ETC 2018

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
katerek
Masakrator
Posty: 2976
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Re: ETC 2018

Post autor: katerek »

panterq pisze:Czyli zamiast wałków mamy problemy z komunikacją. Nie wiem jak wy, ale ja widzę znaczącą różnicę pomiędzy tym, a wskrzeszaniem odginaczek albo przesuwaniem modeli.
Tylko że ten brak komunikacji możebyć odebrany jako wałek, przecież nie zawsze możesz chcieć użyć przedmiotu. A zwrócenie na to uwagi to biorąc nasze środowicko PG pod uwagę to pierwszy krok do kłótni przy stole.
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Na forum T9A jest polowanie na czarownice, angielski przeciwnik Furiona to wyjątkowy burak - na początku bitwy wyciągnął do niego rękę i w momencie kiedy Jurek wyciągnął swoją to ją cofnął.
Jakiś randomowy gracz po 6 bitwie podszedł do Furiona przy mnie i powiedział że świetnie zagrał - zarówno jeśli chodzi o skilla jak i o jakość gry.
Także nie wierzcie we wszystko co znajdziecie w internecie.

Gdybyśmy robili wałki to bylibyśmy za to ukarani, a nigdy tak się nie stało.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

No tak, mnie Furion na DMP też nie oszukał i zachowywał się elegancko.
Krystaliczny gracz.
:D

No ale przecież, nikt go nie ukarał, więc jest niewinny. Spiseg jakiś.
Obrazek

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Panowie, kurwa, co tu się dzieje?

Najpierw kilka osób rzuca się na forum T9A, praktycznie twierdząc, że sędziowie ustawili wynik. Temat zamykają, czyszczą i już nasi rozumieją, że to nie pomaga. To zmiana frontu ciśniemy na naszych za porażkę i słabe zachowanie? Co w tej sytuacji z waszej perspektywy się zmieniło? Dalej:
- nie macie pełnego oglądu sytuacji
- nie byliście na miejscu
- nie przeczytaliście oświadczenia NASZEJ reprezentacji

Gdzie jest domniemanie niewinności? Możliwość obrony? Paru anonimowych gości napisało, że ktoś od nas źle się zachowywał, a Wy łapiecie za widły? Chłopakom potrzeba czasu na dojście do siebie i ogarnięcie tej sytuacji. Niedługo pewnie każdy z nas będzie miał okazję przeczytać jak ze strony naszych reprezentantów wyglądała cała sytuacja. Potem będzie czas na pytania i obronę naszej wersji, a na końcu na spokojnie będzie można wyciągnąć wnioski, kogoś powiesić, a kogoś pochwalić. Naskakiwanie na naszych na pewno nie ułatwia im zadania.

@Kaleson - Ciebie to akurat można zrozumieć, bo wiadomo, że masz Furiona na celowniku, ale wstrzymaj się z oceną dopóki nie usłyszysz całej historii z obu stron, bo jedyne co teraz robisz to zagęszczasz atmosferę. Na wieszanie winnych przyjdzie pora.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

Jak kogos to jeszcze w ogole interesuje to ktos zrobil jednak statsy armii

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... A/htmlview

A tutaj watek na ten temat
https://www.the-ninth-age.com/index.php ... ost1036123
We can't stop here. This is bat country.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Jarek. Racja.
Chociaż z drugiej strony:
Furion pisze:Marcin, ... Nie jesteś osobą której opinia ma dla mnie (i dla wszystkich chyba decyzyjnych osób w etc) jakiekolwiek znaczenie.
Więc raczej, chyba mi wolno? :D
Swoją drogą, jestem ciekaw dziesiątki(?) Furiona - osób, których opinia ma znaczenie. :D
Jak bym miał obstawiac to znazłby się w niej 10x Furion.

ale poczekam, co jeszcze się urodzi :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Nie rozumiem....
Nie ogarniam...
Jak dla mnie, nikt poza repa nie powinien się W OGÓLE wypowiadać na forum t9a w tym temacie. Ewentualnie, z naciskiem na ewentualnie, można by to zrobić po wnikliwej recenzji sytuacji przez naszych reprezentantów. To nam tylko SZKODZI. Mamy szczątkowe informacje, pr jest już bardzo zły. A tu jeszcze krzykacze pieniacze. Nóż KURWA, jakie to polaczkowe.
#-o

Awatar użytkownika
SaperHeart
Piłkarz
Posty: 710
Lokalizacja: Adeptus Geriatricus

Post autor: SaperHeart »

Gratulacje Panowie za 2 miejsce !!! Szkoda, że tak niewiele zabrakło do złota.

