ETC 2018

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
katerek
Masakrator
Posty: 2976
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Re: ETC 2018

Post autor: katerek »

Na przyszły rok zapiszmy kadrę do projektu Lady i będzie gutto :)...będzie gra, kultura i savoir vivre...
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Z mojej perspektywy zrozumienie i naprawienie tego PRu jest teraz ważniejsze niż zdobyte miejsce. Tak jak teraz ktoś pisze o zbanowaniu Konrada za rok mogą pisać o zbanowaniu Team Poland.
Ostatnio zmieniony 6 sie 2018, o 15:03 przez Dziedzic, łącznie zmieniany 1 raz.
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Dziedzic pisze:Do tej pory udawało nam sie zdobywać podium bez wzbudzania otwartej wrogości wśród przedstawicieli innych krajów.
No nie, w zeszłym roku też było słabo. Przez zachowanie jednego osobnika obornik poleciał i na tych normalnych.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Obrazek
Pölska wygrywă?
Cräsh eet
Obrazek

Awatar użytkownika
jawor
Oszukista
Posty: 866
Lokalizacja: Animosity Szczecin, Poznań

Post autor: jawor »

Chłopaki jadą reprezentować kraj, wiedzą, że ciąży na nich presja, którą to tworzą ludzie z tego forum i mnie nie dziwi, że chcą tego na co zasłużyli. Łatwo sobie pisać bzdury przed komputerkiem. Toksyczne środowisko.
Obrazek

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

jawor pisze:Chłopaki jadą reprezentować kraj, wiedzą, że ciąży na nich presja, którą to tworzą ludzie z tego forum i mnie nie dziwi, że chcą tego na co zasłużyli. Łatwo sobie pisać bzdury przed komputerkiem. Toksyczne środowisko.
Dokładnie to, weźcie pod uwagę że to nie jest jeden jedna bitewka, tylko 3 dni(a nawet 5 z ESC) + miesiące intensywnych przygotowań, a kadra to przecież tylko ludzie, to jest normalne że po takim stresie może dojść do nieprzyjemnych sytuacji kiedy sędziowie zaczynają coś kręcić.
Poczekajmy jeszcze na Ślivka, trzeba tą sytuacje usłyszeć od jego(sędziowskiej) strony.
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dla mnie wygląda to bardzo słabo, a kibicowałem Repkom wszystkich systemów bardzo mocno! :oops:
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Ciezkie dziala wytoczyli. Jezeli te screeny to prawda to nie mam slow. 2gie miejsce cieszy i za to gratulacje ale ten smrod ktory pozostal wyglada bardzo slabo.
Obrazek

katerek
Masakrator
Posty: 2976
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: katerek »

Słabeeee...ale niestety pokazuje obraz naszego polskiego podwórka turniejowego. Za mało restrykcyjnie podchodzimy do kar na turniejach i "chamstwa" przy stołach. Kostki po rzutach szybko znikają, rerol jak jest 1 na terenie a 6 już nie zawsze, szuranie oddziałami w te i na zad...
Smutny wizerunek rept zaczyna się tworzyć.
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

To mają być ciężkie działa? Przy tym co odwalił na DMP to pikuś. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Kalesoner pisze:To mają być ciężkie działa? Przy tym co odwalił na DMP to pikuś. :D
Furion, czy autor ze screenów? ;)
Release the Przemcio!

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Lucky guess? :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Nie wiem co odwalil na dmp.
Obrazek

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Tak to jest, jak ktoś myśli że jest wymiataczem, a jest zwykłym wałkarzem

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 381

Post autor: Adam »

Manfred pisze:Tak to jest, jak ktoś myśli że jest wymiataczem, a jest zwykłym wałkarzem
Z tego co na forum T9A widziałem to raczej koleś który z nim grał nie rozumiał jak działa Book of Meladys. Najpierw się czepiał o rerolowanie kostek a potem o zebranie z fizzle kostki która najpierw miała gałę a potem coś innego. Wiem że Furion ma słabą reputację ale akurat te oskarżenia to są conajmniej słabe.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Myślałem, że book of m. trzeba zadeklarowac jak się używa, najlepiej tak, żeby przeciwnik to skumał, ale może nie gram HE to się nie znam. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Podwys
Oszukista
Posty: 839
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Podwys »

Kalesoner pisze:Myślałem, że book of m. trzeba zadeklarowac jak się używa, najlepiej tak, żeby przeciwnik to skumał, ale może nie gram HE to się nie znam. :)
To teraz każdy przedmiot trzeba deklarować? Żeby przeciwnik skumał, wtf? To ETC a nie jakis lokal na zadupiu.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Podwys pisze:
Kalesoner pisze:Myślałem, że book of m. trzeba zadeklarowac jak się używa, najlepiej tak, żeby przeciwnik to skumał, ale może nie gram HE to się nie znam. :)
To teraz każdy przedmiot trzeba deklarować? Żeby przeciwnik skumał, wtf? To ETC a nie jakis lokal na zadupiu.
Właśnie daltego trzeba deklarowac, bo tam nikt nie machnie ręką. Chyba to oczywiste?
Obrazek

katerek
Masakrator
Posty: 2976
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: katerek »

A co za różnica czy ETC czy lokal? Zasady są te same, używasz przedmiotu, to mówisz jakiego i jak działa dla pewności. No chyba że oponent nie chce. Właśnie przez takie podejście powstaje "nasza legenda".
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Czyli zamiast wałków mamy problemy z komunikacją. Nie wiem jak wy, ale ja widzę znaczącą różnicę pomiędzy tym, a wskrzeszaniem odginaczek albo przesuwaniem modeli.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

ODPOWIEDZ