ETC 2018

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Re: ETC 2018

Post autor: Aron_Banalny »

Hardy pisze:blablablablablabla ...Ludzie ogarnijcie się !!! To są nasi i co by się nie działo to musimy być zawsze z nimi... blablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablabla... Ludzi się poznaje po tym jak przegrywają, a większość Obcokrajowców niestety ma z tym problem, ponieważ mają bujne wyobrażenie o Polsce i Polakach...blablablablablablablablablablablablablablablabla


NO SZCZELAJCIE DO POLAKA, CZY WY NIE ROZUMIECIE ŻE ONI TO WSZYSTKO DLA WAS, GRAJĄ W TE FIGURECZKY!!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Chyba tak brzydko to tu jeszcze nigdy nie było.
Przykro mi, serio, nie gram ostatnio dużo ale śledzę i kibicuje ile mogę. Zdarzyło mi się tez wspierać scenę, grałem kiedyś sporawo, teraz gram ile mogę, ale zawsze zależało mi na środowisku. Tego co tu się dzieje nie popieram i się z tym nie utożsamiam. Albo i nawet nie chce. Im shocked.

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

Dzięki Wam za doping.

Dopiero wróciłem i dzisiaj tylko opiszę 2 sytuacje - mój początek turnieju i jego koniec - może chociaż trochę da Wam to do myślenia jak miło nam się grało tam, bo widzę że nawet w Polsce polujemy już na czarownice i czekamy na powołanie komisji która wyjaśni dlaczego takie ciule i oszuści pojechali reprezentować Nasz Kraj.

Początek meczu z USA - jakaś 1-2 min gry - ja grałem z ich kapitanem Chrisem Mincem, na stole obok grał Konrad. Siadamy przy stołach, ja coś zaczynam gadać z tym Chrisem, wtedy Konrad PO POLSKU poprosił Bartosza (vel. Błażeja) albo Tutajca, wydaje mi się że o wodę, w tym momencie przeciwnik Konrada od razu zareagował, że nie możemy mówić ani słowa po polsku. W tym momencie mój przeciwnik, kapitan niesamowicie uczciwych, sportowych Amerykanów poleciał od razu do sędziego że rozmawiamy po polsku i on to od razu zgłasza.
Oczywiście chce żeby nas pilnowali oraz wskazuje, że tym razem to był Konrad. Podkreślam - to była 1-2 MINUTA GRY gdzie jeszcze nikt nie zaczął się wystawiać!!!!

Koniec meczu z Włochami, mój przeciwnik grał niesamowicie wolno i bardzo nie chciał dokończyć bitwy. Zeskipowałem 2 ostatnie fazy magii żeby tylko zrobić 1 ruch w 6 turze i wejść w scenariusz gdzie mój przeciwnik zagrał normalnie 2 swoje pełne tury. Ja w 6 turze już nawet nie szarżowałem, nie magowałem i zrobiłem tylko 1 ruch. No więc liczymy punkty z bitwy - ja mu podałem co mi zabił, a on mi podał co mu zabiłem - wyszło 9:11 dla niego, mówię że to niemożliwe, że tak mało zabiłem, bo zostało mu na stole 3 oddziały - mieliśmy 1 minutę do końca, chłopaki mówią, że wystarczy mi 5 czy 6 pktów żebyśmy mieli capa więc ok, wpisujemy taki wynik, nie ma co czekać. Wieczorem na spokojnie policzyłem sobie te pkty i wyszło 12:8 dla mnie...

Zastanówcie się zanim uwierzycie w te bzdury wypisywane na tamtym forum.

Jeszcze jedno zdanie na koniec, w czasie kiedy trwała ceremonia sędziowie cały czas dyskutowali nad tym kto wygrał - z REGULAMINU wynikało JEDNOZNACZNIE, że to my powinniśmy wygrać - w pewnym momencie Fjugin rzucił o stół rulespack i powiedział że to final decision, że jesteśmy drudzy.

Więcej zapewne później.

kleryk
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: kleryk »

Nie ma to jak wylać tone gówna zanim będzie oficjalne stanowisko osób które tam były. ( I zaraz się zacznie wylewanie gówna w drugą stronę bo jednak internet może się mylić a kadra nie do końca jest taka bee)

Jeszcze raz gratulację
Początek nowej Ery

Awatar użytkownika
lapamat
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 130

Post autor: lapamat »

Dzięki Marek za relacje.
Może da co niektórym do myślenia.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Dzięki Marek za emocje, czekam na opisy wszystkich bitew :)

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

Furion pisze:
tournament pack, ktory sedziowie rozdali kazdemu teamowi przed eventem pisze: When the tournament has come to its end and results have been processed the winning team will have been
determined. The winning team will be determined based on the total amount of battle points combined with
the total score for potential hobby points. The maximum amount of battle points per round is100 and the
minimum amount of battle points per round is 60 for 8 man team.
In the case of a tie the victory points will be used to determine the winner, if there is still a tie the victory
points will be used to determine the winner, if there is still a tie the winner will be determined by a coin flip.
Sędziom się to nie spodobało i zmienili zasady na algorytm tourneykeepera.