Niestety czytając wypociny osób naskakujących na naszych chłopaków odnoszę wrażenie, że mają wielki ból dupy, że chłopaki znowu zajęli podium. Zamiast tworzyć kolektyw i dopingować naszych, dokładacie cegiełki do tego, że cała reprezentacja się rozpadnie bo cebulowi gracze wiedzą lepiej co i jak. Chciałbym przypomnieć, że to są Mistrzostwa Świata i zawsze się znajdą osoby, które mają przerost formy nad treścią. W dodatku na takich turniejach walczy się o podium, a nie koniecznie o dobry wizerunek. Jak chcecie aby nas wszyscy dobrze zapamiętali to za rok wyślijmy zespół tańca i pieśni, aby wszyscy mogli nas walić Do 0, a wtedy napewno nas dobrze zapamiętają. W tam tym roku też niektórzy prawie wchodzili w dupę żabojadą i obrażali naszego najlepszego gracza. Ludzie ogarnijcie się !!! To są nasi i co by się nie działo to musimy być zawsze z nimi. Ludzi się poznaje po tym jak przegrywają, a większość Obcokrajowców niestety ma z tym problem, ponieważ mają bujne wyobrażenie o Polsce i Polakach.

Jeszcze raz wielkie Gratulacje Panowie i nie przejmujcie cebulakami. W przyszłym roku będzie Gold !!!

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

takie rzeczy to się rozlicza od razu a nie za pare tygodni żeby można było elegancko zamieść pod dywan

1) dobór kadry niejasny
2) zachowanie i punkty karne na etc - za co
3) parowania i wyniki, role na etc...niejasne
4) zadyma na koniec turnieju-kto z kim, i dlaczego znowu Furion
5) zachowanie Konrada-przyzwalamy czy ban jeśli okaże się prawdziwy

graty za drugie miejsce ale smród pozostanie na wiele lat a takie rzeczy jeśli okażą się prawdą TRZEBA ELIMINOWAĆ ZE ŚRODOWISKA JAKO PRZESTROGĘ

p.s.
oświadczenie to właśnie zamiatanie pod dywan, zamykające dyskusję, przyjacielu
"(...)Imperium raz zaatakowane, zawsze kontratakuje(...)"
Kajus C+, Misja Kleopatra
Obrazek
GALERIA

Awatar użytkownika
Duke
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Cobra Kai Warszawa

Post autor: Duke »

Hardy pisze:Gratulacje Panowie za 2 miejsce !!! Szkoda, że tak niewiele zabrakło do złota.

Niestety czytając wypociny osób naskakujących na naszych chłopaków odnoszę wrażenie, że mają wielki ból dupy, że chłopaki znowu zajęli podium. Zamiast tworzyć kolektyw i dopingować naszych, dokładacie cegiełki do tego, że cała reprezentacja się rozpadnie bo cebulowi gracze wiedzą lepiej co i jak. Chciałbym przypomnieć, że to są Mistrzostwa Świata i zawsze się znajdą osoby, które mają przerost formy nad treścią. W dodatku na takich turniejach walczy się o podium, a nie koniecznie o dobry wizerunek. Jak chcecie aby nas wszyscy dobrze zapamiętali to za rok wyślijmy zespół tańca i pieśni, aby wszyscy mogli nas walić Do 0, a wtedy napewno nas dobrze zapamiętają. W tam tym roku też niektórzy prawie wchodzili w dupę żabojadą i obrażali naszego najlepszego gracza. Ludzie ogarnijcie się !!! To są nasi i co by się nie działo to musimy być zawsze z nimi. Ludzi się poznaje po tym jak przegrywają, a większość Obcokrajowców niestety ma z tym problem, ponieważ mają bujne wyobrażenie o Polsce i Polakach.

Jeszcze raz wielkie Gratulacje Panowie i nie przejmujcie cebulakami. W przyszłym roku będzie Gold !!!

Przepraszam za okropny offtop ale muszę zadać to pytanie:
-od jak dawna głosujesz na PiS?

Pozdrawiam
D.
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Nie nazywałbym Lohosta cebulowym graczem, raczej mało kto był podwójnym reprezentantem Polski.

Natomiast stwierdzenie, że liczy sie win, a nie PR to szczerze mówiąc straszny przeżytek. Sporstmanship i bycie zapamiętanym jako człowiek z klasą jest przynajmniej dla mnie ważniejsze od zwycięstwa. Chocby dlatego, że etc jest co roku i jak sie nie wygra w tym, można w następnym. A z reputacja raz spierniczoną raczej tak nie ma, jak z tym słynnym budowniczym mostów ; )

Duke - bardzo brzydko :) może chłop z tak zadaniowym podejsciem, win over style, głosuje na zawsze skuteczne PSL? :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Nie gadaj z nim Adam, to troll.
Obrazek

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

trikk pisze:Dla mnie wygląda to bardzo słabo, a kibicowałem Repkom wszystkich systemów bardzo mocno! :oops:
Te wklejone cytaty są słabe, Amerykaniec komentuje grę Furek vs Amerykaniec.
Nie wiem po co to w ogóle wklejasz?
Co to jest za argument, że Amerykanin był "zmuszany" do zapamiętanie gdzie jest czar i atrybut?
To jest niepoważne i śmieszne.
Czy ta gra naprawdę zeszła tak bardzo na psy, stała się grą dla ludzi ograniczonych ?
Czy dobra pamięć i koncentracja nie byłą zawsze częścią skilla ?
Czy tłumaczenie jak działa przedmiot jest obowiązkiem przeciwnika?
Sam typ from USA napisał, że czasem nie widział co robi Furek, bo ... patrzył w telefon :D
Trzeba było patrzeć na stół a nie w telefon, chyba że typ jest uzależniony.
Litości.
Ostatnio zmieniony 6 sie 2018, o 17:08 przez Robson, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Duke
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Cobra Kai Warszawa

