
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Cobra Kai Warszawa

Post autor: Duke »

gratulacje dla selekcjonerow i całego teamu, fajna kadra, cieszy ze sa nowe twarze.
Odemnie krótkie pytanie którego nie sposób zadać, czemu w kadrze nie ma Lipka?

Pozdrawiam
Duke
Obrazek

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3109

Post autor: Crusader »

Nie kandydował i spytany nie za bardzo chciał jechać.
Ostatnio zmieniony 5 cze 2018, o 21:15 przez Crusader, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

Duke pisze:Odemnie krótkie pytanie którego nie sposób zadać, czemu w kadrze nie ma Lipka?
Bo niestety nigdy nie wyrażał chęci żeby jechać na etc, a szkoda, bo myślę że na pewno by pojechał - znam to jeszcze z czasów kiedy sam wybierałem.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Graty Artur, przywracasz orkom należne ich miejsce w topce :) Na rydwan i mordować ^^
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Zmieniajac temat dzieki za zaufanie dla mojej osoby :)

dodatkowo to tutaj zostawie, to moze sie komus przyda ;)

http://etc.xobor.com/t714339f3-ETC-UN-Team-T-A.html

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Gratulacje dla wszystkich powołanych do drużyny!
Będziemy trzymać kciuki =D>

Xargos
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128

Post autor: Xargos »

Z mojej strony również chciałem podziękować za ogromny kredyt zaufania, którym obdarzyli mnie selekcjonerzy oraz pozostałe osoby związane z selekcją tegorocznej kadry. Mam nadzieję, że uda mi się godnie reprezentować nas na arenie ogólnoświatowej :)

ODPOWIEDZ