Wyniki tego ETC zostaly zadecydowane przez programistę tk.
Z tego zacytowanego kawałka regulaminu wynika, że jest tu jakiś błąd. W ostatnim zdaniu dwa razy została użyta fraza "victory points" czyli małe punkty, gdzie wydaje się, że w jednym z tych przypadków powinno chodzić o "battle points" czyli niescapowane duże punkty. Może tak to zinterpretowali sędziowie? Na zasadzie " jest pomyłka w rulespacku, ale nam chodziło o battle points"? Tak to sobie dzisiaj na czacie z ziomami obgadywaliśmy i do takiego wniosku doszliśmy. Możemy oczywiście się mylić.
We can't stop here. This is bat country.

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Aron_Banalny pisze: NO SZCZELAJCIE ..
Strzelajcie ..

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Albo_Albo pisze:
Aron_Banalny pisze: NO SZCZELAJCIE ..
Strzelajcie ..
...Nam strzelać nie kazano. - Wstąpiłem na działo
I spojrzałem na pole; dwóch KODziarzy grzmiało.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

Albo_Albo pisze:
Aron_Banalny pisze: NO SZCZELAJCIE ..
Strzelajcie ..
XD prykłem
Obrazek

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

Dzięki Szaitis i nie przejmuj się, tutaj jest jak na t9a, też głównie kilku tych samych ludzi pisze po parę postów na stronę, niezależnie czy ktoś się pyta ich o zdanie czy nie, więc dlatego takie wrażenie. 95% ludzi stoi za Wami murem, tyle że niekoniecznie mamy czas żeby 5-6 razy dziennie wrzucać posty na bp ;)

Dla nas i tak jesteście zwycięzcami :)

Awatar użytkownika
Milczek
Kradziej
Posty: 898
Lokalizacja: Gorzów Wlkp., "Rogaty Szczur"

Post autor: Milczek »

Szaitis dzieki za relacje. Gratuluje wyniku :) Oczywiscie calej kadrze.

Mysle, ze w tym temacie powinnismy zakonczyc wylewanie pomyj na kadrowiczow. Kazdy moze startowac na selekcjonera i w 2019 r. zrobic taka kadre jaka uwaza. Pije ofc do Kalesonera ale akurat uwazam, ze zrobilby to dobrze. Obawiam sie jednak, ze jego kadra tez nie uniknelaby atakow ze strony francuzow czy amerykanow.

Moim zdaniem ta wstydu nie przyniosla. Czepianie sie Konrada czy Furiona jest slabe, zwlaszcza jak okolicznosci sie zna z drugiej reki.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Złego słowa na nikogo poza Furionem nie powiedziałem. On jest oszustem i sobie zasłuzył. O czym każdy wie. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Milczek
Kradziej
Posty: 898
Lokalizacja: Gorzów Wlkp., "Rogaty Szczur"

Post autor: Milczek »

Kalesoner pisze:Złego słowa na nikogo poza Furionem nie powiedziałem. On jest oszustem i sobie zasłuzył. O czym każdy wie. :)
Twoj zapal jest naprawde godny lepszej sprawy.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Twoja ciepliwośc dla klubowicza także.
Obrazek

kleryk
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: kleryk »

A ten dalej płacze. Robisz sobie taki gadaniem zły pr i zaraz wszyscy zapomną że furion jest zły tylko będą pamiętać że co drugi post to płaczesz na forum na furiona
Początek nowej Ery

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Myślę, że można by na chwilę zamknąć ten temat, tak na 24 godziny aby wszyscy ochłonęli

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Zły pr to robią białorycerze na forum t9a, którym musieli posty kasować. :)
Płacze, no bo płacze, widocznie mam taki charakter. Coś się musi wreszcie zmienić, Polacy drugi rok z rzędu przywożą ze sobą do kraju medal ale i fatalną opinię w środowisku międzynarodowym. Może warto z tym drugim skończyć?
Obrazek

kleryk
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: kleryk »

Będę Ci kibicował w przyszłym roku jak pojedziesz na etc i to zmienisz.
Początek nowej Ery

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

Kalesoner pisze:Zły pr to robią białorycerze na forum t9a, którym musieli posty kasować. :)
Płacze, no bo płacze, widocznie mam taki charakter. Coś się musi wreszcie zmienić, Polacy drugi rok z rzędu przywożą ze sobą do kraju medal ale i fatalną opinię w środowisku międzynarodowym. Może warto z tym drugim skończyć?
Marcin, a czy przypadkiem to nie jest jakoś skorelowane? Przez ostatnie 2 lata wygraliśmy wszystko co się dało, w tym niszcząc WTC na Herford i dochodząc 4 drużynami do półfinału!!!

Myślisz, że dzięki temu bardziej nas kochają?

ODPOWIEDZ