Post autor: Duke »

Kalesoner pisze:Nie gadaj z nim Adam, to troll.
I know
Obrazek

Awatar użytkownika
SaperHeart
Piłkarz
Posty: 710
Lokalizacja: Adeptus Geriatricus

Post autor: SaperHeart »

Duke pisze:
Kalesoner pisze:Nie gadaj z nim Adam, to troll.
I know
Spoko, mogę być Trollem ale to nie Ja wieszam Psy na chłopakach za ETC ;)

Pozdrawiam kółko różańcowe

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

Ja tylko chciałem zauważyć, że większość syfu robi na t9a kilka osób, z których z tego co kojarzę większość nie była ani razu na etc. Także nie sugerujcie sie ilością, a tym kto pisze.

I zanim zaczniecie rozpalac stosy, poczekajcie może chociaż co napisze śliwek, kapitan repy i może ktos z orgow etc?

A chłopakom graty za 2 miejsce :)

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Też czekam głównie na opinię Ślivka.

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Robson pisze:
trikk pisze:Dla mnie wygląda to bardzo słabo, a kibicowałem Repkom wszystkich systemów bardzo mocno! :oops:
Te wklejone cytaty są słabe, Amerykaniec komentuje grę Furek vs Amerykaniec.
Nie wiem po co to w ogóle wklejasz?
Co to jest za argument, że Amerykanin był "zmuszany" do zapamiętanie gdzie jest czar i atrybut?
To jest niepoważne i śmieszne.
Czy ta gra naprawdę zeszła tak bardzo na psy, stała się grą dla ludzi ograniczonych ?
Czy dobra pamięć i koncentracja nie byłą zawsze częścią skilla ?
Czy tłumaczenie jak działa przedmiot jest obowiązkiem przeciwnika?
Sam typ from USA napisał, że czasem nie widział co robi Furek, bo ... patrzył w telefon :D
Trzeba było patrzeć na stół a nie w telefon, chyba że typ jest uzależniony.
Litości.
Co innego wklejone cytaty, ale dla mnie odpowiedź "Learn to play" jest mega słaba i pokazuje brak klasy, niezależnie od tego, kto ma rację.
Hardy pisze:Gratulacje Panowie za 2 miejsce !!! Szkoda, że tak niewiele zabrakło do złota.

Niestety czytając wypociny osób naskakujących na naszych chłopaków odnoszę wrażenie, że mają wielki ból dupy, że chłopaki znowu zajęli podium. Zamiast tworzyć kolektyw i dopingować naszych, dokładacie cegiełki do tego, że cała reprezentacja się rozpadnie bo cebulowi gracze wiedzą lepiej co i jak. Chciałbym przypomnieć, że to są Mistrzostwa Świata i zawsze się znajdą osoby, które mają przerost formy nad treścią. W dodatku na takich turniejach walczy się o podium, a nie koniecznie o dobry wizerunek. Jak chcecie aby nas wszyscy dobrze zapamiętali to za rok wyślijmy zespół tańca i pieśni, aby wszyscy mogli nas walić Do 0, a wtedy napewno nas dobrze zapamiętają. W tam tym roku też niektórzy prawie wchodzili w dupę żabojadą i obrażali naszego najlepszego gracza. Ludzie ogarnijcie się !!! To są nasi i co by się nie działo to musimy być zawsze z nimi. Ludzi się poznaje po tym jak przegrywają, a większość Obcokrajowców niestety ma z tym problem, ponieważ mają bujne wyobrażenie o Polsce i Polakach.

Jeszcze raz wielkie Gratulacje Panowie i nie przejmujcie cebulakami. W przyszłym roku będzie Gold !!!

To jest kurwa gra w figurki. Abstrahując od całej sytuacji, wałeczki i ściemnianie w grze w figurki jest słabe i żałosne. Trzeba umieć i wygrywać i przegrywać z klasą.

Nie widziałem również ani jednego komentarza, który mówił cokolwiek o wynikach repki w formie negatywnej, więc nie za bardzo wiem, o co chodzi.
Release the Przemcio!

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Duke pisze: Przepraszam za okropny offtop ale muszę zadać to pytanie:
-od jak dawna głosujesz na PiS?

Pozdrawiam
D.
No tak Adam, jak można kibicować reprezentacji, kiedy w Polsce łamana jest konstytucja.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Duke
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Cobra Kai Warszawa

Post autor: Duke »

Przepraszam chcialem troche atmosfere rozlusnic bo strasznie gęsto tu :|
Obrazek

ODPOWIEDZ