ETC 2018

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Re: ETC 2018

Post autor: Albo_Albo »

To już lepiej było napisać, że Konrad jest konwertytą na Islam (wygląd wczoraj i dziś) i szwedzki islamofob go chciał wykopać z projektu i odebrał mu zwycięstwo i tym samym całej ekipie. Wtedy przynajmniej mamy za sobą miliard muzułmanów i od zamieszek znowu spłonie Malmoe :D a szwedzi wrócą na kolanach błagać o wybaczenie :)

A tak na poważnie, to na wykopie trzeba by dokładnie opisać o co chodzi w tych grach :) jak już chcemy robić zamieszanie :) chociaż nie powiem taki pomysł to by mi sie nawet po nocach nie śnił :D

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Albo_Albo pisze:To już lepiej było napisać, że Konrad jest konwertytą na Islam (wygląd wczoraj i dziś) i szwedzki islamofob go chciał wykopać z projektu i odebrał mu zwycięstwo i tym samym całej ekipie. Wtedy przynajmniej mamy za sobą miliard muzułmanów i od zamieszek znowu spłonie Malmoe :D a szwedzi wrócą na kolanach błagać o wybaczenie :)
A to dobry kierunek może być Marcin . Trzeba jeszcze podrzucić fotki jak płynie pontonem przez może Śródziemne na to ETC , a szwedzko-włoska straż wybrzeża próbuje go zatopić . Mały fotomontaż „rozmowy z żona” , burka tu czy tam i sprawa nabiera zupełnie innego charakteru ;) Trzeba się też odwołać do trybunału sprawiedliwości. Skandal na całą Europę , pełną gębą :D

Żyraf
Wałkarz
Posty: 79

Post autor: Żyraf »

Albo_Albo pisze:To już lepiej było napisać, że Konrad jest konwertytą na Islam (wygląd wczoraj i dziś) i szwedzki islamofob go chciał wykopać z projektu i odebrał mu zwycięstwo i tym samym całej ekipie. Wtedy przynajmniej mamy za sobą miliard muzułmanów i od zamieszek znowu spłonie Malmoe :D a szwedzi wrócą na kolanach błagać o wybaczenie :)

A tak na poważnie, to na wykopie trzeba by dokładnie opisać o co chodzi w tych grach :) jak już chcemy robić zamieszanie :) chociaż nie powiem taki pomysł to by mi sie nawet po nocach nie śnił :D

Hahaha

Zrobiłeś mi dzień :D

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Dzień bezbeki się rozkręca.
Obrazek

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Szwedzi to chyba zapomnieli kto im pożary gasił...
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Mojżesz
Mudżahedin
Posty: 349

Post autor: Mojżesz »

Może pamiętają kto w zeszłym roku krzyczał o imigrantach gwałcących ich kobiety i tym kto miał potem gwałcić ich ;)
TROSKLIWE MISIE

Awatar użytkownika
Duke
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Cobra Kai Warszawa

Post autor: Duke »

Mojżesz pisze:Może pamiętają kto w zeszłym roku krzyczał o imigrantach gwałcących ich kobiety i tym kto miał potem gwałcić ich ;)
myślę że nie tylko Szwedzi pamiętają :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
esgaroth
Falubaz
Posty: 1253
Lokalizacja: trójmiasto
Kontakt:

Post autor: esgaroth »

poruchało was do końca z tym wykopem xDD

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

820 wykopów i rośnie, o 9 było 600 xd

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Duke pisze:
Mojżesz pisze:Może pamiętają kto w zeszłym roku krzyczał o imigrantach gwałcących ich kobiety i tym kto miał potem gwałcić ich ;)
myślę że nie tylko Szwedzi pamiętają :roll:
Do dziś nie rozumiem czemu żaden ostracyzm nie spotkał głównej gwiazdy tamtego występu
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Bo żyjemy w Polsce Adam :roll: przyzwyczaj się :wink:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

AndrzejAndrzej pisze:820 wykopów i rośnie, o 9 było 600 xd

Bez ognia na głównej więc nuda ;D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
malfoj
Falubaz
Posty: 1306
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: malfoj »

kto to tam wstawil xddddd

Awatar użytkownika
Aku.
Mudżahedin
Posty: 346
Lokalizacja: Warszawa-Izabelin

Post autor: Aku. »

Fjugin jest szwedem, to nie jest przypadek. Najzwyczajniej zapamiętali okrzyki Furiona o imigrantach skumali się z Hiszpanami i wynik ETC był już przesądzony zanim się zaczął. Wciągnęli w to amerykanów, no bo przecież u nich lobby żydowskie jest bardzo silne i dlatego w 1 meczu mieli takie negatywne nastawienie i pierwsze próby wlepienia karniaków. Potem nieszczęsny Rulsepack trochę zbij ich z tropu ale przecież sędzia jest prawem. Zauważcie że Avatars of War hiszpańska firma, na pewno o kapitale żydowskim już przed ETC zapowiadała duże wydarzenie i bum nagle 8.08 robią wielką promocję. Przypadek? NO NIE SOMDZE! :lol2:
Obrazek

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

Albo_Albo pisze:To już lepiej było napisać, że Konrad jest konwertytą na Islam (wygląd wczoraj i dziś) i szwedzki islamofob go chciał wykopać z projektu i odebrał mu zwycięstwo i tym samym całej ekipie. Wtedy przynajmniej mamy za sobą miliard muzułmanów i od zamieszek znowu spłonie Malmoe :D a szwedzi wrócą na kolanach błagać o wybaczenie :)
.

HEHE, ZNAKOMICIE POWIEDZIANE, TAK JEST, WIDAĆ KTO RZĄDZI NA TYM FORUM!!!!! 1!

Okropnie szwedzi kochają imigrantów, nienawidzą polaczkow za to najmocniej, o czym mówi historia kraju Polska, ja wam mówię, niech oni blagają o łaskę, bo Chrystus narodów wysłał strażaków dzielnych, niech oni blagają, no co to ma być, i jeszcze w figurki nie dali wygrać, no teraz to miarka się przebrala


Ten temat to moje klondajk
Obrazek

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Aron_Banalny pisze:
Albo_Albo pisze:To już lepiej było napisać, że Konrad jest konwertytą na Islam (wygląd wczoraj i dziś) i szwedzki islamofob go chciał wykopać z projektu i odebrał mu zwycięstwo i tym samym całej ekipie. Wtedy przynajmniej mamy za sobą miliard muzułmanów i od zamieszek znowu spłonie Malmoe :D a szwedzi wrócą na kolanach błagać o wybaczenie :)
.

HEHE, ZNAKOMICIE POWIEDZIANE, TAK JEST, WIDAĆ KTO RZĄDZI NA TYM FORUM!!!!! 1!

Okropnie szwedzi kochają imigrantów, nienawidzą polaczkow za to najmocniej, o czym mówi historia kraju Polska, ja wam mówię, niech oni blagają o łaskę, bo Chrystus narodów wysłał strażaków dzielnych, niech oni blagają, no co to ma być, i jeszcze w figurki nie dali wygrać, no teraz to miarka się przebrala


Ten temat to moje klondajk
Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Takie cos znalzłem na Onecie, a to dopiero początek
Uwaga, wulgarny język
Mój stary to fanatyk T9A. Pół mieszkania zajebane figurkami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi model czy bitsa i trzeba wyciągać w szpitalu bo mają zadziory na końcu. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała, że znowu bestigor w nodze.

Druga połowa mieszkania zajebana White Dwarfem, Młotkowym, Beta Rulsami xD itp. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich kioskach w mieście, żeby skompletować wszystkie modelarskie tygodniki. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach ale teraz nie dosyć, że je kupuje to jeszcze siedzi na jakichś forach dla batlowców i kręci gównoburze z innymi nerdami o najlepsze rozpiski itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo wypierdolić klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie wkurwił to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty typu elfy jedzo guwno. Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę Oszukista, za najebanie 10k postów.

Jak jest ciepło to co weekend zapierdala na turniej. Jak się dostałem na studia to stary przez tydzień pie**olił że to dzięki temu, że dużo gadamy o taktyce i mózg mi lepiej pracuje.

Co sobotę budzi ze swoim znajomym mirkiem całą rodzinę o 4 w nocy bo hałasują pakując walizki, robiąc kanapki itd.

Przy jedzeniu zawsze pierdoli o figurkach i za każdym razem temat schodzi w końcu na forum 9th Age ojciec sam się nakręca i dostaje strasznego bólu dupy durr nienawidzo Polaków, tylko kradno hurr, robi się przy tym cały czerwony i odchodzi od stołu klnąc i idzie czytać Rulsbuka żeby się uspokoić.
Ostatnio zmieniony 8 sie 2018, o 10:34 przez Kalesoner, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Eltharion pisze:Bo żyjemy w Polsce Adam :roll: przyzwyczaj się :wink:
Nie rozumiem czemu przez to ksenofobia ma byc uznawana społecznie - nie mieści się w polskiej kulturze, historii i tradycji, a jednak wychyla się zza rogu nie wiadomo po co i na co
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
rob
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: MKGB Północne Rubieże
Kontakt:

Post autor: rob »

Kalesoner pisze:...
lol Kaleson ty to masz talent do wyszukiwania
Ostatnio zmieniony 8 sie 2018, o 10:36 przez rob, łącznie zmieniany 1 raz.
Emp/DoCh

"Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kontaktują" A.E.

Awatar użytkownika
Danrakh
Falubaz
Posty: 1100
Lokalizacja: Legion Kraków klub pijaków ;)

Post autor: Danrakh »

http://etc.xobor.com/t763276f3-Captain-s-Vote-Poland-behaviour-1.html#msg1442 pisze:1) Judge competence should always be a part of this discussion, especially after he was proved wrong - with rules of the tournament as a proof.

2) Verbally insulting - from what I've heard he was called "worst judge" and a "bad person" and it was 1 hour after ending of the event. I would rather call it an honest evaluation of his work. I also heard that as a response another penalty point was given and added to the score (1 hour after event ended - that's some "competent" judgment...)

3) "Behave like adults". It seems some people mistake being adult with being a sheep. Protecting your rights and insisting that agreed rules are followed (you could call it a letter of the law in this situation) is something normal in most civilized countries.

4) When I watch any competition, I like to see best player or team win and not the one with the best "judge" - doesn't matter if that happens on purpose or not.

Sincerely yours,
Wesson
Zniosę wszystko pod warunkiem, że to komplement.

ODPOWIEDZ